Izašao KIS 2011 i KAV 2011

poruka: 18
|
čitano: 11.342
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Eto danas je izašao novi i bolji Kaspersky Internet Security 2011 i Kaspersky Anti-Virus 2011 koji nude još bolju zaštitu, mnoge nove mogućnosti i automatski instalira gadget za korisnike Windows Viste i Windows 7. Program možete skinuti za KIS 2011 sa ove stranice, a KAV 2011 sa ove stranice, release notes o ovim novim proizvodima i njihovim novim i starim značajkama možete ovdje pročitati za KIS 2011 i ovdje za KAV 2011.

14 godina
neaktivan
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

U Subotu ili nedjelju obavezno instaliram!! Čekao sam da izađe iz BETE i sad kad je napokon izašo instalirat ću ga :D Baš me zanima kakav je sada,jel znaš možda kad će PURE izbaciti noviju verziju?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Feel the power of Comodo....Smijeh

 

KIS vs CIS

 

1.dio

 

2.dio

14 godina
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Ovaj test ima par nedosljednosti, a to su:

1. zašto je za KIS 2011 pokazao da zauzima 12MB u sistemu (što je stvarno malo), a nije pokazao koliko uzima procesora kada skenira što je bitno pošto je KIS 2010 uzimo 100% procesora (što je loše), a sve navedeno nije uopće ni pokušao pokazati kod Comodo 4.1

2. govori da mu se čini da Comodo 4.1 puno lakše "diše" na kompu, ali kada je skenirao sa Malwarebytes morao je pauzirati Comodo 4.1 da bi u neko normalno vrijeme ovaj završio skeniranje, halo, pa to KIS 2010 (koji ja imam) uopće ne radi, tj. vidiš da skenira ali ništa ne osjetiš u performansama

3. baremo po ovom testu se stvarno čini da Comodo 4.1 bolje detektira malware nego KIS 2011, ali budimo realni ovo su antivirusi a ne malware programi i naravno da će različiti antivirusi reagirati drugačije, a svi na kompovima imamo još i malware programe pa onda njih pustimo da obave svoj posao a ne antivirusni programi

 

Sve u svemu ovo je prva verzija KIS-a 2011, te će biti kroz godinu dana stalno nadograđivana novijim verzijama KIS-a 2011. Po mom mišljenju ovo je još jedan vrlo dobar antivirusni program koji će naći svoje mjesto na mom kompu.

14 godina
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

ako netko zna koliko bi me na njihovim stranicama došlo produživanje licence za još godinu dana za kis 2011

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Na njihovim stranicama piše da ako imaš staru verziju KIS-a 2010, taj ključ možeš koristiti i na novoj dok ti ne istekne, a ako hoćeš baš kupit KIS 2011 preko njihove stranice onda ti košta za jednu godinu $59,95 (363 kn), a to sve možeš viditi što se kupnje tiče na njihovoj stranici.

15 godina
protjeran
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
filipvk1000 kaže...

U Subotu ili nedjelju obavezno instaliram!! Čekao sam da izađe iz BETE i sad kad je napokon izašo instalirat ću ga :D Baš me zanima kakav je sada,jel znaš možda kad će PURE izbaciti noviju verziju?

 Ja ću kad maknem trial Bit Defendera 2011 Total Security Beta 1 za 28 dana

Belji se

Aj filip javi nam kako je prošlo od downloada-instalacije i kakav je interface, te kakav je uopće program i funkcionalan!

Cool

free speech for the dumbxD
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 21:05 (stoncin3).
16 godina
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
siketa kaže...

Feel the power of Comodo....Smijeh

 

KIS vs CIS

 

1.dio

 

2.dio

Ovaj tip izgleda malo cokljav i nesposoban, jel nije zavrsil ono kaj mu je Kaspersky ponudil da treba odradit Post Infection Restore nakon zaraze jer on nudi tu dobru opciju. Jer to bi vjerojatno rjesilo problem, ak ti program nudi nekaj da odradis onda odradi kaj te trazi pa posle ocjenjuj a ne stat u pola posla kakvo je to testiranje.Smijeh Nek ide ribe lovit bolje a ne bit ovak slampav i povrsan svašta, Kaspersky nudi kaj treba dalje obavit a on nista ignorira i ode dalje koji luftbrenzer.Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
rambox kaže...
siketa kaže...

Feel the power of Comodo....Smijeh

 

KIS vs CIS

 

1.dio

 

2.dio

Ovaj tip izgleda malo cokljav i nesposoban, jel nije zavrsil ono kaj mu je Kaspersky ponudil da treba odradit Post Infection Restore nakon zaraze jer on nudi tu dobru opciju. Jer to bi vjerojatno rjesilo problem, ak ti program nudi nekaj da odradis onda odradi kaj te trazi pa posle ocjenjuj a ne stat u pola posla kakvo je to testiranje.Smijeh Nek ide ribe lovit bolje a ne bit ovak slampav i povrsan svašta, Kaspersky nudi kaj treba dalje obavit a on nista ignorira i ode dalje koji luftbrenzer.Nevinašce

Ram,

 

sve stoji, ali skuži kolko lik testira softwarea.....di bi došel da svaki prouči u detalje?

Uglavnom, poanta ostaje.....ista zaštita za free ili za 60 baksa godišnje....pa si vi računajte......

Osobno više volim tu lovicu potrošit na nešt drugo.....Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
rambox kaže...

Ovaj tip izgleda malo cokljav i nesposoban, jel nije zavrsil ono kaj mu je Kaspersky ponudil da treba odradit Post Infection Restore nakon zaraze jer on nudi tu dobru opciju. Jer to bi vjerojatno rjesilo problem, ak ti program nudi nekaj da odradis onda odradi kaj te trazi pa posle ocjenjuj a ne stat u pola posla kakvo je to testiranje.Smijeh Nek ide ribe lovit bolje a ne bit ovak slampav i povrsan svašta, Kaspersky nudi kaj treba dalje obavit a on nista ignorira i ode dalje koji luftbrenzer.Nevinašce

Ram,

 

sve stoji, ali skuži kolko lik testira softwarea.....di bi došel da svaki prouči u detalje?

Uglavnom, poanta ostaje.....ista zaštita za free ili za 60 baksa godišnje....pa si vi računajte......

Osobno više volim tu lovicu potrošit na nešt drugo.....Namigiva

16 godina
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
siketa kaže...
rambox kaže...

Ovaj tip izgleda malo cokljav i nesposoban, jel nije zavrsil ono kaj mu je Kaspersky ponudil da treba odradit Post Infection Restore nakon zaraze jer on nudi tu dobru opciju. Jer to bi vjerojatno rjesilo problem, ak ti program nudi nekaj da odradis onda odradi kaj te trazi pa posle ocjenjuj a ne stat u pola posla kakvo je to testiranje.Smijeh Nek ide ribe lovit bolje a ne bit ovak slampav i povrsan svašta, Kaspersky nudi kaj treba dalje obavit a on nista ignorira i ode dalje koji luftbrenzer.Nevinašce

Ram,

 

sve stoji, ali skuži kolko lik testira softwarea.....di bi došel da svaki prouči u detalje?

Uglavnom, poanta ostaje.....ista zaštita za free ili za 60 baksa godišnje....pa si vi računajte......

Osobno više volim tu lovicu potrošit na nešt drugo.....Namigiva

To stoji da ne trebas platit za zastitu normalno, ali ak ne moze dovrsit ono kaj ga program ocito trazi onda nek se ostavi toga kaj radi jel krivo radi. Nije nit cudno da mu Yubitu ne da vise od 10 minuta vremena. Mrizos to puno bolje i detaljnije radi zato i nema vremenski ogranicen video prepoznali su kaj valja a kaj ne tu je sve jasno.Cool

14 godina
neaktivan
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Jel ko probao KIS 2011???

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2010 22:12 (filipvk1000).
14 godina
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
Ja sam ga probao,sad će stići i SS.
16 godina
neaktivan
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Gdje se može kupiti Kaspersky Internet Security 2011

14 godina
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011
Možeš na stranicama od Kasperskog skinut novu verziju,radi s keyem od 2010,naravno ako imaš KAV 2010 s kodom logično skini KAV 2011 i on će te pitati želiš li tu licencu ostaviti.Naravno ako imaš KIS 2010 Skini KIS 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Nemam KIS 2010 na njihovoj stranici se može kupiti KIS2011 za 59.95$, ali neznam sta se dobije samo ključ ili dođe na adresu cijeli onaj paket.

15 godina
protjeran
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011

Ja mis da je na webu download verzija.

ima prilikom popunjavanja onog plaćanja da li želiš isporuku i  CD sa softverom, obično bude uz nadoplatu 9.99USD?

:\

Šta če ti CD kupi licencu dobiš licence key ili registration code, pa download link na e-mail i onda si sprži exe fajl na neki  backup gdje radiš inače na DVD sa ostalim što backupiraš...

Ili samo prepiši licencu pa downloadaj ponovo kad reinstallNamigiva

free speech for the dumbxD
13 godina
offline
RE: Izašao KIS 2011 i KAV 2011

evo moje iskistvo o KasperskyuSmijeh...

Od kad koristim KIS (od 2009 verzije) nikada nisam imao problema sa virusima i samim programom (cak ni na xp-u nisam imao virusa).. sada ova nova verzija (2011) mi izgleda odlicno i bez ikavih problema sam ju instalirao.. naso sam si keyfile i sve super funkcionira (a neznam dokle će Smijeh "165d")  ...jedino sam se nado da ce onaj filipov keyfile radit "vjecno"pa da ne moram svakih mjesec dana trazit novi, ali nista od toga, key blocked!

 

KASPERSKY 2011 se svakako isplati instalirati!! .... i da, KEY FILE od KSI 2010 bez problema pašu i na KIS 2011!!

Ne planirati znači planirati neuspjeh.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice