FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.374.590
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Meni nije jasno kako svaki dan dolijeću ekspresno vijesti o tome tko je koga nazvao, krivo pogledao, tko je kome što rekao, tko se uvrijedio, razveselio... 

Ne kužim, kao da svaki igrač Barcelone (a ne primjećujem to za druge klubove), čim mu se nešto iole zanimljivo dogodi, nazove sve novinare i to im detaljno prepriča.

Npr. Koeman je obavio telefonski razgovor s tim i tim i rekao mu da ne računa s njim za drugu sezonu i da potraži drugi klub. Usput mu je dao sjajan recept za tikvice u tankom tijestu koji možete pronaći na poveznici:

https://www.coolinarika.com/recept/tikvice-u-tankom-tijestu/

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evo za ozbiljno... Kako znaju?
"Luis Suárez is very upset after having spoken to Ronald Koeman through a telephone call earlier today. The manager's call lasted less than a minute and the Uruguayan believes he deserves a different farewell. [Cope]"
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
FC Barcelona

Smijesno je ovo kaj se pise po portalima da se Koeman preko poziva od pol minute rijesava igraca, ako je tome tako stvarno (kaj sumnjam da je) onda su u Barceloni jos veci idioti nego kaj sam mislil i blago receno neprofesionalni.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...

Smijesno je ovo kaj se pise po portalima da se Koeman preko poziva od pol minute rijesava igraca, ako je tome tako stvarno (kaj sumnjam da je) onda su u Barceloni jos veci idioti nego kaj sam mislil i blago receno neprofesionalni.

 Ako se Suareza stvarno riješimo preko telefonskog poziva onda mi se ovaj klub stvarno neopisivo gadi sa ovim vodstvom i prestat ću pratit sve dok uprava ne ode. 

 

Suarez je jedan od najboljih napadača Barcelone ikad. Ako ne dobije neki lijep oproštaj koji zaslužuje, onda jebeš ovakav klub.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 9:21 (antimadridista).
6 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 Ako se Suareza stvarno riješimo preko telefonskog poziva...

 Nemojte tako, reci svojima u upravi da se saberu.
Oprosti, morao sam.

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...
antimadridista kaže...

 Ako se Suareza stvarno riješimo preko telefonskog poziva...

 Nemojte tako, reci svojima u upravi da se saberu.
Oprosti, morao sam.

 pa stvarno ne kužim zašto im ne kaže više 😂😂

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...

 Nemojte tako, reci svojima u upravi da se saberu.
Oprosti, morao sam.

 Morao si i sam sebi lajkat komentar a

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 11:24 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Iskreno, nemaju se sto zaliti...Koliko ih se placa , jos im treba i lizat jaja svaki dan.

 

Nisi vise potreban i to je to. 

This time next year we'll be millionaires
8 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Iskreno, nemaju se sto zaliti...Koliko ih se placa , jos im treba i lizat jaja svaki dan.

 

Nisi vise potreban i to je to. 

 Tocno tako. Druzba je druzba, a sluzba je sluzba.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Meni nije jasno kako svaki dan dolijeću ekspresno vijesti o tome tko je koga nazvao, krivo pogledao, tko je kome što rekao, tko se uvrijedio, razveselio... 

Ne kužim, kao da svaki igrač Barcelone (a ne primjećujem to za druge klubove), čim mu se nešto iole zanimljivo dogodi, nazove sve novinare i to im detaljno prepriča.

Npr. Koeman je obavio telefonski razgovor s tim i tim i rekao mu da ne računa s njim za drugu sezonu i da potraži drugi klub. Usput mu je dao sjajan recept za tikvice u tankom tijestu koji možete pronaći na poveznici:

https://www.coolinarika.com/recept/tikvice-u-tankom-tijestu/

 Ne znam kako dolijeću, ono što vidim objavim ovdje, ako ne kasnim puno.

14 godina
offline
FC Barcelona

Breaking News: Messi has made a decision on his future and will announce it shortly. [olé🥈]

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Iskreno, nemaju se sto zaliti...Koliko ih se placa , jos im treba i lizat jaja svaki dan.

 

Nisi vise potreban i to je to. 

 Kakve gluposti. Gdje je ona gospodska crta koju smo imali kao klub ne tako davno? Od najboljih igrača ikada u klubu bi se opraštali tako da ih se šutne nogom u guzicu i preko telefona? Dajte molim vas. Zamisli da smo Xavija ili Iniestu protjerali samo tako bez ikakve ceremonije? Spustate se svakim danim na sve nize razine. Svi ste kao protiv uprave kluba a lizete im jaja na svaku odluku.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Breaking News: Messi has made a decision on his future and will announce it shortly. [olé🥈]

 Da ga nece kupiti mozda inter milan koji ne moze dovesti Barellu bez posudbe?

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Evo i Laporta kaže da je sramota da se Bacelona rješava Suareza preko telefona i da će takav biti rastanak. Kaže da to šteti ugledu kluba i da na taj način vjerojatno tjeraju i Messija iz kluba.

 

Čovjek je treći najbolji strijelac u povijesti kluba. Nevjerojatno da tolika gamad vodi klub da se ovako zahvaljujemo igraču koji je toliko napravio za klub. Zamisli sad da se Real rješava Modrića ili Benzeme preko telefona...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne branim upravu gade mi se, ali cisto sumnjam da suarez ne bi dobio neki oprostaj.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Ja bih najradije da svaki iole značajniji igrač dobije pristojan oproštaj... i Rakitić npr., ali kako organizirati oproštaj bez publike na tribinama?

Ovo što Koeman naziva igrače i u 36 sekundi im kaže što želi ili ne želi od njih i dalje ne kužim. Gdje cure takve informacije i zašto nijedan drugi klub to nema? Nigdje ne piše što je Modrić rekao nekome odmah nakon poziva.

Messi izgleda odlazi. Iako mi je to nepojmljivo, možda i bolje nego da ode za godinu dana besplatno kao npr. Dani Alves. Ovako bar možemo napuniti blagajnu i dovesti još kojeg igrača.

Gledam Chelsea doveo Thiaga Silvu besplatno. Zašto mi nismo? Iako nije u cvijetu mladosti, prije ga se povezivalo s Barçom.

Bojim se da se stvarno pretvaramo u Milan ili ManU.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
offline
FC Barcelona

Šta vi mislite jel odlazi Messi?

13 Da
8 Ne
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Ja bih najradije da svaki iole značajniji igrač dobije pristojan oproštaj... i Rakitić npr., ali kako organizirati oproštaj bez publike na tribinama?

Ovo što Koeman naziva igrače i u 36 sekundi im kaže što želi ili ne želi od njih i dalje ne kužim. Gdje cure takve informacije i zašto nijedan drugi klub to nema? Nigdje ne piše što je Modrić rekao nekome odmah nakon poziva.

Messi izgleda odlazi. Iako mi je to nepojmljivo, možda i bolje nego da ode za godinu dana besplatno kao npr. Dani Alves. Ovako bar možemo napuniti blagajnu i dovesti još kojeg igrača.

Gledam Chelsea doveo Thiaga Silvu besplatno. Zašto mi nismo? Iako nije u cvijetu mladosti, prije ga se povezivalo s Barçom.

Bojim se da se stvarno pretvaramo u Milan ili ManU.

 Barci će se dogoditi ista stvar koja se dogodila Milanu. Toliko ključnih igrača nikada nisu zamijenili i onda su ih odjednom sve izgubili umjesto da su postepeno obnavljali ekipu. Odjednom ćemo izgubiti Piquea, Busquetsa, Suareza, Albu, mozda i Messija. Da Barca ima najbolju upravu na svijetu, to nebi mogli nadomjestiti, a kamoli s ovim klaunovima na čelu kluba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Šta vi mislite jel odlazi Messi?

 Vjerojatno da, dočim se pise da će uskoro službeno objaviti, znači da se nešto sprema. Kad bi pogađao, rekao bi da ostaje još ovu sezonu do kraja ugovora i onda odlazi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
playjob kaže...

Šta vi mislite jel odlazi Messi?

 Vjerojatno da, dočim se pise da će uskoro službeno objaviti, znači da se nešto sprema. Kad bi pogađao, rekao bi da ostaje još ovu sezonu do kraja ugovora i onda odlazi.

 Da, to i ja razmišljam. Najbolje što može reć, barem ja tako smatram, jest da će odradit još iduću sezonu i onda stvarno odlazi. Vidjet ćemo uskoro što će bit.

14 godina
offline
FC Barcelona

Iako, nekako mi je bez veze da odlazi... pa makar klub bio u rasulu.

Zar mu stvarno treba još jedan naslov prvaka Španjolske? Španjolski kup? Pa i LP? Shvaćam da mu fali naslov prvaka svijeta s Argentinom, ali to nema veze s Barçom.  I tko mu garantira da će ga osvojiti s Cityjem ili nekim drugim?

Ako već mora otići (a ne znam zašto bi morao), neka se vrati u Argentinu. Nitko mu na to ne bi prigovorio.

Ovako će ispasti da je nebrojeno puta i sam rekao da želi završiti karijeru u Barceloni, a onda se predomislio jer je izgubio par utakmica? Sve mi je to bezveze.

Preživio je odlazak Alvesa, Xavija, Inieste i Neymara, sad će plakati za Suarezom i Vidalom? Eh...

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Iako, nekako mi je bez veze da odlazi... pa makar klub bio u rasulu.

Zar mu stvarno treba još jedan naslov prvaka Španjolske? Španjolski kup? Pa i LP? Shvaćam da mu fali naslov prvaka svijeta s Argentinom, ali to nema veze s Barçom.  I tko mu garantira da će ga osvojiti s Cityjem ili nekim drugim?

Ako već mora otići (a ne znam zašto bi morao), neka se vrati u Argentinu. Nitko mu na to ne bi prigovorio.

Ovako će ispasti da je nebrojeno puta i sam rekao da želi završiti karijeru u Barceloni, a onda se predomislio jer je izgubio par utakmica? Sve mi je to bezveze.

Preživio je odlazak Alvesa, Xavija, Inieste i Neymara, sad će plakati za Suarezom i Vidalom? Eh...

 Zašto bi ostajao u klubu koji je vođen na amaterski način? I gdje nema nikakvog pravog sportskog plana i programa, gdje se igrači kupuju kao na FIFA-i. Dosta je on dao klubu, zašto bi ostao ako klub ne radi na pravi način? Dosta je Barca iskorištavala Messijevu ljubav prema klubu pa je sve prolazilo. Kao klub Barca je u zadnjih 5 godina funkcionirala na način "imamo Messija, lako ćemo". To je sramotno.

 

Nije problem jedna utakmica. Barca se nebi sramotila u Europi da klub radi na pravi način. Bayern, Liverpool, Roma, to je rezultat godina i godina zapostavljanja kluba od strane ljudi koji vode klub.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 14:41 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 Zašto bi ostajao u klubu koji je vođen na amaterski način? I gdje nema nikakvog pravog sportskog plana i programa, gdje se igrači kupuju kao na FIFA-i. Dosta je on dao klubu, zašto bi ostao ako klub ne radi na pravi način? Dosta je Barca iskorištavala Messijevu ljubav prema klubu pa je sve prolazilo. Kao klub Barca je u zadnjih 5 godina funkcionirala na način "imamo Messija, lako ćemo". To je sramotno.

 

Nije problem jedna utakmica. Barca se nebi sramotila u Europi da klub radi na pravi način. Bayern, Liverpool, Roma, to je rezultat godina i godina zapostavljanja kluba od strane ljudi koji vode klub.

 Protiv Liverpoola kad se sjetim što je Dembele zapucao, koliko je bilo nesreće i promašaja... 

Ali gle, imaš najboljeg igrača u povijesti u momčadi, naravno da ćeš pokušati replicirati dobitnu formulu koja je funkcionirala kad su sve razbijali i dominirali s kopijom igrača koji su odgovarali Messiju. Dovođeni su novi Neymar (Dembele, Griezmann, Malcolm...), novi Xavi i Iniesta (Arthur, Andre Gomes, Coutinho...), novi Alves (Semedo), ali sve je to bilo jadno. Neki nisu dobili pravu šansu, neke su satrale ozljede. Shvaćam odluku da se igra i sve podređuje Messiju. Koliko je utakmica sam iznio ili spasio nekim nemogućim golom i asistencijama pa su svi poslije govorili i pisali kako je momčad sjajno odigrala, a nije nego je Messi uključio čaroliju. A kad te čarolije izostane, izostane i igra. Rijetke su velike utakmice dobili bez Messija (protiv Reala npr., ali imali su Neymara u usponu snage).

Ne znam, na njegovom mjestu ostao bih vjeran. Ovako će svakako ispasti da je otišao za lovom ili napustio brod koji tone.

Pratim Barçu od 1993. i pratio sam ih kroz neka teška razdoblja pa ću i kroz ovo u svakom slučaju.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U Bartomeuvo mandatu klub su napustili Neymar, a sad će još najvjerojatnije i Messi i Suarez, i to na kakav način, jednog prodali za masne pare, raskinuvši tada najjači trojac na svijetu, trećeg najboljeg strijelca kluba svih vremena tjeraju preko telefona, a najveću legendu u povijesti kluba i najboljeg igrača svih vremena, indirektno otjerali svojim postupcima u posljednjih nekoliko sezona... Eto na šta je nekad moćna Barcelona spala. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Manchester United are negotiating the possible signing of Lionel Messi. [cuatro]

 

Bit će ovo dugo ljeto :D

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Utd je demantirao...pa to je valjda bilo jasno da je laz od pocetka...di ce oni Messija dovest.

Ako ce ga itko dovodit to ce bit City ili mozda cak Chelsea.
14 godina
offline
FC Barcelona

Ja bi rekao da će Messi nakon isteka ugovora ići u Newells, njegov matični klub u Argentini. Čisto sumnjam da će igrati za neki drugi europski klub.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Moguće je i da će ostati i pričekati izbore i eventualno ostati ako dođe Xavi za trenera.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Iskreno, nemaju se sto zaliti...Koliko ih se placa , jos im treba i lizat jaja svaki dan.

 

Nisi vise potreban i to je to. 

 

Sve je to istina ali takve stvari se ne rijesavaju telefonskim pozivom, to je neprofesionalno i jadno ako imalo drze do vlastitog mota "vise od kluba" nebi to radili to ti je cisti dokaz fustracije i opceito mizerne situacije u klubu.

 

 

twice the pride double the fall
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ja bi rekao da će Messi nakon isteka ugovora ići u Newells, njegov matični klub u Argentini. Čisto sumnjam da će igrati za neki drugi europski klub.

 Nije lud da igrač njegovog kalibra ode u Newells sa samo 34 godine (toliko će imati kad mu ugovor istekne jel), kad on može još 3 godine dominirati u europi. Odlazak u Newells je isto kao da si i završio profesionalnu karijeru a to sigurno se neće desit sa njegove 34 nego tamo sa 37...

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 17:50 (BeLLicus).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice