HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 547.909
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ima jedna duga cesta. 

 

Hvala za strane suce.

 

Najte kaj zameriti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2024 21:49 (plavi08).
2 mjeseca
offline
HNK Hajduk Split

Drago mi je da je razbijena ta mitomanija ukralo-pokralo. Strani sudci i rezultat je našamarani Hajduk 2 puta. Koliko boli vidi se po neredima i paležu po Splitu...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Serete bezveze obojica. Svi klubovi bi trebali zahtjevati kompletnu promjenu hrvatskog sudačkog kadra. Pogotovo sad kad smo vidjeli u zadnja 2 derbija kako se sude te utakmice i kako se može. A ne se sprdati sa "ukralo pokralo". Zar nebi trebalo svima biti u interesu da gledamo ovakvo suđenje svaku utakmicu? U redu dogodit će se i ovim sucima greške nekad ali to je nebo i zemlja razlika u odnosu na naše. Pa nek bude prvak tko želi po zaslugama.

Konkretno Dinamo brani naše suce i stavlja neke potpise u obranu njih, a onda tjedan dana kasnije ismijavaju našeg suca na društvenim mrežama nakon što je napravio neku amatersku grešku. Znači na kojoj stolici sjedite?
A ovo za nerede. Klasični debilizam od strane hrpe debila i za svaku osudu. Ali nemojte sad držati predike kao da su vaši huligani gospodština i med i mlijeko. Grčka epizoda je bila ove sezone...
Sve su to debili koje treba na prislini rad, i naše i vaše. Čast iznimkama.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 0:18 (antimadridista).
11 godina
offline
HNK Hajduk Split

Koliko YouTube analitičara, društvene mreže, forumi, ovi, oni, sate i sate iz šupljeg u prazno, a niko da se sjeti kazati što je posrijedi.

Hajduk ima preplaćene igrače, igrače koji nisu dovoljno dobri da bi sa njima ostvarili bolji rezultat od sudjelovanja u ligi i zauzimanju jednog od mjesta na tablici iza Dinama i ovim slučajem i Rijeke.

Tko je kriv za to? Udruga naš hajduk, glavni grobari kluba, iza njih Jakobušić i onaj imbecil sportski direktor.

Nije ovim stranim spadalima moj pokojni djed dao masne ugovore nego oni, da li su samo glupi da to naprave, ili izvlače lovu, to je teže saznati, ali, rezultat je apsolutna realnost i što prije se sa tim pomirite prije će se to promijenit.

Nerealne i "slijepe "u velikoj većini ljude koji navijaju za Hajduk ne treba komentirati, to je posao za nekog dobrog psihologa ili psihijatra da objasni o kakvoj se dijagnozi radi jer 20 godina trauma je ostavilo traga.

 

 

6 godina
offline
HNK Hajduk Split

Strani sudci su najbolja odluka otkad pratim HNL i rad HNSa. Nevjerojatno da je netko imao pameti donjeti tu odluku, koja je u trenutku kad se 3 momcadi bore za naslov, krucijalna. Nitko ne prica o bilo kakvim repovima. Lucic, tako se gine za klub. Bravo! Krovinovic, 4 puta sam ga vidio kako puca po golu, pokusava barem. On je profesionalni nogometas. On prima placu u Hajduku za svoje igre. Nevjerojatno koliko je to meni osobno izgledalo lose. Upaljaci po sucu i Baturini kod izvodenja kornera su isto diskutabilni. Koji je problem sa trenerom, psihologom, igracima... Bili su prvaci prije pauze, u prvom dijelu prvenstva. Danas su treci. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
cvaja997 kaže...

Strani sudci su najbolja odluka otkad pratim HNL i rad HNSa. Nevjerojatno da je netko imao pameti donjeti tu odluku, koja je u trenutku kad se 3 momcadi bore za naslov, krucijalna. Nitko ne prica o bilo kakvim repovima. Lucic, tako se gine za klub. Bravo! Krovinovic, 4 puta sam ga vidio kako puca po golu, pokusava barem. On je profesionalni nogometas. On prima placu u Hajduku za svoje igre. Nevjerojatno koliko je to meni osobno izgledalo lose. Upaljaci po sucu i Baturini kod izvodenja kornera su isto diskutabilni. Koji je problem sa trenerom, psihologom, igracima... Bili su prvaci prije pauze, u prvom dijelu prvenstva. Danas su treci. 

 ...koja je u trenutku kad se 3 2 momcadi bore za naslov...

10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Jedino kaj ćete vi od Europe vidjet je ova euro paleta. Iako, divim se potezu iz dupeta u glavu, ne može to svako u dupe sakrit.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
15 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Super64 kaže...

Jedino kaj ćete vi od Europe vidjet je ova euro paleta. Iako, divim se potezu iz dupeta u glavu, ne može to svako u dupe sakrit.

 

 

Prejako , svaka ti čast .

Kako ste jadni i brutalno primitivni. Klub smijurija navijači ..vidi se iz priloženog.

15 godina
online
Re: HNK Hajduk Split
Huurux kaže...
Super64 kaže...

Jedino kaj ćete vi od Europe vidjet je ova euro paleta. Iako, divim se potezu iz dupeta u glavu, ne može to svako u dupe sakrit.

 

 

Prejako , svaka ti čast .

Kako ste jadni i brutalno primitivni. Klub smijurija navijači ..vidi se iz priloženog.

 Sad ništa ne kužim, koga je ustvari išao ovaj komentar? Dinamo ili Hajduk i navijače? 

Tigar Krezumica
8 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ovo kaj kolege kažu, strani suci nebo i zemlja u odnosu na naše.

I realno, nemaju tu kaj Dinamo i Hajduk kmečat, zna se tko je najviše oštećen od naših - Osijek i Istra, ali očito nikoga briga za njih (a da su bili strani suci na svakoj tekmi, realno bi Osijek bio par bodova iza Hajduka, premda ih i ovak mogu još lako stići).

A dobro kolega kaže, nerealna očekivanja navijača.

Ova momčad Hajduka igra 50% iznad svojih realnih mogućnosti, ali blesavi "navijači" to ne kuže - bitno da se sanjaju titule, umjesto da se realno cilja treće mjesto.

BTW, kostur ekipe je sad dobar, kupiti 5-6 igrača na deficitarnim pozicijama i budu konkurentni za drugo mjesto u ligi dogodine (Dinamo i dalje nedostižan, ali Rijeka bude pala brzo).

Realno, maknut Lovru Kalinića (koji debilan potez uopće njega stavljat ove zadnje dvije tekme, jer je "legenda"), maknut Dialla (najgori igrač u ligi, bez konkurencije), Eleza, eventualno Šarliju (može biti dobra rezerva), Mikanovića, Odjidju, Trajkovskog, Dajakua,  i manje više to je to ako nađu dobre zamjene.

Jel ovo stvarno loša ekipa za HNL: Lučić, Melnjak (najbolji lijevi bek lige sigurno), Hrgović (odličan dok ga ne uzme), Uremović, Prpić, Moufi (zapravo dosta ok, kolko mu igra dopušta), pa odlični Žaper, Sigur,  Pukštas, Krovinović i odlična radilica Kalik (kad zatreba), vrhunska krila Perišić i Brekalo (dobar, kaj god vi mislili), Sahiti odlična rezerva kad treba probijat, N. Kalinić (ako i dalje bude igrao bez plaće, ili za realnu plaću) i Livaja, Čuić isto super.

Ali gdje nabavit desnog beka da valja, i to dva, i bar jednog stopera (to ni Dinamo ne može, i oni se krpaju a svjetski su klub)?

I par igrača za vezu/naprijed, a da kuže nogomet (to kod nas imaju samo Dinamo i Rijeka).

Nek uprava to riješi pa sljedeću sezonu imaju šansu biti drugi i osvojiti kup (ako Osijek naglo ne poraste).

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 9:33 (fer-de-lance).
15 godina
online
HNK Hajduk Split

Meni osobno je jučer tekma bila baš ok za pogledati. Bilo je dobrih akcija i šansi za golove s obje strane, šteta da su navijači to uspjeli zasjeniti.

I Perišićev povratak, umjesto da ostane prava nogometna fešta (na stranu tko je izgubio a tko pobjedio) do kraja, i to su mulci uspjeli sjebati.

Kakvi su to navijači, kunu se na vjernost i ginuli bi za svoj klub a onda naprave ovo:

Tigar Krezumica
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Da, istina, ne sjećam se kad sam zadnji put gledao derbi a da se igrao nogomet.

 

P.S. tu se tek vidi kaj sudac autoritet znači, prošlu tekmu su igrači krenuli (većinom hajdukovci) pritiskat suca, pa su se na kraju usrali u gaće.

Sad se nisu ni usudili.

Jer da je naš sudac bio, šake bi letile već u 15. minuti i nogomet se uopće ne bi igralo.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 9:45 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
Hajduk danas i službeno ostao bez trofeja ove sezone. Meni čak nije ni do toga, nego do načina. Lučić doslovno u suzama na kraju utakmice otkriva da ima puknuti menisk. Zašto se čovjeka sa tako ozbljnom ozljedom uopće drži u ekipi? Totalna neozbiljnost i sramota. Mogli su mu danas uništiti karijeru. Da sam na njegovom mjestu potrgao bi ugovor već večeras. Tako se ozbiljni klubovi ne ponašaju. Da ne pričam o sramoti da nam je golman sa takvom ozljedom igrač utakmice...

 buljan je out
znaci nitko drugi nije ostao osim lucica
mene vise zanima tko brani do kraja prvenstva

2 mjeseca
offline
Re: HNK Hajduk Split
fromcelltohell kaže...

Meni osobno je jučer tekma bila baš ok za pogledati. Bilo je dobrih akcija i šansi za golove s obje strane, šteta da su navijači to uspjeli zasjeniti.

I Perišićev povratak, umjesto da ostane prava nogometna fešta (na stranu tko je izgubio a tko pobjedio) do kraja, i to su mulci uspjeli sjebati.

Kakvi su to navijači, kunu se na vjernost i ginuli bi za svoj klub a onda naprave ovo:

Kukoč: Nadrogiranima nije mjesto na stadionima

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 9:51 (Kido Butai).
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Silent horror1992 kaže...

Koliko YouTube analitičara, društvene mreže, forumi, ovi, oni, sate i sate iz šupljeg u prazno, a niko da se sjeti kazati što je posrijedi.

Hajduk ima preplaćene igrače, igrače koji nisu dovoljno dobri da bi sa njima ostvarili bolji rezultat od sudjelovanja u ligi i zauzimanju jednog od mjesta na tablici iza Dinama i ovim slučajem i Rijeke.

Tko je kriv za to? Udruga naš hajduk, glavni grobari kluba, iza njih Jakobušić i onaj imbecil sportski direktor.

Nije ovim stranim spadalima moj pokojni djed dao masne ugovore nego oni, da li su samo glupi da to naprave, ili izvlače lovu, to je teže saznati, ali, rezultat je apsolutna realnost i što prije se sa tim pomirite prije će se to promijenit.

Nerealne i "slijepe "u velikoj većini ljude koji navijaju za Hajduk ne treba komentirati, to je posao za nekog dobrog psihologa ili psihijatra da objasni o kakvoj se dijagnozi radi jer 20 godina trauma je ostavilo traga.

 

 

 pretpostavljam da bi ti jednog GAZDU i povratak štimca

Dolaskom Jakobušića klub se prestaje boriti za 4. i 5. poziciju te se bori za prvenstvo zadnje 3 godine, takoder 2 kupa osvaja. Zatim raste na svim aspektima, sto financijskim sto marketinskim
Dica ti igraju finale lige prvaka....

Jako me iritiraju ovi ljudi sa nerealnim ocekivanjima i šta prate nogomet samo kad je to popularno a prosipaju pamet 

8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Kido Butai kaže...
fromcelltohell kaže...

Meni osobno je jučer tekma bila baš ok za pogledati. Bilo je dobrih akcija i šansi za golove s obje strane, šteta da su navijači to uspjeli zasjeniti.

I Perišićev povratak, umjesto da ostane prava nogometna fešta (na stranu tko je izgubio a tko pobjedio) do kraja, i to su mulci uspjeli sjebati.

Kakvi su to navijači, kunu se na vjernost i ginuli bi za svoj klub a onda naprave ovo:

Kukoč: Nadrogiranima nije mjesto na stadionima

 oni su teski debili, al taj lik je zadnji koji može pricati o njima 
neka malo razmisli sta radi kad je na godisnjem odmoru 

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Budite realni, godine Tuđmana, Canjuge, Mamića itd... Dinamo je uvijek pošteno osvajao prvenstva.
Uvijek je Dinamo bio oličenje poštenja.
Kao i pretvorbe Croatia, Građanski, Dinamo... Sve je na mjestu i u kunu(euro) pošteno odrađeno. To što to nekome smeta je njegov problem. Svaka titula je pošteno krvlju i znojem zasluženo osvojena.
15 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...
Serete bezveze obojica.

 Iako je ovo ravno borbi s vjetrenjačam natipkat ću još jednom osnovni problem priče o Hajduku i oko njega

 

 Navijači ma koliko god ih bilo trebaju se baviti navijanjem, izržavat svoje stavove na tribinima (ne na autoputevima, ulicama, svlačionici, terennu, kućama igrača/trenera, bacanjem stvari s tribina i sl).

 Hajduk kao klub direktno je odgovran za ono kaj mu se jučer desilo jer se ulizuje istima  zbog vlastite nesposbnosti i time je prividno prekriva. To kad tad obije o glavu.

 

Dok god ne bude postojalo vodstvo koje je iznad toga vjerojatnost za uspiješnost kluba je nikakva. Opet ćete mjenjat upravu po 15. put i fanatično se kleti da su upravo sada oni ti koji će donjeti spasenje. Slično shranje se trenutno odvija u Dinamu i zato je ovo jedna od najgorih sezona u proteklih par godina koju zasad samo Rijeka iskorištava.

 

 

Ovo sa sucima je ispravno samo do djela da su bili nesposbni i da trebaju promjene. No nažalost po Hajduka priča je napravljena tako da su sami sebi pucali u nogu. Umjesto da se pokazuje njihova nesposbnost u suđenju /koritenju VAR-a prema svima. Okupljanja više klubova u to i takav nastup te traženje transparentnosti odabrali ste drugačiji/brži način. Što i ne bi bio problem da Hajduk nije ove sezone živio od tih istih sudaca. 

Da je bilo greška na štetu Hajduka bilo je, dal je bilo grešaka u korist Hajudka itekako. No čak ni to nije pravi problem.

Ova ekipa je bila nabrijana na cilj i često se na terenu to postizalo agresivnošću, prljavštinom i pristiscima koji su se tolerirali. O toleriranju uprave na istupe navijača i prjetnjama prema istim da ne pričam. 

 

No sad došo švabo kojeg boli briga i još k tome zna posao pa su igrači na čelu s Livajom postali pudlice (osim Mađara). Epileptičar Kalinić može sad u penziju lječit leđa. Sudac može pokazat noga, ruka nema ništa bez da se na njega sjuri neki pomoćni trener i klupa Hajduka. Krovinović može ostat na sredini ko sardelica a kontra ide dalje još dobit karton za pokušaj hvatanja lopte rukom. Htjeli ili ne pomogli ste ovime Dinamu jer je naviko u europi na takvo suđenje (Ristovski i Mišić se prebacili na europske postavke i idemo dalje).

 

HR sudačka organizacija će trebait jako dobro odigrati da se oporavi od ovog. Al sami su si  najvećim djelom krivi. Za ovaj postupak bi Dinamo trebao poslat zahvalnicu Hajduku.

 

I neš za utjehu. Ako kojim slučajem dobijete sad Rijeku. Mogla bi se situacija za naslov zakomplicirat. Jer Dinamo još uvijek može lako završiti iz Hajduka. Osim prvog poluvremena kupa gdje su vrhunski odigrali igraju ko ona stvar i prosuti će bodova do kraja prvenstva, a Rijeka im leži.

 

 

 

 

   -

6 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
ajde šuti da je bio švabo u osijeku vi bi bili na 4. mjestu u ligi, nebi se snimali fake var snimke za javnost da se opravdaju penali za dinamo
15 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Ako te to tješi slobodno i dalje vjeruj da je tako. 

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
fromcelltohell kaže...
Huurux kaže...
Super64 kaže...

Jedino kaj ćete vi od Europe vidjet je ova euro paleta. Iako, divim se potezu iz dupeta u glavu, ne može to svako u dupe sakrit.

 

 

Prejako , svaka ti čast .

Kako ste jadni i brutalno primitivni. Klub smijurija navijači ..vidi se iz priloženog.

 Sad ništa ne kužim, koga je ustvari išao ovaj komentar? Dinamo ili Hajduk i navijače? 

 Tema Ajduk, na slici torcin gey sa palentom. Ti se pitaš koga je išao komentar? LOL

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Sta nije mod zabrania i dilija banove kad drugi navijaci dolaze na temu kluba a pogotovo kad provociraju?
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Kido Butai kaže...
fromcelltohell kaže...

Meni osobno je jučer tekma bila baš ok za pogledati. Bilo je dobrih akcija i šansi za golove s obje strane, šteta da su navijači to uspjeli zasjeniti.

I Perišićev povratak, umjesto da ostane prava nogometna fešta (na stranu tko je izgubio a tko pobjedio) do kraja, i to su mulci uspjeli sjebati.

Kakvi su to navijači, kunu se na vjernost i ginuli bi za svoj klub a onda naprave ovo:

Kukoč: Nadrogiranima nije mjesto na stadionima

 A vidi mu oci, ne ide ni on na stadion ROFL.

11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sporttest kaže...

 pretpostavljam da bi ti jednog GAZDU i povratak štimca

Dolaskom Jakobušića klub se prestaje boriti za 4. i 5. poziciju te se bori za prvenstvo zadnje 3 godine, takoder 2 kupa osvaja. Zatim raste na svim aspektima, sto financijskim sto marketinskim
Dica ti igraju finale lige prvaka....

Jako me iritiraju ovi ljudi sa nerealnim ocekivanjima i šta prate nogomet samo kad je to popularno a prosipaju pamet 

 

Ne bi ja ništa.

Ja sam zakleti Dinamovac od rođenja.

Ono što me smeta i što bi da nije ovako je ponašanje samog kluba hajduk i svih onih kojima je na srcu ka ostatku klubova i navijača drugih klubova.

Bit ću iskren, par prijatelja su mi hajdukvci, sa tim ljudima se neda pričat o temi Hajduk, mslm da je u pitanju neka vrsta kolektivne psihoze, ti ljudi više slave poraze Dinama u europi nego što ih zanima Hajduk.

Jedan je sinoć izjavio "ja ovu utakmicu gledam ko neku nebitnu, takav mi osjećaj". Ista osoba nakon 0-3 u Gorici je euforično pričao kak ide na proslavu naslova prvaka u Split, kak uzimaju duplu krunu, to je ta godina, napokon smo prvi itd. 

Ono što se kolektivno radilo HR reprezentaciji, Modriću, mržnja prema Dinamu, Zagrebu i općenito svima koji nisu u njihovim redovima je toliko odvratno da je i neutralnom promatraču drago gdje se Hajduk nalazi danas.

 

Primjer.

Nije problem ovaj umobolnik što izjavi ovako nešto, problem je što je za 90% navijača Hajduka on u pravu i dijele isto mišljenje.

Sličnih izjava je jako puno, od raznih hajdukovaca, a sad nek mi neko jedan primjer ostavi gdje je obratno, gdje neko iz redova Dinama daje takvu izjavu prema Hajduku i Splitu.

 

https://www.facebook.com/392791497494223/photos/a.392886804151359/1988474317925925/?type=3

6 godina
offline
HNK Hajduk Split

ima li te Miro da počistiš ovu temu malo?

14 godina
offline
HNK Hajduk Split

Na stranu rezultat, dinamo je bolji bio u oba susreta. Ali ono što su navijači napravili je za svaku osudu. Ako voliš svoj klub nećeš to raditi. Sramota. 

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Silent horror1992 kaže...

Ono što se kolektivno radilo HR reprezentaciji, Modriću, mržnja prema Dinamu, Zagrebu i općenito svima koji nisu u njihovim redovima je toliko odvratno da je i neutralnom promatraču drago gdje se Hajduk nalazi danas.

 Kakvo mišljenje o HNS-u i "repki" bi prosječni navijač Hajduka iz Dalmacije trebao imati kad je u tom razdoblju koje spominješ prošlo dobrih 10 godina bez da je reprezentacija odigrala jednu utakmicu na Poljudu (osim nebitne prijateljske protiv Brazila)? A bilo je pustih obećanja koja su na kraju naravno svaki put prekršena i igralo se na onom ruglu koje više liĉi na ratni logor nego na nogometni stadion.

"Repkicu" i HNS vodio maminjo koji je drmao Dinamom i reprezentacijom i Split nije dobio jednu utakmicu u cijelom desetljeću. I onda se ĉudite kako se stvara animozitet prema HNS-u.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2024 18:35 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Silent horror1992 kaže...
sporttest kaže...

 pretpostavljam da bi ti jednog GAZDU i povratak štimca

Dolaskom Jakobušića klub se prestaje boriti za 4. i 5. poziciju te se bori za prvenstvo zadnje 3 godine, takoder 2 kupa osvaja. Zatim raste na svim aspektima, sto financijskim sto marketinskim
Dica ti igraju finale lige prvaka....

Jako me iritiraju ovi ljudi sa nerealnim ocekivanjima i šta prate nogomet samo kad je to popularno a prosipaju pamet 

 

Ne bi ja ništa.

Ja sam zakleti Dinamovac od rođenja.

Ono što me smeta i što bi da nije ovako je ponašanje samog kluba hajduk i svih onih kojima je na srcu ka ostatku klubova i navijača drugih klubova.

Bit ću iskren, par prijatelja su mi hajdukvci, sa tim ljudima se neda pričat o temi Hajduk, mslm da je u pitanju neka vrsta kolektivne psihoze, ti ljudi više slave poraze Dinama u europi nego što ih zanima Hajduk.

Jedan je sinoć izjavio "ja ovu utakmicu gledam ko neku nebitnu, takav mi osjećaj". Ista osoba nakon 0-3 u Gorici je euforično pričao kak ide na proslavu naslova prvaka u Split, kak uzimaju duplu krunu, to je ta godina, napokon smo prvi itd. 

Ono što se kolektivno radilo HR reprezentaciji, Modriću, mržnja prema Dinamu, Zagrebu i općenito svima koji nisu u njihovim redovima je toliko odvratno da je i neutralnom promatraču drago gdje se Hajduk nalazi danas.

 

Primjer.

Nije problem ovaj umobolnik što izjavi ovako nešto, problem je što je za 90% navijača Hajduka on u pravu i dijele isto mišljenje.

Sličnih izjava je jako puno, od raznih hajdukovaca, a sad nek mi neko jedan primjer ostavi gdje je obratno, gdje neko iz redova Dinama daje takvu izjavu prema Hajduku i Splitu.

 

https://www.facebook.com/392791497494223/photos/a.392886804151359/1988474317925925/?type=3

 dobro jeste vi ljudi bolesni
Zbog cega bi navijac hajduka, rijeke ili dinama navijao za ijedan klub, koji mu je konkurencija u domacem prvenstvu, kad tak klub igra u europi?

jeste ikad isli po utakmicama europskih klubova ili zivili igdje vani? naravno da navijac Man utd nece navijat za liverpool, niti ce navijac Leverkusena navijati za Bayern itd. pa makar bilo finale LP. Njihov dobar rezultat u Europi ide direktno na štetu drugom klubu jer financijski postaju mocni, igracima koji gledaju potencijalni transfer interesatni

Samo se u Hrv ljudi tome cude, tj cude se samo ljudi koji prate nogomet kad su prvenstva i neki novinski clanci pa se jave u komentare, a ne znaju nabrojati tko je prosao dalje u LP niti stanje na tablici HNL-a

Jebe me se za sve klubove osim za klub koji navijam, s iznimkom da navijam za Zrinski u europi jer je hrv. klub koji igra BiH ligu.

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sporttest kaže...

 dobro jeste vi ljudi bolesni
Zbog cega bi navijac hajduka, rijeke ili dinama navijao za ijedan klub, koji mu je konkurencija u domacem prvenstvu, kad tak klub igra u europi?

 

a zašto ne?

uvijek navijam za bilo koji naš klub koji igra u Europi...

 

nemoj se ljutiti, ali ne vidim što je tu bolesno

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
sporttest kaže...
Silent horror1992 kaže...
sporttest kaže...

 pretpostavljam da bi ti jednog GAZDU i povratak štimca

Dolaskom Jakobušića klub se prestaje boriti za 4. i 5. poziciju te se bori za prvenstvo zadnje 3 godine, takoder 2 kupa osvaja. Zatim raste na svim aspektima, sto financijskim sto marketinskim
Dica ti igraju finale lige prvaka....

Jako me iritiraju ovi ljudi sa nerealnim ocekivanjima i šta prate nogomet samo kad je to popularno a prosipaju pamet 

 

Ne bi ja ništa.

Ja sam zakleti Dinamovac od rođenja.

Ono što me smeta i što bi da nije ovako je ponašanje samog kluba hajduk i svih onih kojima je na srcu ka ostatku klubova i navijača drugih klubova.

Bit ću iskren, par prijatelja su mi hajdukvci, sa tim ljudima se neda pričat o temi Hajduk, mslm da je u pitanju neka vrsta kolektivne psihoze, ti ljudi više slave poraze Dinama u europi nego što ih zanima Hajduk.

Jedan je sinoć izjavio "ja ovu utakmicu gledam ko neku nebitnu, takav mi osjećaj". Ista osoba nakon 0-3 u Gorici je euforično pričao kak ide na proslavu naslova prvaka u Split, kak uzimaju duplu krunu, to je ta godina, napokon smo prvi itd. 

Ono što se kolektivno radilo HR reprezentaciji, Modriću, mržnja prema Dinamu, Zagrebu i općenito svima koji nisu u njihovim redovima je toliko odvratno da je i neutralnom promatraču drago gdje se Hajduk nalazi danas.

 

Primjer.

Nije problem ovaj umobolnik što izjavi ovako nešto, problem je što je za 90% navijača Hajduka on u pravu i dijele isto mišljenje.

Sličnih izjava je jako puno, od raznih hajdukovaca, a sad nek mi neko jedan primjer ostavi gdje je obratno, gdje neko iz redova Dinama daje takvu izjavu prema Hajduku i Splitu.

 

https://www.facebook.com/392791497494223/photos/a.392886804151359/1988474317925925/?type=3

 dobro jeste vi ljudi bolesni
Zbog cega bi navijac hajduka, rijeke ili dinama navijao za ijedan klub, koji mu je konkurencija u domacem prvenstvu, kad tak klub igra u europi?

jeste ikad isli po utakmicama europskih klubova ili zivili igdje vani? naravno da navijac Man utd nece navijat za liverpool, niti ce navijac Leverkusena navijati za Bayern itd. pa makar bilo finale LP. Njihov dobar rezultat u Europi ide direktno na štetu drugom klubu jer financijski postaju mocni, igracima koji gledaju potencijalni transfer interesatni

Samo se u Hrv ljudi tome cude, tj cude se samo ljudi koji prate nogomet kad su prvenstva i neki novinski clanci pa se jave u komentare, a ne znaju nabrojati tko je prosao dalje u LP niti stanje na tablici HNL-a

Jebe me se za sve klubove osim za klub koji navijam, s iznimkom da navijam za Zrinski u europi jer je hrv. klub koji igra BiH ligu.

 Previše ga sereš, kako može Bosanski klub biti Hrvatski? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice