Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 713.009
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bale opet zabio iz slobodnjaka. Ako Zidane dozvoli Ronaldu da puca slobodnjake pokraj živog Balea i iduće sezone, on je lud!

Fortune favours the brave
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Pa nek ga prodaju sa opcijom prvokupa i to bi bila najbolja stvar... Mislim da je zato i doveden, sigurno ne da bi igrao startnu postavu vec da ga se zakapari... 

Decko je jos jako mlad, ni u Hrvatskoj reprezentaciji ne moze dobiti minute a kamoli u Realu... Njegovo vrijeme ce tek doci :) 

 

Meni stvarno nije jasno zasto se forsira Ronaldo za slobodnjake kad mozda nije ni 2.najbolji izvodac u Realu trenutno... Bale svakako mora biti 1. kad su oni u pitanju, pokazuje kakva je klasa od igraca upravo u velikim tekmama...

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
fakEEE kaže...

Pa nek ga prodaju sa opcijom prvokupa i to bi bila najbolja stvar... Mislim da je zato i doveden, sigurno ne da bi igrao startnu postavu vec da ga se zakapari... 

Decko je jos jako mlad, ni u Hrvatskoj reprezentaciji ne moze dobiti minute a kamoli u Realu... Njegovo vrijeme ce tek doci :) 

 

Meni stvarno nije jasno zasto se forsira Ronaldo za slobodnjake kad mozda nije ni 2.najbolji izvodac u Realu trenutno... Bale svakako mora biti 1. kad su oni u pitanju, pokazuje kakva je klasa od igraca upravo u velikim tekmama...

 zasto? zato sta moram biti po Ronaldovom...koliko ga god volim ko igraca toliko ga ne volim radi njegovog ponasanja,nesto tipa utakmica sa Islandom

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Coentrao se vraca sa posudbe i on ce kao i prije biti backup za Marcela na lijevom beku... Ja sam jako jako sretan sa ovom odlukom, decko je sklon ozljedama ali svaki put kad je igrao nedostatak Marcela se nije ni primjetio i igrao je je svaki tekmu ko da mu je zadnja... 

 

Modric nastupa za nekih pola sata! I ekipa naravno, ajmooooo Hrvatska!! 

10 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

 Bas mi je drago da si objavio to

http://www.101greatgoals.com/news/iceland-captain-aron-gunnarsson-clears-up-the-cristiano-ronaldo-shirt-swap-situation/

‘It’s true that I asked him for his shirt, but he didn’t ask me who I was. He said there was no problem, but inside the dressing room. I’m already tired of this story, I want to concentrate on the next game, and I have nothing more to say on it.’

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

hmm?  

 

Kako prenosi AS, igrač Leicestera, N'Golo Kanté, je ponuđen Real Madridu i njegovi agenti su već u kontaktu sa upravom kraljevskog kluba.

Iako ima Casemira, Zinedine Zidane želi dovesti još jednog defanzivnog veznog igrača jer je sezona jako duga i Real igra u 6 natjecanja.

Transfer bi mogao biti ubrzo realiziran, a u prilog ide i jako mala otkupna klauzula (25.5 milijuna eura).

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

N' Golo Kante za 25mil??? 

U kojem svemiru ce to biti moguce, stvarno svaka cast ako se ovo realizira decko je kroz par godina top defanzivni vezni... Jako je dobar kroz cijelu sezonu i na Euru briljira...

 

Ukoliko se on dovede Pogba nece stvarno biti potreban, a jos manje za cijenu od 160mil Eura...

Navodno bi Juventus volio uzeti Kroosa i 120mil, ali brat od Tonija je izjavio da jedino moze Pogba doc uz 120mil eura za Kroosa... 

 

Moratin agent je jucer bio na Santiago Bernabeuu i razgovarao o igracevoj buducnosti... Prema svim navodima on bi trebao vratiti se kuci za 30mil i boriti se za startnu poziciju sa Benzemom... 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

hmm?  

 

Kako prenosi AS, igrač Leicestera, N'Golo Kanté, je ponuđen Real Madridu i njegovi agenti su već u kontaktu sa upravom kraljevskog kluba.

Iako ima Casemira, Zinedine Zidane želi dovesti još jednog defanzivnog veznog igrača jer je sezona jako duga i Real igra u 6 natjecanja.

Transfer bi mogao biti ubrzo realiziran, a u prilog ide i jako mala otkupna klauzula (25.5 milijuna eura).

 Kante je bio savršene ove sezone. Rekao sam već prije da bi od te Francuske repke uzeo Kantea, a ne Payeta ili Pogbu. Bit će prava konkurencija Casemiru, a ima mjesta i godina za napredak.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kad bi Perez to sve realizirao, ovo bi bio najbolji prelazni rok za Real u posljednje vrijeme, a još bi ga mogao završiti u plusu.

Vratiti Coentraoa i Moratu (-30 milki) plus dovesti kanta (-25 milki), i prodati Isca za nekih 50ak 

 

Ako dođe Kante, onda imam osječaj da bi i James dobivao više prilike, jer Kante može pokriti puno više prostora od recimo Casemira.

Još kad ga upariš s Modrićem, praktički možeš igrati s još jednim igračem naprijed.

 

Kovu se seli s lijeva na desno već pola godine, i nemam pojma što će na kraju biti s njim. Najbolja opcija bi mu bila da ode u neku ligu gdje će imati slobodu da radi što hoće.

AKo ode u Milan i Juve, to će jako teško imati, a u Liverpoolu tu slobodu ima samo Coutinho. A i sumnjam da bi mu Klopp dao tu mogučnost.

S druge strane ako mu itko može "pokrenuti muda" to je Klopp. Ali opet ako ode u Liverpool, vjerovatno se neće vratiti nazad, bez obzira kako dobar postane.

 

Možda Porto, ili Negdje u Francusku. Možda čak i neki drugi klub u španjolskoj, tipa Valencie, ili Villareala, a možda čak i Sevilla.

 

I definitivno ga poslati na posudbu, ili prodaju s pravom prvokupa kao Moratu.

 

 

Edit: Čitam baš da nije Real tražio Kantea, već da su Lisice zapravo ponudile njega, da bi izbjegle mogučnost da završi kod nekoga od konkurenata u ligi, prije svega, ManUnd-a.

Perez je navodno zainteresiran, ali nisu sigurni dali bi Zidane to htjeo, s obzirom da on favorizira Casemiroa. Ja bi rekao da postoji velika mogučnost da ga Zidane dovede, s obzirom da je isto francuz 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2016 14:11 (rooswelt1991).
12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kante je zvijer,igrač koji je ove sezone imao najviše presiječenih dodavanja u ligi,po utakmici pretrči u prosjeku 10tak kilometara,a na svoju malu visinu je iznimno fizički jak,mislim da ne postoji klub koji ga ne bi poželio imati.Tko god da ga planira kupiti sad je vrijeme dok je cijena još niska,inače bi dogodio mogao koštati i do 70 milijuna.

9 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ne znam ni sta ce vam Kante kada ste do prije samo par tjedana svi uzdizali Casameria u nebesa. Cudna ste vi sorta.

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
el.šef kaže...

Ne znam ni sta ce vam Kante kada ste do prije samo par tjedana svi uzdizali Casameria u nebesa. Cudna ste vi sorta.

 Casemiro je dobar, ali isto tako odigra svaku četvrtu-petu tekmu kriminalno. BIlo bi dobro kad bi dobio konkuranciju, a igranjem Kantea mogao bi se i Modrić odmarati puno ćešće.

Real već sad mora gledati kako uigravati igrača umjesto Modrića, jer njemu će na početku sezone biti 31 godina. Nije baš da će ga Kovačić zamjeniti u skorije vrijeme (nije da nema tehniku i talent, jednostavno nema muda ).

 

Kante je mlad, u najboljim godinama za veznjaka, i u strašnoj formi. Plus je još i francuz, pa će ga zizu vjerovatno gurati lagano 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Odlican je Casemiro, bas ono sto nam je falilo otkad je otisao Alonso... Naravno jos tu ima puno prostora za napredak i vjerujem da ce on naredne sezone biti jos bolji! 

Decko se trudi i stalno radi na sebi kako bi bio sto bolji... 

 

Kante s druge strane moze odmoriti Modrica i bit ce odlicna konkurencija Casemiru za startnu poziciju kako se ni jedan nebi previse opustio jer trenutno na DMF nemamo bas nikoga osim Casemira... 

Usto, sirina klupe je jako vazna, na svakoj poziciji bi klub poput Reala trebao imati 2 top klasna igraca... 

Za kupiti Kantea ovo je idealni trenutak jer iduce sezone ce on vrijediti barem duplo vise kako je krenulo s medijima oko njega...

 

Takva 2 pitbulla imati na poziciji DMF je san svakoga kluba, sigurno... 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
el.šef kaže...

Ne znam ni sta ce vam Kante kada ste do prije samo par tjedana svi uzdizali Casameria u nebesa. Cudna ste vi sorta.

 

Mi smo čudna sorta, a Barca cijelu sezonu kuka da ima nikakvu klupu. I sad se ti čudiš da mi hoćemo dovesti nekoga tko će biti prava zamjena s klupe. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Real Madrid je započeo pregovore s Paulom Pogbom, tvrdi njegov menadžer Mino Raiola.

 

"U prvoj smo fazi pregovora. Paul se divi Real Madridu i Zinedine Zidaneu i to će naravno biti važno prilikom njegovog odlučivanja," 

"120 milijuna eura, 140? Paul vrijedi onoliko koliko je klub spreman platiti za njega."

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Očekivano.
Inače Raiola je rekao da je Pogba kao Rolls-Royce.
Ako pitaš koliko košta to znači da ga ne možeš kupiti.
Al će vas Juve opljačkati za transfer.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ma klinca vrijedi toliko love, pa nikako da se opamete, kakvih bogu 120 milja, opet ćemo kupit jednog igrača i svu lovu potrošit na njega.

Jučer je nešto ajd pokazao, ali tu lovu ne vrijedi ni jedan, pa ni on.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Slazem se da ne vrijedi tolke novce, mozda jedino Messi trenutno toliko vrijedi ali jbga... 

Mediji, sponzori i prestiz koji dolaze s njim kosta... 

 

Pogba, Kante, Morata i Coentrao... 

Jako jako lijepo zasada... 

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Boze kako ovaj Bale igra... 

Ko ima vremena neka prebaci na tekmu Rusija-Wales... Frajer valja Ruse ko cunjeve... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Vi neki i dalje ne shavcate na koji princip funkcionira Real u zadnjih 10 godina tako rec. Sve te velike svote novca koje se daju za igrace, istina izgledaju na prvu brojku puno i gotovo svi su kupljeni iznad svojih vrijednosti osim ronalda, koji realno gledano jos je i "jeftino" kupljen s obzirom na koliko je donio klubu.

 

Ako i daju za Pogbu 100M+, istina puno je to para za jednog igraca, i previse, gledano iz nase perspektive, al iz perspektive kluba i marketinga, oni ce tih 100M vratit vjerovatno u 2-3 godine, kroz marketing i sve ostale stvari koje idu uz to. Sjetite se samo za Kaku, masu para se dalo za njega, imao je ogromnu placu, a opet citao sam spise od reala di ispada da su oni na njemu zaradili 4× njegove vrijednosti, i to pazi od igraca koji je vecinu svog vremena proveo na klupi ili ozljeđen, onda si predpostavite koliko su dosad zaradili na ronaldu. Stvar tih velikih transfera je sta ostvaruju tocno ono sta real oce, a to je paznju, paznja je dobra za prrodaju i marketing, i onda uz sve to spoji Real Madrid kao klub i sinonim za najbolje, nije tesko shvatit da je zarada ogromna, tako da sve te velike cifre za igrace koje se daje shvatite kao "investiciju" unapred, koja ce se vratit visestruko.

 

Naravno uvjek ima rizika, al zato real i ide na najrazviikanije igrace, jer tu je najmanje rizika, a posto cijela planeta zna za Pogbu, i da bude katastrofalno los u igrackom smislu, opet radi imena i svega oko njega donijet ce koliko toliku zaradu, prvi primjer vam je Kaka za to, bio je ispod razine u realu, opet zaradili su masu na njemu.

 

Isto tako brkate vrijednost igraca sa trzistem, a to je da primjer igrac vrijedi 50M, znaci njegova realna igracka vrijednost, ako je netko spreman ga imat, on ce platit koliko "treba", znaci bilo to 100-150M...to ne znaci da taj igrac ce vrijedit onda tu svotu za koju je placen, niti da taj igrac vrijedi ili je vrijedio toliko, jednostavno klub ga zeli imat i misli da ce cak i nakon sta ga plati tu veliku svotu, uspijet izvuc profit iz njega, bilo igracki i marketinski. Ponuda i potraznja.

 

Real kao real znamo i svi jako dobro kakav je, bar navijaci koji ga prate vec dugo, i da je to klub koji je sinonim i predstavlja najbolje, najbogatije, itd itd u glavnom sve naj, tako da tako se real trenutno i ponasa, zeli imat rekorde za najskuplje kupljene igrace, zeli imat najbolje moguce igrace u klubu, itd itd, zeli da se "zna" da real moze "bacit" primjer 100M na Pogbu, jer time pokazuje svoj restiz i "moc" pogotovo ispred arapskih klubova koji imaju vise novca, al su ograniceni financiskim fair playom, i sav taj silni novac im ne pomaze jer vecina igraca radje bi igrala u realu cak i za manju placu nego recimo u man cityiu, ako im je stalo do nogometa i ako su svjestni kakav statut ima real a kakav city, a sad ako samo trce za novcem, onda odu i u man city, kao primjer robinho.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Sa cime se ti zamaras haha

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Jasno je ko dan zašto se kupuju igrači tipa Pogbe, ali to ne znači da se trebamo s tim slagati. Meni kao navijaču je baš svejedno što će oni zaraditi hrpu para na Pogbi, ako to neće donijeti napredak u igri i osvojenim trofejima. Naravno da se za Ronalda isplatilo toliko, ali on je poseban primjer. Za Balea se nije ni blizu, a ne znam što bi tek jedan vezni trebao napraviti da opravda tolike novce. Velim, pričajmo isključivo o igračkom aspektu. Dok god je glavni cilj maksimiziranje profita, trofeje ćemo i dalje osvajati slučajno ko ove godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

ne zamaram se, nego za razliku od vecine vas, posebno barcinih trolova znam konstruktivno pisat i razgovarat, dok vecina se prepucava o neznam ronaldu messi, sta je vec izlizano, ja sam se bar dotaknuo teme koju vidim vecina jos ne shvaca.

 

Pa real ide na maksimiziranje profita, tako da moze u buducnosti osigurat jos investicija, sta ukratko opet znaci prihod, i tako u krug, jer i laiku je postalo jasno da je real davnih dana prestao bit samo klub, nego da je to sad tako rec biznis, koji radi sa velikm svotama novca, ima veliki imiđ i sve ostao.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Meni je sve to jasno da oni računaju da će putem marketinga vratiti uloženo,  a i još zaradit. Ali sumnjam da se to može postići Pogbom, možda se varam...

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Sjecam se da sam citao izvode od Reala prije jos dosta godina, i po njima je ispadalo da su zaradili 4× vrijednost Kake, znaci svotu za koju je kupljen+ sva njegova placa...tako da ako su to uspijeli sa njim, onda sa pogbom nebi trebalo bit problema. Za ronalda je bilo da su njegovu svotu vratili za godinu i po. Ako Pogba dodje za veliku svotu, i pokaze se igracki, mislim da bi ga mogli odplatit u 2-3 godine, cak i prije, ovisno o faktorima.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Neznam kako vam može bit drago da Pogba dolazi za 130 miliona eura jer on to neće opravdat sigurno.A to što će Real zaraditi na njemu nije vaša stvar osim ako vas ne veseli da će biti 5-6 najprodavaniji drs dogodine a trofeja na mapi neće biti 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Neznam kako vam može bit drago da Pogba dolazi za 130 miliona eura jer on to neće opravdat sigurno.A to što će Real zaraditi na njemu nije vaša stvar osim ako vas ne veseli da će biti 5-6 najprodavaniji drs dogodine a trofeja na mapi neće biti 

 Ali i bolje imat para za Pogbu nego se nečkati dal kupiti Nolita ili random nepoznatog stopera za 15m jer si švorc.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Bolje kupovati pametno i ono što ti treba pa u 4 godine osvojiti 14 trofeja nego 4 trofeja u 8 godina.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 14:49 (Boixus Nois PS).
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ne znam zasto se Baleu stalno spotice tih 100mil kao da je to bio njegov uslov a ne od njegovog menadzera.. 

Medutim, siguran sam da se Bale itekako isplatio vec sada, a za buducnost nema dileme... Pogledajte samo njegove partije na Euru, fantastican igrac i najbolji igrac turnira tako da sam siguran da ce u buducnosti samo povecati svoju vrijednost... 

Cak stovise, smatram da je mozda vrijeme da preuzme glavnu ulogu od Ronalda u Realu jer steta je da takva kvaliteta stoji u sjeni... 

 

Real Madrid je aktivirao otkupnu klauzulu za Moratu te ce on od iduceg ljeta biti novi-stari igrac Reala! 

 

Meanwhile Barcelona ne moze natjerati Umtitija ( jel se tak zove? ) da dode u klub... 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice