Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.247.322
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ima netko neki dobar stream da pogledam utrku jer mi ovaj koji imam ne radi.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

Lijepo se RUS riješio konkurencije za vozački poredak

A FIA opet ide na ruku takvom ponašanju u vožnji. Koliko se sjećam da je prije 20 godina kazna bila stop and go od 10 sekundi ako je u prvom kvartalu utrke vozač izazvao sudar od kojega je konkurent morao završiti utrku (nije mogao nastaviti).
Ali naravno sad FIA mora "vratiti" Mercedesu 2021. godinu, radi mira u kući. (iako bolje da su kaznili RB malo drastičnije radi probijanja budgeta :) )

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 21:29 (gkelekov).
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max rasturio još jednom i pokazao da mu nitko nije ravan.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 22:56 (Valentin17).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Cestitke red bullu na konstruktorskom naslovu !! Mislim da hamilton i njegov daddy wolf jos uvijek na prste broje Maxove izlaske izvan bijelih linija... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Leclerc - postolje da ili ne?

 Ipak je uspio. Da RB ne vara nebi ih bilo među 3 najbolja. Ovo odugovlačenje FIA je sramotno. Odmah kazna da daš drugima do znanja da nema takvi igri.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Istina. Svi varaju osim sv. mečke naravno... LH uopće nije mijenjeo smjer na kočenju kad ga je VER prestizao - istu stvar je napravio kao i stroll alonsu samo je alo bio bliže pa je išao u zid.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

 LH uopće nije mijenjeo smjer na kočenju kad ga je VER prestizao - istu stvar je napravio kao i stroll alonsu samo je alo bio bliže pa je išao u zid.

 ahhahahaha šta

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
miki_the_pirat kaže...

 LH uopće nije mijenjeo smjer na kočenju kad ga je VER prestizao - istu stvar je napravio kao i stroll alonsu samo je alo bio bliže pa je išao u zid.

 ahhahahaha šta

Aj mi reci da to nisi vidio.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

Aj mi reci da to nisi vidio.

ak ćeš već hejtat prvo nauči pravila

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Treba nekad i oči otvoriti. Eto ti još jedan komentar da možeš minus zalijepiti.

EDIT: Zna se koje je pravilo za mijenjanje smijera na kočenju - ne treba brkati sa brojem mijenjanja smijera pri branjenju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 23:09 (miki_the_pirat).
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stroll je vrlo ocito trznuo volanom u lijevo, da toga nije bilo Alonso se ne bi zabio u njega. Lijepo se vidjelo na replayju

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

Treba nekad i oči otvoriti. Eto ti još jedan komentar da možeš minus zalijepiti.

EDIT: Zna se koje je pravilo za mijenjanje smijera na kočenju - ne treba brkati sa brojem mijenjanja smijera pri branjenju.

 otvori ti malo bolje ...
sve u svemu odlična utrka, nije bilo dosadno ni u jednom trenutku 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ovaj alonso airlines zavrsi p7

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Znaci Ferrari je toliko ocajan da onaj mali poguranac od strane Russela je onesposobio bolid a Alolonso se sa 300 km/h zabio u Strolla letio zrakom jedno 50-60 metara lupio od pod i cijelom ljevom starnom od zid i zavrsio 7!!

BTW ne kuzim zasto Merc nije isao na medium gume..mozda bih ima vise sanse za pobjedu.

Vettel..sto reci..vrlo drag vozac pogotovo zadnjih godina..steta sto su ga u boxu sjebali..ali opet majstorski se vratio i odvozio top utrku!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa ovisi gdje se udari. Naprijed je bolid najjaci posto najbolje mora zastiti vozaca. Sainz je dobio udarac u bok.

 

Drago mi je bilo vidjet Luju nemocnog. Tako drugi nisu imali sanse protiv njegovog bolida 8 godina. 

mihi
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mihi999 kaže...

Pa ovisi gdje se udari. Naprijed je bolid najjaci posto najbolje mora zastiti vozaca. Sainz je dobio udarac u bok.

 

Drago mi je bilo vidjet Luju nemocnog. Tako drugi nisu imali sanse protiv njegovog bolida 8 godina. 

 zasto ti je bilo vidjeti luju nemocnog?!

vrhunski je vozas i sa tolko godina na ledima! zavrsiti drugi, unio nemir u r.bullov box,sa puno sporijim bolidom cijelu utrku stvarati pritisak!!

 

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
lange kaže...
mihi999 kaže...

Pa ovisi gdje se udari. Naprijed je bolid najjaci posto najbolje mora zastiti vozaca. Sainz je dobio udarac u bok.

 

Drago mi je bilo vidjet Luju nemocnog. Tako drugi nisu imali sanse protiv njegovog bolida 8 godina. 

 zasto ti je bilo vidjeti luju nemocnog?!

vrhunski je vozas i sa tolko godina na ledima! zavrsiti drugi, unio nemir u r.bullov box,sa puno sporijim bolidom cijelu utrku stvarati pritisak!!

 

 Ovo ti je grupa mrzitelja Hamiltona....

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Alonso dobio 30’sec penelty radi “his car was sent out of track in unsafe conditions”😂😂
Mislim ova FIA je stvarno osla na kvasinu !
Umisto p7…p15
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 8:20 (volegradele).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
lange kaže...
mihi999 kaže...

Pa ovisi gdje se udari. Naprijed je bolid najjaci posto najbolje mora zastiti vozaca. Sainz je dobio udarac u bok.

 

Drago mi je bilo vidjet Luju nemocnog. Tako drugi nisu imali sanse protiv njegovog bolida 8 godina. 

 zasto ti je bilo vidjeti luju nemocnog?!

vrhunski je vozas i sa tolko godina na ledima! zavrsiti drugi, unio nemir u r.bullov box,sa puno sporijim bolidom cijelu utrku stvarati pritisak!!

 

 Da nije bilo onih par safeta i da red bull box nije pucao sam sebi u nogu sa onim zastojem bila bi dosadna trka za prvo mjesto :) a pitanje je koliko bi bilo i o onog cirkusa iza što je bio kroz trku.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Alonso dobio 30’sec penelty radi “his car was sent out of track in unsafe conditions”😂😂
Mislim ova FIA je stvarno osla na kvasinu !
Umisto p7…p15

 Baš, eto klaparalo ogledalo. Na to su onda odmah trebali reagirati jer inače im taj safety i nije nešto. Ono, dijelovi koji lete i klaparaju su mogli nekog oštetiti, evo ti 30 sekundi kazne... ako misle da je nekog ugrožavao onda su ga trebalo odmah poslati da to sklone a ne poslije trke raspravljati.

9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

U FIA-i veći klauni nego na ferkanovom pit wallu... mada nisam mislio da je to uopće moguće.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da pozovu te u box ..dobije se narancasto crvena zastava..u boxu to otklone i idemo dalje!
Pa to je trebao dobit i Perez..njemu je komad prednjeg krila visio 2 kruga dok nije odleprsao..sve se ljepo vidjelo na kamerama!
AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stroll tri mjesta kazna na iducoj utrci zbog izazivanja sudara. 

9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Žalio se Haas i na Pereza pa ništa... udri di je mekše... e moja FIA.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako podijelimo sezonu na nekakvu polovicu:

1H - BRN do GBR

2H - AUT do US

 

Red Bull je osvojio točno jednak broj bodova u obje polovice. Prvenstveno zbog Maxa koji je u drugoj polovici bolji nego u prvoj (+16%) i nadoknadio primjetan pad Pereza. 

Najveći dobitnici, ili recimo nagrada za najveći napredak ide Aston Martinu. S 18 na 33 boda (+83,3%). Ako mrvicu ignoriramo Williams i njihovih 5 bodova naspram 3 u 1H, slijedi Alpine. 77 bodova u odnosu na 67. 

Ferrari je u drugoj polovici pao za čak 23%. 

Najveći pad bilježi Alfa Romeo. S čak 51 bod osvojen do Austrije, od Austrije do sada samo 1 (jedan) bod!

 

Mala usporedba vozača u H2H - https://www.formula1points.com/season/teammate-battles/2022 

 

 

In vino veritas
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 13:47 (GranDaddo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...

Žalio se Haas i na Pereza pa ništa... udri di je mekše... e moja FIA.

 Da, to mi je glupo.

Znači ako si do sada izdavao upozorenje odmah u utrci onda tako radi i dalje. Pa s obzirom da FIA nije izdala u utrci upozorenje ni Perezu ni Alonsu onda nek daju race directoru kaznu 5000 eur i idemo dalje.

 

A ako ćeš davat kazne nakon utrke, onda daj i Alonsu i Perezu, zašto samo jednome? Nebuloze. Ali marketinški su odlični, tu nema greške. Samo sportski su banana.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...
miki_the_pirat kaže...

Žalio se Haas i na Pereza pa ništa... udri di je mekše... e moja FIA.

 Da, to mi je glupo.

Znači ako si do sada izdavao upozorenje odmah u utrci onda tako radi i dalje. Pa s obzirom da FIA nije izdala u utrci upozorenje ni Perezu ni Alonsu onda nek daju race directoru kaznu 5000 eur i idemo dalje.

 

A ako ćeš davat kazne nakon utrke, onda daj i Alonsu i Perezu, zašto samo jednome? Nebuloze. Ali marketinški su odlični, tu nema greške. Samo sportski su banana.

Magnussen je vozio sa polomljenim krilom 5-6 krugova prije nego je pozvan u box.

Perez je imao sudar, ali par krugova se nije primjetilo nikakvo oštećenje. A kad je počela bočna stranica krila plesati, mislim da je trebalo krug i sitno da otpadne. Nakon toga nema smisla pozivanje u box jer je opasnost prošla. Nisam siguran kak su to točno zamislili iz Haasa, da svaki bolid ima svog suca i da na prvi mig nečega oni trče pozvati vozača u box?

S time da je jučer i vjetar imao poprilične nalete i i trebaš i skužiti što je normalno, a što oštećenje (recimo ak je netko jučer ptratio trku kamerom iz bolida, moglo se vidjeti kako su oni "blatobrani" na prednjim kotačima se savijali ko ludi kad si došao pod nalet).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vidilo se min 2 kruga da ce otpast komad sa Perezovog krila a i vidilo se da ce Alonsu otpast retrovizor..tako da po meni sudcu su jedini krivci!!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max samo jedan krug u Q1. 

Za napomenu jedan drugi vozač je dobio poništeno vrijeme za isti prekršaj.

 

Ako su Alonsa kaznili 5h nakon utrke mogli su i Max-a nakon kvalifikacija.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Lujo vrhunski vozac... haha... nema bolida nema Luje...

 

Pa vidi Alonsa sa pola bolida dode do cilja, Lujo bi plakao cijelu utrku...

 

Ustvari plakao je cijelu utrku, Max je presao liniju, Max je presao liniju kaznite ga... ko mala beba kad nema najbolju igracku...

mihi
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 23:20 (mihi999).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice