Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.103.965
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Imam problemčić. Kad stavljam slike na pozadinu,ode mi skroz desno slika,nije na sredini. Jel to neka  greška u mobu ili se može ispravit negdje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Klara85 kaže...

Imam problemčić. Kad stavljam slike na pozadinu,ode mi skroz desno slika,nije na sredini. Jel to neka  greška u mobu ili se može ispravit negdje?

Vjerojatno zato što je naređeno da se slika rastegne na više "radnih površina". Nisam siguran jel stvar u tome ili je nešto drugo.

jukiii kaže...

ruter mi je prije bio TP-Link koji mi se kvario, pa mi je došao čovik neki i stavio mi novi ruter piše samo OptimaTelekom : modem/router st 1704 optima SAGEMCOM

Neznam stvarno u čemu je problem, nadam se da će netko znati.

Proguglaj malo, možda netko ima sličan problem.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Kako da to ispravim?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...
Klara85 kaže...

Imam problemčić. Kad stavljam slike na pozadinu,ode mi skroz desno slika,nije na sredini. Jel to neka  greška u mobu ili se može ispravit negdje?

Vjerojatno zato što je naređeno da se slika rastegne na više "radnih površina". Nisam siguran jel stvar u tome ili je nešto drugo.

Upravo to što ti Tomislav kaže.

Klara85 kaže...

Kako da to ispravim?

 

Kao prvo trebaš  pogoditi pravu rezoluciju wallpapera, tj. slike, (uzmi 640x480 - mislim da je takva  rezolucija za scrolabilne wallpapre za mobove sa ekranom od 320x480 pixela) i trebaš u launcheru podesiti da ne "vrti" pozadinu kada listaš  homescreenove.

U ADW launcheru odeš na: Settings/ADWLauncher/Screen preferences pa na Wallpaper scrolling odznačiš kvačicu.

Za defaultni launcher od SE xperie neznam kako to učiniti. ( i da li je uopće moguće)

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
thuglife kaže...
shady1024 kaže...

Ovako mobitel sam danas kupio u tele2 prodavaonici, i sve je super samo se nemogu spojiti preko WiFi-a na svoj modem. Nadem mrezu i upisem sifru, pa pise "stjecanje IP adrese od mreze An***a ... " pa zatim "neuspjesno. Cudno vec su dva iphonea bila spojena i jedan laptop, sve je normalno radilo. A i sinoc je je spojen jedan xperia x8 bez problema, a ovaj nece.

Verzija firmvera je 2.1-update1

To se i meni događalo, otišao sam preko browsera na postavke routera ( meni je 192.168.1.1 ), i čim uđem na "stranicu" poveže mi se ( uđem tijekom povezivanja ).

 

jukiii probaj sa ovim, imao sam sličan problem. I ako neće stavi da ti zaboravi sve mreže pa onda isti postupak.

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

kad uprem 192.168.1.1 traži mi password i username xD... a ja to nebih znao

Daria
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

jel moze na ovom telefonu da se napravi vise albuma za slike i kako???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

kad uprem 192.168.1.1 traži mi password i username xD... a ja to nebih znao

Probaj sa "user" i "user" ili "user" i "0000"(bez navodnika, naravno)

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

e hvala ti sad sam upao u stranicu i što sad :)

Daria
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
STEFCA kaže...

jel moze na ovom telefonu da se napravi vise albuma za slike i kako???

Mislim da nije moguće, SE stvarno nije napravio dobar softver. Probaj pogledati na marketu, možda ima neka aplikacija za organizaciju slika.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

e hvala ti sad sam upao u stranicu i što sad :)

Sad se probaj povezat preko WiFi-ja

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

e hvala ti sad sam upao u stranicu i što sad :)

Uđi na tu stranicu tijekom povezivanja, ali prvo stavi da ti zaboravi tu mrežu.

15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Neuspješno. xD... oću li probat mobitel vratit na tvorničke postavke?

Daria
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

Meni ne želi nikako da se poveže na internet.. niti priko WIFI-a a ni nikako xD.. jel zna netko što treba napravit :S

  Tako ni meni nije htio se povezivati na wifi mreže na koje bi se svaki dan povezivao pa sam reinstalirao rom i sve je proradilo.

Koma
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Kako reinstalirati rom? nemam ja nikakvi custom rom ili šta ja znan...

Daria
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
jukiii kaže...

Kako reinstalirati rom? nemam ja nikakvi custom rom ili šta ja znan...

Probaj sa SEUS-om

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

kako mogu da sacuvam sms poruke (kao u starijim modelima sto ima drafts...ovde mi je sve nekako nabacano u jednu prepisku koju moram celu da obrisem)...???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

eo sve sređeno.. ma falia san slučajno šifru upisat za povezat se :P

Daria
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
@STEFCA, ako misliš na brisanje samo jedne poruke umjesto cijelog razgovora onda uđeš u taj razgovor i dugo držiš poruku koju želiš obrisati i obrišeš
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pozdrav svima, evo me prvi put na forumu i molim vas jednu informaciju. Hocu da odradim root se x8 da li mi treba poslije toga i instaliranje xRecovery-ja i busy boxa pošto hoću samo da instaliram link2sd radi prebacivanja aplikacija  i  zasada ništa više. Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Ja bih ti preporučio gingerdx rom, brži je od default verzije androida, a osim toga na njemu možeš prebacivati programe na sd. Samo preporuka, shvati je dobronamjerno :D
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

kako izbrisati programe koji su došli sa GingerDX-om

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

mozes sa link2sd aplikacijom deinstalirati i sistemske i osobne aplikacije!

 

15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

kad upalim taj program kaže mi da moram imat neki ext2 particion, i opet ne mogu obrisat onaj mutavi file explorer

dancy_94@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 20:23 (dancy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...

kako izbrisati programe koji su došli sa GingerDX-om

Instaliraj RootExplorer ili TitaniumBackup sa njima možeš obrisati gotovo sve sistemske aplikacije (ako poželiš), samo pazi da ne deinstaliraš nešto što će ti destabilizirati OS.

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 21:12 (84737).
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Imam problem, Pratio sam ove upute. Došao sam do koraka 2.1 gdje trebam prebaciti Root Exporer na karticu, i otvoriti ga pomocu nekog managera(imam i astro i file manager). Ja spojim mobitel sa kompjuterom i udem na karticu (slika 1.) i tu prebacim "Root Explorer (2.14.2).apk" pa odem u Astro i nikako ga nemogu naci da instaliram, probao sam i sa onim drugim ali i dalje ga nemogu naci. Mobitel sam uspjesno Rootao i stavio USB debugging. ali tu sam zapeo. Sto krivo radim?

1. 1.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 21:21 (shady1024).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
shady1024 kaže...

Imam problem, Pratio sam ove upute. Došao sam do koraka 2.1 gdje trebam prebaciti Root Exporer na karticu, i otvoriti ga pomocu nekog managera(imam i astro i file manager). Ja spojim mobitel sa kompjuterom i udem na karticu (slika 1.) i tu prebacim "Root Explorer (2.14.2).apk" pa odem u Astro i nikako ga nemogu naci da instaliram, probao sam i sa onim drugim ali i dalje ga nemogu naci. Mobitel sam uspjesno Rootao i stavio USB debugging. ali tu sam zapeo. Sto krivo radim?

Probaj ga staviti u neku mapu. Ako ne upali probaj sa ES File Explorer, ja sam s njim radio.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Jesi siguran da si rootao mob kako treba? Superuser aplikacija potvrdi da treba superuser ovlasti taj i taj program?

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
84737 kaže...

Jesi siguran da si rootao mob kako treba? Superuser aplikacija potvrdi da treba superuser ovlasti taj i taj program?

Onda nebih znao reći, sada ću nastaviti. A korake sam pratio po redu, nisam ništa htio raditi sa strane da nesto ne pokvarim :)

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Skinio video s youtubea pretvorio ga u MP4 i ne može reproducirati videom, nemože ga pokrenit?

Daria
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice