[Procjena] Htc one x zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 1.826
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Htc one x

ZNaci tri mjeseca je star. Bijele boje ocuvan jedna mala ogrebotina kod lock buttona. Na njemu se nalazi revolution hd rom. Sve mreze sva oprema i 5 maskica. I nema garancije :/ procjena molim!

15 godina
offline
[Procjena] Htc one x

Moja procjena je 1800-1900kn zato sto na njusci ima po 2100kn nekad novi novcati a sada ima po 2 tjedana i 1mj star sa garanciom(tvoja je nazalost nema) i u odlicnom stanju....

13 godina
offline
Re: [Procjena] Htc one x
alcatrazHr kaže...

ZNaci tri mjeseca je star. Bijele boje ocuvan jedna mala ogrebotina kod lock buttona. Na njemu se nalazi revolution hd rom. Sve mreze sva oprema i 5 maskica. I nema garancije :/ procjena molim!

Na njuskalu 2100-2200kn. 

13 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Htc one x

Nema sanse 2100-2200. Kada se nađe za 2000kn skroz ocuvan i sa garancijom.

 

http://www.njuskalo.hr/htc-ostali/htc-one-x-bijeli-32-gb-oglas-7680202 2000kn

 

http://www.njuskalo.hr/htc-ostali/htc-one-x-prodaja-zamjena-oglas-7512413 TJEDAN DANA STAR, 2 godine garancija- 2100kn

 

 

MAX- 1900kn na njuskalu.

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
13 godina
offline
[Procjena] Htc one x

mob realno vrijedi toliko koliko sam procijenio a to sto je neko stavio ispod cijene to je njegova stvar.uvijek imas par onih kojima je hica prodat i par onih koji namjerno spustaju cijenu oglasa tako da mi se neda pricat o tome.ovo je ipak samo procijena

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Htc one x
marxone kaže...

mob realno vrijedi toliko koliko sam procijenio a to sto je neko stavio ispod cijene to je njegova stvar.uvijek imas par onih kojima je hica prodat i par onih koji namjerno spustaju cijenu oglasa tako da mi se neda pricat o tome.ovo je ipak samo procijena

Sve razumijem. Samo se mora staviti u stranu kupca, jer znas kakvu su kupci da gledaju na svaku sitnicu, a pogotovo na garanciju i na ocuvanost. Naravno da je ovo procjena i svatko ima pravo na svoje misljenje. 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Htc one x
Karlovac_047 kaže...

Nema sanse 2100-2200. Kada se nađe za 2000kn skroz ocuvan i sa garancijom.

 

http://www.njuskalo.hr/htc-ostali/htc-one-x-bijeli-32-gb-oglas-7680202 2000kn

 

http://www.njuskalo.hr/htc-ostali/htc-one-x-prodaja-zamjena-oglas-7512413 TJEDAN DANA STAR, 2 godine garancija- 2100kn

 

 

MAX- 1900kn na njuskalu.

 

Ti mi oglasi znas kak djeluju ozbiljno za poludit.

 

2000-2100kn mozes prodat ocuvan sa jamstvom bez beda.

 

1900-2000 ipak ako nije skroz ocuvan.

15 godina
offline
[Procjena] Htc one x

Moj ode za 2500 kn bez problema. 

To kaj neki spuštaju cijenu na njuškalu samo da čim prije prodaju, njihova stvar. Radije zadržim uređaj kod sebe nego da ga dam za male pare.

hobi:moj-android.net
12 godina
offline
[Procjena] Htc one x

Tvoj je ocito imo garanciju, full oprema i bez ostecenja. 


Danas su ljudi picajzle, traze iglu u sjenu pa zato i cijena je takva.

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Htc one x
nsoul kaže...

Moj ode za 2500 kn bez problema

To kaj neki spuštaju cijenu na njuškalu samo da čim prije prodaju, njihova stvar. Radije zadržim uređaj kod sebe nego da ga dam za male pare.

 

a ? {#}

 

Ne mozes ti dobiti onoliko kolko ti zamislis...

 

Bez garancije i sa vidljivim tragovima koristenja mislis da ce dobiti za 2500kn ?

 

Pa ja sam novog bijelog uzeo, nekoristenog za 2200kn i to jos prije mjesec dana, koji ima 24mj. garanciju. Budi sretan za danasnje vrijeme ako dobijes za mobitel bez garancije i sa ostecenjem 1700kn. Jer cijene, padaju i padaju.

 

 

Rađe si ga onda ostavi. 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
offline
[Procjena] Htc one x

1. Malo oštečenje

2. Nema garancije

3. Cijene HTC-a nemilo padaju,a potražnja za njima nikad gora

 

 

Procjena 1700 na forumu, 1900 na njuškalu.

 

Ako ti nije hitno stavi 2000 i čekaj kupca.

Gadget freak
15 godina
offline
[Procjena] Htc one x

Dobro pa čitate vi? Moj je prodan za 2500kn.  Ljudi znaju kolko uređaj vrijedi. A to kaj netko dobije na pretplatu za par kuna i prodaje za 1700kn, njegov problem

hobi:moj-android.net
11 godina
offline
Re: [Procjena] Htc one x
nsoul kaže...

Dobro pa čitate vi? Moj je prodan za 2500kn.  Ljudi znaju kolko uređaj vrijedi. A to kaj netko dobije na pretplatu za par kuna i prodaje za 1700kn, njegov problem

 

čitamo ali znanstvena fantastika nije tema ovog topica.

Gadget freak
15 godina
offline
Re: [Procjena] Htc one x
TKScump kaže...
nsoul kaže...

Dobro pa čitate vi? Moj je prodan za 2500kn.  Ljudi znaju kolko uređaj vrijedi. A to kaj netko dobije na pretplatu za par kuna i prodaje za 1700kn, njegov problem

 

čitamo ali znanstvena fantastika nije tema ovog topica.

Ah misli ti kaj hoćeš. Tvoja stvar.

hobi:moj-android.net
13 godina
offline
[Procjena] Htc one x

Ja sam neki dan dobio 2200 za svoj znaci nov bez garancije, samo mob i punjac al sam ceko nekih 2 tjedna da ga prodam. Stavi ga za 2200kn  da nije fixno i ode on za 2000.

15 godina
offline
[Procjena] Htc one x

Evo ako autor nije još prodao mobitel, možda imam kupca. Ali ako bude zadovoljan sa 2300kn ? Možda stotinjak kuna manje ali to bi bilo to.

hobi:moj-android.net
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Htc one x

zadovoljan :)

15 godina
offline
Re: [Procjena] Htc one x
alcatrazHr kaže...

zadovoljan :)

Jučer mi se već netko javio da prodaje one x, pa sam već javio frendu. ali ima još zainteresiranih, pa budem se raspitao i javim ti.

hobi:moj-android.net
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice