Samsung Galaxy Note20

poruka: 13
|
čitano: 1.822
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Samsung Galaxy Note20

Najavljeno predstavljanje 05.08. 

Kakva su vaša očekivanja? Planira li tko kupiti? 

0 0 hvala 0
8 godina
Samsung Galaxy Note20

Suluda cijena...  Eto...  Sto to taj note nudi da nemože neki mobitel od 2000kn.... Ali ja sam laik.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Re: Samsung Galaxy Note20
Horatio_Hornblower kaže...

Suluda cijena...  Eto...  Sto to taj note nudi da nemože neki mobitel od 2000kn.... Ali ja sam laik.... 

ovakva usporedba ti je ista kao i da kažeš ,čemu bently košta 100k kada za 5000kn možeš kupit opel korsu  i sjest u nju i dovesti se od točke A do točke B . 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
9 godina
Samsung Galaxy Note20

0 0 hvala 0
8 godina
Samsung Galaxy Note20

Samo kazem da su mobiteli na vrhuncu trenutne tehnologije... 

Ekran je vrh vec zadnjih par godina i low end mobiteli imaju odlicne zaslone. 

Procesor ram kapacitet i vrsta memorije isto zadnjih par godina vrh

Optimiziranost isto izvrsna...

Beterija ovisi o modelu a u pravilu skupi modeli imaju losu bateriju

Kamera jedino gdje se vidi neka razlika ali dali je to vrijedno 1000eura e to odlucuje tržište...

Inace s serija se prodaje nikad losije zasto je to tako treba pitat kineze.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
17 mjeseci
sseennoonn kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

ovakva usporedba ti je ista kao i da kažeš ,čemu bently košta 100k kada za 5000kn možeš kupit opel korsu  i sjest u nju i dovesti se od točke A do točke B . 

Poredjenje ti je glupo na vise nivoa...

Kod auta fizicki primijetis dimenzije udobnost brzinu i sl 

Kod mobitela to fizicki jako tesko primijetis osim na benchmarcima tj kad trazis to....

U svakodnevnm radu nema sanse da primijetis bitne razlike.....Prosla su vremena kad iz generacije u generaciju primijetis drasticnu razliku u brzini, kvaliteti ekrana kvaliteti izrade... Sad da das laiku ko ne prati trziste note 10 i note 20 koliko bi ih pogodilo koji je noviji? Pogotovo recimo kod iphonea koji je fizicki identican nekoliko godina .....

5 godina

Note 10 i note 20 su oba premium flagship uredaji . Daj laiku samsung J5  za 1000kn i note 10 ,,i ako ne primjeti razliku u kameri ekranu zvuku fluidnosti opcijama  onda je žešći tudum . Razumijem ja što ti govoriš ,ali usporedit premium uređaj sa nekim  entry lvl je velika razlika u puno toga. Da li vrijedi note 10  7 ili 10 000kn ?  Ne. Ne vrijedi,isto kao ni taj J5 ne vrijedi 2000 ali jbg  tako je kako je. Svaka roba ima svog kupca.A razlika između notea 10 i 20 ne može biti astronomska,zato i nitko pametan osim ako nema viska love, ne kupuje svake  god novi nego preskace generaciju.

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
9 godina
Samsung Galaxy Note20

0 0 hvala 0
17 mjeseci
sseennoonn kaže...

Note 10 i note 20 su oba premium flagship uredaji . Daj laiku samsung J5  za 1000kn i note 10 ,,i ako ne primjeti razliku u kameri ekranu zvuku fluidnosti opcijama  onda je žešći tudum . Razumijem ja što ti govoriš ,ali usporedit premium uređaj sa nekim  entry lvl je velika razlika u puno toga. Da li vrijedi note 10  7 ili 10 000kn ?  Ne. Ne vrijedi,isto kao ni taj J5 ne vrijedi 2000 ali jbg  tako je kako je. Svaka roba ima svog kupca.A razlika između notea 10 i 20 ne može biti astronomska,zato i nitko pametan osim ako nema viska love, ne kupuje svake  god novi nego preskace generaciju.

Kad i gdje sam ja psomenuo entry level uredjaj? Pricam o note 10 i 20...

9 godina
Samsung Galaxy Note20

U firmi sam imao produljenje ugovora u 3 mj, pa sam rekao ajde čekat ću Huawei P40 pro da vidim kako će šljakati bez googla. Na kraju sam odustao od njega i sad čekam Note20 kojeg ću svakako uzeti. Malo me jedino brine koliko ću zapravo koristiti tu olovkicu, vjerujem da ću prvih mjesec dana sigurno koristiti a za dalje ovisno o tome koliko mi se bude dalo....

0 0 hvala 0
17 mjeseci
snake44 kaže...

U firmi sam imao produljenje ugovora u 3 mj, pa sam rekao ajde čekat ću Huawei P40 pro da vidim kako će šljakati bez googla. Na kraju sam odustao od njega i sad čekam Note20 kojeg ću svakako uzeti. Malo me jedino brine koliko ću zapravo koristiti tu olovkicu, vjerujem da ću prvih mjesec dana sigurno koristiti a za dalje ovisno o tome koliko mi se bude dalo....

Olovcica je dobra fora i ima svojih korisnih primjena ali da je bas neophodna i ne....

8 godina
Samsung Galaxy Note20

Note 20 i jabuka porez na budale i firme koje cvile poslije drzavi da ih sufinacira jer nemogu opstati na trzistu...  U americi moja firma koristi univerzalno neki zalosni blu mobitel jedino ceo i face imaju iphone i to ne najnoviji a inace firma moze kupit rvatsku da oce a ode obrti sa par tisuca eura kupuju mobitele vrijedne pola mjesecnih prihoda... Ali da sto ameri znaju o prihodima i biznisu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Samsung Galaxy Note20

Galaxy Note 20 (regularni, ne ultra ili plus) 1080p 60Hz ekran, 12 mp kamera, Exynos 990 za samo 999€.  Sigurno će past rekord u broju prodanih primjeraka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice