LG Optimus L7

poruka: 422
|
čitano: 192.598
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus L7".
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
djdino0402 kaže...

Jel ga treba rootat za v20b?

Treba, a nije moguce. Ja sad na burazov mob flashao http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2239786

Kazu da je rootan i da je puno bolji od ostalih.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
djdino0402 kaže...

Jel ga treba rootat za v20b?

Imaš već rootovane na xda forumu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Dark Neno kaže...
djdino0402 kaže...

Jel ga treba rootat za v20b?

Imaš već rootovane na xda forumu.

Je li to ovaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2239786 ?

 

Je li ga neko vec instalirao? Ja jesam i odlican je samo sto ne radi Weather, zahtjeva Aplication Manager da se skine Weather Theme, a nije moguce jer na ovom Rom-u nema APP Managera. Zna li neko kako to rijesiti? Gmail sam normalno instalirao sa Play Store-a.

13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Evo baš mi je stigao mobitel prije koju minutu {#}

Gore je 4.0.3, a želio bi neki stock rom + root. Jelly ili ics svejedno, bitno da je relativno brz i stabilan.
Može neka preporuka i link na neki tutorial? tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Almin94 kaže...
Dark Neno kaže...
djdino0402 kaže...

Jel ga treba rootat za v20b?

Imaš već rootovane na xda forumu.

Je li to ovaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2239786 ?

 

Je li ga neko vec instalirao? Ja jesam i odlican je samo sto ne radi Weather, zahtjeva Aplication Manager da se skine Weather Theme, a nije moguce jer na ovom Rom-u nema APP Managera. Zna li neko kako to rijesiti? Gmail sam normalno instalirao sa Play Store-a.

Da, ja sam ga instalirao i radi puno, puno brže nego V20A. Nemam problema sa weatherom, jer sam ga skinuo prije nego što sam updatovao na V20B.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Be Hara kaže...

Evo baš mi je stigao mobitel prije koju minutu {#}

Gore je 4.0.3, a želio bi neki stock rom + root. Jelly ili ics svejedno, bitno da je relativno brz i stabilan.
Može neka preporuka i link na neki tutorial? tnx

Najbolji ti je zasad ovaj: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2239786

Samo ga skineš i instaliraš preko kdz-a.

16 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Preko LG Suite-a ponudjena je verzija v20d (JB), inace mob je tvornicki otkljucan, kupljen u Tele2, i mislim da bi kad su u pitanju iskustva s nadogradnjom, bilo potrebno navest "ciji" je mob, t-mob, vip, tele2, jer su ocito i iskustva razlicita.

Sad je pitanje, nadograditi ili ne, jer po onome sto citam ovdje i po drugim forumima, iskustva su kontradiktorna, dakle, ako je netko s tele2 L7 napravia upgrade na 20d, molim iskustva, a i ostalih, uz napomenu operatera.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
wifi kaže...

Preko LG Suite-a ponudjena je verzija v20d (JB), inace mob je tvornicki otkljucan, kupljen u Tele2, i mislim da bi kad su u pitanju iskustva s nadogradnjom, bilo potrebno navest "ciji" je mob, t-mob, vip, tele2, jer su ocito i iskustva razlicita.

Sad je pitanje, nadograditi ili ne, jer po onome sto citam ovdje i po drugim forumima, iskustva su kontradiktorna, dakle, ako je netko s tele2 L7 napravia upgrade na 20d, molim iskustva, a i ostalih, uz napomenu operatera.

Ja sam upravo upgrado na v20d (JB). Mobitel je kupljen u bonbonu. Sto se tice iskustva i ostalo, tesko da ti mogu pomoc jer em ga koristim tek par minuta, em ics v10k sam isto koristio tek nekoliko minuta. Al ono sto sam primjetio do sad je to da je JB nesto fluidniji, ali mi takoder i zauzima vise rama. Sad cu ga probat rootat da ga ocistim od gluposti malo.

14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Upravo nadogradio sa 20a na 20d verziju preko OTA, dakle, sam software u mobu mi je nasao nadogradnju bez spajanja na pc i koristenja lg mobile suppirt tool.

 

Koliko vidim, dodana mi je neka aplikacija Google Play Glazba koja ocitava mjuzu koju imam na kartici a nudi i mogucnost online valjda, jos je nisam proucio. Nadalje nema nekih velikih promjena, smanjen je onaj iritirajuci lag na launcheru, kod pokretanja app i pokretanja izbornika. To je to. Kako je vama? Rami su ostali relativno isti, nema poboljsanja.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2013 23:37 (djdino0402).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Najfluidniji do sada je v20b+cwm+root. Antutu bench na obicnom jelly beanu daje score 3300, a na ovom 4400. Internet browser i igre rade PUNO bolje ^^

 

Btw kod mene je shebana weather aplikacija, zna li neko kako popraviti i vratiti original weather od jelly beana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Almin94 kaže...

Najfluidniji do sada je v20b+cwm+root. Antutu bench na obicnom jelly beanu daje score 3300, a na ovom 4400. Internet browser i igre rade PUNO bolje ^^

 

Btw kod mene je shebana weather aplikacija, zna li neko kako popraviti i vratiti original weather od jelly beana?

Meni na v20d bez roota daje 4377 :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Be Hara kaže...
Almin94 kaže...

Najfluidniji do sada je v20b+cwm+root. Antutu bench na obicnom jelly beanu daje score 3300, a na ovom 4400. Internet browser i igre rade PUNO bolje ^^

 

Btw kod mene je shebana weather aplikacija, zna li neko kako popraviti i vratiti original weather od jelly beana?

Meni na v20d bez roota daje 4377 :)

Ima li gdje za download, pa da flasham? :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Almin94 kaže...
Be Hara kaže...
Almin94 kaže...

Najfluidniji do sada je v20b+cwm+root. Antutu bench na obicnom jelly beanu daje score 3300, a na ovom 4400. Internet browser i igre rade PUNO bolje ^^

 

Btw kod mene je shebana weather aplikacija, zna li neko kako popraviti i vratiti original weather od jelly beana?

Meni na v20d bez roota daje 4377 :)

Ima li gdje za download, pa da flasham? :)

http://www.smartphenom.com/2013/01/lg-firmware-update-central-beta.html?m=1

14 godina
offline
LG Optimus L7

Evo prije 20tak minuta mi je dosao update od 17 i kusur mb, nakon instalacije interface se cini jos fluidnijim i cak se aplikacije brze otvaraju

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Novi V20D

- Rootovan

- CWM instaliran

- Par tweakova

 

Download: https://disk.yandex.com/public/?hash=dqVNYlyXJYcyFKGnrD3C%2B052iazaQYnTr6mWL4aWxHs%3D

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7 - update v20d

Nakon 24 h koristenja novog update-a mogu samo svima preoporucit da sto prije naprave isto.

 

Sustav je jos fluidniji nego prije, nema onog laga kod ulaza u meni, nema usporenog paljenja/gasenja aplikacija i ono najvaznije... Task manager zaboravite. Najbolji i jedini koji vrijedi je task manager kojem pristupate putem POSTAVKE-APLIKACIJE, kad u njemu pogasite svakojake gluposti koje trose ram i usporavaju vam mob, to je to, dovoljno i optimizirano za najzahtjevniju zadacu za vas LG L7. Dakle, konstantno imam nakon update-a 100 - 140 MB RAM-a sto je super!!!!!!!!

 

Napravite update sto prije, necete zazaliti.

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Sa novim updateom interface je fluidan kao u mog galaxy s3. Iskreno update nabacite sto je prije moguce. Score u antutu je 4420. :D Fino su usminkali mob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

...

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 18:47 (Be Hara).
14 godina
offline
Re: LG Optimus L7

a da ju jednostavno kupis za 50ak kn, cak i zamjensku ak treba, umjesto da ljudima placas. profitirat ces jer ce ti trebat kad tad ta druga baterija

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

....

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 18:46 (Be Hara).
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

...

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 18:46 (Be Hara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Imam problem... prije tjedan dana sam rotao i instalirao JB na mobitel i onda mi je danas na mobitelu prikazalo da imam neko ažuriranje i ja sam ga noramlno ažurirao... i od tad sam zapeo u clockworkmodu... i sad mi treba pomoć da izađem iz toga ?

seva
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
seva16234 kaže...

Imam problem... prije tjedan dana sam rotao i instalirao JB na mobitel i onda mi je danas na mobitelu prikazalo da imam neko ažuriranje i ja sam ga noramlno ažurirao... i od tad sam zapeo u clockworkmodu... i sad mi treba pomoć da izađem iz toga ?

Ako nemaš neke važne podatke, idi na wipe data/factory reset, pa ga resetuj.

12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kad idem pod to pise mi se ovim redom -No

                                                               -No

                                                               -No

                                                               -No

seva
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
seva16234 kaže...

Kad idem pod to pise mi se ovim redom -No

                                                               -No

                                                               -No

                                                               -No

Onda ćeš morat flashovat preko kdz-a.

12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Kako se to radi moze neki link ?

seva
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Koristi li neko Seeder 2.0, V6SuperCharger ili Custom GPU Settings?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Pomoć ?

seva
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 16:23 (Be Hara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Imam lg optimus l7 nekoliko dana. Prekujučer sam ga nadogradio na jelly bean. Radi dobro, ali često mi je RAM memorija opterećena. Piše da imam oko 2,5 MB slobodnog RAM-a. Što da radim?  Imam samo 3 instalirane aplikacije, ostalo su od telefona. Telefon jednostavno uspori. Pomagajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice