FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.419
|
čitano: 347.949
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FC Liverpool

Jel ima tko iskustva ili ikakvih pouzdanih informacija kako do karte za tekmu na Anfieldu? Oduvijek mi je bila zelja pogledat tekmu Liverpoola uzivo, pa makar i protiv Norwicha.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
Cofinho kaže...

Jel ima tko iskustva ili ikakvih pouzdanih informacija kako do karte za tekmu na Anfieldu? Oduvijek mi je bila zelja pogledat tekmu Liverpoola uzivo, pa makar i protiv Norwicha.

 https://www.liverpoolfc.com/tickets/tickets-availability

 

https://www.liverpoolfc.com/tickets/how-to-buy-tickets/non-st-holder-member

مرګ ژوبله
13 godina
offline
FC Liverpool

Novi ugovor je potpisan! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Novi ugovor je potpisan! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
FC Liverpool

Khm, košarkaški klub Liverpool. Prvotimac. 

 

مرګ ژوبله
6 godina
offline
FC Liverpool

Najbolji nogomet se igra na otoku. Kažu City je jako bogat klub. Nije City PSG, samo zvijezde na hrpi držane lovom. Real je imao težak ždrijeb. Pojeo je engleziće, koji igraju najbolji nogomet na svijetu. Ajmo!!!! Ajmo!!!! Ajmo!!!! Ajmo!!!! Još malo statistike o broju osvojenih LP naslova te zemljama iz kojih dolaze. Vidljivo je da Englezi od 2008 na ovamo dominiraju sportom. Ajmo!!!! Najjači i najbolji nogomet na svijetu.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
cvaja997 kaže...

Najbolji nogomet se igra na otoku. Kažu City je jako bogat klub. Nije City PSG, samo zvijezde na hrpi držane lovom. Real je imao težak ždrijeb. Pojeo je engleziće, koji igraju najbolji nogomet na svijetu. Ajmo!!!! Ajmo!!!! Ajmo!!!! Ajmo!!!! Još malo statistike o broju osvojenih LP naslova te zemljama iz kojih dolaze. Vidljivo je da Englezi od 2008 na ovamo dominiraju sportom. Ajmo!!!! Najjači i najbolji nogomet na svijetu.

Mrtvi se broje tek na kraju bitke kolega! 

 

Štrpiteste se do kraja finala, možda samo utakmice, možda produžetaka a moguće i izvođenja penala! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
cvaja997 kaže...

Najbolji nogomet se igra na otoku. Kažu City je jako bogat klub. Nije City PSG, samo zvijezde na hrpi držane lovom. Real je imao težak ždrijeb. Pojeo je engleziće, koji igraju najbolji nogomet na svijetu. Ajmo!!!! Ajmo!!!! Ajmo!!!! Ajmo!!!! Još malo statistike o broju osvojenih LP naslova te zemljama iz kojih dolaze. Vidljivo je da Englezi od 2008 na ovamo dominiraju sportom. Ajmo!!!! Najjači i najbolji nogomet na svijetu.

 kakav si ti glupan, tko je ikad rekao da englezi dominiraju od 2008 lol al zadnjih par sezona sigurno, kao što možeš i vidjeti

10 godina
offline
FC Liverpool

Opet madjari imali sreće. Da se Walker nije ozljedio ne bi oni vidjeli ni produžetke. Šta ćeš i to je nogomet.

 

Barem se gradski izmorio, igraju protiv Newcastlea sljedeću, a ovi su sa četri pobjede u nizu. Mi protiv Totnema. Možda ključno kolo.

 

EDIT: ups, mi smo dobili Newcastle zadnju. Četri u nizu do nas.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2022 8:07 (Super64).
6 godina
offline
Re: FC Liverpool

Da, slazem se. Gledat cemo englesko finale LP.  Gazili su sve pred sobom i gledali smo englesko polufinale, prvo su englezi onda duuuuugoooo nitko pa ostali.  Najbolji nogomet na svijetu! E da, probudi se. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
FC Liverpool

Dan D - odluka o prvenstvu i quadruple željama. Navijam da nam Aston Villa uz Stevie G-a i Coutihno-a pomognu uz malo VAR ispomoći, dovoljno je da uzmu 2 boda nekako City-u te da dobijemo Wolves, makar sa jednim golom razlike i treble je naš.

https://idzan.eu
4 godine
offline
FC Liverpool

Fat chance...

Teško da će Villa proći bez 3-4 u mreži, izgledi za romantiku su mali....ali nikada nula... 

6 godina
offline
FC Liverpool

I skoro... 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: FC Liverpool

tako blizu, a opet tako daleko... sad treba gledat prema finali lige prvaka, cup treble je moguć kad već nismo uspjeli prvenstvo dobit. garantiram da smo se skurili na tekmi sa spursima prije manje od mjesec dana, trebali smo dobit jer je očekivano da će netko otkinut koji bod city-u do kraja

 

sad čekat subotu i finale, ajmo - revanš za 2018-tu

https://idzan.eu
5 godina
offline
FC Liverpool

Minut ili sat ili dan ili cak i godina sutnje ?!?!

A je vas ova gerijatrija dobila s mora se priznati dobrim golmanom. Nisam neki navijac, ali u Engleskoj gotivim Arsenal pa nemam pravo za napisati da ste izgubili i prvenstvo. Ali barem imate trenera s umjetnim zubima koji se cak vide tamo s Venere . Morao sam malo cisto da forum ne zamre...

6 godina
offline
Re: FC Liverpool
loky4i4 kaže...

 kakav si ti glupan, tko je ikad rekao da englezi dominiraju od 2008 lol al zadnjih par sezona sigurno, kao što možeš i vidjeti

 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
FC Liverpool

Newcastle ubija City, koja tekma 

 

EDIT: I United Redse

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2022 21:36 (Super64).
6 godina
offline
FC Liverpool

Hvatanje forme. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
FC Liverpool

9-0  žao mi dečki iz Bournemoutha.

مرګ ژوبله
14 godina
offline
FC Liverpool

Ekipa, svi vi koji ste danas gledali tekmu, gdje gledate?

Konkretnije, tražim neki online streaming service, a prioritet mi je gledati lige petice, ligu prvaka itd..molim preporuke

WHITE STONES VARAŽDIN
14 godina
online
Re: FC Liverpool
Tincha kaže...

Ekipa, svi vi koji ste danas gledali tekmu, gdje gledate?

Konkretnije, tražim neki online streaming service, a prioritet mi je gledati lige petice, ligu prvaka itd..molim preporuke

 

https://arenacloudtv.com/?gclid=CjwKCAjwgaeYBhBAEiwAvMgp2o3dbjXz8JsBx605zXXAeNJsaz3E-ADumfH9w58HSVXUA1zFuIEVzxoCLVsQAvD_BwE

10 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tincha kaže...

Ekipa, svi vi koji ste danas gledali tekmu, gdje gledate?

Konkretnije, tražim neki online streaming service, a prioritet mi je gledati lige petice, ligu prvaka itd..molim preporuke

 https://buffstreams.sx/

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tincha kaže...

Ekipa, svi vi koji ste danas gledali tekmu, gdje gledate?

Konkretnije, tražim neki online streaming service, a prioritet mi je gledati lige petice, ligu prvaka itd..molim preporuke

 totalsportek.pro - imaju sve lige petice, ucl, el, koneferenijsku i tako to. obavezan je adblocker, te ima na izbor dosta sourceova za svaku tekmu, aka više kanala, neki imaju dovolno dugo kašnjenje a ostali skoro real-time, treba gledat koji je max bandwith streama

https://idzan.eu
6 godina
offline
FC Liverpool

.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
cvaja997 kaže...

.

 G. Rangers 1: 7 Liverpool - a jeste se ponadali da će Liverpoola svi bušiti.

Uglavnom demonstracija sile nad solidnim Rangersom.

Firmino je bio najbolji sa hatrick, isto kao i Salah.

Nunez zabio lijep gol isto i pokazao da se na njega može računati u budućnosti.

Sa puno ozlijeđenih igrača, ovi što su uskočili su pokazali da imamo širok jak roster.

Jedva čekam nedjelju i derbi protiv M. Cityja.

10 godina
offline
FC Liverpool

Kloppova najgora sezona. Činjenice. Mogu igrat protiv Rangersa i sličnih, a Dinamo bi ih rastavio na dijelove. Prodaja Manea je največi fulanac bilo kojeg kluba ove godine, a kako Salah igra u premiershipu ovu sezonu trebali su njega prodat. Arnold najgori igrač, kad se o obrani radi, kojeg sam ja vidio. Bojim se gledat danas City, Haaland je u formi i zabija moguće i nemoguće. Bit će grdo.

مرګ ژوبله
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

Kloppova najgora sezona. Činjenice. Mogu igrat protiv Rangersa i sličnih, a Dinamo bi ih rastavio na dijelove. Prodaja Manea je največi fulanac bilo kojeg kluba ove godine, a kako Salah igra u premiershipu ovu sezonu trebali su njega prodat. Arnold najgori igrač, kad se o obrani radi, kojeg sam ja vidio. Bojim se gledat danas City, Haaland je u formi i zabija moguće i nemoguće. Bit će grdo.

 Sve to stoji. Ali gledaj da je puno igrača i ozlijeđeno. Nunez se još privikava. Mjenjamo i formaciju sa polušpicom ....

Ja se danas nadam bodu, a pobjeda bi definitivno digla momčad i dala im samopouzdanje.

9 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Di ste hejteri, razbili smo $ity u derbiju i vratili u igru.

Fantastična tekma, bolja od El Clasico.

 

10 godina
offline
FC Liverpool

 da je bilo tko ostao na Nunezovom mjestu, rezultat bi bio 3:0. Nek se taj debil navikava, neki su se navikli u prvoj utakmici. Dakle drugi najgori fulanac ove godine. Da obrana nije odigrala kako je danas odigrala, da je Gomez ponovio Milan.... sreća pa nije. Pobjeda zahvaljujući Gomezu, Van Dijku i Alisonu.

مرګ ژوبله
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice