Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.177
|
čitano: 447.058
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Od kad je došao 6.1 meni se baterija draina puno brže nego prije. Prije bi mob izdržao 1 dan bez frke, sad sigurno 20% kreće traje baterija. S23.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nešto je čudno i meni zadnjih nekoliko dana, iako mi je teško reći koliko kraće traje. Ono što me zasad muči je trošenje baterije dok spavam. Recimo jučer je bio na 100%, a 6h kasnije ujutro na 82%. Ne kužim što se događa. U postavkama baterije nema baš nekih korisnih informacija što ju troši. Piše da mi je Google Chrome kojeg inače uopće ne koristim bio na ekranu 10min u tom periodu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ima li nekakav Samsung Forum ili nešto gdje bi mogli pisati im?
10 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Meni je baterija fenomenalan, doduse odradio sam fr prije par dana. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bila je i meni. Pojavio se volte koji ne mogu isključiti s nekim updatom i od tada sve krenulo nizbrdo. Volte se ne da isključiti, ali mislim da nije do toga, nego da su baš zeznuli s updatom. Frend isto osjetio na svom foldu
9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

nije ista generacija, ali na S21FE sam isto imao problema s dolaskom OneUI 6.1.

isto se baterija počela trošiti značajno u periodima kad ne koristim mobitel. još sam 2 puta imao glitch sa svjetlinom ekrana jer je na gornjoj polovici ekrana svjetlina ispravno radila, dok je donja polovica imala max svjetlinu. točno je granica na sredini kao da sam upalio 2 aplikacije jednu ispod druge, ali se ovo moglo dogoditi bilo gdje, npr. na početnom zaslonu. srećom, brzo se pojavio minor update i od tad mi se čini da je oboje riješeno. napravio sam i wipe cache partition, preporučujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
I ja mučin muku sa baterijom na svojoj ultri, al' meni je krenilo par security updateova prije 6.1. Do tad dan ima brutalni sot. Na redditu postoji pinnan thread baš za ovaj problem i ekipa pokušava pomoći svima koji prijave problem. Meni ništa njihovo nije pomoglo. Thread je tu:
https://www.reddit.com/r/GalaxyS23Ultra/s/2UfmR0AAhH

Ja san u biti cilo vrime sumnja na revanced aplikaciju i dodatni microg servis, pa san ih oboje izbrisa i vratija se na obični youtube. Baterija mi je puno puno bolja.
lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice