Eliminator reklama

poruka: 6
|
čitano: 2.055
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Eliminator TV reklama

Dakle zanima me kako izraditi ili da netko izradi eliminator reklama na "digitalnoj televiziji". Je li moguće da na cijelom guglu na HR nitko o tome nije nista napisao? Nemoguće??..nebitno...Dakle kako napraviti eliminator lažljivih x reklama s glupim malim slovima na televiziji koje vam govore da ste glupi i da je sasvim legitimno x vas u zdrav mozak jer ste glupi. Pretpostavljam da će rasprava krenuti u smjeru kako detektirati reklamu. Možda po jačini zvuka , možda po nekakvoj bazi kad ulijeću reklame pa prebaci na drugi program...pricam gluposti, ne znam...Neka se netko obogati na ovom proizvodu i neka taj proizvod oznaci pomak ljudske svijesti, ali i ne mora {#}. Registrirao sam se samo da pokrenem više ovo pitanje. Ne pišite gluposti nego budite ozbiljni i dajte bar neke ideje.

 

 

H - V - A - L - A !!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eliminator TV reklama

Evo, krenes od wikipedije.

Naravno ne na hrvatskom.

http://en.wikipedia.org/wiki/Commercial_skipping

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2014 22:57 (Ante).
15 godina
offline
Eliminator reklama

Jedino smisleno što mi pada na pamet je pratiti određene TV stanice i redovito ažurirati isječke koji automatski idu prije i poslije reklamnog bloka.

Poslije toga, samo je pitanje kompleksnih algoritama koji rade u realnom vremenu i prepoznavaju taj isječak iz tv-signala te prebacuju sa i na TV program

 

ILI, jednostavno uzmeš daljinski u ruke i klik!

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Eliminator reklama

Dalo bi se nešto sigurno izvesti, prvo što mi pada napamet instalirati u digitalni prijemnik softwer koji bi detektirao reklame te automatski prebacio na neki drugi program. Reklame je veoma jednostavno detektirati po jačini zvuka...

Uglavnom sviđa mi se ova tema, ide pod bookmark {#}

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Eliminator reklama

Ante i nisi dao neki link...prizeljkujem zasada instaliranje u digitalni prijemnik softwera koji bi detektirao reklame te automatski prebacio na neki drugi program {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eliminator reklama

Hmmm sto se tice nasih televizija ..oni su smradovi ...

 

Zašto?

 

Kad su reklame na RTL-u prebacim na novu kad ono i tamo reklame ..isto i sa rtl +  i doma tv ...nekada znaju bit totalno iste reklame ....

 

Dobra ideja ,,,

 

 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice