Samsung Galaxy A5 2016

poruka: 533
|
čitano: 201.460
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
bubimir13 kaže...

Nebi vjerovao al ima nas još koji kupujemo u trgovinama i tako pomažemo državni proračun i trgovce da se izbore na tržištu. Nemaju svi keš pri ruci...

Sve je to ok i slobodno pomaži kome želiš, ali ne možeš reći da A5 košta 3300 kn samo zato što je toliko kod operatera, ako ćeš ga već uzimati kod operatera onda ga uzmeš na pretplatu.

Ako ga ja mogu novog nabaviti za 2000 kn onda mu je to realna cijena i o toj cijeni treba pričati.

I možda nemaju svi keš pri ruci ali nemaju svi ni dodatnih 1300 kn da ih bacaju ili dijele prebogatim operaterima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 17:00 (tommy_vercetti).
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

dali je nettko uzimao zastitu za a5? nisam ljubitelj maski jer mob izgubi na ljepoti i nikad dosad nisam ju nosio,ali nisam ni bas ono staklo debelo. Zanima me obicna folija ali da je kvalitetna? ja jos nisam nasao :/ ako neko moze nek linka

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Meni se A5 2016 bas ono svida..imao sam S6 i nisam mogo izdrzat tako losu bateriju...a ovaj iako je losiji od S6 dobro je to sto ima jacu bateriju,i sto lici na S6 a takoder ima i utor za microSD.
Dobar je odabir jer se nade zapakiran po 2000/2100kn.
Svarno povoljno.
Meni je moj Z3 vec dosadio,kad je uredaj prevelik a S6 mi je bio odlican u ruci zato bih ga htio mjenjat za ovaj A5...ali ovdje su komentari da ga ne mjenjam..hm neznam ni sam
Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

brate mjenjaj,za 2000kn ovakav telefon a niti ti treba jaci bolji i sl... imao sam sve high end telelfone i vjeruj mi nema razlike neke sad....uzimaj,osjvezi se :)

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
tommy_vercetti kaže...
bubimir13 kaže...

Nebi vjerovao al ima nas još koji kupujemo u trgovinama i tako pomažemo državni proračun i trgovce da se izbore na tržištu. Nemaju svi keš pri ruci...

Sve je to ok i slobodno pomaži kome želiš, ali ne možeš reći da A5 košta 3300 kn samo zato što je toliko kod operatera, ako ćeš ga već uzimati kod operatera onda ga uzmeš na pretplatu.

Ako ga ja mogu novog nabaviti za 2000 kn onda mu je to realna cijena i o toj cijeni treba pričati.

I možda nemaju svi keš pri ruci ali nemaju svi ni dodatnih 1300 kn da ih bacaju ili dijele prebogatim operaterima.

 

Sve stoji al nemaju SVI keš spreman na izbacit preko njuške ili negdje drugdje. Meni je više odgovaralo dat 4800 na 12 rata nego izbacit 3 kile na ruke preko njuške. Nekome više paše obrnuto, al ne možeš zato držat lekcije ljudima.

8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Tom logikom "na rate" bi ti bilo svejedno i da telefon košta 10.000 ako ga možeš dobiti na 24 ili 36 rata.

Daj ajmo se uozbiljit, kad se po forumima priča o cijeni telefona uvijek se za relevantnu uzima ona po oglasima, a ne ona na rate.

A sasvim je druga stvar jel ti imaš keš ili nemaš, to su tvoje osobne stvari.

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

okidač je bio tvoja konstantacija ''tko još kupuje'' kod neznam koga. Dosta ljudi. Podcjenjuješ i ne uzimaš relevantne stvari u obzir jer baš se nekome da zajebavat sa kojekakvim džanerima po njuškalu pa ode u T-com jer mu ističe ugovor i dobije uređaj za siću, makar neki mislili obrnuto. Ja ti samo dajem drugačiji pogled na stvari, pa ti uzmi ili ne uzmi u obzir da takvih ljudi o kojima ja pričam ima dosta ako čak ne i većina još uvijek.

12 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Jeli ima mogućnost dual sima? pise ali opet volim biti sigurna i pitati :D pošto mi jedna sim kartica sluzi za sve a druga samo za sms pa..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Osjeti li se kakav lag u browsanju i opcenito igrajuci se po mobitelu?
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

ja iskreno ne osjetim nista,koristio sam dosad par samsung uredaja kao sto su s4 s5 alpha itd i touchwiz je stekao,no ovaj a5 nije ugusen s toliko samsungovih stock aplikacija i mobitel nevjerovatno je fluidan,za samsunga naravno. i naravno ako ga ne prekopas sa mil aplikacija i gluposti. ja imam osnovno znaci fejs viber instagram rezultati 24h i jos par slicnih i mob je mala beba,pogtovo baterija

 

p.s. dali je neko narucio foliju s ebaya,ja nemogu nac foliju a nebih staklo ono debelo :/ ako neko je neka mi linka na pm ako nije problem

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 16:41 (RondoVK).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Hm... Meni recimo a5 ne lezi fino, pretezak je.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Pa zasad ne, nakon tjedan dana korištenja... Možda s vremenom dođe, vidjet ćemo :) 

 

Prvi dojam je nepromijenjen... Baratanje s mobom je odlično, baterija me impresionira iz dana u dan, a laga za sad barem nema...

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Ako stignes stavi koju fotku u uvjetima loseg osvjetljenja i koju HDR i koju panoramu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

dali se nekom na a5 novom nakon sto se skine s punjaca i npr 5-6 puta kroz 2-3h da se koristi telefon i da npr 7 put kad stisnes home tipku da ti se upali ekran da ga otkljucas i onak kad ti se pali taj ekran onako pali ga usporeno a ne fluidno ko prvih 6puta? :D meni se to dogada,malo ubada u oci ali sve ostalo ekstra sljaka

 

p.s. dali je ko narucivao foliju a ne staklo s ebaya? :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
RondoVK kaže...

dali se nekom na a5 novom nakon sto se skine s punjaca i npr 5-6 puta kroz 2-3h da se koristi telefon i da npr 7 put kad stisnes home tipku da ti se upali ekran da ga otkljucas i onak kad ti se pali taj ekran onako pali ga usporeno a ne fluidno ko prvih 6puta? :D meni se to dogada,malo ubada u oci ali sve ostalo ekstra sljaka

 

p.s. dali je ko narucivao foliju a ne staklo s ebaya? :)

 Ovo usporeno paljenje ekrana...primjetio na S6 6.0.1. beta...možeš to ubrzat tj ugasit tu animaciju. Mislim da su tu foru pokupili od Apple-a - kao to sporo paljenje ekrana.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ne vidim smisao kupovine samsungove A serije zbog toga što nema nikakvu developersku podršku, custom romove, a službeni update-i kasne mjesecima ili godinama.

 

Ja koristim Samsung A700f

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Na prvoj recenziji za ovaj mob citam pohvale za bateriju,pa ajmo ljudi onaj tko ga ima koliko ste on screen dobili otprilike?

Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
A700f bi trebao biti galaxy A7 2016 s exynosom?
Kako si zadovoljan uredajem, fludinoscu, baterijom i kamerom?

Cudno mi je da a5 ima f1.9 a a7 f2.0...
Sigurno je neka caka..mozda na papiru izgleda a5 bolje, al ga u stvarnosti a7 tuce?!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
R36 kaže...
RondoVK kaže...

dali se nekom na a5 novom nakon sto se skine s punjaca i npr 5-6 puta kroz 2-3h da se koristi telefon i da npr 7 put kad stisnes home tipku da ti se upali ekran da ga otkljucas i onak kad ti se pali taj ekran onako pali ga usporeno a ne fluidno ko prvih 6puta? :D meni se to dogada,malo ubada u oci ali sve ostalo ekstra sljaka

 

p.s. dali je ko narucivao foliju a ne staklo s ebaya? :)

 Ovo usporeno paljenje ekrana...primjetio na S6 6.0.1. beta...možeš to ubrzat tj ugasit tu animaciju. Mislim da su tu foru pokupili od Apple-a - kao to sporo paljenje ekrana.

 da ali ja nisam nista mjenjao to palenje i nekad mi sporo nekad ultra brzo,kuzis? znaci nesto je do procesora ili tak nes. gdje to mogu promijenit? di je to pod postavkama

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
x360gamer kaže...
A700f bi trebao biti galaxy A7 2016 s exynosom?
Kako si zadovoljan uredajem, fludinoscu, baterijom i kamerom?

Cudno mi je da a5 ima f1.9 a a7 f2.0...
Sigurno je neka caka..mozda na papiru izgleda a5 bolje, al ga u stvarnosti a7 tuce?!

 Ima velik ekran i koristim ga za gledanje Twitch streamova, Youtube, Messenger i Viber.

 

I slušanje muzike, naravno.

 

Baterija je dobra, može izdržati dva dana ako ga koristiš kao mobitel i mp3 player. Ako ga rasturaš glupostima onda samo par sati.

 

Kamera je lošija nego što sam očekivao, fotografije su dobre samo kad je osvjetljenje predobro. Inače su prosječne, a često i jadne.

 

Zna biti trzav, spor, freezati, nekad se kamera zacrni pa moraš restart, aplikacije ponekad crashaju i sl. Ali to je tzv. Android iskustvo.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Znaci, ipak netko daje i realno?! stanje..
Nije nista kako pise, vec svako svog konja hvali...
Kamera po gsm areni na a5 16 je mslo ispod S6, pa mi nije jasno...

Znaci, ipak se nemoze androida natjerat da je fluidan?
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

kazem ti ja meni je zacudavajuce fluidan telefon! osim ponekad sam kad stisnem home tipku prilikom otkljucavanja ali to je nerpimjetno,mob leti..... za a5 govorim. eo 7 dan mobitela i nista jos sve super

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016

Neznam dali slucajno ili ne -

Uglavnom, zastekao u samim postavkama, a uredaj tek upaljen...

Neznam stvarno sta bi mislio. + mnogi se zale na kameru, pogotovo u low lightu. A5 2015 je bio los u low lightu (ima frend).

Stavi neku fotku kada vani nebude sunca i jednu indoor s slabim osvjetljenjem...

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Onjegin kaže...
x360gamer kaže...
A700f bi trebao biti galaxy A7 2016 s exynosom?
Kako si zadovoljan uredajem, fludinoscu, baterijom i kamerom?

Cudno mi je da a5 ima f1.9 a a7 f2.0...
Sigurno je neka caka..mozda na papiru izgleda a5 bolje, al ga u stvarnosti a7 tuce?!

 Ima velik ekran i koristim ga za gledanje Twitch streamova, Youtube, Messenger i Viber.

 

I slušanje muzike, naravno.

 

Baterija je dobra, može izdržati dva dana ako ga koristiš kao mobitel i mp3 player. Ako ga rasturaš glupostima onda samo par sati.

 

Kamera je lošija nego što sam očekivao, fotografije su dobre samo kad je osvjetljenje predobro. Inače su prosječne, a često i jadne.

 

Zna biti trzav, spor, freezati, nekad se kamera zacrni pa moraš restart, aplikacije ponekad crashaju i sl. Ali to je tzv. Android iskustvo.

 Iskreno, ja ništa od ovog nisam doživio... Mobitel radi fluidno i perfektno. Baterija je čudo, jer visim na mailu, internetu, teamvieweru cijeli dan, a na kraju dana mi ostane 30-50% baterije, kako koji dan. Napominjem da sam prije imao LG G2 koji ima jaču bateriju, i jedva je držala cijeli dan... Trčao bi na punjač navečer... 

 

Ni jedno rušenje aplikacije, ni jedno zacrnjenje kamere, nikakvo trzanje, freezanje ni sporost u radu do sad... Ja sam oduševljen ovim mobitelom.

 

Kad se sjetim da sam ga uzeo sa skepsom i niskim očekivanjima, ovo je preporod!

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
Tokom noći se skinuo OTA update :) kaže u opisu optimizacija sustava, sigurnost i sprečavanje rušenja aplikacija... Doduše, ja nisam nikad imao ni jedno rušenje, al vidjet ćemo dal će pomoći nekome tko je imao problema... :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Ja sam stvarno uvijek ''pljuvao'' po samsunugu i touchwizu sjecam se kad sam imo s5,al brate mili ovaj novi a5 je čudo :D kako krašanje aplikacija kaki lagovi,mob radi ko singerica,stvarno svaka preporuka! pogotovo dizajn i cijena

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Jel ovi A5 kupljeni od naših operatera imaju mogućnost korištenja microSD sluta za SIM kartice?

Jel neko testirao svoj A5 na tu mogućnost?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

Za one koji imaju a5 2016....koliko ste punili mob kad ste ga prvi put punili? jeste li ga odma nakon što ste ga upalili ostavili da se napuni do 100% ili ste koristili mob da se isprazni do kraja pa tek onda punili? meni je dosao sa 46% baterije, pa me zanima šta da sada radim? da ga stavim odma na punjac ili da ga koristim dok ne potrošim ovih 46% baterije ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A5 2016
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A5 2016

stvarno me baterija šokira kolko moze durat na ovom a5.čudo! 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice