Pokupili mi e-mailove

poruka: 5
|
čitano: 2.354
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pokupili mi e-mail adrese

Instalirao sam jedan program i drugi dan mi je stigao spam sa njihovih stranica na svih 5 (uključujući gmai) e-mailova. Imam uključen Eset Smart Securyti 4 i IObit Security 360. Kako su mi pokupili te adrese ?

14 godina
offline
RE: Pokupili mi e-mail adrese
bego kaže...

Instalirao sam jedan program i drugi dan mi je stigao spam sa njihovih stranica na svih 5 (uključujući gmai) e-mailova. Imam uključen Eset Smart Securyti 4 i IObit Security 360. Kako su mi pokupili te adrese ?

Nešto imaš ili si neki program instalirao koji ti je  najvjerojatnije poslao podatke ako ti se netko nije dokopao vako lozinki.A što se mene tiče i taj IObit Security 360 ja ga nebi držao na stroju jer ga sam wot proglašava Žuto a to znači malo nesiguran.Ne skroz ali malo.

Probaj s skenerima ako imaš proskenirati stroj.I dali ti je Eset orginal ili nekaj drugo.{#}

14 godina
offline
RE: Pokupili mi e-mail adrese

Instalirao sam taj, Ace translator i nema logike da je neki drugi poslao njima moje e-mail adrese. Eset je "original", mislim nije patchiran nego mu ukucavam nove pasworde. Inace cesce skeniram sa Emsisoft Anti-Malware i Malwarebytes Anti-Malare. Neznam kako bi se jedan od ova dva slagao sa Esetom ako maknem IObit ?

14 godina
offline
RE: Pokupili mi e-mail adrese
bego kaže...

Instalirao sam taj, Ace translator i nema logike da je neki drugi poslao njima moje e-mail adrese. Eset je "original", mislim nije patchiran nego mu ukucavam nove pasworde. Inace cesce skeniram sa Emsisoft Anti-Malware i Malwarebytes Anti-Malare. Neznam kako bi se jedan od ova dva slagao sa Esetom ako maknem IObit ?

Što se tiče skeniranja i čime skeniraš to je ok.A sad teško je reči kako ti se to dogodilo ali očito da je nekako.Malwarebytes ti se slaže s Esetom i to nema problem.Umjesto Emisofta možeš dodati skener ovja http://www.superantispyware.com/  ručno nadogradiš i brzo skeniraš.Ne znam ali ja nisam za taj IOBit a sad eto na kraju ti odlučuješ što češ imati na stroju,a vidjećeš što če ti i drugi tu savjetovati.Ja sam za Eset malwarebytes,superantimalware a ostalo ne.Eset stalna zaštita a ovo skeneri a sad budeš vidio{#}

 

Stavi stranicu s koje si skinuo taj ACE translator da widimo što Wot i ostali kažu!!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 21:44 (TonyM).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Pokupili mi e-mail adrese

Nemas muke, sada si prosao relativno dobro. Taj program je jednostavno pokupio tvoje cookiese i poslao tvoje adrese spamerima.

Pazi sto radis. Firewall stelaj na rucno

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice