Parni čistač

poruka: 17
|
čitano: 34.645
|
moderatori: pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
odjavljen
offline
Parni čistač

Mišljenje o ovoj spravici? Useljavam se u sam u stan, mislio s ovim prati podove umjesto klasično, jbga muško sam i nisam to nikad ni radio.

Ima li tko iskustava? Ovo + usisavač bi mi bilo dovoljno?

 

Vileda Steam XXL parni čistač (nabava.net)

Karcher parni čistač SC 3 Upright Easyfix (nabava.net)

7 godina
offline
Re: Parni čistač

Mi imamo već duže vrijeme Viledu XXL.

Kaj se tiče samog čišćenja odlična (u odnosu na jeftinije modele), ali nam je brzo krepala pumpica, pa se nisam htio zajebavati s garancijom (edigital) pa sam sam zamijenio praktički istim modelom ali opet različitog protoka, ali bar šljaka opet.

Tak da je možda bolje da probaš Karchera.

Mi gledamo kad krepa uzeti onu Rowentu clean and steam, koja je i usisavač i parni čistač u jednome - puno manje skalamerije po kući.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 5:06 (fer-de-lance).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Parni čistač

 Naručio i ja u eDigitala, jbga puno je jeftinija nego u drugim ducanima. Upravo probao, jako sam zadovoljan, fino očisti, prvo sam pripremio teren tako da sam dobro usisao i onda lagano pranje, dost jednostavno i baš stvoreno za tutelka poput mene

13 godina
offline
Re: Parni čistač
I ja nedavno narucio u edigital i evo danas prvi put koristio.
Malo prije sam narucio na zuti klik jos dvije zamjenske krpe ili kako se vec to zove, na akciji su 99kn.
3 godine
odjavljen
offline
Re: Parni čistač
5220 kaže...
I ja nedavno narucio u edigital i evo danas prvi put koristio.
Malo prije sam narucio na zuti klik jos dvije zamjenske krpe ili kako se vec to zove, na akciji su 99kn.

 Kak si ti zadovoljan s Viledom?

13 godina
offline
Re: Parni čistač

Pa ok mi se čini. Nisam nešo puno koristio. Na najjačoj postavci se dosta brzo isprazni spremnik.

9 godina
offline
Parni čistač

Pozz! 

Sta kazete da stavim kap dvije etercnog ulja ( limun, lavanda, itd ) u spremnik sa vodom od  ( 1l )

dali je to netko probao, kakva su vam iskustva!? 

 

Kupili Karcher SC3,  nema bas ugodan miris barem dok je jos novi, nebi trebalo biti problema, zar ne!? Thx. 

 

Odmori u Istini! :-)
14 godina
neaktivan
offline
Parni čistač

Mi imamo SC3 normalni (ne upright) i najbolja kupovina za našu situaciju. Nemamo tepihe jer imamo 4 klinca... :D Svakodnevno radi bez ikakvih problema. Rekla žena, čim krepa da moram ić po novi.

9 godina
offline
Re: Parni čistač
Leryan kaže...

Mi imamo SC3 normalni (ne upright) i najbolja kupovina za našu situaciju. Nemamo tepihe jer imamo 4 klinca... :D Svakodnevno radi bez ikakvih problema. Rekla žena, čim krepa da moram ić po novi.

 Bas tako cim krepa obavezno po novi. :D

 

 Jako sam zadovoljan kako radi, koliko je jednostavnije i brze, za ne povjerovati. Preporuka za svako kucanstvo, " pod obavezno".  

 

Stavio sam par kapi etericnog ulja citrusa i sve Ok, malo zamirise da nema taj masinski vonj.

 

Jucer sam krenu samo probati, nakraju te ponese, jos malo ovo ono, itd. Stvarno ti daje zadovoljstvo, nema vise ribanja i tlake :D jednostavni  ti daje gust cistiti 😂.

 

Prodjem sa parom i onda sa cistom krpom pobrisem, kad mi se uprlja ona bjela navlaka samo je pod vodom i sapunom rucno isperem i ocijedim i opet je vratim na stroj, i picim dalje! 

 

1000% preporuka, tek kad covjek sam proba tek se onda uvijeri.A zena ce se preporoditi! ☺️ Bb.💪

 

 

 

 

Odmori u Istini! :-)
3 godine
odjavljen
offline
Re: Parni čistač

Baš me zanima jel taj SC3 toliko bolji da je duplo skuplji od Vilede. Možda netko ima oba?

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2021 11:49 (WadeWilson).
9 godina
offline
Re: Parni čistač
WadeWilson kaže...

Baš me zanima jel taj SC3 toliko bolji da je duplo skuplji od Vilede. Možda netko ima oba?

 CS3 ima vise mogucnosti tj, nije samo za podne povrsine, vec s njime mozes fuge na plocicama cistiti, ima dodatak za prozore, na spinam kamenac skinuti, ima tu usku rucnu mlaznicu, itd. 

 

Uglavno, puno je prakticniji i korisniji nego ova Vileda za podove ako si na nju mislio, valjda nisam pogrijesio.

 

CS3, (4, 5, ) ima vise namjena, i to je meni bilo presudno za kupnju. Jer da je samo za podove, mehh, nebi ga sigurno kupio.  

 

Kazem, ako je meni odlicna stvar i vrijedi koliko kosta 100%, koliko ce tek zeni biti od koristi. 

 

Dok ne probas neznas. 

 

Ima na Yt-u dosta videao CS3, 4, 5, pa mozes usporediti.

 

Ja sam pogledao ovu spaljenu zensku koja ima CS4 i kaze da je razlika nebitna izmedju CS3 i CS4  osim da je skuplji 100€.  A zenska se ipak kuzi vise u te stvari. 😁 

 

 

 

Odmori u Istini! :-)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Parni čistač
veseli007 kaže...
WadeWilson kaže...

Baš me zanima jel taj SC3 toliko bolji da je duplo skuplji od Vilede. Možda netko ima oba?

 CS3 ima vise mogucnosti tj, nije samo za podne povrsine, vec s njime mozes fuge na plocicama cistiti, ima dodatak za prozore, na spinam kamenac skinuti, ima tu usku rucnu mlaznicu, itd. 

 

Uglavno, puno je prakticniji i korisniji nego ova Vileda za podove ako si na nju mislio, valjda nisam pogrijesio.

 

CS3, (4, 5, ) ima vise namjena, i to je meni bilo presudno za kupnju. Jer da je samo za podove, mehh, nebi ga sigurno kupio.  

 

Kazem, ako je meni odlicna stvar i vrijedi koliko kosta 100%, koliko ce tek zeni biti od koristi. 

 

Dok ne probas neznas. 

 

Ima na Yt-u dosta videao CS3, 4, 5, pa mozes usporediti.

 

Ja sam pogledao ovu spaljenu zensku koja ima CS4 i kaze da je razlika nebitna izmedju CS3 i CS4  osim da je skuplji 100€.  A zenska se ipak kuzi vise u te stvari. 😁 

 

 

 

 

Ima razlike. CS3 ti se unutar 30 sekundi dovoljno zagrije za rad, dok ostalima treba do 3 minute. :) Mi krpa imamo više, peremo ih u veš mašini već par godina bez problema. Nastavak za prozore je zakon, a fuge su čudo sa onim malim četkastim nastavcima...

 

9 godina
offline
Re: Parni čistač

Mislim da je CS3 neusporedivo bolji od Vilede, i da vrijedi koliko kosta. Nadje se ga za 1100kn osnovni paket sta i nije toliko preskupo koliko pomaze, tj nije samo za pod, vec ima raznovrsne nastavke za sve povrsine, neke se placaju dodatno, istina. Nemoras kupiti sve odjednom, svaku placu ponesto, itd. 

 

Da se previse ne ponavljam☺️ da je CS3 samo za pod, nebi ga nikad narucio, ovako se invensticija isplatila jer je zadovoljstvo kad ne moras ribati, cist pogodak, najbolja kupnja za kucu vec duze vrijeme! 😁

 

Neznam mozda sam ja samo malo cudan, ali meni je ta masina od velike pomoci. I svakom bi je preporucio NP.  Ono kad nesto treba ocistiti, prvi sam, daj ja cu NP.🤣☺️🤗

Odmori u Istini! :-)
12 godina
offline
Re: Parni čistač

Ekipa, jel ima tko iskustva sa SC3 / 4?

Gledam jedan od ta dva parna čistača za čistit auto/stan, pa važem isplati li se dati 100€ 80 € više za SC4

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2024 14:23 (mrbean).
16 godina
offline
Re: Parni čistač

Imam SC3, otišla pumpa ili tako nešto pod garancijom ali to je vjerujem zbog šugave tvrde vode. Dobio novi uređaj i udri dalje. Za sada sve okej, koristimo ga za po stanu. Ali koliko gledam, SC4 se ne isplati previše, ova 3ka je best buy.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: Parni čistač
Vidim ima i neki Ariete od cca 90-120 €. 1500W, 5 bara čak. U odnosu na Karcher 1900W i 3.5 bara. Treba mi 90% za auto, pa ne znam jel bi i taj bio dobar.
7 godina
offline
Parni čistač

Nedavno je bio u outletu Home and Cook pokraj Ikee Rowentin 3 u 1 snizen sa 341 na 200 eura, model RY8544WH

Znaju imati svaka 2 tjedna neki model na snizenju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice