CA parental controls

poruka: 4
|
čitano: 1.231
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CA parental controls
pitanje

Može pomoć? Imam instaliran AVG, no od prije mi je ostao instaliran CA parental controls... nisam ga uspio normalno deinstalirati... pa sam ga pokušao obrisati - doslovno sa harda... i kada sam to napravio ( što, naravno je bilo neuspješno i nije funkcioniralo ), saznao sam kako točno deinstalirati.. ali do tada sam ga toliko uništio brisanjem da se ne da deinstalirati, ali još uvijek šljaka kad trebam otići na stranice koje rade live streaming za sport; poput Justin TV-a... ali koje imaju još neke sadržaje koje taj CA parent controls ne dopušta!!!!

Kako da to riješim, a da ne formatiram hard?????

Ovo je post u ovoj temi, mislim da tu pripada ( a vjerovatno i negdje drugdje ), ali neka ostane i ovdje...

Trebam help! Uistinu. Pomoć.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 23:13 (plahi0001).
16 godina
neaktivan
offline
CA parental controls

Možda da probaš malo 'počistiti' sa TuneUp Utilities-om.Ili otići u registerij i obrisati ručno sve kaj je ostalo od tog CA Parental Controla.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2008 7:10 (Bugy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: CA parental controls
autorov komentar
Bugy kaže...

Možda da probaš malo 'počistiti' sa TuneUp Utilities-om.Ili otići u registerij i obrisati ručno sve kaj je ostalo od tog CA Parental Controla.

 Evo, probao sam sa TuneUp-om. Koristio sam:
- TuneUp 1-Click Maintenance
- TuneUp Registry Cleaner
- TuneUp Registry Defrag
- TuneUp Registry Editor

...i ništa.

Otišao u Registry, našao dva filea; obrisao CA Parent Controls, drugi nisam mogao, ali sam ga "kao editirao"... i ništa.

 

 

Pomoć.

15 godina
neaktivan
offline
CA parental controls
autorov komentar

?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice