Comodo ili ZoneAlarm?

poruka: 25
|
čitano: 12.445
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Koji je bolji?

ZoneAlarm je slabiji ali nema one dosadne dozvole kad se pojavi neki program.

Koji savjetujete i koj broj(Pro, seciurity suite,2.4, 3)


Iron Maiden
16 godina
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

Imas vec tu temu otvorenu pod sigurnosnim softwareom pa si to pogledaj, zone alarm free zaboravi nevalja nije siguran!!!Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

> Koji je bolji?

> ZoneAlarm je slabiji ali nema one dosadne dozvole kad se pojavi neki program.

> Koji savjetujete i koj broj(Pro, seciurity suite,2.4, 3)

 

 

Zone Alarm itekako ima "dosadne dozvole" za pokretanje programa i njihovih komponenti. Pitanje ja samo kako ga postaviš kod instalacije. Inače ga najtoplije preporučam, pogotovo suite verziju, gdje imaš integrirani antivirus (Kaspersky), antispyware, firewall i nekoliko korisnih sitnica.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

A gledaj ja vec 4 godine koristim ZoneAlarm Security suite i nacelno nema nekih problema.Da stvar bude bolja čak se da naci i kljuc koji ga otkljuca na iducih 100 godina.Ok je malo u pocetku gnjavi sa dozvolama pristupa ali sa svakom inačicom sve je bolji i bolji.Dakle ima moj glas ali iskljucivo Secutity Suite jer ima  Anti virus ,Anti Spyware,Firewall.

Najbolje koristiti u kombinaciji sa Spyware blasterom.

16 godina
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Čovjek vjerojatno pita koji je BESPLATNI firewall bolji,  ograničeni besplatni zone alarm je dosta lošiji od COMODA koji u ulozi čistog firewalla ne zaostaje puno ni za Zone Alarm koji se plaća.


"Um caruje, Dundo Maroje..."
15 godina
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Da sad ne otvaram novu temu.

Uzeo sam ZA 7 free jer kad sam imao Comodo pri uključenju u Limewere morao sam potvrđivat do mile volje.To mi je dojadilo pa sam instaliral ZA 7 free.Znate kakvi su ZA firewalli i da oni troše puno resursa pri uključenju kompa, kradu radnu memoriju i dr.

Sad da li mi se isplati brisati ga i ostati pri Windowsovim firewallom, ili stavit neki drugi jer ZA mi puno krade memorije, a ionako je nemam previše. (ddr 512 mb) Belji se

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?
Pero kaže...

Da sad ne otvaram novu temu.

Uzeo sam ZA 7 free jer kad sam imao Comodo pri uključenju u Limewere morao sam potvrđivat do mile volje.To mi je dojadilo pa sam instaliral ZA 7 free.Znate kakvi su ZA firewalli i da oni troše puno resursa pri uključenju kompa, kradu radnu memoriju i dr.

Sad da li mi se isplati brisati ga i ostati pri Windowsovim firewallom, ili stavit neki drugi jer ZA mi puno krade memorije, a ionako je nemam previše. (ddr 512 mb)Belji se  

 

 

 

 

 

Što se tiče dosadnosti Comoda to se jednostavno riješi na način da staviš Firewall Security Level na training mode i to isto napraviš za Defense + Security Level.

 
Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 13:44 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

Evo fini stranice gdje je lijepo objašnjen rad sa Comodo firewallom.

http://wiki.comodo.com/Main_Page

Failure is never an option
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

Evo ti savjet. Ako zelis skidati stvari preko torrenta ili bilo kojeg p2p sharing programa ZoneAlarm ne dolazi u obzir!!! jer ima nekih problema i kompjuter ti zasteka...imao sam te probleme cesto..

Nabavi si Outpost Security Suite---ovo ti je komplet (firewall i antivirus, anti bilo kakav malware)...radi super..nema nikakvih problema i nijednog virusa, spyware-a!!!!

Nađi si na btjunkie.com ili mininova.org (preko torrenta) crackiranu verziju...never expire Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?
daredevil87 kaže...

Evo ti savjet. Ako zelis skidati stvari preko torrenta ili bilo kojeg p2p sharing programa ZoneAlarm ne dolazi u obzir!!! jer ima nekih problema i kompjuter ti zasteka...imao sam te probleme cesto..

Nabavi si Outpost Security Suite---ovo ti je komplet (firewall i antivirus, anti bilo kakav malware)...radi super..nema nikakvih problema i nijednog virusa, spyware-a!!!!

Nađi si na btjunkie.com ili mininova.org (preko torrenta) crackiranu verziju...never expire Cool

 Potpisujem!
Isprobao sam hrpu firewall-a i Outpost Firewall mi  se je pokazao kao najbolji.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?
albandi kaže...
Isprobao sam hrpu firewall-a i Outpost Firewall mi  se je pokazao kao najbolji.
 Pa znaju ljudi sta je najbolje.. Belji se
There are no coincidences only opportunities...
16 godina
neaktivan
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Comodo.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Comodo i Zone Alarm se uopće ne mogu uspoređivati. Comodo je bolji od komercijalne verzije ZA, a uopće nebi smio biti u toj kategoriji. Što se tiče dosadnih poruka, njih postavlja svaki firewall kad ga tek instaliraš, ali stavi ga neko vrijeme na "trening" i sve če bit za 5. Comodova ogromna prednost nad ZA u tom segmentu je puno puno bolji i lakši rad s pravima pojedinih programa (u 2 klika otvoriš port za torrente i ostale p2p alate, a network sharing da ne govorim).

16 godina
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

Ja imam Zone Alarm Security Suite i nemam nikakih zamjerki

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W
16 godina
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Zone Alarm preko Torrent-a si pikneš i maš besplatni a u full verziji je ipak bolji, kaj ne? Nevinašce

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Morao bih se sloziti s par autora gore koji se rekli da je Comodo (Free) u rangu Zone Alarmovog firewalla (i to onog komercijalnog - free ne dolazi u obzir). Probao sam više firewalla, na kraju sam ostao na comodu.

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
15 godina
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Instaliral sam Comodo firewall Pro 3 i pastavil na traning mode.I firewalla i defense + seciurity level.Da li je to dobra zaštita ako tako više ništa ne diram?

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
16 godina
neaktivan
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Ljudi božji kakav vražji ZA i Outpost... Comodo ima kompletni HIPS za razliku od ZA i Outposta koji kontaju puno manje APIja, CEO Comoda se kune da ti pored CFPa uopće ne treba antivirus što BTW i nije daleko od istine, ali ne savjetujem koristiti ga u trening modu, D+ namjestiti na safe mode a FW na custom policy i konzultirati učestalo help te posjećivati Comodo forum ukoliko stvari nisu baš najjasnije.

Comodo nije igračka već komletni sigurnosni sistem koji zahtjeva učenje ako ništa drugo ono barem elementarnih stvari...

15 godina
protjeran
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Ja isto tako mislim da je Comodo bolji izbor. Freeware! Ja sam do sada djelomično koristio i firewall zaštitu, ali sam prestao. Samo imam Avast free verziju i SpyBot Search&Destroy. Nikakvih problema... I dalje, da, naravno izbjegavam rizične stranice na internet-u. Ako trebate onda preporučam ili oba dva ili ako baš hoćete onda Comodo.

Intel Core 2 Quad Q6600 Gigabyte EX38-DS4 DDR2 4GB, 2x2048 Samsung 320Gb SATA II 16Mb Colors-IT L8029-C43 Chieftec Turbo series 850W ATI Radeon Sapphire HD4870 Creative Labs X-Fi Xtr Music
15 godina
neaktivan
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Želim instalirat Comodo ali zanima me dali troši previše resursa pošto imam 512 DDR-a,uz to imam BitDeffender 10 Free,dali će jedan drugom stvarat probleme?A što je stim iritantnim porukama koje čini se obadva izbacuju i koliko njihovo isključivanje smanjuje mogućnosti samom firewall-a?Dali je potrebno isključit Windows Firewall tokom instalacije CFP i tokom korištenja ili je ok da i on radi?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 8:05 (Quark).
16 godina
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Ne zauzima mnogo, ukupni working set mu je 4,5MB, uopšte se ne oseća.

16 godina
neaktivan
offline
Comodo ili ZoneAlarm?
16 godina
protjeran
offline
Comodo ili ZoneAlarm?

Kod deinstalacije Comodo Internet Security free edition, Vista Security Center i dalje kod Malware protection prikazuje kao da imam instaliran CIS.Viče Držat ću se Windows Firewala i nekog free antivirusa (avast!, AVG ili Avira) ubuduće.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.12.2008 20:35 (the_tux).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?
zv'jer2 kaže...

Čovjek vjerojatno pita koji je BESPLATNI firewall bolji,  ograničeni besplatni zone alarm je dosta lošiji od COMODA koji u ulozi čistog firewalla ne zaostaje puno ni za Zone Alarm koji se plaća.


 istinu zbori zvijer.. ne zaostaje ja bi rekao ništa... probao i uvjerio se.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo ili ZoneAlarm?

usput i tux što kaže je ok.

ja na jedno računalu imam instaliran samo AVG i obični windows firevall i već 6mjeseci nema nikakvih problema... je da se skupi nešto kolačića i ostalih zazalica ali njih riješim ccleanerom i sve radi ko metak.

www.svijetkulture.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice