Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.104.110
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
funky boy kaže...

Pozz,dali postoji Hill climb racing igra za android 2.1,nmg ga nac na marketu.Hvala

 

Pozdrav,

igra nije na marketu zato što najvjerovatnije nije kompatibilna sa androidom 2.1. Ja koristim android 2.2 i mogu igru bez problema preuzeti i instalirati. Također radi bez greške. Ako ne želiš preći na android 2.2/2.3 pokušaj preuzeti .apk file od igrice(googlaj nešto kao hill climb.apk) te ga instaliraj pomoću File Managera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Fabe13 kaže...
funky boy kaže...

Pozz,dali postoji Hill climb racing igra za android 2.1,nmg ga nac na marketu.Hvala

 

Pozdrav,

igra nije na marketu zato što najvjerovatnije nije kompatibilna sa androidom 2.1. Ja koristim android 2.2 i mogu igru bez problema preuzeti i instalirati. Također radi bez greške. Ako ne želiš preći na android 2.2/2.3 pokušaj preuzeti .apk file od igrice(googlaj nešto kao hill climb.apk) te ga instaliraj pomoću File Managera.

Ako nije podrzana na 2.1 nece mu radit ako skine s google-a,jednostavno nije podrzana.

10 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Eee imam pitanje za ovog sto je nosio mob u servis kolko si platio popravak radi hard bricka, jer vidim da sam brickal x8-cu pa da mi ne opali neku veliku cjenu, rade mob onda bacim u smece, i onako koristim vec dugo Arc S! Imo sam vec puno brickova s tim androidima al nikad hard brick, pa ako neko zna kolko dode popravak pa da mi javi cim prije:D

 

Budy
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

U pravu si, onda mora preći na noviju verziju androida ako želi igratit tu igricu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

Eee imam pitanje za ovog sto je nosio mob u servis kolko si platio popravak radi hard bricka, jer vidim da sam brickal x8-cu pa da mi ne opali neku veliku cjenu, rade mob onda bacim u smece, i onako koristim vec dugo Arc S! Imo sam vec puno brickova s tim androidima al nikad hard brick, pa ako neko zna kolko dode popravak pa da mi javi cim prije:D

 

 

Ja sam odnio mob na servis prije skoro 2 godine zbog hard bricka. Nisu mi ništa naplatili zato što sam imao garanciju, ali ako nemaš garanciju ne vjerujem da će ti se isplatit popravak jer ti oni moraju promijenit matičnu ploču. Mislim da se ona ''sprži'' kad ti se dogodi hard brick.

10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ah, probat cu jos s ca 42 kablom ak ga uspijem vratit, a ako ne dat cu ga s garancijom pa da vidimo, al unlocal sam bootloader i mob se upalio normalno, i onda kad sam ga reboot eto ti k* xD

Budy
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

Ah, probat cu jos s ca 42 kablom ak ga uspijem vratit, a ako ne dat cu ga s garancijom pa da vidimo, al unlocal sam bootloader i mob se upalio normalno, i onda kad sam ga reboot eto ti k* xD

 

Jbg otišla matična najvjerovatnije...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

Ah, probat cu jos s ca 42 kablom ak ga uspijem vratit, a ako ne dat cu ga s garancijom pa da vidimo, al unlocal sam bootloader i mob se upalio normalno, i onda kad sam ga reboot eto ti k* xD

Probaj još repairati sa PCCompanionom, ako ti nije odmah poslije unlockanja krep'o.

Neki su uspijeli spasiti mob od hard bricka

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
CXZpro4all kaže...
TheDarkDefender kaže...

Ah, probat cu jos s ca 42 kablom ak ga uspijem vratit, a ako ne dat cu ga s garancijom pa da vidimo, al unlocal sam bootloader i mob se upalio normalno, i onda kad sam ga reboot eto ti k* xD

Probaj još repairati sa PCCompanionom, ako ti nije odmah poslije unlockanja krep'o.

Neki su uspijeli spasiti mob od hard bricka

Čisto sumnjam da će mu to pomoći

10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ako su nakon hard bricka uspjeli s pc comp. Ili seus programom spasiti mob dam tom liku sve pare kaj imam, ono nije bio hard nek soft brick, napravio sam i ja soft brick i spasio mob, jedina sansa da spasim sad mob da pokusam s ca kablom preko maticne  ili da ga dam popravit s garancijom:)

Budy
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 17:50 (TheDarkDefender).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

Ako su nakon hard bricka uspjeli s pc comp. Ili seus programom spasiti mob dam tom liku sve pare kaj imam, ono nije bio hard nek soft brick, napravio sam i ja soft brick i spasio mob, jedina sansa da spasim sad mob da pokusam s ca kablom preko maticne  ili da ga dam popravit s garancijom:)

Pokušaj s kabelom, ali ja ti preporučam da ako ti još vrijedi garancija da mob pošalješ u servis. Oni će ti ga sredit za koji tjedan .

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Imam pitanje.. Na X8 sam stavio Froyo Pro rom, prije toga sam ga otključao za sve sim kartice kodom koji je dobiven od strane operatera.. Dogodi mi se to da ako stavim recimo VIP karticu u uređaj sve bude ok dok je koristim, ako je izvadim iz SIM utora i ponovno vratim, kada uključim mobitel traži me ponovno kod za otključavanje mreže (uređaja). 

 

Zna li netko o čemu se radi i kako riješit to?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Dobra večer ljudi! Dugo se nismo čuli.

 

Ima li što novo po pitanju "custom" ROM-ova za ovaj mobitel? Prije nešto više od godinu dana sam bratu stavio GingerDX v028 i nije baš nešto stabilan. Zna se resetirati, zablokirati ili izaći iz aplikacije, a i spor je, pa mi recite neki drugi ROM koji je po vašem mišljenu jedan od boljih.

Ovaj je bio na glasu kao najbolji, ali izgleda da baš i nije. Ne znam, možda sam trebao samo ponovno instalirati GingerDX samo da bude sve na čisto, ali nisam. Da stavim v031 ili koji je već najnoviji GingerDX?

 

"Bootloader" nisam otključavao, pa ako se ne varam ne mogu stavljati "custom kernele", a oni pak donose nove mogućnosti uz "custom" ROM-ove. Je li tako nekako?

 

Dakle, preporučite mi neki dobar ROM.

 

Hvala!

 

EDIT: CWM je već instaliran.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 20:58 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ma nemas tu nista vise bas nesto birat,pronadi na xda koji ROM-ovi su top,procitaj par komentara i nadi najbolji jer skoro na svakom ROM-u radi sve tako da ne mozes pogrjesiti.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Onda ću napraviti tako.

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Instaliraj JellyBread. Verzija 4.5 je buidana u 6. mjeseu ove godine, tako da je updatean dosta, ima za stock kernel. Ja sam ga instalirao i jako sam zadovoljan brzinom. Themane su sve sistemske aplikacije tako da izgleda kao JellyBean.


LINK NA XDA

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Sinoć sam stavio JellyBread na bratov mobitel i puno je bolji od GingerDX-a. Puno je brži nego prije i dobro izgleda. Svidjela mi se mogućnost ulaska u aplikaciju za glazbu kada se protrese mobitel. Tko zna što još ima novo!

 

Hvala na preporuci!

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 13:06 (Izzy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Izzy kaže...

Sinoć sam stavio JellyBread na bratov mobitel i puno je bolji od GingerDX-a. Puno je brži nego prije i dobro izgleda. Svidjela mi se mogućnost ulaska u aplikaciju za glazbu kada se protrese mobitel. Tko zna što još ima novo!

 

Hvala na preporuci!

pokreni glazbu u onom običnom music playeru (ne walkman), stisni play, i flipaj mobitel sa ekranom prema dolje {#}

13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

može pomoć nisam pratio temu skoro godinu dana i sad ako može odgovor koji rom da stavim da radi sad sam ubacio neki novi(XSSDP_Xperia_SOUL_CosMos_VI_E15)  i moram ga oživljavat  i sad me zanima što moram napraviti samo ubaciti neki drugi rom ili još nešto napraviti evo sad vidio spominje se kernel može li neko pomoći

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 19:47 (payo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
payo kaže...

može pomoć nisam pratio temu skoro godinu dana i sad ako može odgovor koji rom da stavim da radi sad sam ubacio neki novi(XSSDP_Xperia_SOUL_CosMos_VI_E15)  i moram ga oživljavat  i sad me zanima što moram napraviti samo ubaciti neki drugi rom ili još nešto napraviti evo sad vidio spominje se kernel može li neko pomoći

 

.....ja bih na tvome mjestu prvo počeo učiti gramatiku, znaš ono: zarez, točka, veliko slovo, dvotočka....itd....

a onda nakon sto to donekle naucis, bi  procitao ovu temu, barem zadnjih par stranica i uvjeren sam da bi nasao rjesenje; makar, velim, nisam bas siguran da je tebi najveci problem ovo sa mobitleom.....

http://www.hranilovic.com
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

hval na savjetu najbolji su mi ovi prepametni a u stvari .......

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

od kuda vi skidate aplikacije kao sto su skype za x8

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

od kuda vi skidate aplikacije kao sto su skype za x8

S Google Playa?

11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

e sada imam pitanje zasto kada pustim pjesmu sa pjesmom mi se prikaze i slika neka koju imam na mobu kako maknut sliku 

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

I kaj te to sad tu smeta???:P
Jednostavno stavi neki drugi svirac glazbe, nebres to maknut. 

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...

I kaj te to sad tu smeta???:P
Jednostavno stavi neki drugi svirac glazbe, nebres to maknut. 

problem je u tom sta pustim pjesmu a ono na sredini bude gola zenska {#}

 

ma rjesio sam izbriso sam slike

Gaming 4ever.
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...
TheDarkDefender kaže...

I kaj te to sad tu smeta???:P
Jednostavno stavi neki drugi svirac glazbe, nebres to maknut. 

problem je u tom sta pustim pjesmu a ono na sredini bude gola zenska {#}

 

ma rjesio sam izbriso sam slike

Hahahah:P
A sad si bez slika:D 

Budy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
TheDarkDefender kaže...
99Mile99 kaže...
TheDarkDefender kaže...

I kaj te to sad tu smeta???:P
Jednostavno stavi neki drugi svirac glazbe, nebres to maknut. 

problem je u tom sta pustim pjesmu a ono na sredini bude gola zenska {#}

 

ma rjesio sam izbriso sam slike

Hahahah:P
A sad si bez slika:D 

a u zivotu se moras necega odrec {#}

Gaming 4ever.
10 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
99Mile99 kaže...

a u zivotu se moras necega odrec {#}

I to kaj velis {#}

Budy
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

To je zbog toga što su ti te slike i glazba u istoj mapi. Odvoji ih.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice