Nogomet 2009/2010

poruka: 147
|
čitano: 22.377
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nogomet 2009/2010

Pozdrav!!Evo u ovoj temi cemo raspravljati o nogometu,transferima,sezoni 2009/2010,igracima,klubovima,SP 2010,pa cak i kladionici Smijeh

 

Evo prvo jako sam sretan sto je Ibrahimovic dosao u Barcelonu

 

Sutra ce potpisati ugovor s Barcelonom,ali mi je ipak zao sto ide Samuel Eto iz kluba.Stvarno je bio pravi golgeter u Barceloni.Inter je jako dobro prosao dobio je 45 milijuna eura i jos tu igracinu i Hleba na posudbu.Sto se tice talijanskog nogometa raspao se odlaskom Kake u Real Madrid i sad Ibrahimovic u Barcelonu,jos samo fali da ode Totti iz kluba(ali nece ostat ce on cijelu karijeru) i onda bi bio raspad sistema.

 

Samuel Eto No.9

 

Liga:145 utakmica,108 golova

Liga prvaka:40 utakmica,18 golova

Kup:10 utakmica,2 gola

Spanjolski kup:4 utakmice,2 gola

Europski kup:1 utakmica,0 golova

 

Jedva cekam sljedeci EL CLASICO.Nadam se da ce biti kao i prosli(Pun golova)Belji se

 

REAL MADRID:C.Ronaldo,Kaka,Benzema,Xabi Alonso i drustvo protiv BARCELONE:Messi,Ibrahimovic,Xavi,Iniesta..

 

Ali ja vjerujem da ce momcad Barcelone biti kakva je bila i prosle sezone,sto se tice Reala oni se prvo moraju uigrati i onda se suprostavit Barceloni(Pa nije barcelona hajduk Smijeh)

 

Evo upravo sada Real Madrid igra Peace Cup-Spanjolska protiv Al-Ittihad Jeddah. 1-1 stoje a strijelci su:Raul i Aboucherane,sad ce 90  minuta poceti-Real je remizirao s Al-Ittihad Jeddah

 

Razlog zasto sam otvorio ovu temu je zato sto zelim cuti vasa misljenja o velikim transferima(Kaka,C.Ronaldo,Ibrahimovic,Benzema...) i iskustva u nogometu(Engleska liga,Spanjolska liga,Francuska liga,Talijanska liga HNL ...)

 

E sad moje prognoze za sezonu 2009/2010 tko bi mogao biti tu TOP 3 u ligi

 

Engleska Premier Liga:

 

1.Chelsea

2.Manchester United

3.Liverpool

 

To je uvijek tako bilo sad manchester bez c ronalda je oslabio ali imaju Michaela Owena koji je jako dobar igrac i golgeter ali Chelsea je tu sada da osvoji titulu.Sto reci gledao sam prijateljske utakmice Chelsea igra odlicno!

 

Francuska Liga:

 

1.Bordeaux

2.Marseille

3.Toulouse

 

Pitate se zasto nema Lyona Smijeh Njih je jos Benzema drzao na top 3 na ljestvici.E sada vise njega nema Juninho nije vise Juninho,imaju jako mlade i perspektivne igrace ali Bordeaux je ipak jaca momcad i Toulouse me iznenadio prosle sezone.Igrali su odlicno i imaju mlade juniore koje ce uskoro Arsenal pokupovati ^^

 

Talijanska SERIE A Liga:

 

1.Inter

2.Juventus

3.AC Milan

 

Inter je daleko najbolja momcad bila i biti ce sljedece sezone.Ali u Ligi prvaka da igraju kao u Serie A dogurali bi oni polufinale.Ja stvarno ne razumijem zasto se oni uspanicare kad je Liga Prvaka.Trebaju igrati opusteno.Juve se vratio iz 2.lige i u SERIE A je bio drugi sa 74 boda(Inter 84),sada su jos doveli Diega a sto drugo reci nego svaka im cast.Milan me razocarao prosle sezone ali se nadam da ce se popraviti.O Romi necu nista komentirati prosle sezone je zavrsila na 6.mjestu sa 63 boda.Krenila je odlicno u sezonu ali u gostima je od mogucih 11 utakmica izgubila 9. Ostale dvije su gostovali Juventus(4-1) i Inter(4-0)

 

1.HNL:

 

O tome uopce necu puno komentirati Hajduk se bori za titulu jedva su se spasili.Sramota za hajduka.Dinamo je dobio sad jos vise samopouzdanja,Rijeka s bracom Sharbini su jako opasna momcad.

 

Njemacka BUNDESLIGA:

 

1.Bayern

2.Wolfsburg

3.Stuttgart

 

U Bayerna Ivica Olić i Danijel Pranjić.Olić je dobar igrac puno trci prosle sezone zabio 10 golova skroz solidan igrac po meni!Bayern ce definitivno ove godine biti u jacem izdanju s tim pojacanjima.Wolfsburg sam stavio na drugo mjesto jer znam da nece oni vise biti ista momcad jer je dosta promjena bilo u momcadi ali dobili su 1-0 prijateljsku i jako su motivirani tako da..1 mjesto bi mogao i Wolfsburg

 

Španjolska PRIMERA:

 

Moja najdraza liga.

 

1.Fc Barcelona

2.Real Madrid

3.Valencia

 

Fc Barcelona je prosle sezone igrala najbolji nogomet i dokazala je da su najbolji.Opet cu napisati JEDVA CEKAM EL CLASICO.Real se treba uigrati.Kako je veliki igrac Reala Di Stefano rekao:Ne smiju biti sebicni i moraju igrati kao sto su igrali Zidane i Figo(To je mislio na Kaku i C.Ronalda).Real madrid se mora jako potruditi da bi se suprostavila Barceloni.Vjerujem da Barca i ove godine moze osvojiti titulu samo sto ce biti jako tesko jer Kaka i C ronaldo nisu za bacit ^^.Valencia na trecoj poziciji oni su doveli neke svoje igrace,David Villa prosle sezone 28 golova drugi strijelac Primere(1.strijelac Diego Forlan 33 gola zabio)

 

Sto se tice SP2010 ja se nadam da cemo proci i da ce sve bit u redu!! Nas je najvise slomila Turska.Unistila nam je samopouzdanje i sve.Jos nismo imali ni Eduarda tako da no comment.

 

Eto ispisao sam se,nadam se da vam se svida tema i da cete komentirati i sudjelovati u njoj,ako dode koja novost o nekome transferu ili nesto slobodno postajte.Ako se kladite i treba vam nekoliko savjeta slobodno pitajte Cool Eto toliko od mene ^^

 

 

 

 

 

 

.::Fc Barcelona::.
14 godina
offline
RE: Nogomet 2009/2010

u svemu dijelim tvoje mišljenje, makar navijam za Real Madrid, imaš pravo, neuigrani su i to je praktički previše igrača koji su klasa za sebe....jedino što ih može dovesti da igraju dobro zajedno je rekao Di Stefano i objasnio je to na primjeru Figa i Zidane-a....

 

btw post je super ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
80h3m1r kaže...

u svemu dijelim tvoje mišljenje, makar navijam za Real Madrid, imaš pravo, neuigrani su i to je praktički previše igrača koji su klasa za sebe....jedino što ih može dovesti da igraju dobro zajedno je rekao Di Stefano i objasnio je to na primjeru Figa i Zidane-a....

 

btw post je super ;)

Ali i Perez je na pojacanja ipak PREVISE potrosio....jos su poslali ponudu Fabregasu i zatvaraju banku :)

 

Samo ja mislim da bi Cesc prije u Barcu nego u Real jer je njemu ipak prvi profesionalni klub bio Barcelona!

.::Fc Barcelona::.
15 godina
offline
RE: Nogomet 2009/2010

Ma taj Perez je nepresušna ''pipa'' ima tolko  veza da preko noći nabavi 100 milja od raznoraznih banakaCool

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Nogomet 2009/2010

Evo pošto vidim da i vas zanima nogomet,evo jedna stranice gdje ćete sve naći,od rezultata,golova videa itd.
http://www.nogometni-magazin.com/.I kad si se već ponudio dijeliti savjete za kladionicu:),slobodno napiši jedan ili neku taktikuNamigiva.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010

kostolomac potpuno se slazem s tobom,ali bude li ovako nastavio Real bi mogao biti u dugovima samo takvim.Svi ga hvale Perez stvara momcad..Daj meni 300 milijuna eura na transfere pa ces vidit sto je momcad Smijeh e da evo vam neki linkovi gdje mozete gledati rezultate,citati vijesti itd...

 

Prvo ovaj link od warhed-a http://www.nogometni-magazin.com/

 

Ja ovaj osobno koristim za pratit rezultate kad se kladim Smijeh

 

Ponekad svratim na index pogledat koju glupost sto napisu,da se malo nasmijem evo jos jedan jako dobar link EuroNogomet

 

warhed sto se tice Kladionice hehe ^^

 

Ako na stolu imas vise novaca na raspolaganju predlazem ti da igras na zicere(Ali ni oni nisu sigurni bolje ti je na Supersport provjerit malo statistike....posljednjih pet utakmica u gostima i kuci,medusobni omjeri protiv njih i sto je najvaznije odes na njihove web stranice-arsenal,chelsea,barcelona,real vidis jeli momcad u punom sastavu i malo pogledas komentare trenera i jos malo razmislis...)

 

Evo ovo je za one koje misle ici na sigurno: Naime postoji 2 nacina,mozes igrati sve koeficijente 1.30,1.45(nikad na one 1.15,1.20 premala kvota na ulog od 5kn,10kn)i tako nanizat 6-7 parova za 100kn.

 

E sad postoji jedna druga sansa koju mozete dizati love samo tako(warhed pazljivo citaj Smijeh) ja sam ulozio 10kn i igrao 20 parova na parove tipa: 1.tim daje gol(kvota 1.20 ako je slabiji protivnik 1.50 bude definitivno zicer) a kad su ovako srednji klubovi kao.:Fiorentina-Lazio,Cibalia-Zagreb,Sevilla-Valencia tu igram Oba daju gol sto je realno.ako naime igra npr Chelsea-Sunderland kvota na gost daje gol je 1.70 to se ipak malo treba mislit,ali nije to toliko tesko ispunit 20 parova vjerujte mi ovako ja zaradim novaca i onda ulozim 10kn i igram samo 1,2 i x i tako mi nekad upadne i to pa.....inace prosle godine s 10kn na 20 parova sam digao oko 1400kn i naravno bio sam jako sretan ^^.

 

Ako vam ovo ne pomaze onda posjetite OVAJ link,inace na www.tojesigura.com imate sve sto vam treba.Mozete pogledati Top strijelce u svim ligama,koji je igrac kada zabio gol u kojoj minuti stvarno odlicna stranica...

 

Warhed ja se nadam da sam ti nesto pomogao.Jedva cekam sljedecu sezonu,al se neće dizat lova Smijeh

.::Fc Barcelona::.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
lacoste88 kaže...

E sad postoji jedna druga sansa koju mozete dizati love samo tako(warhed pazljivo citaj Smijeh) ja sam ulozio 10kn i igrao 20 parova na parove tipa: 1.tim daje gol(kvota 1.20 ako je slabiji protivnik 1.50 bude definitivno zicer) a kad su ovako srednji klubovi kao.:Fiorentina-Lazio,Cibalia-Zagreb,Sevilla-Valencia tu igram Oba daju gol sto je realno.ako naime igra npr Chelsea-Sunderland kvota na gost daje gol je 1.70 to se ipak malo treba mislit,ali nije to toliko tesko ispunit 20 parova vjerujte mi ovako ja zaradim novaca i onda ulozim 10kn i igram samo 1,2 i x i tako mi nekad upadne i to pa.....inace prosle godine s 10kn na 20 parova sam digao oko 1400kn i naravno bio sam jako sretan ^^.

 

Ako vam ovo ne pomaze onda posjetite OVAJ link,inace na www.tojesigura.com imate sve sto vam treba.Mozete pogledati Top strijelce u svim ligama,koji je igrac kada zabio gol u kojoj minuti stvarno odlicna stranica...

 

Warhed ja se nadam da sam ti nesto pomogao.Jedva cekam sljedecu sezonu,al se neće dizat lova Smijeh

Hvala puno,dosta si mi pomogao!,evo imam i ja jednu taktiku,pa da je podijeli s vama,ali nikome ne preporućujem da iskuša taktiku:).Evo,npr uzmeš jedan klub,amo reći Lazio,i staviš 20kn da će Lazio igrati X(neriješeno),koficient je od prilike oko 3 na X,i ako promašiš,u sljedećem kolu staviš 40kn da će Lazio igrati X,ako ponovno promašiš,staviš 80kn na X,i nakon još jednog promašaja staviš 160kn na X,i ako napokon dobiješ isplatio si sve prošle gubitke,zanimljivo,ali naravno ovu taktiku nemožeš igrati sa ulozima koje sam ja sad opisao(40,80,160,)..,za ovu taktiku treba imati dosta novaca i strpljenja,ali će se novac vratiti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 15:26 (warhed).
15 godina
neaktivan
offline
Nogomet 2009/2010

Sto se tice nekakve kompetentnosti Kake i Ronalda u Realu-Nisam tol'ko skeptican.Uzimajuci u obzir nesebicnost Brazilca,mislim da bi to dobro funkcioniralo.Ali opet...Izlanuo se

 

Ne znam,glupo mi je sad pretpostavljat.Jedva cekam el klasiko!Smijeh

Music's the medicine of the mind.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
warhed kaže...

Hvala puno,dosta si mi pomogao!,evo imam i ja jednu taktiku,pa da je podijeli s vama,ali nikome ne preporućujem da iskuša taktiku:).Evo,npr uzmeš jedan klub,amo reći Lazio,i staviš 20kn da će Lazio igrati X(neriješeno),koficient je od prilike oko 3 na X,i ako promašiš,u sljedećem kolu staviš 40kn da će Lazio igrati X,ako ponovno promašiš,staviš 80kn na X,i nakon još jednog promašaja staviš 160kn na X,i ako napokon dobiješ isplatio si sve prošle gubitke,zanimljivo,ali naravno ovu taktiku nemožeš igrati sa ulozima koje sam ja sad opisao(40,80,160,)..,za ovu taktiku treba imati dosta novaca i strpljenja,ali će se novac vratiti.

Zamisli sad na indexu LAZIO osvojio sezonu sa 30 pobjeda i 8 poraza hahaa Smijeh ma zezam se jako dobra taktika isplati se to stavljat te novce,to cemo probat ^^

 

Sto vi mislite oce li Fabregas prihvatiti ponudu od 50 milijuna eura?Vec se nesto pricalo da je odbio ponudu reala,da ceka eventualno Barcelonu,ali Real Madrid ne odustaje.Zele jos njega dovest i onda banku zatvara,tako je rekao Perez..

.::Fc Barcelona::.
14 godina
neaktivan
offline
Nogomet 2009/2010

Ako se dobro sjećam Real je imao i Zidanea i Beckhama i ohoho igrača pa su znali spušit od Espanyola.Barcelona je uigrana momčad sa njihovim igračima.To što se Perez isprsio ne znači da će oni zajedno dobro igrat.Ja se nadam da hoće jer to će biti onda melem za oči,el clasico.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
offline
Nogomet 2009/2010

dvi stvari neću nikad prižalit prva je šta je ronaldinho otiša iz  barce, druga šta su otkantali eto'a....

čovik je ostavlja srce na terenu, i koju je izjavu čovik da kad je barca prvi put osvojila ligu... za madrižane...

još jedna stvar zašto laportu ne volim... ali zlatan je klasa sam za sebe...

Najbolji osjećaj je upala mišića........
16 godina
offline
Nogomet 2009/2010

Mislim da si pribrojio Xabi Alonsa Realu a to se još nije ostvarilo...   znam da će 80% preć u taj odvratni klub ali kao pedantni navijač Liverpoola moram upozoriti na tu pogrešku. Smijeh

 

Inače, super tema!

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
dncrmt kaže...

Ako se dobro sjećam Real je imao i Zidanea i Beckhama i ohoho igrača pa su znali spušit od Espanyola.Barcelona je uigrana momčad sa njihovim igračima.To što se Perez isprsio ne znači da će oni zajedno dobro igrat.Ja se nadam da hoće jer to će biti onda melem za oči,el clasico.

Ako se ne varam oni su osvojili prvenstvo s Ronaldom,Figom,Zidane i Dejvidom Smijeh 2002-2003,tada su bili stvarno fantasticna momcad.Imali su jos i Michaela Owena i maloga R.Carlosa :))

 

e onda su se raspali pa su opet osvojili 2006-2007,07-08 zadnji dio sezone su samo nanizali pobjede a Barcelona je bila tada jako oslabljena stalno neke ozljede(Giuly,Ronaldinho,Eto'o,Messi ulazio s klupe ^^)

 

Ali je ipak real uspjesniji bio je 31 puta prvak a barcelona 19,atletico 9,atletic bilbao 8,.....

 

EDIT:zv'jer2 znam da nije presao al ce sigurno doci u taj klub,a trazila ga je i barcelona i tamo bi imao sigurno mjesto u prvoj momcadi umjesto Yaye Tourea,a ovako u Realu ce propasti sve mi se cini..a i najbolje bi mu bilo da ostane u liverpoolu jer sad ima sansu za osvojit premier ligu i tamo je jedan od najglavnijih igraca iza Gerrarda i Torresa

 

E da jos jedna stvar.Hvala VAM sto mislite da je tema odlicna.Thumbs UP Cool

.::Fc Barcelona::.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 16:01 (lacoste88).
15 godina
offline
Nogomet 2009/2010

ova sezona ce bit jako uzbuljiva jedva cekam da vidim kako ce se real nositi sa barcom Cool

cujte samo ova pojacanja u realu:christiano ronaldo,kaka,benzema...heheheSmijeh

 

EDIT:kad je sljedeca tekma nase repke za WC2010?

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 16:14 (luckyluke).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
luckyluke kaže...

ova sezona ce bit jako uzbuljiva jedva cekam da vidim kako ce se real nositi sa barcom Cool

cujte samo ova pojacanja u realu:christiano ronaldo,kaka,benzema...heheheSmijeh

 

EDIT:kad je sljedeca tekma nase repke za WC2010?

samo da te tu malo ispravim pise se Cristiano Smijeh

 

Evo sad citam da je Totti potpisao ugovor s Romon na jos 5 godina.Ajde talijanski nogomet ima jos nade.Nece propasti Belji se

 

Evo ti cijeli raspored utakmica u nasoj skupini

 

2008. godina:

20. kolovoza: Kazahstan - Andora

6. rujna: HRVATSKA - Kazahstan, Andora - Engleska, Ukrajina -
Bjelorusija

10. rujna: HRVATSKA - Engleska, Andora - Bjelorusija, Kazahstan -
Ukrajina

11. listopada: Ukrajina - HRVATSKA, Engleska - Kazahstan

15. listopada: HRVATSKA - Andora, Bjelorusija - Engleska

2009. godina:

1. travnja: Andora - HRVATSKA, Engleska - Ukrajina, Kazahstan -
Bjelorusija

6. lipnja: HRVATSKA - Ukrajina, Kazahstan - Engleska, Bjelorusija -
Andora

10. lipnja: Ukrajina - Kazahstan, Engleska - Andora

19. kolovoza: Bjelorusija - HRVATSKA

5. rujna: HRVATSKA - Bjelorusija, Ukrajina - Andora

9. rujna: Engleska - HRVATSKA, Bjelorusija - Ukrajina, Andora -
Kazahstan

10. listopada: Ukrajina - Engleska, Bjelorusija - Kazahstan

14. listopada: Kazahstan - HRVATSKA, Andora - Ukrajina, Engleska - Bjelorusija

.::Fc Barcelona::.
15 godina
offline
Nogomet 2009/2010

ajoj jos samo jedna utakmica kod kuce.morat cu je ici gledati kad vec necu ici na WC2010Namigiva

sto se tice tottija ima vec 33 godine i bilo bi jadno da on sad otide a jos ce kratko vrijeme igrati kvalitetan nogomet.ne isplati ga se sad kupiti kad je u godinama.

k tome negdje sam cuo vec prije 2 godine da je  rekao medijma da ce u romi ostati do kraja svoje karijere.

taj covjek stvarno voli svoj klubCool

Batman je zakon!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010

E dobro ga nebih kupio,covjek igra predobro doktor je nogometa ^^ je da je malo star ali ga isto nije za bacit vjeruj mi.A real madrid je ove sezone potrosio 250 milijuna eura na pojacanje sljedece godine ce prodati:Benzemu i pola reala ostat ce samo Kaka i C ronaldo jer su oni ''zvijezde''..Kaka ce se dobro snaci u real madrid a c ronaldo tamo propada.....

 

 

...:::Evo mali refresh novosti:::...

 

-Cristiano Ronaldo pokazao tek djelić svog talenta, Real uzeo samo bod u Peace Cupu

 

-Napadac Corinthiansa Ronaldo je slomio kost šake,Adriano zabio za Flamengo

 

-Chelsea je osvojio World Fottball Challenger, Interu treće mjesto.Pogotke su postigli 20-godišnji Franco Di Santo i Florent Malouda.(Nije igrao Drogba,Lampard,John Terry...)

 

Za treće mjesto:

Inter – Milan 2-0 (Milito 4, 75)

 

-Celtic do naslova na Wembley Cupu lakom pobjedom nad Tottenhamom!

 

Golove su zabili Chris Killen(Igrac je predobar gledao sam ga zvijer od covjeka) i Georgios Samaras

 

Wembley Cup:

Tottenham – Celtic 0-2 (Killen 9, Samaras 40)

Barcelona – Al Ahly 4-1 (Krkić 16, Sampedro 41, Suarez 56, Ledesma 67 / Elagizy 31) BARCA! Smijeh

Redoslijed: 1. Celtic 6, 2. Barcelona 4, 3. Tottenham 1, 4. Al Ahly 0

 

Igra se ovaj Peace kup na veliko hehe.....Juventus je dobio 2-1 Sevillu,golove za juve su dali Amauri i Iaquinta a za sevillu Squillaci branic koji je igrao u velikog Lyona :)) (Dobar je u manageru ako netko igra xD)

 

 

.::Fc Barcelona::.
15 godina
neaktivan
offline
Nogomet 2009/2010

Dobar topic.

Sto se tice Engleske lige, vatreni sam navijac Liverpoola, i vjerujem da cemo ove sezone imati i malo srece, te konacno osvojiti ligu :)

Trenutno mi je najzanimljivija Bundesliga, zbog mojih Bosanaca Dzeke,Misimovica (Wolfsburg), Salihovica, Ibisevica iz Hoffenheima, te malog Husejnovica (Werder, proslu sezonu odigrao na posudbi u Kaiseslauternu)..Svim srcem navijam za Wolfsburg, mada sam sklon misljenju da ne mogu ponoviti proslu sezonu (Dzeko moze, ali Wolfsburg ne,vidjeli smo kako su gurali u bundesligi prosle sezone dok su bili u Uefa Kupu,a ove godine igraju CL ), ne vjerujem u velike kvalitete trenera Veha, i ako budu plasirani u top 5 ekipa na kraju, ja cu biti zadovoljan. Uz naravno 20tak Dzekinih i 25 golova Vedada Ibisevica.Cool

 

Sto se tice Bayerna, 90% osvajaju salataru, Olic ce igrati sezonu karijere vjerovatno, a uz podrsku Gomeza, titula im ne gine.Takodjer ne treba otpisati Schalke koji nema pretjerano jak tim, ali zato imaju jednog Magatha, sto im garantuje vrh tabele.

 

Sve u svemu, ocekujem nikad zanimljiviju sezonu u svim ligama :)

Diablo fan
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 18:22 (Zlatan).
15 godina
neaktivan
offline
Nogomet 2009/2010

Dobra tema,ali ovaj lacoste odlučio pumpati postove...............sad će refreshat vijesti svako 5 minSmijeh

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010

Totti je legenda. Nedavno je pricao o povratku u reprezentaciju, i napomenuo da ce produziti ugovor s Romom do 2014. godine. Ne vjerujem bas da ce biti u snazi da igra dotad, ipak je imao sijaset povreda.Mada se kod njega nikad ne zna, covjek je dosad zabio 180 golova u Serie A, barem do 200 da dogura :)

Diablo fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010

Pogledaj sto nas Beckenbauer govori :))

 

 

Beckenbauer je izjavio da je “Riberyja baš briga za Bayern”, te da je “u Muenchen samo došao iskoristiti klub kako bi si nabio cijenu”.

 

da a da im nije bilo Riberya bili bi 10 u bundesligi....takoder se slazem da je Schalke jak klub ali cini mi se kao da igraju ''drljavo'' :)

 

Olić ce bit zvijer u bayerna,bundesliga top strijelci dzeko i ibisevic...ispravi me ako grijesim ibisevic je bio top strijelac pa se ozlijedio jel tako?

 

Ali nesmijes zaboraviti igraca GRAFITE koji je bio najbolji strijelac prosle sezone za wolfsburg igra 28 golova je zabio...zvijer xD 2 strijelac dzeko sa 26 :P

 

 

EDIT:tandara svaki dan ako bude koja veca vijest zasto ne? :))

.::Fc Barcelona::.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 18:30 (lacoste88).
15 godina
offline
Nogomet 2009/2010

zbog lacostea vise necemo morati posjecivati stranice poput :

http://sportske.jutarnji.hr/

www.sportal.hr

itd

 

samo cemo doci na ovaj topic i citati novosti heheheheheCool

Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
Zlatan kaže...

Totti je legenda. Nedavno je pricao o povratku u reprezentaciju, i napomenuo da ce produziti ugovor s Romom do 2014. godine. Ne vjerujem bas da ce biti u snazi da igra dotad, ipak je imao sijaset povreda.Mada se kod njega nikad ne zna, covjek je dosad zabio 180 golova u Serie A, barem do 200 da dogura :)

Potpisao je do 2019.,ali to neznači da će igrati,već nakon što završi ostaje na nekom položaju

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
tandara kaže...
Zlatan kaže...

Totti je legenda. Nedavno je pricao o povratku u reprezentaciju, i napomenuo da ce produziti ugovor s Romom do 2014. godine. Ne vjerujem bas da ce biti u snazi da igra dotad, ipak je imao sijaset povreda.Mada se kod njega nikad ne zna, covjek je dosad zabio 180 golova u Serie A, barem do 200 da dogura :)

Potpisao je do 2019.,ali to neznači da će igrati,već nakon što završi ostaje na nekom položaju

Nije potpisao je na 5 godina 2009+5=2014 xD

 

http://www.index.hr/sport/clanak/totti-produljio-ugovor-s-romom-na-jos-pet-sezona/443537.aspx

.::Fc Barcelona::.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010

moja prognoza ove sezone.. Inter u Seriji A prvak.. Real Madrid u španjolskom prvenstvu.. ajde možda se Real tako brzo ne snađe pa će Barca biti još ove sezone prva.. ali u Seriji A niko drugi osim Intera nema šta tražiti.. a i vidlo se već na pripremnim utakmicama kako je Inter pobijedio izravnog konkurenta za naslov Milana.. novo pridošli igrač Diego Milito utrpao je Kalcu 2 gola i time zaokružio Milanov 4 poraz na prijateljkom kupu.. Eh da je u Interu još ostao Ibra i Figo ja mislim da bi sasvim sigurno mogli puno očekivati i u Ligi prvaka... ovako ostaje za vidjeti.. Forza Inter.. tj   Forza Figooo  SmijehCool

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 18:44 (Figo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
lacoste88 kaže...
tandara kaže...
Zlatan kaže...

Totti je legenda. Nedavno je pricao o povratku u reprezentaciju, i napomenuo da ce produziti ugovor s Romom do 2014. godine. Ne vjerujem bas da ce biti u snazi da igra dotad, ipak je imao sijaset povreda.Mada se kod njega nikad ne zna, covjek je dosad zabio 180 golova u Serie A, barem do 200 da dogura :)

Potpisao je do 2019.,ali to neznači da će igrati,već nakon što završi ostaje na nekom položaju

Nije potpisao je na 5 godina 2009+5=2014 xD

 

http://www.index.hr/sport/clanak/totti-produljio-ugovor-s-romom-na-jos-pet-sezona/443537.aspx

Lijepo što si napravio ovu temu,ali ako ćeš već pisat onda piši istinu do 2019. i .

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010
Figo kaže...

moja prognoza ove sezone.. Inter u Seriji A prvak.. Real Madrid u španjolskom prvenstvu.. ajde možda se Real tako brzo ne snađe pa će Barca biti još ove sezone prva.. ali u Seriji A niko drugi osim Intera nema šta tražiti.. a i vidlo se već na pripremnim utakmicama kako je Inter pobijedio izravnog konkurenta za naslov Milana.. novo pridošli igrač Diego Milito utrpao je Kalcu 2 gola i time zaokružio Milanov 4 poraz na prijateljkom kupu.. Eh da je u Interu još ostao Ibra i Figo ja mislim da bi sasvim sigurno mogli puno očekivati i u Ligi prvaka... ovako ostaje za vidjeti.. Forza Inter.. tj   Forza Figooo  SmijehCool

HAHAHHA dobar si dobar,nema što,još nije početak sezone,nije se milan ni zagrijao,pa imaju stare kosti šta ćeš........pa nije to FAMOZNA ULTRA UBER EXTRA BIG GROSE SUPER LIGA 16 SELJAČKA LIGA da je bilo zanimljivo,da dobro ste čuli,čak je bilo i zanimljivo vjerovali ili ne PRVIH 56. MIN 1.KOLA VAU EVO OSTALIH 31. DOSADE,hahahha jajduk već izgubio prvenstvo u prvom kolu,a šta ćeš,dinamo prvak.VIDIT ĆEMO,ma talijanska liga je sr*** ,ali naša je ultra sr***!

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nogomet 2009/2010

Ma pff gotovo je s Interom Eto ce na pocetku sezone slomit nogu Smijeh i Juve ce bit prvak....kad ih Diego nauci kako se igra ^^

 

Sto se tice Milana mozda su izgubili ovo.... ali u prvenstvu ce oni startat maksimalno jer sad imaju nekakvu momcad...sad ce lijepo Ronaldinho na Kakinoj poziciji i ako proradi bit ce super ^^

 

Ma Genoa osvaja SERIE A i gotovo Cool prosle sezone 4 mjesto :))

.::Fc Barcelona::.
15 godina
offline
Nogomet 2009/2010

ma inter je srotni klub.milan bi ove godine trebao proraditi.to sto figo je igrao za njega ne znaci da je dobarSmijeh

Batman je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 18:54 (luckyluke).
14 godina
offline
RE: Nogomet 2009/2010
luckyluke kaže...

ma inter je srotni klub.milan bi ove godine trebao proraditi.

donekle istina, nije tako šrotni kako imaju sreće.....

Milan je cijelo vrijeme najbolji klub, ali je moj favorit u Seriji A Juventus.....otkad su se vratili u 1. ligu stalno su tu negdje oko prvih 5 tako da sumnjam da će ove sezone biti drugačije.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice