Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.558.668
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Kao 1, Dobar Dan želim svima koji će danas imati priliku gledati i drugu {#}  uzastopce pobjedu Blancosa u Primeri {#}!!!!

 

Jedan detal kao zrnce za razgovor uz kavicu; znate li koji klub je "Najveći klub 20 sotljeća"{#}, odgovor je naravno, Real Madrid, zašto {#}, e pa zato jer je osvojio najviše u 20 stoljeću pokala kao pobjednik u svim natjecanjima.

Nadam se, da će sa ovom sezonom, ta se serija uspjeha nastaviti i na domaćem ligaškom i League Champions frontu, vjerujem u ugodno i opušteno uživanje u današnjoj utakmici i u srijedu, svima u Hrvatskoj i svijetu  {#}  {#}!!!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ima li ko prodat 2 ulaznice za Dinamo-Real?

Only the brave
14 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sutra će im Dinamo krojit gaće :)

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
14 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Jedva čekam sutra utakmicu.

F.C LIVERPOOL
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
RePlaY kaže...

Ima li ko prodat 2 ulaznice za Dinamo-Real?

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search2&f_keywords=dinamo+real

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Da će biti danas golova k’o pljeve to je tako jasno, pitanje za ljubitelje Real Madrida, koliko će trebati čekati za 1 gol, hoće li pasti unutar prvih 5 minuta   {#}?!

 

Ne ulazim u krajnji rezultat, kakav bude, bude, ali koliko će pasti golova, obzirom u prve 2 utakmice Primere na njegovim utakmicama pada u prosjeku 6 golova, pitam, manje od 6 ili 6 i više golova {#}?!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 16:40 (ATJLučko).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Ne navijam za Real ni Dinamo, ali mislim da ce biti manje od 6 golova. Pola BBVA lige igra napadacki nogomet i nemaju dobru obranu, nesto kao brazilska/argentinska liga :). Dinamo ce igrat bunker vjerojatno...
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

real je odlican klub bio do 2002 kad su igrali zizu i figo.... zadnji 8 godina jad

"Eppur si muove" (Ipak se kreće)!
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Valja Real-u veceras izgubiti !! {#}{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Moja prognoza zasad dobra ;).
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
Kao navijač Reala mogu reći: I nije bila neka predstava...
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Promster kaže...
Kao navijač Reala mogu reći: I nije bila neka predstava...

jer dinamo nije dao realu da igra.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Promster kaže...
Kao navijač Reala mogu reći: I nije bila neka predstava...

Potpis

Ali svaka cast dinamovcima,odlicno su igrali :)

Kapa dolje Kelavi

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Dinamo je odigrao odlično, Real Madrid znatno slabije nego što mogu. Nisam očekivao kao neki 5,6, golova, ali previše je pogrešnih dodavanja bilo. Prvo poluvrijeme su mi se činili jako spori kao da im se ne da igrat ili da su očekivali zabit pet golova samo tako jer je to neki klub iz tamo neke Hrvatske. 

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Legendic1911 kaže...
Promster kaže...
Kao navijač Reala mogu reći: I nije bila neka predstava...

Potpis

Ali svaka cast dinamovcima,odlicno su igrali :)

Kapa dolje Kelavi

Ne bi me začudilo da se Dinamo bogato rasproda u Europu nakon ove sezone Lige Prvaka, a vrlo prvi za kupnju je "mali" Kelava, 1200%

{#}

Svašta sam očekivao, ali ovakvu utakmicu, ma i dečki iz Reala će se dobro razmisliti za utakmicu u uzvratu {#}!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
herc1988 kaže...
Promster kaže...
Kao navijač Reala mogu reći: I nije bila neka predstava...

jer dinamo nije dao realu da igra.

Pa neznam baš dali je to tako bilo, Real je imao preko 20 udaraca po golu. Mislim da je Real pocijenio super nabrijani Dinamo.
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ATJLučko kaže...
Legendic1911 kaže...
Promster kaže...
Kao navijač Reala mogu reći: I nije bila neka predstava...

Potpis

Ali svaka cast dinamovcima,odlicno su igrali :)

Kapa dolje Kelavi

Ne bi me začudilo da se Dinamo bogato rasproda u Europu nakon ove sezone Lige Prvaka, a vrlo prvi za kupnju je "mali" Kelava, 1200%

{#}

Svašta sam očekivao, ali ovakvu utakmicu, ma i dečki iz Reala će se dobro razmisliti za utakmicu u uzvratu {#}!

To bas i ja mislim,kelava ide ca 100% bit ce ako vec i nema zainteresiranih za njega

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

neznaj za vas realovce al za mene bi bila sramota jedva dobiti dinamo.

sta je real toliko los ili je dinamo toliko dobar?

 

14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Koliko god je dinamo radio pritisak na trenutke ne čini mi se da je real madrid jedva pobijedio. Sad naši novinari tu žale zbog jednog promašaja Rukavine, a s druge strane je moglo pasti još pet golova koliko je prilika bilo za real. Što se tiče Dinama nadam se da sad neće zbog jedne utakmice umislit si da su bogovi i da će doći na treće mjesto samo tako, a Real će nakon ovog vjerojatno naučit da se ni nepoznati protivnici poput Dinama ne trebaju tako podcjenjivat. I nadam se da neće biti problema Cristianu Ronaldo zbog onog s nogom.

 

P.s. Jel zna netko može li se negdje u Zagrebu kupit crveni dres? Preskupi su mi u Real Madrid shopu (90€) i još dostava...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Iggx kaže...

Koliko god je dinamo radio pritisak na trenutke ne čini mi se da je real madrid jedva pobijedio. Sad naši novinari tu žale zbog jednog promašaja Rukavine, a s druge strane je moglo pasti još pet golova koliko je prilika bilo za real. Što se tiče Dinama nadam se da sad neće zbog jedne utakmice umislit si da su bogovi i da će doći na treće mjesto samo tako, a Real će nakon ovog vjerojatno naučit da se ni nepoznati protivnici poput Dinama ne trebaju tako podcjenjivat. I nadam se da neće biti problema Cristianu Ronaldo zbog onog s nogom.

 

P.s. Jel zna netko može li se negdje u Zagrebu kupit crveni dres? Preskupi su mi u Real Madrid shopu (90€) i još dostava...

Pogledaj mozda na ebay-u ima nes jeftinije...

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
herc1988 kaže...

neznaj za vas realovce al za mene bi bila sramota jedva dobiti dinamo.

sta je real toliko los ili je dinamo toliko dobar?

 

Pa nije Dinamo iz American Samoe da nemaju pojma igrati nogomet, vjerujem da su svi skužili da Dinamo može kad hoće.

14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Nema komentara na današnju utakmicu? Meni je ovo bilo bolno gledat. Užas! Khediru treba potjerat iz kluba, nek ga besplatno vode negdje, taj igrač je više štete klubu nego koristi -.-. Marcelo također zadnjih par utakmica jako loš. Ne razumijem zašto ga ne izbaci na par utakmica nek se nauči pamet, a na toj poziciji isproba Coentraa,ako ništa nek igra Arbeloa. Umjesto Khedire ubacit Diarru. Umjesto Di Marie forsirat Kaku par utakmica ukoliko se ne vrati bar 50% onog stare Kake na ljeto poslat ga iz kluba. To je Real Madrid, nema mjesta za loše igrače. Treba ih naučit pameti. I također mi nije jasan Ozil, odličan je igrač, ali svi skaču kad je neka prilika, a kod njega osjećajnost nula. Pa jel njemu uopće stalo do kluba ili nije. I nek sad netko kaže da je Ronaldo umišljen, bahat... Ma nek je deset puta gori što se tog tiče, uvijek daje sve od sebe, skače na svaku priliku i navija za klub za koji igra!

Što se tiče bodova, loše je,opet će se cijelu sezonu lovit Barcelona, umjesto da Barcelona lovi nas. Zašto lakšim putem, kad možemo težim... 

14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Eto, i ova utakmica pokazuje da real nije svemoćan i da s pravom žalimo taj bod kojeg nismo uzeli, a mogli smo.

 

Bit će zanimljiva Primera ove godine izgleda...

0_o
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Največi problem Reala je nepovezanost igrača izvan terena. Barcelona jako puno radi na tome dok mi Real ne djeluje kao momčad koja to sve skupa emocinalno proživljava. Mourinho bi trebao na tome poradit, a i kruže glasine da su neki igrači u obrani u lošim odnosima što se očigledno osjeti na terenu. Levante ih je u drugom djelu učio igrat nogomet. Po meni sve je to odraz politike kluba koji kupuje i prodaje svake dvije godine mjenja komplet momčad te time narušava odnose i uigranost što je bitnije od imena i zvijezdi u ekipi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 1:07 (Đapa club).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Nisam sinoc stigao postati,ali ovu tekmu su stvarno lose odigrali.

Bas to,zasto laksim putem kad mogu tezim.

Da su igrali upola kao i protiv dinama izvukli bi pobjedu ili barem nerijeseno.

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Još dva boda izgubljena {#}.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Katastrofa igra danas :(

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
15 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

u krizi su nadam se da ce se ubzo trgnut.... steta za bodove sad ce bit teze lovit barcu, vjerojatno ce preokrenut rezu protiv valencije

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Napokon da pobjede! :D

You can run, but you'll only die tired! RM ftw
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2011 22:02 (Legendic1911).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice