Novi PC...

poruka: 15
|
čitano: 3.063
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi PC...

Zanima me vase misljenje o ovoj konfiguraciji. Da li je dobra i da li se isplati? Ako imate neki prijedlog da bi nesto zamjenili samo recite..ali naravno nek cijena ostane u rangu. Cijena je 7.673,20Kn sa windowsima :D. Sve iz ADM-a

 

Evo link pa pogledajte.

http://www.imagesforme.com/show.php/497628_kompinaipo.bmp

 

Strvinar,muuhahahah
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi PC...

komp je dobar....samo jedno ovak glupo pitanje...čemu orginal winsi?

beži bre dabre idu kobre....ma ko bre idu?...ma kobre dabre....kobre?da bre
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...

Org win moram,stara rekla nece komp u kucu bez origigia..

Strvinar,muuhahahah
15 godina
offline
Novi PC...

ah ti roditelji Smijeh sad moraš utući 800kn bez veze

a da uzmeš vistu za iste pare?

beži bre dabre idu kobre....ma ko bre idu?...ma kobre dabre....kobre?da bre
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...

XP je sigurniji,a i ne volim vistu :P

Strvinar,muuhahahah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...

Komp je više nego odličan, samo bih ja umjesto ddr 2 na 800 MHz uzeo na 1066 MHz. Mala je razlika u cijeni a i bolje se kloka. Ja sam kupio neki dan u  HGspotu 2x2 GB (u kitu) na 1000 MHz Mushkin sa 10 god. garancije i odmah ju postavio na 1066 MHz i radi odlično, koštala me 450 kn. 

15 godina
offline
Novi PC...

zvjerka, ma daj reci materi da se oladi, šta origigi.... moja to nije pitala samo je gledala cifru

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...
CUNO kaže...

Komp je više nego odličan, samo bih ja umjesto ddr 2 na 800 MHz uzeo na 1066 MHz. Mala je razlika u cijeni a i bolje se kloka. Ja sam kupio neki dan u  HGspotu 2x2 GB (u kitu) na 1000 MHz Mushkin sa 10 god. garancije i odmah ju postavio na 1066 MHz i radi odlično, koštala me 450 kn. 

 Sto se tice  RAM-a ja cu to predlozit mom frendu ( to je njegov komp :( ). Ali mislim da je on zadovoljan sa ovim RAM-om, jer nije on bas tip za klokanje..
Strvinar,muuhahahah
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...
Šteta je što takvu pilu neće malo ubrzati, čisto ono reda radi, al neka dosta je brza i ovako.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...
Drakon kaže...

komp je dobar....samo jedno ovak glupo pitanje...čemu orginal winsi?

  Jer je tako najlakse i jer je legalno, i naravno, zato jer mu je stara rekla.
15 godina
neaktivan
offline
Novi PC...

Radije uzmi matičnu Gigabyte EP45-DS3 jer na ove su česte pritužbe da nemogu ić grafe u cross jer ima jedan utor x16... A i mislim da je ova jeftinija nisam siguran provjeri.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novi PC...
Makić kaže...

zvjerka, ma daj reci materi da se oladi, šta origigi.... moja to nije pitala samo je gledala cifru

 
Moja je i dalje uvjerena da su pitanju originalni Windows! Smijeh   

Hehe...

Konf OK... Nemam prigovor! 
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
15 godina
neaktivan
offline
Novi PC...

Ja sam dobio na nagradnoj igri na netu jedno 5 licenca za winse XP tak da... Jos 4 nisu ni otvorene.

01101 01111 10010 00100 10011 01000 01001 00111 01001-LordShigi AMD Athlon 6000+ BOX, 4gb DDR 2 kingmax RAM, Sapphire Radeon HD4850,MB GB AM2 s940 GA-M56S-S3, 1tb disk, 550W napajanje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi PC...
LordShgi kaže...

Ja sam dobio na nagradnoj igri na netu jedno 5 licenca za winse XP tak da... Jos 4 nisu ni otvorene.

 Kolko novaca trazis? Samo informativno pitam :)
Strvinar,muuhahahah
14 godina
neaktivan
offline
Novi PC...

Konfa je odlična, ja bi samo ujesto tog procesora stavio AMD Phenom II 4x3.0 940BE. Mislima da je cijena negdje oko 1500kn. Ostalo je odlično. Nisam točno vidio dal su rami 2x2gb ili samo 2gb, ali ako je samo 2 povisi to na 4 i bit će savršen comp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice