FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Neka sam malo skeptičan ali ja ničemu ne virujen 100% dok ne bude na službenoj stranici.

 

Inače nema nikoga sretnijeg od mene ako je ovo istina.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
offline
FC Barcelona
ma istina je sigurno,jer su Pique i Puyol na Twitteru pozelili dobrodoslicu Cesc-u.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

večeras u 22.00h prva utakmica Španjolskog superkupa i prvi dvoboj Reala i Barcelone u novoj sezoni,večerašnja utakmica se igra na Bernabeu,a uzvrat je za 3 dana na Nou Campu.Link za livestream:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=123668&part=sports

 

VAMOS BARCA!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 20:39 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Predviđanja?

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
moderator
offline
Re: FC Barcelona
PLASMAorLCD kaže...

Predviđanja?

Real će igrat s igraćem manje.

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
PLASMAorLCD kaže...

Predviđanja?

biti će teško,Real je imao bolju predsezonu,Barcelona nije praktički niti jednu utakmicu u predsezoni odigrala sa prvim sastavom,nadam se dobroj utakmici i pobjedi Barcelone.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja imam neki predosjećaj da će samljeti Barcu, jbg, nadam se da griješim.

Mes que un Club! FCBarcelona!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
pirat kaže...
PLASMAorLCD kaže...

Predviđanja?

Real će igrat s igraćem manje.

to predviđam i ja,vidim na što ciljaš,sa onako prljavom igrom nisu ništa bolje ni zaslužili,dapače,Adebayor je zaslužio crveni u obadvije utakmice,a niti jedan nije dobio,ja sam otvorio ovu temu za navijače Barcelone,a ne za nekakve svađe i slične stvari.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
moderator
offline
FC Barcelona

A vidjet ćemo,preporučam veetle za gledanje tekme.

 

antimadridista ja se ne želim svađat,svađali smo se prošle godine kad su igrali LP.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2011 20:44 (pirat).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
pirat kaže...

A vidjet ćemo,preporučam veetle za gledanje tekme.

 

antimadridista ja se ne želim svađat,svađali smo se prošle godine kad su igrali LP.

pa ne želim se ni ja svađati,ali u onom postu se jasno vidi na što je ciljano,oprosti ako nije istina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nek bolji pobijedi. Ja sam za Barcu. Mislim da nece Barca igrati s najjacim sastavom, a onda bi mogli imati problema. Da, istina, da je Barca imala slabije pripreme, ali to nije nista presudno jer protiv Reala se igra sa srcem!
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
FC Barcelona

iznenadio me početni sastav Barcelone:

Valdes,Alves,Abidal,Masherano,Adriano,Keita,Iniesta,Thiago,Villa,Messi,Alexis.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Mene niti malo. Thiago je zasluzio, a imam neki predosjećaj da će ovaj Sanchez biti jako dobar.  {#}

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...

Mene niti malo. Thiago je zasluzio, a imam neki predosjećaj da će ovaj Sanchez biti jako dobar. {#}

da to,ali obrana me iznenadila,rekli su da će Pique biti spreman,a ni Xavi ne igra,i mislio sam da će Pedro od prve minute,jer Alexis još nije odigrao za Barcelonu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kakva golčina Ville! Ali brine me igra Barce, ili je to tek uvod? haha

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hmm po viđenome ovo nije prva Barca,istina da su se većuina igrača priključila na kraju priprema i da nije stigao sve posložiti ali čemu sada eksiprementirati i to još protiv Reala.Oke su odigrali,mogli su zabit i trećeg da su htjeli.Sanchez me ugodno iznendio,jake je u duleu,zna dodat i poigrat.Sviđa mi se dosta.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Hmm po viđenome ovo nije prva Barca,istina da su se većuina igrača priključila na kraju priprema i da nije stigao sve posložiti ali čemu sada eksiprementirati i to još protiv Reala.Oke su odigrali,mogli su zabit i trećeg da su htjeli.Sanchez me ugodno iznendio,jake je u duleu,zna dodat i poigrat.Sviđa mi se dosta.

Isto tako je Real mogao zabit 2 al nije!

Tko pod drugim jamu kopa dvije sreće grabi ali ćud nikad!!!
14 godina
offline
FC Barcelona

nisam baš zadovoljan igrom,Real je bio bolja momčad,ali Barca se tek treba uigrati,zadnjih 15-ak minuta je bilo već bolje,Villin gol je prava majstorija.Na kraju super razultat kad se gleda s obzirom na prikazanu igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 0:01 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije ni ovo B od Barce još :D. Tako im i treba kad se igraju s delfinima, a Messi odmara po plažama i igra humanitarne. {#}  

 

Samo se bojim kakva će Barca biti kada ne bude Inieste i Xavija, nadam se da će se Alexis i Thiago uigrati kao oni.

 

Obrana katastrofa, kao i inače.

 

A Villa, svaka čast!

 

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odlična utakmica. Sanchez me stvarno ugodno iznenadio, lomio ih je kao debile. Odlična kupnja Barce.

How many MC's must get dissed, before somebody whispers don't fuck with Bis, My survival skills surpass Kris (KRS-One), watch this...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Još je Barca dobro odigrala. Super reza za doma. Uigrat će se oni. Čestitke i Realu. Super su odigrali.

Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dosta sam skeptičan az Nou camp.Murinjo je dobro sredio momčad.Ali mislim da se nemoug mjeriti s Barcom :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Dosta sam skeptičan az Nou camp.Murinjo je dobro sredio momčad.Ali mislim da se nemoug mjeriti s Barcom :)

Barca ima veće šanse jer se ipak igra na Nou Campu,a i uigrat će se,zadnjih 15-ak minuta je to već izgledalo puno bolje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 0:18 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Dosta sam skeptičan az Nou camp.Murinjo je dobro sredio momčad.Ali mislim da se nemoug mjeriti s Barcom :)

Barca ima veće šanse jer se ipak igra na Nou Campu,a i uigrat će se,zadnjih 15-ak minuta je to već izgledalo puno bolje.

  Koliko se šanse za Fabregas zaigra,ipak potpisuje u ponedjeljak.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Dosta sam skeptičan az Nou camp.Murinjo je dobro sredio momčad.Ali mislim da se nemoug mjeriti s Barcom :)

Barca ima veće šanse jer se ipak igra na Nou Campu,a i uigrat će se,zadnjih 15-ak minuta je to već izgledalo puno bolje.

  Koliko se šanse za Fabregas zaigra,ipak potpisuje u ponedjeljak.

a vidjet ćemo,ako se sve u vezi transfera riješi u ponedjeljak,možda i zaigra.

Inače,ako netko nije vidio,Cesc je stigao u Barcelonu:

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/noticies/futbol/temporada11-12/08/14/n110810118729.html

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 0:23 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Real puuuno bolji, Barca više sreće nego pameti. Dva udarca, dva gola, sa loptom se često nisu mogli sastat. Jako zanimljivo će biti u uzvratu, a baš me zanima i kaj će Mourinho reć na situaciju Valdez-Ronaldo :D

 

Odlična tekma za nas neutralce, bravo i jednima i drugima

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

Dosta sam skeptičan az Nou camp.Murinjo je dobro sredio momčad.Ali mislim da se nemoug mjeriti s Barcom :)

Barca ima veće šanse jer se ipak igra na Nou Campu,a i uigrat će se,zadnjih 15-ak minuta je to već izgledalo puno bolje.

  Koliko se šanse za Fabregas zaigra,ipak potpisuje u ponedjeljak.

a vidjet ćemo,ako se sve u vezi transfera riješi u ponedjeljak,možda i zaigra.

Inače,ako netko nije vidio,Cesc je stigao u Barcelonu:

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/noticies/futbol/temporada11-12/08/14/n110810118729.html

  Vidio već :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Luuka kaže...

Real puuuno bolji, Barca više sreće nego pameti. Dva udarca, dva gola, sa loptom se često nisu mogli sastat. Jako zanimljivo će biti u uzvratu, a baš me zanima i kaj će Mourinho reć na situaciju Valdez-Ronaldo :D

 

Odlična tekma za nas neutralce, bravo i jednima i drugima

Da,i mene baš zanima Mourinhova izjava.Mislim da se nema pravo žaliti,jer ako je na Ronaldu bio penal,onda je bio i na Pedru a isto tako se nije sudio.I one priče kako Barcini igrači uvijek okupiraju suce nakon prekršaja,pogledajte što su večeras radili igrači Reala,nakon očitih prekršaja koji su bili na rubu kartona,oni se žale i šire ruke.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Luuka kaže...

Real puuuno bolji, Barca više sreće nego pameti. Dva udarca, dva gola, sa loptom se često nisu mogli sastat. Jako zanimljivo će biti u uzvratu, a baš me zanima i kaj će Mourinho reć na situaciju Valdez-Ronaldo :D

 

Odlična tekma za nas neutralce, bravo i jednima i drugima

 

Oba puta kada je Messi stupio na scenu, gol :D. Ostatak meča je sjedio dolje negdje u kutu, još je on na plaži.

Mes que un Club! FCBarcelona!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Murinho je napravio gresku zbog toga sto je uveo momcad u top formu iskljucivo radi ove utakmice , dok je pep po starom obicaju usao u sezonu sa pol snage sa polu nespremnom ekipom. No nije razmisljao da realova forma mora pasti nego mu je ovaj trofej jako bitan jer je upravo protiv barce sto bi mu donijelo hrpu bodova. Mislim da ova sezona nece dobro proci po real radi preranog podizanja forme i lovu na superkup........ ali zivi bili pa vidjeli{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice