FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.374.834
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Pitam se kako bi City prosao protiv Bajerna da je prosao nekako Lyona. Bojim se da ne bi puno bolje od Barce. 

 

Bajern mnogo lici na Liverpul. To je moderno i u tom pravcu se mora ici. Spora igra sa 800 pasova vise ne pije vode. Barca mora moderno razmisljati. 

Valverde je to znao sve vrijeme, a nije imao igrace ia tu igru i zato je cesto igrao defanzivno. Od transfera nije imao nikakve koristi i zato je sve zavrsilo kako je zavrsilo. 

 

moramo pronaci brza krila i odlicne bekove, inace inace necemo uspjeti u doglednoj buducnosti.

 kako god bilo, Valverde je bio trenercina za razliku od ovog jazavca koji nema blage veze

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prokleta bila ta 2015 kad su osvojili tripletu. Ovaj smecar od predsjednika ne bi dobio izbore, avjerovatno bi u 5 godina sa prime Messijem i poslozenom ekipom osvojili bar jednu LP.

 

Rakitic,Busqets,Alba,Busqets,Vuidal i Suarez nece otici milom ili ti ga kao sto su Xavi,Iniesta,Puyol otisli kad su shvatili da vise ne mogu. 

Ostat ce musti placu dok god mogu.

 

Nijedan klub na svijetu osim mozda MLS ne bi htio potpisati skupe zvijezde na visokoj placi koji vec godinama nemaju kvalitetu.

Smijesno da je nakon 2017/18 svi ovi nbrojani daa su dobili ugovore do 2023. 

 

Realno je da ce se dovesti mozda jos jedan ili 2 igraca maksimalno, i to ne igraci koji su svijetske klase.

Trener bi mogao biti ovaj iz Barce B jer nitko normalan ne bi htio preuzeti klub u ovakvom stanju raspada.

 

Glavni cilj Barce treba biti to Suarez ne odigra 60 posto utakmica u sljledecoj sezoni jer ce onda automatski dobiti ugovor na jos jednu godinu.

 

AC Milan 2.0

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Navodno je sastanak uprave u tijeku, gdje bi se trebalo razjasniti neke stvari, hoće li Setien i Abidal dobiti otkaz, ako da tko će ih zamijeniti, da li će se raspisati prijevremeni izbori za predsjednika, kao i tko će od igrača otići /doći novi.. Jako me zanima što će na kraju biti, kakti ovo je neki ozbiljan, nikad potrebniji sastanak, al poznavajući ovu upravu, Setienu će dati još jednu šansu, Bartomeu ostaje, i dovest će još jednog tridesetgodisnjaka u ekipu, dok trenutni roster ostaje... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 13:17 (barcafan12).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
ESPN prenosi kako će Ronald Koeman bit sljedeći trener.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

sumnja se da bi Iniesta mogao biti u štabu Kumana. Vidjecemo....

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Cadena COPE piše kako je Koeman Bartomeuov izbor, dok su poneki članovi uprave htjeli Pimientu kao trenera.

Navodno City kreće po Messija.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 15:35 (playjob).
9 godina
offline
FC Barcelona

Dap čudno su se kockice posložile, City ulagao hrpetine love i bum ispadne već koju godinu za redom punoprerano u LP a dan prije toga Barca doživjela katastrofu, radio je dobar posao u premier ligi ali je i dalje jako nestabilna momčad to se vidjelo i protiv Arsenala i u dosta malih utakmica ove sezone, Messi bi im sjeo kao budali šamar i uz brutalnog De Bruyna te Sterlinga koji je po mom mišljenju najbolje lijevi krilni napadač, tu je još uvijek i odlični Aguero. KDB sredina, Sterling Lijevo,Aguero (Jesus) špica, Messi desno. Vlasnik Citya je težak 20 milijardi i njemu je 150,200 mil za Messija kikiri samo što je teško dovesti Messija bez da sjebeš financijski far play, morali bi prodati par igrača da izjednače cifre... Dosta se o tome piše na otoku...

 

City Xtra, izvor jako blizak Manchester Cityju, navodi kako će uprava tima s Etihada uložiti maksimalan napor kako bi od naredne sezone gledali Lionela Messija u nebesko plavom dresu. Građani su neočekivano ispali u Ligi prvaka i tražit će igrače koji će ima iduće godine donijeti toliko očekivani trofej, a u tom im sigurno može pomoći najbolji igrač na svijetu. Gotovo sigurno je da Pep Guardiola neće napustiti klupu ove sezone, a njegovo ujedinjenje s Messijem bi mogla biti dobitna kombinacija. Po navodima pojedinih medija s Otoka, trenutno je realnija opcija da Messi preseli u Manchester, nego da ostane u Barceloni.

Glavna vijest danas je Argentinčeva navodna odluka odlaska iz katalonske prijestolnice, a to je prenijelo nekoliko pouzdanih medija. Barça se mora početi pripremati za budućnost u kojoj neće biti trenutnog kapetana, iako još uvijek nisu za to spremni.

 

 

 

Dobra vijest što se tiče Barcelone je da još samo 4 mjeseca ćemo morati gledati debila Bartomeua na vrhu Barce, dokaz koliko su nesposobni je da nema apsolutno nikakve informacije iz kluba one službene o promjenama nakon one blamaže. Čak još službeno nigdje nema da je i Setien dobio otkaz, 3 dana je prošlo danas je 4... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 16:28 (BeLLicus).
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Ali koga ce City maknut da ubaci Messija? Jedino Sterlinga ako to uopce ima smisla
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mahrez, Silva, Aguero... ima tu hrpa opcija. Pa čovjek može igrati svaku poziciju nakon centra igrališta, neće biti veliki problem negdje ga smjestiti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ali koga ce City maknut da ubaci Messija? Jedino Sterlinga ako to uopce ima smisla

 Kakve veze Sterling ima sa Messijem, Sterling igra lijevo na istoj poziji na kojoj je Neymar igrao u Barceloni, Messijeva prirodna pozicija je desno (jer je lijevak logično a Sterling dešnjak) tako da ne vidim kako si ti zaključio da mu Sterling smeta, Bernardo Silva i Sane igraju na Messijovoj poziciji u Cityu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 6:30 (BeLLicus).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sane je u bayernu
8 godina
offline
FC Barcelona

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nek City posalje Bernarda Silvu,Erica Garciu i cash i nek Messi ide. Ne zelim da Messi ode , nego zbog njega da uzme jos jednu LP. 

Iako sumnjam da ce u 33. godini otici u Englesku. 

 

Mislim da je ovo nacin samo da se otjera uprava i rascisti svalcionica od uhljeba.

 

Realno da reatrdi nisu platili Greizmanna 120miliona prosle godine bilo bi cak i dosta novca za pojacanja.

Ovako tesko.

 

Mogao bi doci Van De Beek, sto bi znacilo sredina terena sa De Jongom i njim, sto bi moglo biti odlicno.

Samo da krakati majmun Busqets ne igra platio bih 200kn prije svake utakmica koliko mi se gadi kad ga vidim na terenu onako sporog i nemocnog.

 

Navodno ce Koeman dobiti zadatak da rascisti svlacioniocu, i da napravi mali remont. 

On je legenda Barce, ima iskustva i nebi trebao pasti pod utjecaj amigosa odnosno Albe,Piquea,Busqetsa i Suareza buduci da su navedeno igraci najveci rak u ekipi.

 

Upamecano/Soyuncu,Van De Beek i neko krilo bi trebali biti pojacanja.

Vidim da se spominje i Maalang Saar iz Nice koji bi mogao doci besplatno.

 

Ove godine sumnjam da ce dovesti napadaca s obzirom da precjenjenmi ARgemntinac iz Inter kosta preko 100milion.

Umjesto da gledaju Haalanda oni gledaju lika koji je zabio 13 golova u 38 utakmica Seria A.

 

Ali eto , buduci da ce i Abidal dobiti otkaz nadam se novom sportskom direktoru i struci te da se ide u lov na mlade igrace a ne na starcad poput Pjanica.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Nek City posalje Bernarda Silvu,Erica Garciu i cash i nek Messi ide. Ne zelim da Messi ode , nego zbog njega da uzme jos jednu LP. 

Iako sumnjam da ce u 33. godini otici u Englesku. 

 

Mislim da je ovo nacin samo da se otjera uprava i rascisti svalcionica od uhljeba.

 

Realno da reatrdi nisu platili Greizmanna 120miliona prosle godine bilo bi cak i dosta novca za pojacanja.

Ovako tesko.

 

Mogao bi doci Van De Beek, sto bi znacilo sredina terena sa De Jongom i njim, sto bi moglo biti odlicno.

Samo da krakati majmun Busqets ne igra platio bih 200kn prije svake utakmica koliko mi se gadi kad ga vidim na terenu onako sporog i nemocnog.

 

Navodno ce Koeman dobiti zadatak da rascisti svlacioniocu, i da napravi mali remont. 

On je legenda Barce, ima iskustva i nebi trebao pasti pod utjecaj amigosa odnosno Albe,Piquea,Busqetsa i Suareza buduci da su navedeno igraci najveci rak u ekipi.

 

Upamecano/Soyuncu,Van De Beek i neko krilo bi trebali biti pojacanja.

Vidim da se spominje i Maalang Saar iz Nice koji bi mogao doci besplatno.

 

Ove godine sumnjam da ce dovesti napadaca s obzirom da precjenjenmi ARgemntinac iz Inter kosta preko 100milion.

Umjesto da gledaju Haalanda oni gledaju lika koji je zabio 13 golova u 38 utakmica Seria A.

 

Ali eto , buduci da ce i Abidal dobiti otkaz nadam se novom sportskom direktoru i struci te da se ide u lov na mlade igrace a ne na starcad poput Pjanica.

 Šta ti pišeš izgubljeni dječače kakva barca ona je gotova nema je više zaboravi na nju 

14 godina
offline
FC Barcelona

Totalni remont, ako treba prodat sve igrače pa i Messija, krenut sa nule. Imamo iz Barce B par dobrih. Kupovat igrače do 25-40 mil eur ništa preko toga.

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prte kaže...

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

 ne zajebavaj,, bas ce netko dati 700 miliuna :D cak i da je u najboljim godinama, nitko nema toliko para 

 

ne, barca nece prodati messija, messi ce otici jedino ako on to zeli

 

pa naravno da osvajaju jer su kvalitetniji kao cijela ekipa, ne oslanjaju se samo na jednog igraca kao mi...

 

Barca je u kurcu.. kupe toliko igraca, i na kraju i dalje Messi mora ici u vezi da bi uzeo loptu i napravio nesto. I onda je on kriv za poraze? imas 10 tupavih igraca iza sebe, i messi je kriv sto smo primili 8 golova

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Nek City posalje Bernarda Silvu,Erica Garciu i cash i nek Messi ide. Ne zelim da Messi ode , nego zbog njega da uzme jos jednu LP. 

Iako sumnjam da ce u 33. godini otici u Englesku. 

 

Mislim da je ovo nacin samo da se otjera uprava i rascisti svalcionica od uhljeba.

 

Realno da reatrdi nisu platili Greizmanna 120miliona prosle godine bilo bi cak i dosta novca za pojacanja.

Ovako tesko.

 

Mogao bi doci Van De Beek, sto bi znacilo sredina terena sa De Jongom i njim, sto bi moglo biti odlicno.

Samo da krakati majmun Busqets ne igra platio bih 200kn prije svake utakmica koliko mi se gadi kad ga vidim na terenu onako sporog i nemocnog.

 

Navodno ce Koeman dobiti zadatak da rascisti svlacioniocu, i da napravi mali remont. 

On je legenda Barce, ima iskustva i nebi trebao pasti pod utjecaj amigosa odnosno Albe,Piquea,Busqetsa i Suareza buduci da su navedeno igraci najveci rak u ekipi.

 

Upamecano/Soyuncu,Van De Beek i neko krilo bi trebali biti pojacanja.

Vidim da se spominje i Maalang Saar iz Nice koji bi mogao doci besplatno.

 

Ove godine sumnjam da ce dovesti napadaca s obzirom da precjenjenmi ARgemntinac iz Inter kosta preko 100milion.

Umjesto da gledaju Haalanda oni gledaju lika koji je zabio 13 golova u 38 utakmica Seria A.

 

Ali eto , buduci da ce i Abidal dobiti otkaz nadam se novom sportskom direktoru i struci te da se ide u lov na mlade igrace a ne na starcad poput Pjanica.

 a s kime ce u engleskoj uzeti LP? nece sigurno s citijem, platicni klub koji nikad nece osvojiti LP.. ne budite smijesni

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovo je moj donekle realni plan...

 

GOLMANI : MATS, Inaki Pena

Neto na prodaju taman ga prodali za 3 miliona eura, a mislim da bi mogao otici za 10miliona bez problema.

 

RB: Emerson,Roberto

Vratiti Emersona a Semeda prodati bilo kome, ocito da nakon 4 godine jos nije nijednu jaku utakmicu dobro odigrao

 

LB: Alba,Firpo

Gadi mi se Alba ali nema sanse da ce ga se rijesiti, jer ima dosta losijih od njega

 

CB: Pique,Lenglet,Upamecano,Garcia/Araujo

Todibo ide na prodaju to se zna, Araujo moze na posudbu ako se ne dovede Garcia

 

CDM: De Jong, Biskvit

De Jong kao glavni CDM a ovaj krakati idiot moze odigrati zadnjih 6 minuta kad vodimo 4-0 protiv Valladolida

 

CM: Pjanic,Puig,De Beek,Alena?

Vidala i Rakitica ako treba istjerati kako god znaju iz kluba.

Probao bih uz De Beeka dovesti igraca tipa Souanare iz Lillea koji je pravi moderni vezni koji puca od snage i brzine.

 

RW: Messi,Trinaco

Naravno ako Messi ostane.

 

ST: Griezmann,Suarez

Suareza ograniciti maksimalno da ne dode do 60 posto minuta jer cemo ga gledati onda jos godinu dana

 

LW: Dembele,Fati

Naravno moguce da bih probao dovesti jos jednog krilnog jefitnijeg igraca, buduci da bi Dembele mogao prosjediti u bolnici cijelu godinu.

 

IN: I.Pena,Upamecano,Emerson,Garcia?,De Beek,Soumare?,i mozda krilo.

OUT: Neto,Umtiti,Araujo posudba,Rakitic,Vidal,Braithwaite.

 

Dogodine OUT: Suarez,Pique,Alba

IN: Haalanda,Araujo, i novi LB.

This time next year we'll be millionaires
8 godina
offline
Re: FC Barcelona
exer1234 kaže...
Prte kaže...

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

 ne zajebavaj,, bas ce netko dati 700 miliuna :D cak i da je u najboljim godinama, nitko nema toliko para 

 

ne, barca nece prodati messija, messi ce otici jedino ako on to zeli

 

pa naravno da osvajaju jer su kvalitetniji kao cijela ekipa, ne oslanjaju se samo na jednog igraca kao mi...

 

Barca je u kurcu.. kupe toliko igraca, i na kraju i dalje Messi mora ici u vezi da bi uzeo loptu i napravio nesto. I onda je on kriv za poraze? imas 10 tupavih igraca iza sebe, i messi je kriv sto smo primili 8 golova

 Pa tako pise, nisam to ja izmislio. Naravno, nitko nece dati tolike novce za igraca koji je u zadnjoj godini ugovora. Ali ono, ovo je forum pa komentiramo i razmjenjujemo misljenja. Ne znam cemu TD

 

Da, osvajaju jer su kvalitetniji kao cjelina. Zato pitam, prodati Messija za neke vece novce dok se jos moze i od tih novaca slozit novu ekipu? Pitam da vidim kako vi kao navijaci barcelone razmisljate o mogucoj prodaji Messija.

 

 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Iskreno ja bih prodao Messija, jer realno ako ne ode ove godine otici ce dogodine. 

 

Bolje ga je prodati nego da ode dzabe. Jedna godina nam puno ne znaci ako ce Messi ostati a nece se nitko dovesti.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Fabrizio Romano kaže kako će Koeman u idućim satima potpisat ugovor s Barcelonom koji će vrijediti do lipnja 2022. godine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 17:03 (playjob).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prte kaže...

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

 Sa Messijem smo uzeli 9 ili 10 liga u 12 godina. Bez njega nebi niti polovicu toga. Čovjek nas sam održava u borbi za trofeje čak i danas kad je klub u ovakvom rasulu. 

 

Ne mogu vjerovati da mi tu pišemo o Messiju, a ne o načinu na kojemu je klub vođen i svemu ostalome. Pa daj Messiju klub na zdravim temeljima i opet ćemo završavati 20 bodova ispred Reala na tablici. Sa ovakvim kršom od ekipe i kluba smo bili u borbi za naslov do 3 kola prije kraja. Nije problem Messi, problem je sve oko njega. Problem je što se dovode igrači na temelju imena, ne po potrebi. I to dovodi do toga da svaki od tih pojačanja bude promašaj.

 

Ne vidim poantu kad kažeš da trofeje osvajaju ekipe i bez Messija. Pa još najbolje da je Barcelona sa Messijem osvojila svaki trofej koji je ikad postojao svake godine i da niti jedan drugi klub nije osvojio ništa. Ne kužim poantu. Messi sa Barcom mora osvojiti svaki trofej ikad ili šta?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 14:45 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne nego hoce reci da postoji i Barca bez Messija. 

Sjecam se utakmica protiv Reala u 2 navrata po 3-0, i 4-0 sa Neymarom u ekipi a bez Messija.

 

Ja volim Messija, i najbolji igrac na svijetu je , ali ako je Messi u ekipi to znaci da drugi igraci ne mogu pokazati svoj talent.

Pogotovo kod trenera kao sto su Setien i Valverde koji su bezkicmenjaci i koji su slagali postave samo tako da amigosi budu sretni.

 

Messijevo i Suarezovo ne trcanje u obrani je dalo velik obol kod ovih 8-2.

Izgubili bi svakako to je sigurno , ali njih 2 nisu se pomakla, i koga zanima ima slika na telesportu.

 

Najveci problem je Messijeva pozicija.

Na papiru to je neka 4-3-3 formacija gdje on desno a ulazi u sredinu cijelo vrijeme...

 

Ne mozes ga racunat kao krilo jer nije na crti skoro pa nikako, a ne mozes ga racunati ni kao veznog jer ne igra fazu obrane.

Lazna devetka nije jer ipak Saurez je u ekipi...Pa ti sad budi pametan kojeg igraca dovesti a da Messi i on ne smetaju jedan drugom.

 

 

This time next year we'll be millionaires
8 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pa poanta bi bila da se ne mora imati Messi u ekipi da se ostvari dobar rezultat. A prodajom njega bi se dobilo podosta novaca za remont ekipe, a to je ono sto vi zelite.

Pitas me treba li Messi osvojiti sa barcom svaki trofej i onda placete kad se nesto ne osvoji... Odlucite se.

Realno, boli me k.... hoce li Messi ostati ili otici i hoce li vise ikad ista osvojiti. Ali zadnjih par dana se prica dosta njegovom odlasku pa me zanimalo kako vi gledate na to i bi li pristali na to za dobrobit kluba?

 

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ter Stegen uspješno operiran. Oporavak procijenjen na 2 i pol mjeseca.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Prte kaže...

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

 Sa Messijem smo uzeli 9 ili 10 liga u 12 godina. Bez njega nebi niti polovicu toga. Čovjek nas sam održava u borbi za trofeje čak i danas kad je klub u ovakvom rasulu. 

 

Ne mogu vjerovati da mi tu pišemo o Messiju, a ne o načinu na kojemu je klub vođen i svemu ostalome. Pa daj Messiju klub na zdravim temeljima i opet ćemo završavati 20 bodova ispred Reala na tablici. Sa ovakvim kršom od ekipe i kluba smo bili u borbi za naslov do 3 kola prije kraja. Nije problem Messi, problem je sve oko njega. Problem je što se dovode igrači na temelju imena, ne po potrebi. I to dovodi do toga da svaki od tih pojačanja bude promašaj.

 

Ne vidim poantu kad kažeš da trofeje osvajaju ekipe i bez Messija. Pa još najbolje da je Barcelona sa Messijem osvojila svaki trofej koji je ikad postojao svake godine i da niti jedan drugi klub nije osvojio ništa. Ne kužim poantu. Messi sa Barcom mora osvojiti svaki trofej ikad ili šta?

 Kakve gluposti vi zamišljate. Igrač ne može pokazati talent dok je Messi u ekipi? Neymar je redovito bio top 3 igrac na svijetu uz Messija. Jeli danas kad nema Messija u ekipi bolji ili lošiji igrač? Otkad je napustio Barcu nije ni prismrdio top 3 u Ballon d'Or glasanju.

 

To je samo jedan primjer. Suareza Messi čini duplo boljim igračem. Ali eto našao si dva rezultata u zadnjih 10 godina kad Messi nije igrao pa bi to trebalo predstavljati nešto na većoj slici...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Uprava je najveci krivac za sve, ali nakon 4 godione sramote u LP nitko ne smije biti posteden a tako i Messi kojeg predstavljas kao da je svaku utakmicu odigrao bezgresno a u pola tih utakmica Ter Stegen vise pretrci od njega.

 

1...Messi nije materijal za kapetana. Jest najbolji na svijetu ali on nije vođa. To bi treba biti ludi Pique,MATS ili netko takav.

2...Messi ove godine protiv 6 najboljih ekipa u ligi nije niti zabijao niti asistirao.

3...Ima 33 godine... Jel mislis da ce ostati vise od godinu dvije u Barci?Sigurno nece.

4...Messi nije taj koji bira trenere i ostalo ali sigurno uvjetuje da Suarez igra...I tim remeti svaku koncepciju.

5...Sa Messijem mozes igrati na jedan nacin koji njemu odgovara i tjt.

 

Messi je problem a i ne. Doslo je vrijeme kad je vaga na supotnoj strani. 

Ja to govorim kao najveci obozavoc Messija.

 

Mislim da ga je bolje prodati i uhvatiti dobrog igraca tipa B.Silva i KDB nego da dogodine ode besplatno.

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

U ovim trenucima Ronald Koeman je napustio Nizozemsku i uputio se prema Barceloni, prenose gotovo svi relevantni španjolski mediji. Ime novog Barçinog trenera bi se tako moglo saznati već danas kroz par sati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 17:05 (playjob).
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
antimadridista kaže...
Prte kaže...

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

 Sa Messijem smo uzeli 9 ili 10 liga u 12 godina. Bez njega nebi niti polovicu toga. Čovjek nas sam održava u borbi za trofeje čak i danas kad je klub u ovakvom rasulu. 

 

Ne mogu vjerovati da mi tu pišemo o Messiju, a ne o načinu na kojemu je klub vođen i svemu ostalome. Pa daj Messiju klub na zdravim temeljima i opet ćemo završavati 20 bodova ispred Reala na tablici. Sa ovakvim kršom od ekipe i kluba smo bili u borbi za naslov do 3 kola prije kraja. Nije problem Messi, problem je sve oko njega. Problem je što se dovode igrači na temelju imena, ne po potrebi. I to dovodi do toga da svaki od tih pojačanja bude promašaj.

 

Ne vidim poantu kad kažeš da trofeje osvajaju ekipe i bez Messija. Pa još najbolje da je Barcelona sa Messijem osvojila svaki trofej koji je ikad postojao svake godine i da niti jedan drugi klub nije osvojio ništa. Ne kužim poantu. Messi sa Barcom mora osvojiti svaki trofej ikad ili šta?

 Kakve gluposti vi zamišljate. Igrač ne može pokazati talent dok je Messi u ekipi? Neymar je redovito bio top 3 igrac na svijetu uz Messija. Jeli danas kad nema Messija u ekipi bolji ili lošiji igrač? Otkad je napustio Barcu nije ni prismrdio top 3 u Ballon d'Or glasanju.

 

To je samo jedan primjer. Suareza Messi čini duplo boljim igračem. Ali eto našao si dva rezultata u zadnjih 10 godina kad Messi nije igrao pa bi to trebalo predstavljati nešto na većoj slici...

Nebih se složio u jednom detalju, kontekst tko koga čini boljim kolega 

 

Svi jako dobro znate da ste kupili za debele nofce iz FC Liverpool kluba i Coutina i Suareza, pa kako su oni napredovali?!?! 

Vi kažete da je Suarez napredovao uz Messia, ja kažem nije. 

 

Moji argumenti, u FC Liverpool klubu, dečki su igrali sa srcem i dušom za klub, u Barceloni da uzdignu Messia na tron najvećega! 

 

Što bi bilo kada bi bilo, nikada nećemo saznati, ali sigurno znam, vjerujem, da bi drukčiji i bolji život imali ova dvojica da su ostali na otoku, uz Hehrrrrrr Klopp-a. 

 

Vi me demantirajte nekim dobrim argumentom, ako možete 

 

Ono što je dizalo Messia, je bila igra uz Pepa, Tita, kada ste imali kolektiv koji je disao i razmišljao kao jedno tijelo, jedan mozak. 

Ovo danas, to su vaši "Pavonesi i oni drugi", koje je nekada imao najveći domaći suparnik, svi znamo koji! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
antimadridista kaže...
antimadridista kaže...
Prte kaže...

Negdje sam vidio da je Messijeva otkupna klauzula 700M €. E sad, s obzirom da mu ugovor istjece sljedece godine tesko da ce Barcelona dobiti toliko za njega. Mislite li da bi ga trebalo prodati dok se jos moze i taj novac uloziti u rekonstrukciju momcadi?

Jer vidjeli smo i da ekipe bez Messija osvajaju prvenstva/lige prvaka/europske lige i da sam Messi nije garancija uspjeha ako je ostatak momcadi nikakav. Jer Messi je samo jedan kotacic u velikom stroju, a ostatak kotacica je pohaban i hrđav.

Nisam navijač Barce (ni Reala) nego samo volim nogomet. Pa vas pitam kakvo je vase misljenje o prodaji Messija?

 Sa Messijem smo uzeli 9 ili 10 liga u 12 godina. Bez njega nebi niti polovicu toga. Čovjek nas sam održava u borbi za trofeje čak i danas kad je klub u ovakvom rasulu. 

 

Ne mogu vjerovati da mi tu pišemo o Messiju, a ne o načinu na kojemu je klub vođen i svemu ostalome. Pa daj Messiju klub na zdravim temeljima i opet ćemo završavati 20 bodova ispred Reala na tablici. Sa ovakvim kršom od ekipe i kluba smo bili u borbi za naslov do 3 kola prije kraja. Nije problem Messi, problem je sve oko njega. Problem je što se dovode igrači na temelju imena, ne po potrebi. I to dovodi do toga da svaki od tih pojačanja bude promašaj.

 

Ne vidim poantu kad kažeš da trofeje osvajaju ekipe i bez Messija. Pa još najbolje da je Barcelona sa Messijem osvojila svaki trofej koji je ikad postojao svake godine i da niti jedan drugi klub nije osvojio ništa. Ne kužim poantu. Messi sa Barcom mora osvojiti svaki trofej ikad ili šta?

 Kakve gluposti vi zamišljate. Igrač ne može pokazati talent dok je Messi u ekipi? Neymar je redovito bio top 3 igrac na svijetu uz Messija. Jeli danas kad nema Messija u ekipi bolji ili lošiji igrač? Otkad je napustio Barcu nije ni prismrdio top 3 u Ballon d'Or glasanju.

 

To je samo jedan primjer. Suareza Messi čini duplo boljim igračem. Ali eto našao si dva rezultata u zadnjih 10 godina kad Messi nije igrao pa bi to trebalo predstavljati nešto na većoj slici...

Nebih se složio u jednom detalju, kontekst tko koga čini boljim kolega 

 

Svi jako dobro znate da ste kupili za debele nofce iz FC Liverpool kluba i Coutina i Suareza, pa kako su oni napredovali?!?! 

Vi kažete da je Suarez napredovao uz Messia, ja kažem nije. 

 

Moji argumenti, u FC Liverpool klubu, dečki su igrali sa srcem i dušom za klub, u Barceloni da uzdignu Messia na tron najvećega! 

 

Što bi bilo kada bi bilo, nikada nećemo saznati, ali sigurno znam, vjerujem, da bi drukčiji i bolji život imali ova dvojica da su ostali na otoku, uz Hehrrrrrr Klopp-a. 

 

Vi me demantirajte nekim dobrim argumentom, ako možete 

 

Ono što je dizalo Messia, je bila igra uz Pepa, Tita, kada ste imali kolektiv koji je disao i razmišljao kao jedno tijelo, jedan mozak. 

Ovo danas, to su vaši "Pavonesi i oni drugi", koje je nekada imao najveći domaći suparnik, svi znamo koji! 

 Hahahah Suarez je jedan od najboljih napadača u povijesti Barcelone. Osvojio je trostruku krunu i nebrojeno trofeja, dva puta uzimao zlatnu kopačku. I ti sada nađeš pametovati da bi u Liverpoolu imao bolju karijeru jer je eto Liverpool na razini u zadnjih godinu dana? Dajte se spustite na zemlju malo vi navijači Liverpoola. Ako budete dominirali u sljedećih 10 godina ko što su Barcelona i Real zadnjih 10, onda počnite srati koliko hoćete.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice