FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.396.558
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Navodno i Umtiti ide besplatno iz Barcelone. Nema zainteresiranih klubova za njega, piše Cadena SER.

 Nadajmo se. Nije odigrao poštenu utakmicu 2 godine, a navodno ima 12 milijuna eura godišnje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dajes place petorici igraca preko 10 miliona eura, a svih 5 ce otici besplatno. Bravo Barto.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A kad se sjetim najava, veliki remont, očekuju oko 100tinjak milijuna od prodaje igrača da bi imali s čime kupovati... Jbt, oni će još ostati u minusu kad prodaju igrače koje planiraju 

12 godina
offline
FC Barcelona

provjerena informacija, Messi ostaje !

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo čitam, dvoume se između Thiaga i Winija. Ok, ako dovedu ijednog nemam ništa protiv jer su obojica odlični, ali ono što mi je nevjerojatno i što se pitam, misle li oni dovesti nekog stopera i beka/ove? Veznih igrača već i sad je na pretek, što je s obranom, pa ona je najkritičniji dio ekipe po meni, kad primiš 8 golova u 90 minuta, halo?! Nećemo valjda opet gledat Alba-Lenglet-Pique-Semedo, oni su se osramotili za sve pare

 

Upamecano, Garcia, Gaya, Telles, Soyuncu, baš me zanima hoće li ijednog upiknut. 

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Evo čitam, dvoume se između Thiaga i Winija. Ok, ako dovedu ijednog nemam ništa protiv jer su obojica odlični, ali ono što mi je nevjerojatno i što se pitam, misle li oni dovesti nekog stopera i beka/ove? Veznih igrača već i sad je na pretek, što je s obranom, pa ona je najkritičniji dio ekipe po meni, kad primiš 8 golova u 90 minuta, halo?! Nećemo valjda opet gledat Alba-Lenglet-Pique-Semedo, oni su se osramotili za sve pare

 

Upamecano, Garcia, Gaya, Telles, Soyuncu, baš me zanima hoće li ijednog upiknut. 

 ja sam im govorio da daju messija za van dijka i klopa, al me nisu poslušali 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Thiago nije lud da dode. A ni wijnaldum

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Engleski mi nije pretjerano jača strana, pa ako se nekome da molio bih ga da isti prevede drugima.

Uglavnom, u upravi Barcelone je počinjen gospodarski kriminal u osobnu korist.

Dokad će više trajat to uništavanje kluba?
Moram se spustit na primitivnu razinu, al zbilja me čudi kako nitko još nije ubio tog na slici... ne želim mu više napisat prezime...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne piše ništa konkretno. Navodno postoje dokazi da je Bartomeu osobno imao financijske koristi od onog skandala sa blaćenjem igrača preko društvenih mreža i policija je podnijela prijavu protiv njega.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Evo čitam, dvoume se između Thiaga i Winija. Ok, ako dovedu ijednog nemam ništa protiv jer su obojica odlični, ali ono što mi je nevjerojatno i što se pitam, misle li oni dovesti nekog stopera i beka/ove? Veznih igrača već i sad je na pretek, što je s obranom, pa ona je najkritičniji dio ekipe po meni, kad primiš 8 golova u 90 minuta, halo?! Nećemo valjda opet gledat Alba-Lenglet-Pique-Semedo, oni su se osramotili za sve pare

 

Upamecano, Garcia, Gaya, Telles, Soyuncu, baš me zanima hoće li ijednog upiknut. 

 Baš to, što im vrijedi ostanak Messija ili dovođenje jednog od navedene dvojice, ako obranu ne riješe. Taj je kvartet kompletno za otpad. Trebali bi odriješiti kesu, uzeti Koulibalya npr. i Gayu, Alba je još dobar da bude zamjena, Semeda i Piquea prodati i kupiti još jednog stopera pa makar desnog beka dovesti na posudbu ili nešto ako ne utope još nekog igrača (navijam za Busquetsa, tog je isto vrijeme pregazilo)

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakav Gaya covjek je imao vise ozljeda od Dembelea.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...

provjerena informacija, Messi ostaje !

 daj audio zapis vašeg razgovora, inače BS

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
FC Barcelona

Znači potvrđeno je da je Bartomeu platio da se špijunira i pljuje Barcine igrače i svoje političke suparnike po medijima. I mi se čudimo što Messi želi otići.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

Messi ce morati ostati bez obzira na sve ;) 

 

iz pouzdanih izvora saznajemo da ce na kraju ostati, sad da li ce to biti njegova volja i zelja, to ne znamo, ako bude igrao preko kurca onda je barca na velikom gubitku, placa igraca koji ne igra.. 

ali jbg dobija placu, mora svoje odraditi kako god bilo

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
offline
FC Barcelona

Šta je vama, neće igrati preko kurca. Zašto bi sebi narušavao reputaciju, odraditi će on kako treba dok god bude igrao u klubu.

12 godina
offline
FC Barcelona

cuj ako je igrac nesretan, moze se on truditi koliko god, ali ce ga psiha kociti...

 

plus sto imamo klauna za trenera, vidis mu po faci da je neki kretencina... ali eto, vidjet cemo sve

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
FC Barcelona

Barcelona se polako iz godine u godinu počela dovoditi u situaciju da kupuje otpatke drugih velikih klubova, a to je znak da se tone u prosječnost. Bayern se riješio Vidala jer su vidjeli da on više nije za ozbiljan nogomet, naravno uzima ga Barca. Evo sad će se Liverpool riješiti Wijnalduma i mi ga želimo dovesti. Dok će Liverpool lagano uzeti Thiaga koji je duplo bolji igrač. Znači Wijnaldum koji ne može igrati u Liverpoolu nema što tražiti u Barci ako se planira ozbiljno napasti sve trofeje. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Coutinho se vratio u klub i počeo s treninzima i prije nego je trebao, nakon svega što su mu napravili, ovako reagira profesionalac. Svaka čast majstore, mogao bi on biti najbolje pojačanje ove sezone. 

10 godina
offline
FC Barcelona

messi navodno u 18h objavljuje da ostaje

12 godina
offline
FC Barcelona

eto jesam rekao, MESSI "odlucio" ostati... nazalost protiv volje, ali jbg.. Steta. ali nadamo se da ce igrati kako treba

 

hebeni bartomeo.. da ga netko hoce koknuti :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Znaci Bartomeuov masterpiece ce biti kada Messi ode djabe iduce sezone umjesto za 100-200 mil sada ili 2 dobra igraca + 50...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Znaci Bartomeuov masterpiece ce biti kada Messi ode djabe iduce sezone umjesto za 100-200 mil sada ili 2 dobra igraca + 50...

 Zvuci nevjerovatno, ali da 

 

Kada je Sane rekao ranije ove godine da želi otići Gvardiola je odmah rekao da ne želi imati u klubu igrača koji ne želi igrati za njegovu ekipu i prodali su ga za realno sprdnja novce, ali su bar izvukli nešto i oslobodili mjesto za F. Toressa. 

10 godina
offline
FC Barcelona

https://www.goal.com/en/news/messis-barcelona-heartbreak-revealed-from-his-sons-tears-to/1mpozogbymuza1fep1f6vv3oz2

 

evo ga intervju, leu svaka čast na svemu.

 

There was only one way out if Messi was to leave: taking Barcelona to court. But the six-time Ballon d’Or winner refuses to take that route, and so will remain at the club for another 10 months.

“There was another way and it was to go to trial," he added. “I would never go to court against Barca because it is the club that I love, which gave me everything since I arrived.

“It is the club of my life, I have made my life here.

“Barca gave me everything and I gave it everything. I know that it never crossed my mind to take Barca to court.”

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Znaci Bartomeuov masterpiece ce biti kada Messi ode djabe iduce sezone umjesto za 100-200 mil sada ili 2 dobra igraca + 50...

Njegov "masterpiece" je što je uspio nagovoriti Messija da ostane. I kakav takav adut na predsjedničkim izborima.

 

Poprilično je sve to komično. Bartomeu najavljuje da se nova ekipa grad s Messijem u centru, a on možda odlazi slijedeće godine. A s druge strane onaj neki lik koji je najveći protukandidat najavljuje da čim pobjeđuje će dati Koemanu otkaz bez obzira na igru, rezultat, atmosferu u klubu itd...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Znaci Bartomeuov masterpiece ce biti kada Messi ode djabe iduce sezone umjesto za 100-200 mil sada ili 2 dobra igraca + 50...

 čovjek je retard godine 😂😂

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Mitch kaže...
Znaci Bartomeuov masterpiece ce biti kada Messi ode djabe iduce sezone umjesto za 100-200 mil sada ili 2 dobra igraca + 50...

Njegov "masterpiece" je što je uspio nagovoriti Messija da ostane. I kakav takav adut na predsjedničkim izborima.

 

Poprilično je sve to komično. Bartomeu najavljuje da se nova ekipa grad s Messijem u centru, a on možda odlazi slijedeće godine. A s druge strane onaj neki lik koji je najveći protukandidat najavljuje da čim pobjeđuje će dati Koemanu otkaz bez obzira na igru, rezultat, atmosferu u klubu itd...

 pa ne drzi ti to vodu

https://twitter.com/barcacentre/status/1301913809448124416

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 18:14 (Del_Boy97).
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi se upravo popišao po predsjedniku javno. I neka je. Nek se zna tko vodi klub. Dosta je Messi šutio, i njemu je vise dopizdilo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Mitch kaže...
Znaci Bartomeuov masterpiece ce biti kada Messi ode djabe iduce sezone umjesto za 100-200 mil sada ili 2 dobra igraca + 50...

Njegov "masterpiece" je što je uspio nagovoriti Messija da ostane. I kakav takav adut na predsjedničkim izborima.

 

Poprilično je sve to komično. Bartomeu najavljuje da se nova ekipa grad s Messijem u centru, a on možda odlazi slijedeće godine. A s druge strane onaj neki lik koji je najveći protukandidat najavljuje da čim pobjeđuje će dati Koemanu otkaz bez obzira na igru, rezultat, atmosferu u klubu itd...

 Rekao je Messi upravo da nema to veze s upravom, vec da ne zeli ici na sud protiv kluba kojeg voli i cekat ce istek ugovora.

 

A nakon toga ide gotovo sigurno sudeci po tonu danasnje izjave da je "menadzment na celu s Bartomeuom katastrofa"

 

https://www.theguardian.com/football/2020/sep/04/lionel-messis-father-la-liga-has-made-clear-error-over-700m-buyout-clause

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 18:29 (Mitch).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
I treba ić, ovo je ništa šta nas čeka idućih godina. Ako na izborima za predsjednika pobijedi kandidat koji je najavio smjenu Koemana bez obzira na rezultat koji ostvari, onda će apsolutno sve otić nizbrdo. Ako smeće ćoravo i dalje ostane predsjednik opet će sve ić nizbrdo.

Barceloni je potreban potpuni remont, na svim funkcijama u upravi kluba i na svim pozicijama u igračkom kadru, a to ne ide tek tako, posebno ne za korone.
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi inače rijetko daje uopće intervjue bilo kakve prirode, a kamoli da ovako pljuje nekoga javno. To dovoljno govori koliko frustracija imaju igrači pod ovim vodstvom kluba. I Pique je javno govorio, ne samo Messi. A ljudima izvana je najlakše pljuvati po igračima kad ne ide, jer ne vide ništa sto se događa unutar kluba. Treba skinuti kapu igračima što se uopće Barca i bori za bilo koji trofej. Jer ovo vodstvo kluba je toliko loše da bi odavno Barca bila van Lige Prvaka da nije Messija i ekipe po kojima se najžešće pljuje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice