Asus Google Nexus 7

poruka: 202
|
čitano: 94.207
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Google Nexus 7".
15 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Sunshin kaže...

Hej ljudi, jel se Nexus verzija sa 8gb još uvijek pravi? Neki tip prodaje novi Nexus 7, 8GB, piše na kutiji da je proizveden prošli mjesec, ali ja sam mislio da su se ti 8GB modeli prestali praviti?

 

Pa sad ne znam šta bi mislio

 

 

ja sam prije sedam dana dobio 8GB verziju... iz Njemacke

 

13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Jel iko od vas kupio ikakav drzac za auto preko Ebay-a? Ima ih dosta razlicitih pa neznam koji mi je najbolje uzeti...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Jel iko od vas kupio ikakav drzac za auto preko Ebay-a? Ima ih dosta razlicitih pa neznam koji mi je najbolje uzeti...

Odustao sam od svega toga i najbolje rješenje - čičak.

 

Zalijepiš dvije trake običnog čička na N7 i onu suprotnu stranu negdje u auto, drži odlično, tako npr. držim i mobitel na volanu i sl.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Mitch kaže...
MaXt0r kaže...

Jel iko od vas kupio ikakav drzac za auto preko Ebay-a? Ima ih dosta razlicitih pa neznam koji mi je najbolje uzeti...

Odustao sam od svega toga i najbolje rješenje - čičak.

 

Zalijepiš dvije trake običnog čička na N7 i onu suprotnu stranu negdje u auto, drži odlično, tako npr. držim i mobitel na volanu i sl.

ma znam, al ga nemogu pozicionirat kako treba...

The future is Fusion - AMD
11 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Danas sam dobio nexus 7 pa me zanima koje romove koristite?

No matter how far we are, we are always looking at the same sky!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
TheAtomicMiner kaže...

Danas sam dobio nexus 7 pa me zanima koje romove koristite?

zadnja verzija stock JB, sa root. meni ništ drugo i nije potrebno.

last.fm/user/jolly_bravo
15 godina
offline
Asus Google Nexus 7

stock ... bez root-a za sada

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
TheAtomicMiner kaže...

Danas sam dobio nexus 7 pa me zanima koje romove koristite?

Purity 5.7 i m-kernel a56, najbolje naravno...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Jel' potrebno rootovat da bi radio OTG kabal? Na Xperia S radi bez rootovanja ali na Nexus 7 nece...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Jel' potrebno rootovat da bi radio OTG kabal? Na Xperia S radi bez rootovanja ali na Nexus 7 nece...

Meni je radio, ali samo nešto osnovno.

 

 

Stavi m-kernel a56 i riješeno, samo moraš prije unlockanja BL-a kopirat ovo šta imaš gore jer se sve briše (aplikacije nećeš moć jer nemaš root za backup, a za root ti treba unlock BL)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Znaci da je ipak treba root. Nece mi ni miš, ni tastatura, USB stick kad ustekam samo svjeti i nista ne prijavljuje

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Znaci da je ipak treba root. Nece mi ni miš, ni tastatura, USB stick kad ustekam samo svjeti i nista ne prijavljuje

Nexus 7 se kupuje upravo zato kaj ga odma mozes rootat i sve....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Pozdrav danas si planiram kupit nexus 7 wifi 16gb tu kod nas pa me zanima di ga je najbolje uzet s obzirom na duljinu garancije i cijenu. I koja je fora sa refurbished verzijama. Hvala 
PS. ako je jeftinij naručit iz vana i to je opcija nije mi bed malo pričekat
{#} 

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
Fixcar kaže...

Pozdrav danas si planiram kupit nexus 7 wifi 16gb tu kod nas pa me zanima di ga je najbolje uzet s obzirom na duljinu garancije i cijenu. I koja je fora sa refurbished verzijama. Hvala 
PS. ako je jeftinij naručit iz vana i to je opcija nije mi bed malo pričekat
{#} 

Refurbished verzije bas ne zelis, to su ove koje su imale kvar (najcesce maticna ili ekran) pa je samo ta komponenta zamijenjena i stavljena u novo kuciste

 

najeftinije bi bilo ovdje za uzet :

http://www.edigital.hr/Tablet_racunala/Nexus_7_(NEXUS7-1B001A)_tablet__+_Android_4.1_JB-p33990.html?bid=&partner=10001

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Imate li vi problema na svom Nexusu sa Skype-om?

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Mitch kaže...
Fixcar kaže...

Pozdrav danas si planiram kupit nexus 7 wifi 16gb tu kod nas pa me zanima di ga je najbolje uzet s obzirom na duljinu garancije i cijenu. I koja je fora sa refurbished verzijama. Hvala 
PS. ako je jeftinij naručit iz vana i to je opcija nije mi bed malo pričekat
{#} 

Refurbished verzije bas ne zelis, to su ove koje su imale kvar (najcesce maticna ili ekran) pa je samo ta komponenta zamijenjena i stavljena u novo kuciste

 

najeftinije bi bilo ovdje za uzet :

http://www.edigital.hr/Tablet_racunala/Nexus_7_(NEXUS7-1B001A)_tablet__+_Android_4.1_JB-p33990.html?bid=&partner=10001

E sad u edigitalu imaju po meni dva ista uređaja jedan za 1300kn i drugi za 1500 koja je fora s tim

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 16:19 (Fixcar).
12 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Fixcar kaže...
Mitch kaže...
Fixcar kaže...

Pozdrav danas si planiram kupit nexus 7 wifi 16gb tu kod nas pa me zanima di ga je najbolje uzet s obzirom na duljinu garancije i cijenu. I koja je fora sa refurbished verzijama. Hvala 
PS. ako je jeftinij naručit iz vana i to je opcija nije mi bed malo pričekat
{#} 

Refurbished verzije bas ne zelis, to su ove koje su imale kvar (najcesce maticna ili ekran) pa je samo ta komponenta zamijenjena i stavljena u novo kuciste

 

najeftinije bi bilo ovdje za uzet :

http://www.edigital.hr/Tablet_racunala/Nexus_7_(NEXUS7-1B001A)_tablet__+_Android_4.1_JB-p33990.html?bid=&partner=10001

E sad u edigitalu imaju po meni dva ista uređaja jedan za 1300kn i drugi za 1500 koja je fora s tim

Ovaj jeftiniji ti ima 8GB ako se ne varam.

WordPress ❤
12 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Imate li vi problema na svom Nexusu sa Skype-om?

Nemam problema, koristim ga često.

 

Kakvih problema imaš?

WordPress ❤
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
OriginalEXE kaže...
MaXt0r kaže...

Imate li vi problema na svom Nexusu sa Skype-om?

Nemam problema, koristim ga često.

 

Kakvih problema imaš?

kad sam ga prvi put bio instalirao, cim se prijavim, bude ukljucen 3 sekunde i odmah se srusi. Mislio sam da cu rijesiti problem ako ga reinstaliram. Otisao sam fino u postavker, deinstalirao ga, krenem u market da ga ponovo skinem. Preuzimanje odradi kako treba i kad dođe do instalacije prijavi gresku sa brojem -24.

The future is Fusion - AMD
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2013 17:29 (MaXt0r).
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
Fixcar kaže...

E sad u edigitalu imaju po meni dva ista uređaja jedan za 1300kn i drugi za 1500 koja je fora s tim

ovaj za 1300 je 8GB, na Amazon.de je 200€ + shipping tako da je neisplativo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Asus Google Nexus 7

da te pitam @Mitch zasto toliko hvalit m-kernel, nista posebno, dapače, koristim PA 3.67 i Faux123 mainline kernel OC 1.4 gHz i GPU 520 mHz, screen on time 6-7 sati bez problema, ovako sam probao skoro svaki kernel ali ni jedan ne odudara previse od drugog

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Evo upravo drzim svoj neksus u rukama i moram priznat da je poprilicno fora. I da pitam jos nekaj! Koja je fora sa free kreditom od 25 dolara i transformers , vidio sam na webu da to dolazi u paketu pa me zanima di je to ako postoji

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
ashcro kaže...

da te pitam @Mitch zasto toliko hvalit m-kernel, nista posebno, dapače, koristim PA 3.67 i Faux123 mainline kernel OC 1.4 gHz i GPU 520 mHz, screen on time 6-7 sati bez problema, ovako sam probao skoro svaki kernel ali ni jedan ne odudara previse od drugog

Najfluidniji....probao sam sve zadnje bete, faux, franco, m, trinity, i nijedna nije ko m-kernel.

 

 

Undervolt, 1.5GHz, 470 mHz GPU, i dura po dva dana (oko 7h screen)

 

 

edit - fixcar, bilo je prvih par verzija ukljucujuci moju koje su dolazile sa 25$ Play Store gift karticom, pa imas taj credit za kupovat aplikacije

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2013 10:15 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Mitch kaže...
ashcro kaže...

da te pitam @Mitch zasto toliko hvalit m-kernel, nista posebno, dapače, koristim PA 3.67 i Faux123 mainline kernel OC 1.4 gHz i GPU 520 mHz, screen on time 6-7 sati bez problema, ovako sam probao skoro svaki kernel ali ni jedan ne odudara previse od drugog

Najfluidniji....probao sam sve zadnje bete, faux, franco, m, trinity, i nijedna nije ko m-kernel.

 

 

Undervolt, 1.5GHz, 470 mHz GPU, i dura po dva dana (oko 7h screen)

 

 

edit - fixcar, bilo je prvih par verzija ukljucujuci moju koje su dolazile sa 25$ Play Store gift karticom, pa imas taj credit za kupovat aplikacije

Znači ništa od mojih besplatnih igrica filmova i knjiga {#}

e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
15 godina
online
Asus Google Nexus 7

Zato su tu {#} metode sa mobilism i ipmart foruma

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus Google Nexus 7

jel mozes rec koliko undervoltas, razmisljao sam si ako je tako dobar da ga probam kad se slegnu stvari sa 4.3, fastbootao sam image jucer i malo se prisjecam stock ROM-a i kernela

13 godina
neaktivan
offline
Asus Google Nexus 7

Danas mi se u notification bar-u pojavio update za Android 4.3.0 i ja sam ga pokrenuo, on se resetovao u recovery (TWRP) i tako ostao. Kad sam ga resetovao opet u sistem i pogledao u postavkama, i dalje mi stoji 4.2.2. Kad odem na azuriranje sustava, govori mi da nema azuriranja...

The future is Fusion - AMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...

Danas mi se u notification bar-u pojavio update za Android 4.3.0 i ja sam ga pokrenuo, on se resetovao u recovery (TWRP) i tako ostao. Kad sam ga resetovao opet u sistem i pogledao u postavkama, i dalje mi stoji 4.2.2. Kad odem na azuriranje sustava, govori mi da nema azuriranja...

Za OTA update mora bit stock recovery.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Google Nexus 7
Mitch kaže...
MaXt0r kaže...

Danas mi se u notification bar-u pojavio update za Android 4.3.0 i ja sam ga pokrenuo, on se resetovao u recovery (TWRP) i tako ostao. Kad sam ga resetovao opet u sistem i pogledao u postavkama, i dalje mi stoji 4.2.2. Kad odem na azuriranje sustava, govori mi da nema azuriranja...

Za OTA update mora bit stock recovery.

Pa kako mogu uraditi update, a da ne obrise sve aplikacije?

The future is Fusion - AMD
15 godina
online
Re: Asus Google Nexus 7
MaXt0r kaže...
Mitch kaže...
MaXt0r kaže...

Danas mi se u notification bar-u pojavio update za Android 4.3.0 i ja sam ga pokrenuo, on se resetovao u recovery (TWRP) i tako ostao. Kad sam ga resetovao opet u sistem i pogledao u postavkama, i dalje mi stoji 4.2.2. Kad odem na azuriranje sustava, govori mi da nema azuriranja...

Za OTA update mora bit stock recovery.

Pa kako mogu uraditi update, a da ne obrise sve aplikacije?

Backup sa Titanium Backup-om (kako bi i inače), staviš stock recovery (nađeš na xda) i sam ideš na Settings - > About -> Software Update (ili kako već)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice