Kaspersky NE izvršava update ! ... zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 3.283
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kaspersky NE izvršava update ! ...
pitanje

                                              Štovani !

    Imam instaliran Kaspersky Anti Virus v. 8.0.0.454. ( krekiranu ver.! ) i Zone Alarm Pro v. 7.0.483.000 ( takodjer krekiranu ver. ! ) . Nakon nekoliko dana korištenja Anti Virusa , Kaspresky mi je dojavio

da je licence key na black listi i ubacio sam novi file te produžio licencu!!!

  No,Kaspersky izvršava update samo u manualnom modu ,dok u preostala dva moda ( Automatically   &   by schedulle ) update NE izvršava ?!! Napominjem da sam u Z.A.   podesio postavku Internet Zone Security - na " Medium " !!!

Molim za brzu ,te efikasnu informaciju za riješenje problema...Hvala , SVIMA !!!Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Kaspersky NE izvršava update ! ...

Kupi original ili instaliraj neki besplatni! 100% riješen problem.

16 godina
neaktivan
offline
Kaspersky NE izvršava update ! ...

Koristi freeware antivirus,antispyware i firewall. Krakirani antivirusni programi danas više ne prolaze...

15 godina
neaktivan
offline
Kaspersky NE izvršava update ! ...

izbrisi Zone Alarm i stvar bi trebala 99% biti rijesena...kaspersky ti je i vise nego dovoljan i poznato je da on mora biti sam u radu (znaci bez firewalla i anti spyware i adware programa). dobro znam kako kaspersky uspori komp, a samo kad pomislim da ti jos imas i ZA...uglavnom, obrisi ZA zato sto ti ne treba

-.-
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky NE izvršava update ! ...
GeForce kaže...

izbrisi Zone Alarm i stvar bi trebala 99% biti rijesena...kaspersky ti je i vise nego dovoljan i poznato je da on mora biti sam u radu (znaci bez firewalla i anti spyware i adware programa). dobro znam kako kaspersky uspori komp, a samo kad pomislim da ti jos imas i ZA...uglavnom, obrisi ZA zato sto ti ne treba

 Nisi shvatio, Kasperski mu je prepoznao krakiranu verziju softvera, 'blacklisted' ,i nemože je više kao takvu,piratiziranu, nadograditi novim definicijama. Sve što se tiče današnjeg softvera za uklanjanje malicioznog sadržaja,a nije legalno kupljeno ne valja. Zbog toga je bolje koristiti besplatni softver jer će ti ovaj krakirani namjerno 'ne prepoznati' virus, malware,trojanca,etc.
15 godina
neaktivan
offline
Kaspersky NE izvršava update ! ...

Koješta...Kaspersky,kao prvo, nema kredibilnog Crack-a...za njega postoje ključevi u obliku fajlova koji se manualno instaliraju od strane user-a...nakon nekog perioda kaspersky-ov lab otkrije te nelegalne ključeve i stavi ih na black listu...i kada pokušavate downloadat-i update pojavi vam se poruka da je vaš ključ blacklisted...Ja osobno koristim KIS(Kaspersky Internet Security)...probao sam i KAV ali mi previše opterečuje komp...KIS je u tom pogledu mnogo bolji i još k tome odlično služi svrsi...zauzima 25-30 Mb Ram-a.

 

Dakle moja preporuka ti je da izbrišeš Z.A. i KAV i instaliraš KIS.Smijeh

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky NE izvršava update ! ...
Bugy kaže...
GeForce kaže...

izbrisi Zone Alarm i stvar bi trebala 99% biti rijesena...kaspersky ti je i vise nego dovoljan i poznato je da on mora biti sam u radu (znaci bez firewalla i anti spyware i adware programa). dobro znam kako kaspersky uspori komp, a samo kad pomislim da ti jos imas i ZA...uglavnom, obrisi ZA zato sto ti ne treba

 Nisi shvatio, Kasperski mu je prepoznao krakiranu verziju softvera, 'blacklisted' ,i nemože je više kao takvu,piratiziranu, nadograditi novim definicijama. Sve što se tiče današnjeg softvera za uklanjanje malicioznog sadržaja,a nije legalno kupljeno ne valja. Zbog toga je bolje koristiti besplatni softver jer će ti ovaj krakirani namjerno 'ne prepoznati' virus, malware,trojanca,etc.
 Od kud ti ideja da crackirani(ako ti licencni fajl nazivaš crack) antivirusni software-i namjerno ne prepoznaju maliciozne sadržaje???
 
 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky NE izvršava update ! ...
Jerkenovski kaže...
Bugy kaže...
GeForce kaže...

izbrisi Zone Alarm i stvar bi trebala 99% biti rijesena...kaspersky ti je i vise nego dovoljan i poznato je da on mora biti sam u radu (znaci bez firewalla i anti spyware i adware programa). dobro znam kako kaspersky uspori komp, a samo kad pomislim da ti jos imas i ZA...uglavnom, obrisi ZA zato sto ti ne treba

  Nisi shvatio, Kasperski mu je prepoznao krakiranu verziju softvera, 'blacklisted' ,i nemože je više kao takvu,piratiziranu, nadograditi novim definicijama. Sve što se tiče današnjeg softvera za uklanjanje malicioznog sadržaja,a nije legalno kupljeno ne valja. Zbog toga je bolje koristiti besplatni softver jer će ti ovaj krakirani namjerno 'ne prepoznati' virus, malware,trojanca,etc.
  Od kud ti ideja da crackirani(ako ti licencni fajl nazivaš crack) antivirusni software-i namjerno ne prepoznaju maliciozne sadržaje???
 
 
  to i mene zanima??? ja sam ga imo do prije par dana i pronalazio je viruse i sve gamadi. samo da se nadovezem na jos nesto...zanima me kako KAV moze vise opterecivat komp od KIS-a ?!!? zar ne bi bilo logicno da KIS vise resursa zauzima jer ipak ima svoj firewall, antispam i neznam sta ne...tako da ja tu ne vidim bas neku logiku
-.-
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice