KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

poruka: 31
|
čitano: 6.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
otvaram ovu temu kako bi se skupili svi navijači moga najdražeg košarkaškog kluba u ovim jaako teškim i najtežim trenucima u klupskoj povijesti. Vjerojatno znate da je klub u ogromnim dugovima,da igrači ne primaju plaće mjesecima,i kruže brojke o količini duga koje su strašne. Sve te probleme nam je stvorila sadašnja vlast koja je prije otvaranja nove dvorane obećala Euroligu,obećali su da se Zadar vraća gdje mu je i mjesto,u vrh Europe. A gdje smo završili? u nižem rangu. Zadar,klub koji od svog osnutka nikad nije ispao u niži rang natjecanja,ove sezone se natječe u škart A1 ligi. Vjerojatno je većina vas čula za onu "Bog je stvoria čovika,a Zadar košarku" ili onu "Zadar se budi,ruča i večera sa košarkom" ali nažalost od toga nema više ništa.
Nažalost,nije samo Zadar u ovakvim problemima,Split je također ovo doživio,kao i Šibenik ranije,a sad to također proživljava i najveći rival Cibona.
Evo i nekoliko videa na utakmice i općenito o košarci u Zadru,s kojima se s nostalgijom podsjećam na ne tako davne dane,ali opet,bojim se da to više nikada nećemo doživjeti.




Neka ovo ujedno bude i tema za sve buduće vijesti o klubu i sve vezano uz klub.
Mi smo Zadrani,Zadar je naš!


Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

Zadar - OS Darda 67-51,bravo momci,samo nastavite!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

Po meni je cila ta "koncepcija" Zadra i kosarke odavno prenapuhana. Sto se mene tice danas je Zadar sa svojom kosarkom tocno tamo di mu je i oduvik bilo misto, a to je u nekakvoj drugoj kosarkaskoj ligi.

Samo Zadar nosim ja u dusi dragi moj, ali nikad nisam osjeca nikakvu povezanost sa cilom tom temom Zadar - kosarka. Ako nista barem nogometasi igraju dobro i znaju di im je misto (pri dnu ili sredini ljestvice) dok kosarkasi uvik stvaraju neku iluziju velicine KK Zadar.

14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Sint1 kaže...

Po meni je cila ta "koncepcija" Zadra i kosarke odavno prenapuhana. Sto se mene tice danas je Zadar sa svojom kosarkom tocno tamo di mu je i oduvik bilo misto, a to je u nekakvoj drugoj kosarkaskoj ligi.

Samo Zadar nosim ja u dusi dragi moj, ali nikad nisam osjeca nikakvu povezanost sa cilom tom temom Zadar - kosarka. Ako nista barem nogometasi igraju dobro i znaju di im je misto (pri dnu ili sredini ljestvice) dok kosarkasi uvik stvaraju neku iluziju velicine KK Zadar.

to je tvoj problem. Volim ja i NK Zadari  pratim ga,ali nikad prema njemu nisam osjećao ono što osjećam prema košarci,isto kao ni velika većina Zadrana,nije to ništa prenapuhano,to je tako,1998. se skupilo 30 000 ljudi ispred Jazina,eli to prenapuhano? ili kad u Zagreb ide 1500 ljudi na gostovanje,a zna se koliki je Zadar grad. Kad se samo sjetim te zadnje godine u Jazinama,2008. to je bila potpuno druga priča od ovoga danas,otkad smo u novoj dvorani sve je pošlo po krivom,Zadar kao da je izgubio identitet. Kako bi rekli Zadrani: "hebeš ti novu dvoranu kad nemožeš stajati 2 metra od terena i zastrašivati protivnika" :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 2:32 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

kao prvo, neki polupismeni siptar prima milijune jer je na srecu zabio gol u nogometu uz pomoc bure i neverina, a masa ljudi, kvalitetnih kosarkasa propada jer su sebicni ljudi na vlasti.. nije stvar u lovi, stvar je u osobnim interesima osoba na vlasti.. mogli su privuci sponzore, ali sponzori nisu htjeli dati lovu sefovima na ruke nego kupiti neke sitnice neophodne za "igru".. zasto bi onda netko potrosio 0.02 ml tinte za potpis ako mu to ne ide u dep ili garazu?! taj dio price mi nije bio jasan i oduvjek ostaje tajna.. htio sam si istetovirati logo cibone na rame samo da se osjetim da pripadam tome klubu, osobi koja iz pgž ide na tekme da gleda kako majmuni radije cuvaju lovu nego da kupe kvadrat parketa ili daju pare igracima da plate alimentaciju... stvarno sramotno, nogomet je toliko prenapuhan... mozda zato sta je lakse pare na kladi dobiti? a mozda zato sta drugi to rade pa se mora biti u dziru... ocekujem kartone iz ovoga posta, ali nije li i to pokupljeno iz nogometa? toliko o tome, kosarku mozemo zaboraviti osim ako cemo ju igrati za 100kn protiv suparnicke ulice uz ocekivanje borbe nozeva... dode mi da placem... otisla i cibona i zadar, a stvoreni klubovi s mjesec dana "burne" proslosti oko potpisivanja ne mogu kosa zabiti u euroligi nego puse kos razliku od 180 koseva u negativnom smjeru. treba otkriti uzrok i zapaliti ga na trgu!!!(karikiram)

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 23:27 (mihaeeel).
14 godina
neaktivan
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
mihaeeel kaže...

 neki polupismeni siptar

je li to mislis na bracu Sharbini?

14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

Kakva pobjeda protiv Cibone! dvorana se zamalo srušila,nemoguća atmosfera,to mogu samo Zadrani!

 

Goran Vrbanc 45 poena! Kup je naš!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2011 22:11 (antimadridista).
13 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Normalno da umire kad u Hrvatskoj vlada centralizacija i sve se pare ulažu u Zagreb,a taj sami Zagreb kao grad nije poštena 2 sportaša izbacio nego sve pokupe iz ostatka Hrvatske
Battlelog:cro1911
14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
CoKsA kaže...
Normalno da umire kad u Hrvatskoj vlada centralizacija i sve se pare ulažu u Zagreb,a taj sami Zagreb kao grad nije poštena 2 sportaša izbacio nego sve pokupe iz ostatka Hrvatske

nebi baš toliko pretjerivao,ali je istina i činjenica da se puno više novca ulaže u klubove iz Zagreba i to nitko nemože poreći,a bitno da u njihovim klubovima igra pola dalmatinaca jer ih kod nas nemogu zadržati. Žalosno je vidjeti što se događa Zadru i Splitu,a Cibona će uvijek živjeti na račun grada.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
antimadridista kaže...
CoKsA kaže...
Normalno da umire kad u Hrvatskoj vlada centralizacija i sve se pare ulažu u Zagreb,a taj sami Zagreb kao grad nije poštena 2 sportaša izbacio nego sve pokupe iz ostatka Hrvatske

nebi baš toliko pretjerivao,ali je istina i činjenica da se puno više novca ulaže u klubove iz Zagreba i to nitko nemože poreći,a bitno da u njihovim klubovima igra pola dalmatinaca jer ih kod nas nemogu zadržati. Žalosno je vidjeti što se događa Zadru i Splitu,a Cibona će uvijek živjeti na račun grada.

Ne pretjerujem,pogledaj Dinamo(crnci,dalmatinci,bosanci i 2,3 zagrepčana),pogledaj Cibonu,pogledaj Mladost,pogledaj ovu umjetnu tvorevinu Medvešćak koji nema niti jednog svog igrača.Sljeme naprimjer,svake godine se potroši milijune kuna da se napravi umjetni snjeg a na Bjelolasici smo mogli imat bolju utrku i puno jeftiniju.Uništava nam se sport ali i država totalno...

Battlelog:cro1911
12 godina
neaktivan
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

KK Zadar nije umro, niti će ikada umrijeti...

 

SAMO ZADAR

14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
AtomicBomb kaže...

KK Zadar nije umro, niti će ikada umrijeti...

 

SAMO ZADAR

to je to!

jesi iz Zadra ili?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
CoKsA kaže...
antimadridista kaže...
CoKsA kaže...
Normalno da umire kad u Hrvatskoj vlada centralizacija i sve se pare ulažu u Zagreb,a taj sami Zagreb kao grad nije poštena 2 sportaša izbacio nego sve pokupe iz ostatka Hrvatske

nebi baš toliko pretjerivao,ali je istina i činjenica da se puno više novca ulaže u klubove iz Zagreba i to nitko nemože poreći,a bitno da u njihovim klubovima igra pola dalmatinaca jer ih kod nas nemogu zadržati. Žalosno je vidjeti što se događa Zadru i Splitu,a Cibona će uvijek živjeti na račun grada.

Ne pretjerujem,pogledaj Dinamo(crnci,dalmatinci,bosanci i 2,3 zagrepčana),pogledaj Cibonu,pogledaj Mladost,pogledaj ovu umjetnu tvorevinu Medvešćak koji nema niti jednog svog igrača.Sljeme naprimjer,svake godine se potroši milijune kuna da se napravi umjetni snjeg a na Bjelolasici smo mogli imat bolju utrku i puno jeftiniju.Uništava nam se sport ali i država totalno...

Dinamo je zadnjih godina izbacio poprilican broj igraca koji su odrastali u njihovoj skoli, vecina iz zagreba:cijela generacija reprezentativaca; corluka, modric, eduardo, vukojevic, ,lovren, kranjcar, pokrivac, badelj. Trenutno igraju i dolaze; kelava, kramaric, barbaric, vrsaljko, šitum, kovačić. Mozes rec da neki od njih nisu zvijezde, ali vecina igra, ili ce igrat u uglednim europskim klubovima i cine okosnicu reprezentacije. Uvijek postoji ona strana da mamic ima pare i da krade sta sve stoji, ali ovo su produkti dinamove skole koja je postojala prije mamica i svi su ovi igraci bili tu i prije njega. 

I sta znaci da u dinamu smiju igrat samo zagrebcani kad ih tako dijelis na bosance, dalmatince i crnce? Zasto onda u hajduku ne igraju samo splicani, a ne cim je neko dalmatinac odma je on "VAS DOMACI IGRAC", iako je odrasto u sibeniku ili zadru. Nositelj igre dugo godina vam je bio bosanac ibricic, i tad vam je sve bilo super, da ne spominjem bracu sharbini takodjer kupljenu za visemilijunski iznos koji vam takodjer ne smetaju, japanca kojeg ste doveli prije par mjeseci i jos nebrojeno primjera. Imate i vi par pravih talenata kao ticinovic koji je pravi splicanin i vukusic ali vam nesposobna uprava onemogucava da ista postignete dugorocno. Mijenja se upravni odbor svakih 6 mjeseci, donose se promjene, a rezultata nema.

Stavio sam po strani sve sudacke navlakuse jer to je tema koja ce se sama rijesit preko sudova sljedecih par mjeseci. Nikad nebi likovo time sto je dinamo osvojio 5oo tisuca dvostrukih kruna a hajduk nije. To mi nista sad ne znaci, zelim da cijeli hrvatski nogomet se oporavi i da gledamo postenu borbu jakog dinama i jakog hajduka. Ali mi smeta to vase pljuvanje po cijelom dinamu i svemu zagrebackom. Pa normalno da zagrebacki klubovi dobiju vise para kad je zagreb 5 puta veci grad. To znaci da je tu 5 puta vise ljudi koji ce gledat sve te sponzore i ic na utakmice svih klubova i svih sportova, sto opet znaci veci broj ljudi koji ce vidit reklame i koji privlace sponzore.


Cibona je na rubu propasti takodjer zbog nesposobne(pohlepne) uprave ali i tamo redovito izbacuju domace igrace koji se ekspresno prodaju van. Neznam sta ce bit s njima,  oni zapravo nisu "dobili" pare od grada nego im je grad preuzeo dug u zamjenu za poslovne prostore u ciboninom tornju koji vrijede poprilicno. Drugu sansu nece imat, vidjet ces, eventualno neki privatnik, ali sumnjam.

 

Mladost ima veliku povijest i nije uvijek osvajala naslove sa samo domacim igracima, a da ne pricam da su i dalje u samom vrhu vaterpola,a i jug je koji isto nije sazdan samo od domacih igraca, a o primorju da ne pricam.(ali njih niko ne spominje jer oni nisu purgeri koji nama dalmatincima uzimaju sve pare.)

A medvescak je takav kakav je. Zapravo, na medvescaku cu ti objasnit jednu vama ocito ne shvatljivu pojavu. Zagrebcane nije briga jel igra crnac, dalmatinac ili bosanac ako se on trudi! Zato su svi dinamovi igraci uvijek na meti uvreda. Jer primaju ogromne place a vuku se po terenu. Naravno da je i nama drago kad domaci decko da gol jer je uvijek lijepo vidjet kako se neko domaci mladi decko probio. Da se vratim na medvescak. Ljudi idu i gledaju jer im je zabavno, ali nisu emotivno previse vezani. Ako medvescak ispadne nekako nema velike gorcine. Prvo zato kaj ljudi nisu vezani za klub kao mozda za dinamo ili cibonu, a drugo zato kaj se igraci stvarno trude. A to da medvescak nema svog igraca necu ni komentirat. Pogledaj koju utakmicu pa ces vidjet. Malo ih je ali ih ima, a uprava(Koja je pravi primjer uspjesne uprave koja voli klub!) se trudi da ih bude sto vise, vidis da dovode masovno strance hrvatskih korijena.

Sljeme je posebna prica. Neznam ko to u zagrebu podrzava osim snobova koji svi odu u onaj platinum i zderu i locu i ni ne izadju pogledat utrku. A da ne pricam da imamo najvece nagrade u cijelom svjetskom kupu a sljeme nije do koljena schladmingu i slicnima. To je nepotrebno izdrkavanje(pardon na rjecniku) bandica i kumova koje bi moglo uskoro nestat cim bandic ode s mjesta gradonacelnika.

 

Btw, nisam zadrti purger jer su moji svi iz dalmacije, i to vecina iz splita, ali sam odrasto tu. Znam jako dobro argumente obje strane, ali malo realnosti nebi falilo. (I jednima i drugima)

13 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
seljak007 kaže...
CoKsA kaže...
antimadridista kaže...
CoKsA kaže...
Normalno da umire kad u Hrvatskoj vlada centralizacija i sve se pare ulažu u Zagreb,a taj sami Zagreb kao grad nije poštena 2 sportaša izbacio nego sve pokupe iz ostatka Hrvatske

nebi baš toliko pretjerivao,ali je istina i činjenica da se puno više novca ulaže u klubove iz Zagreba i to nitko nemože poreći,a bitno da u njihovim klubovima igra pola dalmatinaca jer ih kod nas nemogu zadržati. Žalosno je vidjeti što se događa Zadru i Splitu,a Cibona će uvijek živjeti na račun grada.

Ne pretjerujem,pogledaj Dinamo(crnci,dalmatinci,bosanci i 2,3 zagrepčana),pogledaj Cibonu,pogledaj Mladost,pogledaj ovu umjetnu tvorevinu Medvešćak koji nema niti jednog svog igrača.Sljeme naprimjer,svake godine se potroši milijune kuna da se napravi umjetni snjeg a na Bjelolasici smo mogli imat bolju utrku i puno jeftiniju.Uništava nam se sport ali i država totalno...

Dinamo je zadnjih godina izbacio poprilican broj igraca koji su odrastali u njihovoj skoli, vecina iz zagreba:cijela generacija reprezentativaca; corluka, modric, eduardo, vukojevic, ,lovren, kranjcar, pokrivac, badelj. Trenutno igraju i dolaze; kelava, kramaric, barbaric, vrsaljko, šitum, kovačić. Mozes rec da neki od njih nisu zvijezde, ali vecina igra, ili ce igrat u uglednim europskim klubovima i cine okosnicu reprezentacije. Uvijek postoji ona strana da mamic ima pare i da krade sta sve stoji, ali ovo su produkti dinamove skole koja je postojala prije mamica i svi su ovi igraci bili tu i prije njega. 

I sta znaci da u dinamu smiju igrat samo zagrebcani kad ih tako dijelis na bosance, dalmatince i crnce? Zasto onda u hajduku ne igraju samo splicani, a ne cim je neko dalmatinac odma je on "VAS DOMACI IGRAC", iako je odrasto u sibeniku ili zadru. Nositelj igre dugo godina vam je bio bosanac ibricic, i tad vam je sve bilo super, da ne spominjem bracu sharbini takodjer kupljenu za visemilijunski iznos koji vam takodjer ne smetaju, japanca kojeg ste doveli prije par mjeseci i jos nebrojeno primjera. Imate i vi par pravih talenata kao ticinovic koji je pravi splicanin i vukusic ali vam nesposobna uprava onemogucava da ista postignete dugorocno. Mijenja se upravni odbor svakih 6 mjeseci, donose se promjene, a rezultata nema.

Stavio sam po strani sve sudacke navlakuse jer to je tema koja ce se sama rijesit preko sudova sljedecih par mjeseci. Nikad nebi likovo time sto je dinamo osvojio 5oo tisuca dvostrukih kruna a hajduk nije. To mi nista sad ne znaci, zelim da cijeli hrvatski nogomet se oporavi i da gledamo postenu borbu jakog dinama i jakog hajduka. Ali mi smeta to vase pljuvanje po cijelom dinamu i svemu zagrebackom. Pa normalno da zagrebacki klubovi dobiju vise para kad je zagreb 5 puta veci grad. To znaci da je tu 5 puta vise ljudi koji ce gledat sve te sponzore i ic na utakmice svih klubova i svih sportova, sto opet znaci veci broj ljudi koji ce vidit reklame i koji privlace sponzore.


Cibona je na rubu propasti takodjer zbog nesposobne(pohlepne) uprave ali i tamo redovito izbacuju domace igrace koji se ekspresno prodaju van. Neznam sta ce bit s njima,  oni zapravo nisu "dobili" pare od grada nego im je grad preuzeo dug u zamjenu za poslovne prostore u ciboninom tornju koji vrijede poprilicno. Drugu sansu nece imat, vidjet ces, eventualno neki privatnik, ali sumnjam.

 

Mladost ima veliku povijest i nije uvijek osvajala naslove sa samo domacim igracima, a da ne pricam da su i dalje u samom vrhu vaterpola,a i jug je koji isto nije sazdan samo od domacih igraca, a o primorju da ne pricam.(ali njih niko ne spominje jer oni nisu purgeri koji nama dalmatincima uzimaju sve pare.)

A medvescak je takav kakav je. Zapravo, na medvescaku cu ti objasnit jednu vama ocito ne shvatljivu pojavu. Zagrebcane nije briga jel igra crnac, dalmatinac ili bosanac ako se on trudi! Zato su svi dinamovi igraci uvijek na meti uvreda. Jer primaju ogromne place a vuku se po terenu. Naravno da je i nama drago kad domaci decko da gol jer je uvijek lijepo vidjet kako se neko domaci mladi decko probio. Da se vratim na medvescak. Ljudi idu i gledaju jer im je zabavno, ali nisu emotivno previse vezani. Ako medvescak ispadne nekako nema velike gorcine. Prvo zato kaj ljudi nisu vezani za klub kao mozda za dinamo ili cibonu, a drugo zato kaj se igraci stvarno trude. A to da medvescak nema svog igraca necu ni komentirat. Pogledaj koju utakmicu pa ces vidjet. Malo ih je ali ih ima, a uprava(Koja je pravi primjer uspjesne uprave koja voli klub!) se trudi da ih bude sto vise, vidis da dovode masovno strance hrvatskih korijena.

Sljeme je posebna prica. Neznam ko to u zagrebu podrzava osim snobova koji svi odu u onaj platinum i zderu i locu i ni ne izadju pogledat utrku. A da ne pricam da imamo najvece nagrade u cijelom svjetskom kupu a sljeme nije do koljena schladmingu i slicnima. To je nepotrebno izdrkavanje(pardon na rjecniku) bandica i kumova koje bi moglo uskoro nestat cim bandic ode s mjesta gradonacelnika.

 

Btw, nisam zadrti purger jer su moji svi iz dalmacije, i to vecina iz splita, ali sam odrasto tu. Znam jako dobro argumente obje strane, ali malo realnosti nebi falilo. (I jednima i drugima)

Eduardo,Modrić,Ćorluka nisu naučili igrat nogomet u Dinamu to budi siguran.Pokrivač je sramota a ne igrač,barbarić i kramarić(zadnjih godinu i pol nisu odigrali jednu utakmicu),Badelj (puno oscilacija slično ko sharbini ali zna igrat),Kranjčar je Dinamov,Lovren je Dinamov i to je to.Ja isto živim u Zagrebu i gadi mi se taj Medvešćak,prije 2 godine na utakmicama im nije bilo 10 ljudi a sad odjednom svi žive za taj klub.To je sve tako umjetno i prozirno.Evo ti još jednog primjera,pogledaj rukomet i RK Zagreb.Pokupovali su sve najbolje igrače i onda su im ove ligaške utakmice lakši trening i zato u Europi nemogu ništa.Dalmacija svako ljeto spašava Hrvatsku a zauzvrat ne dobiva ništa.Slavonija je obranila Hrvatsku a pogledaj kako ljudi tamo žive.Pogledaj plivačicu Jovanović koja je trenirala u teškim uvjetima a ovi ovdje imaju milijun bazena a nijednog poštenog plivača nisu izbacili.I sad će se javit neki koji će pljuvat po Dalmaciji a svako ljeto se dole idu kupat.Ja samo želim da se jednako ulaže u ostale dijelove Hrvatske.Neki će reć što onda dolazite Dalmatinci u Zagreb.Pa dolazimo jer se samo tu otvaraju radna mjesta,škole,fakulteti...Treba se provest decentralizacija pod hitno

Battlelog:cro1911
14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
seljak007 kaže......

Dinamo je zadnjih godina izbacio poprilican broj igraca koji su odrastali u njihovoj skoli, vecina iz zagreba:cijela generacija reprezentativaca; corluka, modric, eduardo, vukojevic, ,lovren, kranjcar, pokrivac, badelj. Trenutno igraju i dolaze; kelava, kramaric, barbaric, vrsaljko, šitum, kovačić. Mozes rec da neki od njih nisu zvijezde, ali vecina igra, ili ce igrat u uglednim europskim klubovima i cine okosnicu reprezentacije. Uvijek postoji ona strana da mamic ima pare i da krade sta sve stoji, ali ovo su produkti dinamove skole koja je postojala prije mamica i svi su ovi igraci bili tu i prije njega. 

I sta znaci da u dinamu smiju igrat samo zagrebcani kad ih tako dijelis na bosance, dalmatince i crnce? Zasto onda u hajduku ne igraju samo splicani, a ne cim je neko dalmatinac odma je on "VAS DOMACI IGRAC", iako je odrasto u sibeniku ili zadru. Nositelj igre dugo godina vam je bio bosanac ibricic, i tad vam je sve bilo super, da ne spominjem bracu sharbini takodjer kupljenu za visemilijunski iznos koji vam takodjer ne smetaju, japanca kojeg ste doveli prije par mjeseci i jos nebrojeno primjera. Imate i vi par pravih talenata kao ticinovic koji je pravi splicanin i vukusic ali vam nesposobna uprava onemogucava da ista postignete dugorocno. Mijenja se upravni odbor svakih 6 mjeseci, donose se promjene, a rezultata nema.

Stavio sam po strani sve sudacke navlakuse jer to je tema koja ce se sama rijesit preko sudova sljedecih par mjeseci. Nikad nebi likovo time sto je dinamo osvojio 5oo tisuca dvostrukih kruna a hajduk nije. To mi nista sad ne znaci, zelim da cijeli hrvatski nogomet se oporavi i da gledamo postenu borbu jakog dinama i jakog hajduka. Ali mi smeta to vase pljuvanje po cijelom dinamu i svemu zagrebackom. Pa normalno da zagrebacki klubovi dobiju vise para kad je zagreb 5 puta veci grad. To znaci da je tu 5 puta vise ljudi koji ce gledat sve te sponzore i ic na utakmice svih klubova i svih sportova, sto opet znaci veci broj ljudi koji ce vidit reklame i koji privlace sponzore.


Cibona je na rubu propasti takodjer zbog nesposobne(pohlepne) uprave ali i tamo redovito izbacuju domace igrace koji se ekspresno prodaju van. Neznam sta ce bit s njima,  oni zapravo nisu "dobili" pare od grada nego im je grad preuzeo dug u zamjenu za poslovne prostore u ciboninom tornju koji vrijede poprilicno. Drugu sansu nece imat, vidjet ces, eventualno neki privatnik, ali sumnjam.

 

Mladost ima veliku povijest i nije uvijek osvajala naslove sa samo domacim igracima, a da ne pricam da su i dalje u samom vrhu vaterpola,a i jug je koji isto nije sazdan samo od domacih igraca, a o primorju da ne pricam.(ali njih niko ne spominje jer oni nisu purgeri koji nama dalmatincima uzimaju sve pare.)

A medvescak je takav kakav je. Zapravo, na medvescaku cu ti objasnit jednu vama ocito ne shvatljivu pojavu. Zagrebcane nije briga jel igra crnac, dalmatinac ili bosanac ako se on trudi! Zato su svi dinamovi igraci uvijek na meti uvreda. Jer primaju ogromne place a vuku se po terenu. Naravno da je i nama drago kad domaci decko da gol jer je uvijek lijepo vidjet kako se neko domaci mladi decko probio. Da se vratim na medvescak. Ljudi idu i gledaju jer im je zabavno, ali nisu emotivno previse vezani. Ako medvescak ispadne nekako nema velike gorcine. Prvo zato kaj ljudi nisu vezani za klub kao mozda za dinamo ili cibonu, a drugo zato kaj se igraci stvarno trude. A to da medvescak nema svog igraca necu ni komentirat. Pogledaj koju utakmicu pa ces vidjet. Malo ih je ali ih ima, a uprava(Koja je pravi primjer uspjesne uprave koja voli klub!) se trudi da ih bude sto vise, vidis da dovode masovno strance hrvatskih korijena.

Sljeme je posebna prica. Neznam ko to u zagrebu podrzava osim snobova koji svi odu u onaj platinum i zderu i locu i ni ne izadju pogledat utrku. A da ne pricam da imamo najvece nagrade u cijelom svjetskom kupu a sljeme nije do koljena schladmingu i slicnima. To je nepotrebno izdrkavanje(pardon na rjecniku) bandica i kumova koje bi moglo uskoro nestat cim bandic ode s mjesta gradonacelnika.

 

Btw, nisam zadrti purger jer su moji svi iz dalmacije, i to vecina iz splita, ali sam odrasto tu. Znam jako dobro argumente obje strane, ali malo realnosti nebi falilo. (I jednima i drugima)

koliko si ti ovdje nebuloza napisao da je to za nepovjerovati.

Kao prvo,ovo nije tema o Dinamu i ostalim zagrebačkim klubovima ni Hrvatskom nogometu općenito,nego o KK Zadar. Ali kad već pišeš onda ću ti reći neke stvari. Modrić i Vrsaljko su iz Dinamove škole? a da nisu možda baš iz zadarske? nemaš pojma,od ovih igrača što si naveo možda su 2 ili 3 potekla iz Dinamove škole nogometa.

 

 A ovo boldano ti je smiješno koliko je glupo i jadno. Cibona i ostali košarkaški klubovi u Zagrebu su znači gledanija od Zadra? Pa vi nemožete skupiti 2000 ljudi na utakmicama Eurolige,a u Zadru prije nekoliko dana u četvrtfinalu kupa Hrvatske 4000 ljudi!!

Pa koliko je puta samo bila situacija da je u Zagrebu na utakmici bilo više Zadrana nego navijača Cibone/Zagreba/Cedevite?

Hajduk i Dinamo ista stvar,Hajduk je uvijek bio gledaniji i posjećeniji od Dinama i od ostalih nogometnih klubova.

 

Ostavi se komentiranja kad neznaš o čemu pričaš.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 22:33 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Pusti on je još dobar kakvih sve ima ovdje u Zagrebu. Sorry za offtopic
Battlelog:cro1911
14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

Zadnja utakmica na kojoj sam bio je bila Zadar-Partizan 2009. Ta je utakmica bila j*bena. Puna dvorana, svi navijaju, Zadar pobjeduje.To je to.

Bilo je i prekida utakmice jer su navijaci bacali upaljace na igrace partizana.

Maraton sa zasatvama.


Jednostavno legendarno.

 

 

Igrej Zadre volim te

 

 

BBC2 nick: reader562
14 godina
neaktivan
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

koliko si ti ovdje nebuloza napisao da je to za nepovjerovati.

Kao prvo,ovo nije tema o Dinamu i ostalim zagrebačkim klubovima ni Hrvatskom nogometu općenito,nego o KK Zadar. Ali kad već pišeš onda ću ti reći neke stvari. Modrić i Vrsaljko su iz Dinamove škole? a da nisu možda baš iz zadarske? nemaš pojma,od ovih igrača što si naveo možda su 2 ili 3 potekla iz Dinamove škole nogometa.

 

 A ovo boldano ti je smiješno koliko je glupo i jadno. Cibona i ostali košarkaški klubovi u Zagrebu su znači gledanija od Zadra? Pa vi nemožete skupiti 2000 ljudi na utakmicama Eurolige,a u Zadru prije nekoliko dana u četvrtfinalu kupa Hrvatske 4000 ljudi!!

Pa koliko je puta samo bila situacija da je u Zagrebu na utakmici bilo više Zadrana nego navijača Cibone/Zagreba/Cedevite?

Hajduk i Dinamo ista stvar,Hajduk je uvijek bio gledaniji i posjećeniji od Dinama i od ostalih nogometnih klubova.

 

Ostavi se komentiranja kad neznaš o čemu pričaš.

Napiso sam svasta al se izbrisalo. Mozda je to bozji znak da nebi trebo nastavit s raspravom pa cu ti samo rec par stvari.

Modric je u dinamu od 15 godine. I napiso sam "vecina".

 

Medvescak je danas imo 16 tisuca gledatelja. Jel to znaci da bi on trebao dobit najvise novaca od svih jer su mu tribine uvijek pune?

A ovo zadnje je prekomplicirano da bi ti objasnio u jednoj recenici. 

Sorry ostali na offtopic, necu vise.

A Zadru zelim sve najbolje i da se sto prije vrati u europski vrh. 

14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
seljak007 kaže...

Napiso sam svasta al se izbrisalo. Mozda je to bozji znak da nebi trebo nastavit s raspravom pa cu ti samo rec par stvari.

Modric je u dinamu od 15 godine. I napiso sam "vecina".

 

Medvescak je danas imo 16 tisuca gledatelja. Jel to znaci da bi on trebao dobit najvise novaca od svih jer su mu tribine uvijek pune?

A ovo zadnje je prekomplicirano da bi ti objasnio u jednoj recenici. 

Sorry ostali na offtopic, necu vise.

A Zadru zelim sve najbolje i da se sto prije vrati u europski vrh. 

sve u redu,ali ti si taj koji je to napisao u svom prvom postu,upravo to si napisao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

Eduardo,Modrić,Ćorluka nisu naučili igrat nogomet u Dinamu to budi siguran.Pokrivač je sramota a ne igrač,barbarić i kramarić(zadnjih godinu i pol nisu odigrali jednu utakmicu),Badelj (puno oscilacija slično ko sharbini ali zna igrat),Kranjčar je Dinamov,Lovren je Dinamov i to je to.Ja isto živim u Zagrebu i gadi mi se taj Medvešćak,prije 2 godine na utakmicama im nije bilo 10 ljudi a sad odjednom svi žive za taj klub.To je sve tako umjetno i prozirno.Evo ti još jednog primjera,pogledaj rukomet i RK Zagreb.Pokupovali su sve najbolje igrače i onda su im ove ligaške utakmice lakši trening i zato u Europi nemogu ništa.Dalmacija svako ljeto spašava Hrvatsku a zauzvrat ne dobiva ništa.Slavonija je obranila Hrvatsku a pogledaj kako ljudi tamo žive.Pogledaj plivačicu Jovanović koja je trenirala u teškim uvjetima a ovi ovdje imaju milijun bazena a nijednog poštenog plivača nisu izbacili.I sad će se javit neki koji će pljuvat po Dalmaciji a svako ljeto se dole idu kupat.Ja samo želim da se jednako ulaže u ostale dijelove Hrvatske.Neki će reć što onda dolazite Dalmatinci u Zagreb.Pa dolazimo jer se samo tu otvaraju radna mjesta,škole,fakulteti...Treba se provest decentralizacija pod hitno

Ovo sam tek sad vidio. 

 

Nerealan si oko procjena igraca.

 

Niko ne zivi za medvescak osim tih istih 10 ljudi otprije 2 godine, sve sam ti lijepo napiso.

Rk Zagreb je bio sam vrh europskog rukometa u 90tim, o cem ti pricas?

 

Turizam inace donosi u proracun oko 20tak posto ako niste znali, pogledajte si. I znam ja sve to o nepostenju i centralizaciji, ali cekaj malo. Zasto su uvijek zagrebcani krivi za sve?  Uostalom ko tjera ostale da dodju tu? Zagreb ima najveci prirez u drzavi. Najveci su troskovi zivota. I to je ono kaj puni proracun zagreba koji to dalje ulaze i to je ono sta radi razliku. Stanje u ostalim gradovima je odraz stanja u drzavi, znaci jadno. A to kaj vi mislite da je tu sve bajno, grdo se varate. Pokaz za djake su sad digli na 1200 kn. radnicki 3-4 tisuce. A o cijeni stanova i ostalom da ne pricam. 

To sta je vama lose ne znaci da je nama super. I nijedan zagrebcanin osobno ni je dobio ni kune vase, i kladim se da bi velika vecina radje ulozila gradski novac u obnovu vukovara nego u otvaranje soping centara. Ali politika je ona koja odlucuje, ne mi...

Zadnji post obecajem, ocekujem karton al se nadam da mi nece obrisat poruku 

14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
seljak007 kaže...

Ovo sam tek sad vidio. 

 

Nerealan si oko procjena igraca.

 

Niko ne zivi za medvescak osim tih istih 10 ljudi otprije 2 godine, sve sam ti lijepo napiso.

Rk Zagreb je bio sam vrh europskog rukometa u 90tim, o cem ti pricas?

 

Turizam inace donosi u proracun oko 20tak posto ako niste znali, pogledajte si. I znam ja sve to o nepostenju i centralizaciji, ali cekaj malo. Zasto su uvijek zagrebcani krivi za sve?  Uostalom ko tjera ostale da dodju tu? Zagreb ima najveci prirez u drzavi. Najveci su troskovi zivota. I to je ono kaj puni proracun zagreba koji to dalje ulaze i to je ono sta radi razliku. Stanje u ostalim gradovima je odraz stanja u drzavi, znaci jadno. A to kaj vi mislite da je tu sve bajno, grdo se varate. Pokaz za djake su sad digli na 1200 kn. radnicki 3-4 tisuce. A o cijeni stanova i ostalom da ne pricam. 

To sta je vama lose ne znaci da je nama super. I nijedan zagrebcanin osobno ni je dobio ni kune vase, i kladim se da bi velika vecina radje ulozila gradski novac u obnovu vukovara nego u otvaranje soping centara. Ali politika je ona koja odlucuje, ne mi...

Zadnji post obecajem, ocekujem karton al se nadam da mi nece obrisat poruku 

ja se nebi miješao u sva polja razlike između Zagreba i drugih krajeva zemlje i kvaliteti života,govorim o sportskim klubovima koji su nepravedno stvaljeni u bolji položaj od ostalih klubova u zemlji,pogotovo kad je riječ o košarkaškim klubovima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 1:31 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Zna se da Zadar prolazi kroz teške trenutke kao i Cibona. Nisam baš upućen u financije klubova ali grad Zagreb je itekako pomogao Ciboni, a grad Zadar čini mi se ne čini ništa za naš Zadar. Osobno mislim da je pitanje vremena kad će zadar ući u NLB ligu, a još manje će se u njoj proslaviti ako nam upravu čine ljudi koji nemaju veze sa košarkom i nisu sposobni voditi klub.

Sve u svemu dok postoje naši navijači postojat će i sam klub jer su oni prava duša KK Zadra. Kraj priče.
14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

evo još jedna situacija koja mi nikako nije jasna. Zagreb je dobio domaćinstvo final four-a Kupa Krešimira Ćosića unatoč tome što je isto natjecanje dvije godine zaredom bilo upravo u Zagrebu,a sad će i treću,a prijavili su se i Zadar i Split za domaćinstvo. Katastrofa i sramota!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 22:48 (antimadridista).
16 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
seljak007 kaže...


Stavio sam po strani sve sudacke navlakuse jer to je tema koja ce se sama rijesit preko sudova sljedecih par mjeseci. Nikad nebi likovo time sto je dinamo osvojio 5oo tisuca dvostrukih kruna a hajduk nije. To mi nista sad ne znaci, zelim da cijeli hrvatski nogomet se oporavi i da gledamo postenu borbu jakog dinama i jakog hajduka. Ali mi smeta to vase pljuvanje po cijelom dinamu i svemu zagrebackom. Pa normalno da zagrebacki klubovi dobiju vise para kad je zagreb 5 puta veci grad. To znaci da je tu 5 puta vise ljudi koji ce gledat sve te sponzore i ic na utakmice svih klubova i svih sportova, sto opet znaci veci broj ljudi koji ce vidit reklame i koji privlace sponzore.

 

 

 

Ma ne možeš ti to ovim dalmatincima objasnit, pa normalno da Dinamo ima više novaca kad na utakmice dolazi po 40 tisuća navijača u prosjeku,

a Hajduku samo par stotina, pa onda i sponzori više daju i sve se tako vrti. A i rezultati u Evropi su sad privukli i strane sponzore

 

 

Edit: pokaz za đake u Zadru je 3600kn

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 0:07 (segregator).
14 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
segregator kaže...
seljak007 kaže...


Stavio sam po strani sve sudacke navlakuse jer to je tema koja ce se sama rijesit preko sudova sljedecih par mjeseci. Nikad nebi likovo time sto je dinamo osvojio 5oo tisuca dvostrukih kruna a hajduk nije. To mi nista sad ne znaci, zelim da cijeli hrvatski nogomet se oporavi i da gledamo postenu borbu jakog dinama i jakog hajduka. Ali mi smeta to vase pljuvanje po cijelom dinamu i svemu zagrebackom. Pa normalno da zagrebacki klubovi dobiju vise para kad je zagreb 5 puta veci grad. To znaci da je tu 5 puta vise ljudi koji ce gledat sve te sponzore i ic na utakmice svih klubova i svih sportova, sto opet znaci veci broj ljudi koji ce vidit reklame i koji privlace sponzore.

 

 

 

Ma ne možeš ti to ovim dalmatincima objasnit, pa normalno da Dinamo ima više novaca kad na utakmice dolazi po 40 tisuća navijača u prosjeku,

a Hajduku samo par stotina, pa onda i sponzori više daju i sve se tako vrti. A i rezultati u Evropi su sad privukli i strane sponzore

 

 

Edit: pokaz za đake u Zadru je 3600kn

prestanite više miješati Dinamo i Hajduk u ovu temu,tema je o KK Zadar,a o Hajduku i Dnamu pišite u njihovim temama!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
antimadridista kaže...

prestanite više miješati Dinamo i Hajduk u ovu temu,tema je o KK Zadar,a o Hajduku i Dnamu pišite u njihovim temama!

 

 

KK Zadar je tamo di mu je i misto. Ulaskom u EU i odlaskom preostalih dalmatinaca u Liku i Zagreb

možda postane Zara i krene mu bolje

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
neaktivan
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Pa i očekivano je bilo da će pripasti Zagrebu. Dva kluba u polufinalu su iz Zagreba, a kao što većina nas i zna HKS, koji je organizator turnira, uvelike podržava KK Zagreb. To jest Zagreb je jedini naš klub koji dobiva toliku financijsku pomoć države. Možda da se bolje izrazim, glavni sponzori Zagreba nisu ni HEP, Croatia Osiguranje, ni INA, nego mi koji punimo državnu blagajnu kako bi mogli financirati takve klubove koje ni navijača nemaju. A i Cedevita je previše ispred Zagreba i Cibona na ljestvici NLB lige, pa joj je to plus u sakupljanju bodova za Euroligu. KK Zagreb će osvojiti kup, pa će sve opet biti u nekoj ravnoteži, i onda sve odučuje pobjednik PH. Sve je to maslo HKS-a.

Sjećam se da je prošle godine gradolnačelnik Zadra izjavio da je Mason napustio klub zbog toga što ga nisu mogli plačati, i da on misli samo na novce, nego na šta drugo da misli na svoju ljubav prema gradu, ma molim vas.
14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Evo sad baš čitam da je KK Zagreb dobio domaćinstvo zbog "bolje ponude". Pa ja ne vjerujem,pa nije to natjecanje nečija privatna prčija na kojem se ubire novac i gleda tko će bolje ponditi,nego košarkaški kup koji se igra u ime legende naše košarke! Sramota!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire
Ostvarena pobjeda u Zagrebu i dogodine smo opet u NLB ligi!
Zadar je najbolji, Zadar je slavan!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
KK Zadar - biser Hrvatske košarke polako umire

Men je Cibona njabolja od naših klubova, al drago mi je da se Zadar oporavio.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice