Samsung Galaxy S5 - rasprava

poruka: 2.636
|
čitano: 632.586
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
ukay1000 kaže...

Nazalost, mob nema opticku stabilizaciju pa ruka mora biti izrazito mirna (makar u opcijama nesto pise, ali nikakvog poboljsanja). E sad, ja obicno slikam s klackalicom za zvuk jer mi je lakse od frfljanja po ekranu. Probajte tak, cvrsce mozete primit mob.

Super savijet, puno lakse za slikat.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ekipa, jel netko treba maskice za mob?
Odlucio sam si kupit original spigen maskicu, pa ako netko jos hoce pa da podjelimo troskove postarina(60kn).

Narucio bi preko ebaya, original storea od spigena. link

Javite se na PP ako trebate.

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Imas PP!

Ficolinjo
13 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

također...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Svrzic kaže...

Ekipa, jel netko treba maskice za mob?
Odlucio sam si kupit original spigen maskicu, pa ako netko jos hoce pa da podjelimo troskove postarina(60kn).

Narucio bi preko ebaya, original storea od spigena. link

Javite se na PP ako trebate.

Evo ekipa vec 2 covjeka ce uz mene narucit, pa ako netko jos mozda hoce, sutra navecer narucujem pa do tad razmislite.

Autoclimb kills more people than AIDS
10 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Pozdrav,

Na koliko RAM-a vam radi mob?

Meni je uvijek oko 1,36 GB/1,81 GB..dali je to normalno ili je previse?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
A svima je tako. Vise-manje (ovisi kaj jos nainstaliras). Treba prostora za sve te djidje badje koje valjda jednom pokrenes :)
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

da se vratim još jednom na kameru

jel se može šta u opcijama napravit da se popravi malo ta kvaliteta slike?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Na koliko RAM-a vam radi mob?

Meni je uvijek oko 1,36 GB/1,81 GB..dali je to normalno ili je previse?

kada je ociscen oko 500, ovako pri normalnom radu oko 700.. probaj instalirat clean master i pocistit malo memoriju, ako to ne uspije mozes s factory resetom to sredit ako nisi  napravio..

ps jel ti se mob grije kad tako radi ili ima normalne temperature?

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.5.2014 12:48 (LUNAT1C).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
LUNAT1C kaže...
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Na koliko RAM-a vam radi mob?

Meni je uvijek oko 1,36 GB/1,81 GB..dali je to normalno ili je previse?

kada je ociscen oko 500, ovako pri normalnom radu oko 700.. probaj instalirat clean master i pocistit malo memoriju, ako to ne uspije mozes s factory resetom to sredit ako nisi  napravio..

ps jel ti se mob grije kad tako radi ili ima normalne temperature?

Imam vec Clean Master, kada ocistim sve sa njim i ubrzam RAM bude mi najmanje oko 1.15 GB..nikad mi nije bilo ispod 1 GB.

A temperatura je normalna, kao i rad, samo mi je cudno kako radi na toliko RAM-a a nemam upaljenu nijednu aplikaciju u pozadini, i opcenito nemam puno aplikacija skinutih, samo one najosnovnije i bez igra..

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
LUNAT1C kaže...
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Na koliko RAM-a vam radi mob?

Meni je uvijek oko 1,36 GB/1,81 GB..dali je to normalno ili je previse?

kada je ociscen oko 500, ovako pri normalnom radu oko 700.. probaj instalirat clean master i pocistit malo memoriju, ako to ne uspije mozes s factory resetom to sredit ako nisi  napravio..

ps jel ti se mob grije kad tako radi ili ima normalne temperature?

 

Jel moze screenshot neki? Gledao sam neki test i covjek je ono pogasio sve appove, a zauzece bilo 1,26GB.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Mortiis kaže...

da se vratim još jednom na kameru

jel se može šta u opcijama napravit da se popravi malo ta kvaliteta slike?

To nije dobro ili?

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.5.2014 15:25 (tommek10).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
tommek10 kaže...
Mortiis kaže...

da se vratim još jednom na kameru

jel se može šta u opcijama napravit da se popravi malo ta kvaliteta slike?

To nije dobro ili?

Nece sliku nesto da mi ucita budem kasnije stavio.... da vidis jel to dobro ili nije.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
gamer34 kaže...
LUNAT1C kaže...
dexxa86 kaže...

..

 

Jel moze screenshot neki? Gledao sam neki test i covjek je ono pogasio sve appove, a zauzece bilo 1,26GB.

 

1 1
Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.5.2014 15:29 (LUNAT1C).
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Pozdav, evo javljam se nakon 2 tjedna koristenja galaxy-a s5 , mob je oblican! Htio bi nabaviti onaj prijenosni punjac(dolje slika) ili kako se to tocno zove jer jako puno koristim mobitel i vec nekoliko puta mi se znao ispraznit, ima li toga kod nas za kupit? Ili ima li gdje za nabavit baterije? Jedan moj prijatelj ima S4 pa ima 3 pune baterije sa sobom i tako je rijesio trajnost baterije, jedna se isprazni drugu ubaci :)

Ovo ili nesto slicno ovome Ovo ili nesto slicno ovome
[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 15:37 (Skillzor69).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Skillzor69 kaže...

Pozdav, evo javljam se nakon 2 tjedna koristenja galaxy-a s5 , mob je oblican! Htio bi nabaviti onaj prijenosni punjac(dolje slika) ili kako se to tocno zove jer jako puno koristim mobitel i vec nekoliko puta mi se znao ispraznit, ima li toga kod nas za kupit? Ili ima li gdje za nabavit baterije? Jedan moj prijatelj ima S4 pa ima 3 pune baterije sa sobom i tako je rijesio trajnost baterije, jedna se isprazni drugu ubaci :)

 

Ili si kupi power bank (imaš u Linksu ili još bolje na Amazonu) ili si kupi par baterija.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Ak' putujes cesto i nemas prilike punit negdje mob (i slepas neku torbu sa sobom), powerbank je odlicna stvar (kak gore kolega kaze). Inace, imas i Zero lemon firmu koja ti dela baterije za (vise manje) sve poznatije mobove vrlo velikog kapaciteta.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Dali bi mogao ovaj power bank barem 1-2 puta napunit mob do 100% baterije? http://www.links.hr/?naziv=mobilni-usb-punjac-arctic-power-bank-4000-b-crni&option=artikl&id_artikl=481.500.034

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 17:45 (Skillzor69).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Mogao bi jednom do kraja, a drugi put do nekih 30-40%

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 17:55 (MaXt0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Ako zelis da 2 put napuni do kraja gledaj da ima 2x veci kapacitet od tvoje baterije, znaci 5600 mah, mada i to treba uzeti sa zenom soli jer te njihove specifikacije ne moraju biti istinite.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Tu igra koliko para, toliko muzike. Ja sam par godina imao jedan SONYev od 4000mAh i testirao sam s 2000mAh bat i bilo je po deklariranome i punilo je kao ludo - 2A što danas neki klasični punjači ne mogu isporučit. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
gamer34 kaže...
Ako zelis da 2 put napuni do kraja gledaj da ima 2x veci kapacitet od tvoje baterije, znaci 5600 mah, mada i to treba uzeti sa zenom soli jer te njihove specifikacije ne moraju biti istinite.

 

To se ne gleda tako, ako npr imaš 10000mAh power bank i imaš mob sa npr. 3200mAh, moći ćeš ga napuniti 2.5puta.

 

@Skillzor- daj punjač bi ti mogao napuniti mob oko 1.2 puta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 18:08 (Deawood).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Evo heavy duty case sa 7500mAh baterijom, na to sam mislio od ZeroLemona. Istina da je debiljina tu ali dobijes skoro 3 puta veci kapacitet a o zastiti da ne kazem... valjda ga mozes kamionom gazit :). Preorder trenutno.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Da, ako se uređaj koristi, jer u isto vrijeme i troši bat, ali ako uređaj ne gori dok se puni trebalo bi bit 3 puta ako je nazivni kapacitet točan.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Mitsuoka kaže...

Da, ako se uređaj koristi, jer u isto vrijeme i troši bat, ali ako uređaj ne gori dok se puni trebalo bi bit 3 puta ako je nazivni kapacitet točan.

 

Samo što nazivni kapacitet power bankova od 30$ nije točan. 

http://zerolemon.com/product/zerolemon-slimjuice-18600mah-external-battery-backup-charger-with-total-3a-output-dual-usb-output-black/

Scrollaj skroz na dno i pogledaj tablicu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
ukay1000 kaže...

Evo heavy duty case sa 7500mAh baterijom, na to sam mislio od ZeroLemona. Istina da je debiljina tu ali dobijes skoro 3 puta veci kapacitet a o zastiti da ne kazem... valjda ga mozes kamionom gazit :). Preorder trenutno.

Da ali kako se to puni? Jer S5 ima dolje poklopac na utoru za punjac.

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 15:39 (Skillzor69).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Skillzor69 kaže...
ukay1000 kaže...

Evo heavy duty case sa 7500mAh baterijom, na to sam mislio od ZeroLemona. Istina da je debiljina tu ali dobijes skoro 3 puta veci kapacitet a o zastiti da ne kazem... valjda ga mozes kamionom gazit :). Preorder trenutno.

Da ali kako se to puni? Jer S5 ima dolje poklopac na utoru za punjac.

Ak malo bolje pogledas mozes vidjeti da ima rupu dole di je poklopac.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Mogli ste odmah kupit Nokiu 3310 ako zelite da vam mobitel izgleda ko furate tenk u rukama.

 

Power bank je puno bolje rjesenje.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 18:47 (Edge).
 
2 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
ukay1000 kaže...
Skillzor69 kaže...
ukay1000 kaže...

Evo heavy duty case sa 7500mAh baterijom, na to sam mislio od ZeroLemona. Istina da je debiljina tu ali dobijes skoro 3 puta veci kapacitet a o zastiti da ne kazem... valjda ga mozes kamionom gazit :). Preorder trenutno.

Da ali kako se to puni? Jer S5 ima dolje poklopac na utoru za punjac.

Ak malo bolje pogledas mozes vidjeti da ima rupu dole di je poklopac.

Nisam mislio na to nego pise da ima dodatnu bateriju u onom case-u, pa me zanimalo kako je spojena ta dodatna baterija na mob posto dolje ima poklopac gdje ukopcas normalan punjac.

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

@ukay @skillzor

Ovo je baterija sa maskom, a ne maska sa baterijom. Znaci izvadis originalnu bateriju, ubacis zerolemon 7500mah bateriju i onda stavis 'heavy duty' case. Kad hoces puniti ukljucis normalno punjac...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice