SP u košarci- Španjolska 2014

poruka: 94
|
čitano: 7.424
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Vidim da nema teme pa da je otvorim.

Počelo je prvenstvo, Hrvatska je odigrala dvije utakmice:jučer smo jedva pobijedili Filipine(nakon produžetaka), a danas smo pobijedili Argentinu 5 razlike. Argentina je bila favorit grupe tako da je ovo super rezultat. U našoj grupi su još Grčka, Senegal i Portoriko.

 

Više podataka imate na službenoj fibinoj stranici 

 

Ponedjeljak 12:30  Hrvatska-Senegal

Srijeda     20:00  Hrvatska-Grčka

Četvrtak    18:00  Hrvatska-Portoriko

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 16:55 (Keops).
10 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Nazalost krivi forum za razmjenu informacija i misljenja o ovom prvenstvu i nasoj repki koja je zasluzila vise od one nogometne.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014

Znam sve, ali nadam se da ako je tema Barcelona i Real Madrid aktivna na dnevnoj bazi da će se naći netko tko će pratiti Hrvatsku na Svjetskom.

Ipak nismo tako loši kakvi smo prije bili, prošlo Europsko smo završili četvrti, što vjerojatno više od pola nacije niti ne zna.

15 godina
online
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
ok je, cak smo bolje odigrali protiv argentine nego filipinaca... Definitivno simon i bogdanović najbolji...jedino sto mi smeta je sto zigic i tomic dost mlako igraju, naprave par super poteza al sve to upropaste kasnije
14 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014

Mnogima totalno nebitan sport.

 

Nije ni meni nešto posebno, ali volim pogledati utakmice NBA.

 

Mislim da Hrvati mogu daleko, samo da se ne umisle kao i u svakom sportu.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
Keops kaže...

Vidim da nema teme pa da je otvorim.

Počelo je prvenstvo, Hrvatska je odigrala dvije utakmice:jučer smo jedva pobijedili Filipine(nakon produžetaka), a danas smo pobijedili Argentinu 5 razlike. Argentina je bila favorit grupe tako da je ovo super rezultat. U našoj grupi su još Grčka, Senegal i Portoriko.

 

Više podataka imate na službenoj fibinoj stranici 

 

Ponedjeljak 12:30  Hrvatska-Senegal

Srijeda     20:00  Hrvatska-Grčka

Četvrtak    18:00  Hrvatska-Portoriko

 

sudeći po koeficijentima u kladionici hrvatska je bila blagi favorit za prvaka grupe

 

sve u svemu očekujem prvo mjesto, premda se križamo sa a grupom, brazil francuska i srbija, možemo se nosit sa svima trenutno

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 20:48 (cola777).
13 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

U kojem god sportu igra Hrvatska ja pratim, a košarku baš i ne, jedino NBA pomalo. Jučer smo odigrali jako loše, ajd prva utakmica je uvijek najgora ali danas je to bila sasvim druga priča. Sve je funkcioniralo jedino mi onaj Žorić nimalo ne ulijeva povjerenja, kilav je jako i zna uzimati neke bezvezne šuteve. Tomić je drugu godinu zaredom najbolji centar Eurolige koju ne pratim uopće pa se pitam kako.... Lik izgleda a i nekim potezima izgleda kao da će ga malo jači vjetar otpuhati s terena- Neki bi ga ugurali u NBA ali tamo bi ga doslovno pojeli. Bogdanović, Simon i Šarić su se u ove dvije utakmice pokazali kao ključni igrači što se i očekuje, Šariću su danas izbili 6 zuba {#} i tako je igrao dio 4. četvrtine dok je Lafayette zaradio potres mozga. Dobro su ih izmlatili danas...

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 21:39 (vrinho).
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
vrinho kaže...

U kojem god sportu igra Hrvatska ja pratim, a košarku baš i ne, jedino NBA pomalo. Jučer smo odigrali jako loše, ajd prva utakmica je uvijek najgora ali danas je to bila sasvim druga priča. Sve je funkcioniralo jedino mi onaj Žorić nimalo ne ulijeva povjerenja, kilav je jako i zna uzimati neke bezvezne šuteve. Tomić je drugu godinu zaredom najbolji centar Eurolige koju ne pratim uopće pa se pitam kako.... Lik izgleda a i nekim potezima izgleda kao da će ga malo jači vjetar otpuhati s terena- Neki bi ga ugurali u NBA ali tamo bi ga doslovno pojeli. Bogdanović, Simon i Šarić su se u ove dvije utakmice pokazali kao ključni igrači što se i očekuje, Šariću su danas izbili 6 zuba {#} i tako je igrao dio 4. četvrtine dok je Lafayette zaradio potres mozga. Dobro su ih izmlatili danas...

ja se nadam će sutra hezonja dobit priliku protiv senegala, a ovaj lafayette mi nije baš najbolje sjeo draži mi je puno bio draper

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
10 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Lafayette je u nekim kljucnim situacijama izgubio loptu, pa zapravo kad se ozlijedio je to u jednu ruku i plus bio, al naravno da zelim sto prije oporavi

Tomic mi se cini nebo i zemlja razlika kako igra za klub, a kako za reprezentaciju, da je on na pravom nivou daleko bi mi mogli dogurat

Bogdanovica sam uvijek simpatizirao, kvaliteta je

Ukic je danas sa svojih nekoliko poteza nas uveo u sigurniju zavrsnicu
Nadam se da mozemo daleko, makar je grupa s kojom se krizamo dosta zahtjevna, ali moraju se pobjedivati jaki protivnici da bi se onda nas smatralo jakima{#} 

13 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
cola777 kaže...

ja se nadam će sutra hezonja dobit priliku protiv senegala, a ovaj lafayette mi nije baš najbolje sjeo draži mi je puno bio draper

Da, mogao bi konačno i on malo zaigrati, čudi me da ga još nije uvodio u igru. Protiv Senegala igramo a to su najgore momčadi, vjerojatno divlji kao i Filipinci.

A što se tiče Lafayettea i Drapera, meni nijedan ne leži. Zapravo mi je jadno da mi ne možemo napraviti od naših igrača poštenog playa, nego moramo uvoziti Amere koji ne znaju ni riječi Hrvatskog.

14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
carmichael kaže...

Lafayette je u nekim kljucnim situacijama izgubio loptu, pa zapravo kad se ozlijedio je to u jednu ruku i plus bio, al naravno da zelim sto prije oporavi

Tomic mi se cini nebo i zemlja razlika kako igra za klub, a kako za reprezentaciju, da je on na pravom nivou daleko bi mi mogli dogurat

Bogdanovica sam uvijek simpatizirao, kvaliteta je

Ukic je danas sa svojih nekoliko poteza nas uveo u sigurniju zavrsnicu
Nadam se da mozemo daleko, makar je grupa s kojom se krizamo dosta zahtjevna, ali moraju se pobjedivati jaki protivnici da bi se onda nas smatralo jakima{#} 

da se razumijemo imao je taj lafayette i dobrih poteza i povukao je par puta kad ostali nisu napravili ništa, očekivao sam više od rudeža iskreno al valjda će proigrat

vrinho kaže...
cola777 kaže...

ja se nadam će sutra hezonja dobit priliku protiv senegala, a ovaj lafayette mi nije baš najbolje sjeo draži mi je puno bio draper

Da, mogao bi konačno i on malo zaigrati, čudi me da ga još nije uvodio u igru. Protiv Senegala igramo a to su najgore momčadi, vjerojatno divlji kao i Filipinci.

A što se tiče Lafayettea i Drapera, meni nijedan ne leži. Zapravo mi je jadno da mi ne možemo napraviti od naših igrača poštenog playa, nego moramo uvoziti Amere koji ne znaju ni riječi Hrvatskog.

opet draper barem ima kakve takve veze sa hrvatskom jer je igrao u cedeviti, a ovaj lafayette nije vidio hrvatske ni na karti

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
13 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
cola777 kaže...

opet draper barem ima kakve takve veze sa hrvatskom jer je igrao u cedeviti, a ovaj lafayette nije vidio hrvatske ni na karti

Cedevita mu je jedina poveznica a i u to vrijeme koje je igrao tamo se nije vjerojatno ni potrudio nešto naučiti jer ga nikad nisam čuo da priča nešto na Hrvatskom. Iskreno radije bi nekog panja iz Hrvatske vidio na toj poziciji nego takve.

15 godina
online
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
koma nemogu gledat ovo...zivciram se ko budala
14 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

a majke im drage, ajd bit će bolje drugi puta

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
13 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Meni je ovo danas bilo više smiješno. Dečki sanjaju i pričaju o nekakvoj medalji a onda ih nadigra Senegal {#} Očito od Filipina nisu ništa naučili ali dobro će im doći ovakva šamarčina za daljnji pristup, nema zajebancije s nikim više u današnjoj košarci. Čini se da bi i Repeši jedna zidarska dobro došla, forsira Bogdanovića cijelu tekmu te ga troši a njega jednostavno ne ide i ne ide. Nemam riječi....

 

14 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
Treba njima svima šamarčine podijelit. Sramotno su odigrali. Fuj!
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

pa porazi su sastavi dio života kao i pobjede, jeste da malo je čudno i neugodno to sve, trenutno, al digni glavu sredi se i igraj dalje

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
14 godina
neaktivan
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
vrinho kaže...

Meni je ovo danas bilo više smiješno. Dečki sanjaju i pričaju o nekakvoj medalji a onda ih nadigra Senegal {#} Očito od Filipina nisu ništa naučili ali dobro će im doći ovakva šamarčina za daljnji pristup, nema zajebancije s nikim više u današnjoj košarci. Čini se da bi i Repeši jedna zidarska dobro došla, forsira Bogdanovića cijelu tekmu te ga troši a njega jednostavno ne ide i ne ide. Nemam riječi....

 

I ja bi Bogdanovića forsirao kad je u svom klubu najbolji igrač

10 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Ma mentalitet nam je u svakom sportu katastrofa. Previše podcjenjujemo druge i prerano odustajemo, takvi smo u sveme. Podcjenili su i Filipine i Senegal, a ovi senegalci su strašno brzi i agilni, pa ni ne čudi što su nas pobijedili.

13 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
Praetorian1 kaže...

 

I ja bi Bogdanovića forsirao kad je u svom klubu najbolji igrač

Kakve veze ima klub s reprezentacijom? Istina je da je on naš najbolji igrač ali ako ne ide onda ne ide, jučer je imaš šut 5/14, trica 1/7 uz slobodnjake 4/8 a na parketu je bio 31 minutu. Promašivao ono što redovito trpa i svejedno ga Repeša neće staviti na klupu nego ga troši bezveze. Nisam gledao jučer prvu četvrtinu ali vidim da je igrao Hezonja, očito u prvoj četvrtini jer ga nisam vidio da igra. Nisu mi jasni neki potezi koje Repeša radi.

 

Nećemo više o onom proljevu jučer, sutra je Grčka i očekujem utakmicu kao i protiv Argentine pošto protivnik nije nepoznanica kao Filipini i Senegal. Naši očito ni na snimkama nisu gledali te 2. reprezentacije pošto je netko izjavio da su znali da su dobri skakači i da su brzi ali nisu znali da su takvi šuteri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 0:21 (vrinho).
14 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Pa isto je i u nogometu, u klubu odlični u repci grozni

13 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Pa nisu baš da su grozni ko ovi u nogometu, košarkaši su dosad barem nešto napravili i vidi se da se trude ali jučer jednostavno nije išlo. Za razliku od onoga protiv Argentine, jučer kao da je igrala neka druga momčad, toliko čistih šuteva promašiti je za zatvor.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 0:29 (vrinho).
14 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Pa da ovi u nogometu su uzasni, ovi barem nekog i pobjede. Al po igračima mi smo odmah iza Sada i Spanljolske.

14 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
Praetorian1 kaže...
vrinho kaže...

Meni je ovo danas bilo više smiješno. Dečki sanjaju i pričaju o nekakvoj medalji a onda ih nadigra Senegal {#} Očito od Filipina nisu ništa naučili ali dobro će im doći ovakva šamarčina za daljnji pristup, nema zajebancije s nikim više u današnjoj košarci. Čini se da bi i Repeši jedna zidarska dobro došla, forsira Bogdanovića cijelu tekmu te ga troši a njega jednostavno ne ide i ne ide. Nemam riječi....

 

I ja bi Bogdanovića forsirao kad je u svom klubu najbolji igrač

nije košarka nogomet pa da se to tako gleda. U košarci se mora rotirati bez obzira na kvalitetu igrača. Ne može ti igrač stajati na terenu svih 40 minuta u jednoj utakmici i onda u sljedećoj sutradan opet odigrati 37 minuta. Bogdanović je bio premoren, to je bilo vidljivo. A na klupi Hezonja neiskorišten, jedan od najboljih mladih igrača u Europi i neda mu šansu da igra protiv jednog Senegala dok Bogdanović niue od umora mogao stajati na nogama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Tužno, jadno.... U nekim dijelovima naša momčad izgleda ko hrpa amatera koja prvi put igra skupa, totalno izgubljeni. Više ih sigurno neću gledati, nema smisla trošiti ni vrijeme ni živce.

10 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
antimadridista kaže...

nije košarka nogomet pa da se to tako gleda. U košarci se mora rotirati bez obzira na kvalitetu igrača. Ne može ti igrač stajati na terenu svih 40 minuta u jednoj utakmici i onda u sljedećoj sutradan opet odigrati 37 minuta. Bogdanović je bio premoren, to je bilo vidljivo. A na klupi Hezonja neiskorišten, jedan od najboljih mladih igrača u Europi i neda mu šansu da igra protiv jednog Senegala dok Bogdanović niue od umora mogao stajati na nogama.

Zanimljivo da u nekim repkama ta rijec nije nikome poznata, da ne spominjem NBA.

 

Saric, Simon - all stars potencijal, a u glavi propuh.

13 godina
neaktivan
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Meanwhile, Argentina ubila Senegal 35 razlike.

10 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
Keops kaže...

Meanwhile, Argentina ubila Senegal 35 razlike.

Ne znam sta bi rekao..... jednostavno ne znam kak bit pametan. Jel su u pitanju kalkulacije (cemu u pm) ili je neko na cugi (tu prvenstveno mislim na nase pa onda na Argentinu u nedjelju).

14 godina
offline
SP u košarci- Španjolska 2014

Nismo mi za ništa, a kamoli za košarku, vjerojatno ih je zarazio virus koji trenutno hara Hrvatskom (sprdačina i nered od stanja u državi). Naša košarka je umrla 90-ih ...kad je ostala bez velikoga Dražena. A takvi smo skoro trenutno u svakom momčadskom sportu... veliki favoriti za prva tri mjesta, a onda ... veliko ništa. Bila to košarka, vatrepolo, rukomet pa i nogomet. Sve zvijezde do zvijezda koji navodno ginu na terenu za svoju domovinu, a oni nemogu izdržati jednu utakmicu na nogama. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 22:26 (bodija).
14 godina
offline
Re: SP u košarci- Španjolska 2014
Praetorian1 kaže...

Pa da ovi u nogometu su uzasni, ovi barem nekog i pobjede. Al po igračima mi smo odmah iza Sada i Spanljolske.

Mislim da i Brazil i Argentina i Francuska imaju ponešto za reći na tu temu. Ne bi odbacio ni Sloveniju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice