Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 24.697
|
čitano: 2.432.160
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Otpala Australija…kad ce ovi covid stat vise!!!🥺
AUDIOFIL
10 godina
volegradele kaže...

Neće nedostajati, ima boljih staza za zamjenu.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
12 godina
volegradele kaže...

Pa sad je kod njih Zima dok je kod nas ljeto pa vjerujem da Covid pustoši u velikoj mjeri južnu polutku i (*)... 

Valentin17 kaže...
volegradele kaže...

Neće nedostajati, ima boljih staza za zamjenu.

.... (*)... kao što kolega kaže neće nam nedostajati. Ima Južna Afrka nismo ju gledati 100 godina, može ulična u Dubaiu (biti će EXPO 2021/2022)m možda je malo kasno za Toscanu i Monaco (jer tada će biti zim), ali što da - ne. Možda se i Singapure predomisli.. kada vide koliko je navijača bilo sada u Austriji... tko zna.

Ja bi samo sledeće godine povećao na još utrka.. makar 25, pa posljednju gledamo za 31. za novu godinu :-D

Samo nek se vozi.

13 godina
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ekipa ako kome treba relativno pouzdan stream (ima ih više pa jedan uvijek radi) za gledati F1 (skoro svi streamovi su Sky F1), svi FP-ovi, kvalifikacije i trka je (kao i f2 i f3)...

https://sportsurge.net/#/groups/2

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
5 godina
gkelekov kaže...

Ekipa ako kome treba relativno pouzdan stream (ima ih više pa jedan uvijek radi) za gledati F1 (skoro svi streamovi su Sky F1), svi FP-ovi, kvalifikacije i trka je (kao i f2 i f3)...

https://sportsurge.net/#/groups/2

Također gledam tamo, gotovo uvijek na dubzstreams jer je bolja full hd slika i nije Sky već F1 TV, iako je zapravo isto

4 godine
Kaže Otmar da AMR razmišlja promijeniti boju bolida kako bi bio prepoznatljiviji na prijenosima utrka.

Meni ova zelena štima, al u nekim situacijama gotovo da se ne razlikuju od Mercedesa. Možda dodati kakve linije ili dvije nijanse zelene.
13 godina
robogo kaže...
Kaže Otmar da AMR razmišlja promijeniti boju bolida kako bi bio prepoznatljiviji na prijenosima utrka.

Meni ova zelena štima, al u nekim situacijama gotovo da se ne razlikuju od Mercedesa. Možda dodati kakve linije ili dvije nijanse zelene.

Samo neka nabace ovakvu boju i biće i više nego prepoznatljivi, a nije neko izmišljanje tople vode jer su već koristili ovu nijansu na Le Mansu...

11 godina
robogo kaže...

Ja bi rekao da nije toliko problem u neprepoznatljivosti boje koliko u tome što su pred koji tjedan iz BWA rekli da su bili puno zadovoljniji rozom. Tako da nekako mislim da rješenje neće biti nešto u skladu sa zelenom samo prepoznatljivije nego bi opet mogla roza uletiti. Što bi bilo fora samo po sebi, ali AM kao brand ne znam kako bi povezali s time. Teško će u slučaju BWA pomiriti želje sponzora sa vizualom branda.

5 godina
Pohvala liku koji se potrudio oko hr wiki za F1 https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Formula_1_-_sezona_2021.
11 godina
Bencho2211 kaže...
Pohvala liku koji se potrudio oko hr wiki za F1 https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Formula_1_-_sezona_2021.

Ne kužim poantu tvog posta...što želiš reći? Pa nema članka dok ga netko ne napiše ili prevede...a to možeš i ti i ja i bilo tko...

10 godina

Link je nekako kriv.

Click

Zajeb
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2021 22:20 (Zajeb).
11 godina
Flying Dutchman kaže...
RuskeGTT kaže...

zao mi sta necu pratit russelov pohod na podij danas

Zar opet čistiš kupaonicu? Crni sine :) 

kupaonicu cistim samo svoju ;) 

11 godina

Ako sam dobro skužio. Dvoje kvale i dvije utrke ovaj vikend?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
x18x05x kaže...

Kvalifikacije u petak koje će odrediti poredak za kratku sprint trku u subotu koja će se računati kao prave kvalifikacije (pobjedniku će se računati da je osvojio pole).

Poredak sprint trke u subotu određuje poredak za glavnu trku u nedjelju.

Totalna glupost, mijenjaju format koji sasvim dobro funkcioniše.

Inače ovako izgleda ovaj F1 vikend:

• Friday morning – 60-minute Free Practice 1
  • Friday afternoon – Q1, Q2, Q3 sessions to order the starting grid for the sprint race qualifying
  • Saturday morning – 60-minute Free Practice 2
  • Saturday afternoon – 100km sprint race qualifying
  • Sunday – Full grand prix race

10 godina
Zajeb
13 godina
Zajeb kaže...

Ništa posebno.

Predstavljaju model F1 bolida prema pravilima za 2022.

Ne vjerujem da će biti nešto novo što se već ne zna i za šta već nisu bile fotografije ili specifikacije ranije objavljene. 

https://www.formula1.com/en/latest/article.dont-miss-the-beginning-of-a-whole-new-era-see-a-full-size-2022-f1-car-for.3P7SMtecIN1tDEwAn9wKtZ.html

9 godina

Hamilton predviđa da bi ta sprint utrka mogla biti procesija, bez nekih napadanja ili riskiranja jer se ne isplati puno riskirati zbog tih par bodova, bar onima naprijed. Ako je tako to bi mogli iskoristiti ekipe iz sredina poredka

10 godina

Malo o novom F1 2022 bolidu.

Zajeb
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 20:01 (Zajeb).
12 godina

Gdje geldati F1 kao stream. Imam puno upita, jer ne ne znam kada će tenisači završiti?

Hitno je!

12 godina
SimeKZ kaže...
Maddog_HR kaže...

Ekipa,

ima mozda netko link za live stream ... nisam doma, pa nemam gdje gledati.

https://f1livegp.me/f1/live.html

Hvala kolega -Funkcioniše!

12 godina
Widowmaker kaže...
x18x05x kaže...

Kvalifikacije u petak koje će odrediti poredak za kratku sprint trku u subotu koja će se računati kao prave kvalifikacije (pobjedniku će se računati da je osvojio pole).

Poredak sprint trke u subotu određuje poredak za glavnu trku u nedjelju.

Totalna glupost, mijenjaju format koji sasvim dobro funkcioniše.

Inače ovako izgleda ovaj F1 vikend:

• Friday morning – 60-minute Free Practice 1
  • Friday afternoon – Q1, Q2, Q3 sessions to order the starting grid for the sprint race qualifying
  • Saturday morning – 60-minute Free Practice 2
  • Saturday afternoon – 100km sprint race qualifying
  • Sunday – Full grand prix race

Da na dodam da na Free Practice 2 sve što pogriješite i kako god da oštetite bolit - tako startate u Sprint u trci koja dalje vuče sledeće:
I na večerašnjoj Sprint utrci sve što povčete - povlačite ponovo isti bolid u glavnoj utrci. Malo čudno!

Plus: izbor guma nije određivao kao prije na Q2 nego su sada potpuni izbor dali i na Sprint utrci i na Glavnim utrkama.

Ali između sadašenjeg treninga koji se završava za koji minut i sprint Urke slijed: Formula W (Women). Nadam se da ima koja zgodna.

13 godina

To baš i nije potpuno tačno, dozvoljeno je popravljati oštećenja na bolidima između sesija.

Ovdje je više bilo pitanje vremenskog limita da se ne bi stiglo popraviti bolid za sprint utrku ako bi bilo neko veće oštećenje pa su svi bili više pažljivi.

Uostalom kao i što kada je normalan vikend budu više pažljivi na trećem treningu da ne oštete bolid toliko da ga ne stignu popraviti prije kvalifikacija (kao recimo Mick u Monacu ove godine).

11 godina

Realno nisam ništa stigao pogledat. Sve su razbacali.

12 godina
Widowmaker kaže...

To baš i nije potpuno tačno, dozvoljeno je popravljati oštećenja na bolidima između sesija.

Ovdje je više bilo pitanje vremenskog limita da se ne bi stiglo popraviti bolid za sprint utrku ako bi bilo neko veće oštećenje pa su svi bili više pažljivi.

Uostalom kao i što kada je normalan vikend budu više pažljivi na trećem treningu da ne oštete bolid toliko da ga ne stignu popraviti prije kvalifikacija (kao recimo Mick u Monacu ove godine).

Pa tako nekako. Ne idem u detalje "čiji je djed veći". Ali hvala na detaljima.

Ja od jutros pratim P2 (dosadan kao da je trajao 2 sata), pa Formulu W (žene), pa Formulu 2 (druga neka utrka) i evo čekam Sprint.

Uređivano 1: Go MAX, go MAX.... ovo je ludilo!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 17:35 (Envy).
11 godina

Kako se u sprintu djele bodovi?

12 godina
x18x05x kaže...

Ova sprint kvalifikaciona utrka je zapravo utrka za kvalifiukacije sutrašnje orava utrka:

1. pozicija: 3 boda

2. pozicija: 2 boda i 

3. pozicija  1 bod.

Onako kako se danas završi - sutra se starta!

Uređivano 2: Ode Max ispred DRS zone ispred HAM-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 17:38 (Envy).
12 godina
Envy kaže...
x18x05x kaže...

Ova sprint kvalifikaciona utrka je zapravo utrka za kvalifiukacije sutrašnje orava utrka:

1. pozicija: 3 boda

2. pozicija: 2 boda i 

3. pozicija  1 bod.

Onako kako se danas završi - sutra se starta!

Uređivano 2: Ode Max ispred DRS zone ispred HAM-a.

Uređivano 3: To je  to, Perez pao na koliko toliko - tako i sutra starta. Srećom nije izazvao SC.

12 godina

9 godina

Teško će ostati u redbullu s ovakvom vožnjom perez. gubi bodove za ekipu svojim greškama

12 godina
formula1live kaže...

Teško će ostati u redbullu s ovakvom vožnjom perez. gubi bodove za ekipu svojim greškama

Definitivno se slažem. Ali tko će ući da kaže "ja sam Backup Max-u"?

Uređivano 1: LEC mi mogao da napdne BOT-a, ne znam što čeka!

Uređivano 2: Botas debelo popušta. LEC što čkeaš?

Uređivano 3:

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 17:55 (Envy).
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice