Samsung A30S problem sa punjenjem

poruka: 4
|
čitano: 3.856
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung A30S problem sa punjenjem

 Mobitel je star oko 3 godine, problemi sa punjenjem su lagano počeli prije par mjeseci, naime jako često se mobitel nebi punio brzo koliko bi trebao i često bi se pojavljivala poruka da se treba provjeriti spoj usb kabela i punjača, ali nakon par pokušaja bi uspio napunit, međutim problemi su postajali sve gori i gori i sad više uopće ne reagira na punjač nego ga moram priključit na pc/laptop i onda hoće puniti (ali ne može transferirat podatke i pc ne prepoznaje mobitel), dakle u čemu bi mogao biti problem? Pokušao sam i sa drugim punjačima, ali neće. 

Ukratko puni se na pcu, ali ne puni preko punjača. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung A30S problem sa punjenjem

imao sam A30s.

nakon dvije godine nestao je onaj završni, nazovimo ga klik zuba koji drži kabel utikanim.

mrcvario se mjesecima. namjestiš da puni i ne smiješ pipnut kabel ili uređaj, tada kabel ispadne.

masovna pojava.  nisi iznimka.  btw jako solidan uređaj.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung A30S problem sa punjenjem
Ako ne sjedne do kraja i krene ispadat iz utora, jedini razlog tome je nabijena prašinetina koju treba nekom iglom iskopati. Nakon toga nema problema. U slučaju da ne puni na smart (brze) punjače a na komp i glupe da, često je problem u vezi između konektora i matične ploče ili rjeđe samog konektora i tu ne pomaže čišćenje nego zamjena konektora ili lemljenje prekinute veze, što sam prvo naveo. Greška je u dizajnu kućišta i duljini flat veze koju su stavili a zahvaća skoro sve A linije od Ax0 i x1 serije. Novije kao x2 i x3 nemaju tih problema.
Slažem to i cijena bude od 225 do cca 300kn, ovisno kak sve treba.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung A30S problem sa punjenjem

Također vam savjetujem da promijenite lokaciju za punjenje.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2023 16:50 (burbigo).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice