Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

poruka: 5.608
|
čitano: 1.202.662
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Uključeno je na gmail računu.

Imam i poslovni račun preko gmail aplikacije i tamo mogu odabrat frekvenciju sinkronizacije i označeno je na sat vremena.
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

aha, kontam.. nemam nikakav drugi mail osim gmaila u toj aplikaciji pa nemam te postavke..

mozda dolazi do problema kad je vise mailova definirano unutar aplikacije.. 

jer meni radi bez greske

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

A idem probati instalirati Inbox pa ću vidjeti jel tamo u redu.

 

Ne znam jel mu smeta više mailova ali znam da je radilo normalno par tjedana s obzirom da sam tad kupio uređaj. I obavijesti i automatska sinkronizacija i sve za oba računa što imam.

 

EDIT: ne da mi da dodam račun koji nije gmail a ne da mi se imati 5 različitih aplikacija. Katastrofa.

EDIT2: Disableao sam gmail app i vratio ju na tvorničke i ponovno ju nadogradio preko play storea i sad opet radi. Baš me zanima koliko dugo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 14:45 (siljo90).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

I meni je štekao gmail nedavno. Sve što sam napravio je da sam ponovno označio u postavkama sinkronizaciju koja mi je i bila, 15 min i od onda opet radi.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ja vec preko godinu dana koristim blumail aplikaciju, na njoj imam pet razlicitih mail racuna i sve radi super, obavijesti dolaze bez ikakvih problema, sama aplikacija radi bezprijekorno pa ako nista ne uspije moja preporuka da pokisate nju koristiti.

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

zabunom sam izbrisala cijeli imenik (isla sam izbrisat posljednje pozive ali mi se valjda prebacilo na imenik i nisam skuzila i sve sam izbrisala. Da li postoji mogucnost da se to nekako vrati ? :/ povezana sam sa mob na svoj gmail ali ne znam da li tamo imam uopce backup podataka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
0mnia_x kaže...

zabunom sam izbrisala cijeli imenik (isla sam izbrisat posljednje pozive ali mi se valjda prebacilo na imenik i nisam skuzila i sve sam izbrisala. Da li postoji mogucnost da se to nekako vrati ? :/ povezana sam sa mob na svoj gmail ali ne znam da li tamo imam uopce backup podataka 

 Ako je imenik sinhroniziran sa google/gmail acountom, mozes vratiti. Google cuva nekoliko stanja imenika, te se moguce vratiti na odredjeni dadum. To imas negdje u postavkama na google acountu kad se prijavis putem kompjutera/web-a.

 

evo link

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 22:19 (morrisoN).
9 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

evo neki update od 100mb, tmobile stock

sigurnosna zakrpa 1.7.2017.

pa ovi me stvarno iznenaduju sa redovitim mjesecnim updateima.. a sto je najvise sokantno; nije slobodan uredaj nego od operatera, i nije trenutno najnoviji model.. 

tesko za povjerovat

imam osjecaj da sad jos malo zivlje radi sa stock launcherom

 

edit: da, radi sve malo brze

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 11:15 (digitall).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ljepo sam se zajebo kad sam prebacio na britanski btu , od 4 mjeseca nijedan update :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Eo nakon svibnja stigao danas i update za vip.
Osjeti se da ljepše radi, bum vidjeli kako ce se odrazit na bateriju :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
I ja dobio update, telefon doslovno "leti"
morrisoN
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Sta su mogli uraditi pa da telefon "leti" i da je tolika razlika od prethodnih firmwarea?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
da li ima nekakva besplatna app da mogu obrisat "ne iskljucit" sluzbene app s mobitela?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Almin94 kaže...

Sta su mogli uraditi pa da telefon "leti" i da je tolika razlika od prethodnih firmwarea?

 to se i ja pitam nakon svake nadogradnje kada ljudi pocnu pisat kako im leti telefon 

imam sve te nadogranje i radi mi isto kao i prvog dana kad sam ga kupio

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Almin94 kaže...

Sta su mogli uraditi pa da telefon "leti" i da je tolika razlika od prethodnih firmwarea?

nista tu specijalno ne leti u odnosu na prijasnji, nego jednostavno radi malo brze.. sto ne znaci da je prijasnji bio spor ili nesto.. i prijasnji je "letio"..

znaci malo brze pokrece aplikacije, prebacuje se iz jedne u drugu, manje mikro lagova kod skrolanja i sl.

a sta su mogli uraditi.. paaaa puno toga, teoretski bi mogli napraviti da radi jos puuuuno brze raznim optimizacijama i uklanjanjem raznih gluposti..

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Almin94 kaže...

Sta su mogli uraditi pa da telefon "leti" i da je tolika razlika od prethodnih firmwarea?

 Da znam radio bih u Samsungu ili u Googleu.

Kod mene je ocigledno da telefon radi znacajno brze, kako su amom sucelju, tako i u pojedinim aplikacijama. Ja sam konkretno primijetio brze iscrtavanje web-a kod skrolanja, brze prebacivanje medju aplikacijama.

Opce iskustvo koristenja telefona je bolje jer je responzivniji i bez ikakvih lagova.

No, mozda bi se to isto dobilo da sam odradio hard reset telefona, ali to mi se ne da raditi iako se nakon nekog vremena telefon poprilicno "utromi". S vremena na vrijeme ga ugasim i upalim sto takodjer ubrza stvari, no danasnji update je bas osvjezio telefon.

 

Inace mi na androidu smeta sto svaki telefon s vremenom postaje "lagovit" (sto mi je nedopustivo za flagship uredjaje) pa trazi ili gasenje i ponovno paljenje iili cak vracanje na tvornicke postavke. Koristio jedno vrijeme Lumiu 930 (oko godinu i po) i navikao sam da telefon radi isto i nakon godinu dana koristenja kao i prvog dana. No, presao sam ponovo na android zbog nedostatka aplikacija na windowsima kao i stagniranja cijele platforme, pa sad trpim to da android s vremenom postaje opterecen.

 

Ponavljam, ovaj danasnji update na s7 edge me jako pozitivno iznenadio jer mi je ubrzao telefon.

morrisoN
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
morrisoN kaže...

Inace mi na androidu smeta sto svaki telefon s vremenom postaje "lagovit" (sto mi je nedopustivo za flagship uredjaje) pa trazi ili gasenje i ponovno paljenje iili cak vracanje na tvornicke postavke.

da, ovo je bio uvijek samsungov zastitni znak.. ali meni od nougat updatea radi po mjesec dana ili vise bez resetiranja, i radi jednako.. cak i u slucajevima kada mi je ostajalo po 1gb free prostora na njemu, ne postane lagovit za divno cudo..

inace samo pokrenem ono odrzavanje / optimiziranje uredaja jednom tjedno ako se sjetim, tamo pobrise nekih hrpu gigabajta, pogasi neke procese.. vjerojatno i to pomogne da ne postane lagovit.. nemam pojma sta i kako ali sam zadovoljan..

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Ljudi dragi, to je samo security patch. Nista drugo samsung nije apdejtovao, to ce vam potvrditi svaki developer, ali i sto sami mozete saznati ako ne budete lijeni, tako sto uporedite odredjene sys fajlove, aplikacije itd.
Kao i sto sami kazete, restartovanjem mobitela dobijete responsive device par dana, nakon toga opet stara prica nazalost. To je upravo ono sto je update u ovom slucaju uradio - restartovao vam mobitel. Security patch nikad nije i nece donijeti neku brzinu, fludinost, manjak stutteringa i ostalo sto spominjete. Svi se nadamo i žudimo da je nesto bolje/brze nakon apdejta, te da su napravili neki pomak, a odatle nam se samo izrodio placebo. Stvari koje sada dobijaju stariji flagships su samo security patchevi (na tom polju su se malo popravili, budimo zahvalni i pa i to dobijemo), a razna poboljsanja i peglanja su fokusirana na trenutni flagship device - Galaxy S8/S8+. To vam je tako ma kako vi zeljeli da je. Imali su oni vremena da ispeglaju stutteringe i razne performance probleme dok je telefon bio aktualan, a ja bih rekao da su i uspjeli u tome. Uredjaj radni solidno.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Almin94 kaže...

Ljudi dragi, to je samo security patch. Nista drugo samsung nije apdejtovao, to ce vam potvrditi svaki developer, ali i sto sami mozete saznati ako ne budete lijeni, tako sto uporedite odredjene sys fajlove, aplikacije itd.
Kao i sto sami kazete, restartovanjem mobitela dobijete responsive device par dana, nakon toga opet stara prica nazalost. To je upravo ono sto je update u ovom slucaju uradio - restartovao vam mobitel. Security patch nikad nije i nece donijeti neku brzinu, fludinost, manjak stutteringa i ostalo sto spominjete. Svi se nadamo i žudimo da je nesto bolje/brze nakon apdejta, te da su napravili neki pomak, a odatle nam se samo izrodio placebo. Stvari koje sada dobijaju stariji flagships su samo security patchevi (na tom polju su se malo popravili, budimo zahvalni i pa i to dobijemo), a razna poboljsanja i peglanja su fokusirana na trenutni flagship device - Galaxy S8/S8+. To vam je tako ma kako vi zeljeli da je. Imali su oni vremena da ispeglaju stutteringe i razne performance probleme dok je telefon bio aktualan, a ja bih rekao da su i uspjeli u tome. Uredjaj radni solidno.

 "It’s a minor update which doesn’t bring much except the July security patch and the usual slew of stability and performance improvements." ... "It also includes fixes for 16 vulnerabilities in Samsung’s own software."

 

Dakle nije samo security patch.

morrisoN
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Almin94 kaže...

To je upravo ono sto je update u ovom slucaju uradio - restartovao vam mobitel. 

ispada da nikad nisam restart napravio, ili ga iskljucio, ili da mi nikad baterija nije skroz crkla.. pa ne znam razliku izmedu toga i ovog updatea.. ako ti tako kazes onda ok, evo vjerujem tebi a ne samom sebi

onda su mi i dvojica frendova sa istim modelima isto luda pa ne znaju sto pricaju.. svima se valjda pricinjava da je malo brze.. 

svaki mjesec dobijem update i nijednom do sada nisam rekao da se nesto ubrzalo (osim na nougat), do sada.

ja znam kako je kod mene, a ti pjevaj borbene koliko god hoces...

i nigdje nisam rekao da je to sad nesto wooow ubrzanje ili nesto, nego sam rekao malo brze.. dovoljno da se primjeti u svakodnevnom radu.

a da li su to krive samsungove optimizacije ili google patchevi ili nesto trece.. briga me.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 9:01 (digitall).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
morrisoN kaže...

 "It’s a minor update which doesn’t bring much except the July security patch and the usual slew of stability and performance improvements." ... "It also includes fixes for 16 vulnerabilities in Samsung’s own software."

 

Dakle nije samo security patch.

 Da, to je uobicajeno. Uvijek tako napisu uz bilo koji update. 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Da li se isplati kupit BK Package Disabler Samsung za 1.60$??
Koliko je dobra app? Da li moze obrisat app bez root-a?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Pacoo kaže...
Da li se isplati kupit BK Package Disabler Samsung za 1.60$??
Koliko je dobra app? Da li moze obrisat app bez root-a?

 Ne moze obrisati, ali mozes freezati sve sto pozelis. Isplati se kupiti aplikaciju ako ne mislisraditi root mobitela.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

azuiro sam ovaj touckwiz od galaxy s8, i nekako ne radi bas dobro, dosta lagga.. kako da se vratim na onaj od galaxy s7?

nevermind, uspio sam

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 17:12 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
mogu onda iskljucit i bez te app
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Ono sto se moze iskljucit možeš, ono sta nemozes možeš s tom aplikacijom :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
Modificirana kamera 20sec ekspozicije, fino.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava
thebatman kaže...
Modificirana kamera 20sec ekspozicije, fino.

 di, sta, ko ,zasto.. ?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge - Rasprava

Jutros mi se pojavi notifikacija da je stigo novi update, stisnem na to i ništa, piše da nema updejta, da je instalirana posljednja verzija. Ko tu koga?

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice