Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.104.102
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Pokušao sam, al sam brzo odustao kad sam vidio kaj sve treba napravit. Možda jednog dana, jer sam novi u svemu tome.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tako i ja, a najvise me strah da ne zeznem nesto, tek ga mjesec dana imam
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Stvarno izgleda strašno na prvu, tako je i meni bilo, i moj je relativno nov, manje od mjesec dana, ali kad se ide pomalo, i dobro prouči skoro se i ne može faliti.

When you're young you don't mind being pretentious, but it gets a little bit embarassing as you get older - Graham Coxon.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8
pa u cemu je problem, ja sam svojega rootao 3 dana poslje nego sam ga kupio,i stavio sam ginger i sad imam mgultytouch,
i sve radi savršeno
dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

A sto ako se nesto dogodi i ja ga ne budem mogao vratit i izgubim garanciju?

EDIT: Gledam sad i piše da za nove modele ne treba otključavati bootloader jer je već otključan, jel to istina?

EDIT2: Tutorial na Forum.hr-u kaže da je potrebno mjenjati kernel i otključati bootloader za GingerDX, a sad sam tražio po ovoj temi i neki su pisali da ne treba. Sad sam totano zbunjen.

EDIT3: Sad vidim da je poguće staviti na stock kernel, ali flashanjem modula.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 12:59 (Tomislav95).
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

1.Bootloader nije otkljucan ni na jednom mobitelu(X8)

2.Netrebas drugi kernel saversno radi na stock

I mobitel si nemozes pokvarit ako ga rootas jedino ako ides bootloader al to ti nije potrebeno(ako zelis) ako nesto zaribas poslje rootanja vratis samo preko SEUS-a i izgleda ko prvog dana kad si ga dobio.

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
WrongType kaže...

1.Bootloader nije otkljucan ni na jednom mobitelu(X8)

2.Netrebas drugi kernel saversno radi na stock

I mobitel si nemozes pokvarit ako ga rootas jedino ako ides bootloader al to ti nije potrebeno(ako zelis) ako nesto zaribas poslje rootanja vratis samo preko SEUS-a i izgleda ko prvog dana kad si ga dobio.

Upravo i vraćam sa SEUS-om. Nakon instaliranja ROM-a i modula, mi nije htjelo rebootati nego je stajao logo SE-a.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...

Upravo i vraćam sa SEUS-om. Nakon instaliranja ROM-a i modula, mi nije htjelo rebootati nego je stajao logo SE-a.

Možda nisi dovoljno dugo čekao.

Kod 1. podizanja roma zna to trajati malo dulje vremena. (toliko dugo da te počne oko srca već stiskati) Trebao si ostaviti oko 15 minuta taj logo nek se vrti.

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Za sve nove romove je custom kernel obavezan.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
A sad je gotovo, instalirao sam 2.1 natrag
@antimadridista, ne treba za sve koliko sam vidio, za gingerdx pise da je pozeljno stavit drugi kernel, ali se moze i flashanjem modula stavit
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

ako ti se i zaglavilo pri paljenju samo napravis full wipe u xrecovery

 

i za nove romove nije potreban custom kernel, to se uglavnom kaze zato sta sve novije verzije dolaze bez modula jer su oni vec ugradeni u custom kernel, ali taj se problem rjesi flashanjem modula (oko 10sec posla) tako da problema nema

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Pri paljenju mi je stao na logu i nisam mogao uci(ili nisam znao, sa tipkom back sam isao). Kako sam trebao flashat modul, da vidim da to nisam zeznio?
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
antimadridista kaže...
Za sve nove romove je custom kernel obavezan.

Aj ne pricaj gluposti kernel je obavezan ako zelis da to ROM radi brzo.

Don Believe The Tyoe
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8
GingerDX nije novi rom,za ove nove (primjerice MiniCM7) je potreban custom kernel jer ne radi na stock, provjerite na XDA ako meni ne vjerujete.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

To je zato jer taj ROM nije rađen za X8 i to je jedini ROM za X8 koji to treba tak da {#}

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Da, znam da za neke treba, ali ne za sve jer neki koji su vec stavljali gingerdx nisu stavljali custom kernel, a i tutorial na forum.hr-u kaze tako
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8
Nije jedini,malo pogledaj romove koji su izašli mjesec dana unatrag pa do danas,i piše u svakom na kojem kernelu rade pa ćeš vidjeti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Rade al nije obavezan kernel daj citaj malo bolje al je preporucljiv.

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

a dobro sad,ne treba za sve,ali sve viiše i više,i u budućnosti više neće uopće raditi romove za stock kernel.

 

a uz to,ne znam zašto netko izbjegava staviti kernel,mobitel je puno brži uz njih,po meni je najbrži nAa 08b kernel.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Pozdrav, zanima me postoji li aplikacija za xperia x8 koja može prepoznati neki logo pa ti da info o njemu. Npr. uslikam ključe od golfa (gdje se vidi znak golfa) ili slikam kutiju od cigara gdje piše Malboro pa to skenira i pošalje ti info o tome proizvodu. Tu sam aplikaciju već viđa za Android, ali neznam kako se zove.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 17:47 (shady1024).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Da al jos par mjeseci ce se raditi ROM-ovi jer je X8 dosta star .

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
shady1024 kaže...

Pozdrav, zanima me postoji li aplikacija za xperia x8 koja može prepoznati neki logo pa ti da info o njemu. Npr. uslikam ključe od golfa ili slikam kutiju od cigara gdje piše Malboro pa to skenira i pošalje ti info o tome proizvodu. Tu sam aplikaciju već viđa za Android, ali neznam kako se zove.

mislim da je to Google Goggles.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Ja ga nisam stavio zato sto bi mogao nesto shebat :)
Daj mi recite za gingerdx, kako flashati modul da mi radi, neznam jesam li to zeznio. Radije cu njega flashati nego stavljati kernel, vidio sam sta sve trebam za njega i muka mi je
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...
Ja ga nisam stavio zato sto bi mogao nesto shebat :)
Daj mi recite za gingerdx, kako flashati modul da mi radi, neznam jesam li to zeznio. Radije cu njega flashati nego stavljati kernel, vidio sam sta sve trebam za njega i muka mi je

ma ne trebaš se bojati,sve ti upute pišu doslovno svaki klik,ja sam se isto malo bojao na početku,ali kad sam napravio sam se smijao sam sebi kako je lako bilo. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Ok, ali radije bih bez custom kernela da vidim kako je to pa mogu jednom i njega stavit.
Kad bi mi mogao netko reci kako flashati taj modul :P
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...
Ok, ali radije bih bez custom kernela da vidim kako je to pa mogu jednom i njega stavit.
Kad bi mi mogao netko reci kako flashati taj modul :P

imaš na 14.stranici teme sam ja objasnio kako rootati i staviti custom romove.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Ja moram gingerdx sa cwm-om i napravio sam sve kako je pisalo u tutorialu, samo neka mi netko objasni te module.
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Ti moduli ti daj mddi fix-mobitel ne lagga svaki 5-7sec,dualtouch,overclock,CPU-profile za stavljad ono ondemand,use settings itd. i jos dosta toga.

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Ok, tnx. A kako ih instalirati? Za gingerdx je potreban jedan da ne trebam custom kernel
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kod gingerdx imas u prvom postu dole za skinut ako si na stock kernelu module i stavis to na SD karticu i onda odes u CWM i odes na install custom zip nades to instaliras i rebootas mobitel i to je to.

Don Believe The Tyoe
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice