LG KM900 Arena

poruka: 33
|
čitano: 22.644
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG KM900 Arena".
14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Imam inace ovaj mob, a i moja frendica. Stvarno je odlican mob(brz, gro funkcija i sve...), al nisam vjerovao da je toliko kvalitetan i izdrzljiv (posto je LG :p ), sve dok nije frendici pao s 3.kata zgrade na plocnik pred zgradom. Rezultat: mob je citav, najnormalnije radi, jedino mu se onaj metalni dio na rubu di je pao malo izdeformirao(napukao) al skroz uz rub, ostatak moba ko nov :D Covjek bi mislio puknut ce ekran prvi al nije. Jedino sta je puklo je plocica na ulazu u zgradu :))))) 

 

U svakom slucaju preporucujem mob ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG KM900 Arena

heheee...dobar si...ja kontam uzeti ili njega ili nokiu 5800 express music!!!...pa se sada dilemisem funkcije su skoro pa iste u oba moba...jedina razlika u kameri arena 5.0 mp,,,a nokia 3.2 plus flash...inache kakav je za internet i fotke,,,za video,,,pozzzz ;)

Brak iz racuna je zajednica ljudi koji nikada ne mogu racunati jedno na drugo. Brak je nalik na pecurku, da li je dobra ili otrovna primjetis tek kad je kasno.
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

Ovako ako su ti vaznije aplikacije onda je naravno Nokia bolja jer je smartphone (iako zapravo podjenako aplikacija imas i u javi =) ). Po ostalim stvarima mislim da ti je ipak bolja Arena. Internet je super, browser je brz i jednostavan, a nije losa ni Opera na Areni. Wlan je jednostavan, odmah se spoji na dostupnu mrezu i sve je dost brzo. Multimediju vrti odlicno i super je za gledanje i cijelih filmova u divxu. Fotke su dobre, a video jos bolji (dost velika rezolucija). Osjetljivost i reakcija na dodir je definitivno bolja na Areni, a i sama kvaliteta izrade je definitivno bolja od Nokie (iako su one same po sebi dobre). Nakon toliko plasticnih mobova, imat neki od aluminija i metala s minimalno plastike stvarno je super.

15 godina
offline
RE: LG KM900 Arena

hvala na odgovorima,,,uzeo sam n97 ipak...mada sam bio pukao na arenu...pozzzzzzzzzzzz

Brak iz racuna je zajednica ljudi koji nikada ne mogu racunati jedno na drugo. Brak je nalik na pecurku, da li je dobra ili otrovna primjetis tek kad je kasno.
14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Zanima me u svezi sa LG arenom , internet preglednik kad se otvori i ajmo rec odemo na BUG-online i dali stranica koju gledamo ostala ista kao na PC-u ili je promjenila izgled ??? Jer cuo sam da je internet preglednik dosta dobar pa me samo to zanima .

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

Sry, što tek sad odgovaram, vjerojatno već malo prekasno, al bolje ikad ;)

Kad otvaraš stranice na ugrađenom pregledniku u mobu, većina stranica izgleda ko na kompu. A BUGova str. izgleda originalno, nisam ni na jednom mjestu naišao na neke promjene u izgledu i radu BUGovih stanica. Čak i flash reklame vrti Belji se  Jedino sam primjetio mali problem s stranicom www.opera.com na kojoj izgleda da flash ima problema s padajućim izbornicima, al mislim da je to na svim touch mobovima jer nema strijelice miša koja bi trebala aktivirati te izbornike u flashu.  Uz to vrti i youtube, iako u na gsmareni piše da ne. U prvoj verziji softa to nije mogla. U svakom slučaju ako ti nije dovolajn taj browser u mobu ( a meni je čist ok, ima zoom ko na iPhoneu, možeš pretraživat više stranica s tabovima, ima flash..) uvijek možeš instalirat na mob Operu koja je općenito ipak jedna od najboljih na mobovima.

 

Tu imaš par slika. http://pic.gsmarena.com/vv/reviewsimg/lg-km900-arena-preview/sshots/gsmarena_028.jpg

http://www.last100.com/wp-content/uploads/2009/05/lg-arena-browser.jpg

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

lg arena i opcenito lg-ovi mobiteli novije generacije su laž jer funkcije koje obećavaju ne ispunjavaju nikako. a tek flash arene na novi firmware...

 

evo stavljam link sa uputama ali pripremite svoj scroll prst.

 

http://www.mylgarena.com/index.php?topic=822.0

 

 

i morate imati xp da bi ovo radilo sa sigurnošću, ako imate 7 ili vistu nitko ne garantira da će vam uspjeti.

 

ja se osobno ne smatram kretenom za tehniku koji ne zna pratiti upute slikama, ali ja nisam uspio flashati arenu.

 

 

 

kome se da neka malo prolunja ovim forumom gore navedenim pa neki vidi što korisnici arene misle i o areni i o lgu kao firmi, i kakav su mail slali lgu i kakav su odgovor dobili.

od liste od oko cca 40-ak bugova su za samo 2 rekli "ispravit ćemo to u sljedećoj softverskoj verziji", sve ostalo je bilo "na našem testnom modelu se to nije desilo" i "riješit ćemo taj problem na budućim modelima. zaključak - daj te nam te vaše buduće testne modele :)

 

 

ma ustvari stavit ću link ja :)

http://www.mylgarena.com/index.php?topic=3380.0

 

još da napomenem - noćna mora svakog tko je ikad imao puno slika u mobitelu - spajao sam ga na kompjuter da prebacim slike sa arene na komp, u trenutku spajanja arena je pošandrcala i pobrisala sama od sebe sve slike.

 

to se vjerojatno nije desilo na njihovom testnom modelu.

14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Neznam zašto, al meni najnormalnije radi mob. I svakih par mjeseci znam promjenit firmware ako naprave neki novi il bolji :) I uopće mi nije neki bed promjena istog nit mi je tolko komplicirano kako si napisao. Neznam, možda si na kompliciraniji način probo. Al pouzdano znam da s driverima kojih ima na svakom drugom forumu od arene uređaj možeš flashat bez ikakvog beda na win 7, to govorim iz osobnog iskustva. I ne samo to, nego možeš si potpuno promjeniti i prilagodit sučelje (najviše vizualno) + našao sam na forumu način kako uz manje od 15min posla se može otljučat arena na koju god mrežu želiš. Ovaj problem s brisanjem slika hvala Bogu nisam doživio. Jedino što meni osobno smeta bar u ovoj verziji firmwarea je što mi se wlan zna odspojit sam od sebe svakih 10-20min, ostalo je sve super. A što se tiče onog pisma, tu su za neke stvari fakat cjepidlačili, a ako ćemo o tome, neznam baš a i nisam do sad čuo za slučaj da je SE, Nokia il bilo koji od većih proizvođaća mobova do sad neš posebno uvažio neki mail korisnika i značajnije promjenio soft, pogotovo ne za mob koji već broji godinu dana od izlaska. U svakom slučaju, LG Arena je po meni neki best buy. S obzirom na karakteristike i cijenu, te samu jednostavnost moba i veličinu mislim da nešto bolje i nemože.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
LG KM900 Arena

E ljudi meni frend hoce prodat taj mob za 1000 kuna pa vas pitam da li se isplati

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Imam taj mob već jedno godinu i pol platio ga 3k kuna nosio ga na garanciju  nisam zadovoljan s njim

xxx
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Imam taj mob već jedno godinu i pol platio ga 3k kuna nosio ga na garanciju  nisam zadovoljan s njim

xxx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

isplati se. ja sam s njim prezadovoljan

14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Evo nakon skoro godine korištenja, mogu reć da mi je super mob al sam s vremenom našao neke mane, bez kojih bi stvarno bio odličan.

1.Što nema android OS koji je puno zgodniji zbog aplikacija i opčenito praktičnosti.

2.U međuvremenu je uznapredovala tehnologija izrade ekrana, pa je šteta što nema neki LED ekran (ovaj TFT je zeznut za korištenje na suncu.

3.Ponekad ima problema s otvaranjem dokumenata(.doc, .ppt, .pdf) koji su veći od nekih 2mb. Ne uvijek al tu i tamo.

 

U ostalim stvarima fakat super mob, za te pare teško nać nešto bolje. Najveća prednost naspram drugih mobova(osim iPhonea i onih s androidom) je stvarno dobar i na dodir dobro osjetljiv ekran i ugodno, praktično i lijepo sučelje. Ne valja ni zaboravit na kućište većinom napravljeno od metala(aluminij i neki čelik il šta) i gro opcija (GPS, 5mpx, wifi, 8GB memorije itd...). Da nije samo ove 3 mane, fakat mu niš nebi falilo. ;)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena
alen-c kaže...

Evo nakon skoro godine korištenja, mogu reć da mi je super mob al sam s vremenom našao neke mane, bez kojih bi stvarno bio odličan.

1.Što nema android OS koji je puno zgodniji zbog aplikacija i opčenito praktičnosti.

2.U međuvremenu je uznapredovala tehnologija izrade ekrana, pa je šteta što nema neki LED ekran (ovaj TFT je zeznut za korištenje na suncu.

3.Ponekad ima problema s otvaranjem dokumenata(.doc, .ppt, .pdf) koji su veći od nekih 2mb. Ne uvijek al tu i tamo.

 

U ostalim stvarima fakat super mob, za te pare teško nać nešto bolje. Najveća prednost naspram drugih mobova(osim iPhonea i onih s androidom) je stvarno dobar i na dodir dobro osjetljiv ekran i ugodno, praktično i lijepo sučelje. Ne valja ni zaboravit na kućište većinom napravljeno od metala(aluminij i neki čelik il šta) i gro opcija (GPS, 5mpx, wifi, 8GB memorije itd...). Da nije samo ove 3 mane, fakat mu niš nebi falilo. ;)

 

imaju likovi koji se trude da stave android na arenu i čini se da su na dobrom putu. to bi bilo fenomenalno da uspiju, mobitelu bi se život produžio na još par godina. ima custom firmwarea pa možeš mjenjati kad ti dosadi orginal. zamjerka i ti što kažeš na suncu čitljivost 0. evo ti link pa pratiš što se dešava s androidom.

http://www.handy-faq.de/forum/lg_km900_arena_forum/147943-arenoid_android_arena.html

14 godina
offline
LG KM900 Arena

Mobitel je totalno odvratan.

Kupio sam ga otključanog bez pretplate i iskreno... žao mi je para.

totalno trzavo stvorenje koji je jedino u mogućnosti snimati kako treba.

ukoliko imate preko 200brojeva u  tel. imeniku naviknite se na čekanje od po 20sek da se sve učita.

search u imeniku zaboravite... još trzavije.

to je mobitel samo za gledanje i ništa više.

 

Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

jel zna netko možda kako da u sevice meni-u postavim postavke za GPS? Jer mi neradi WeTravel navigacija. jednostavno nemoze pronac moju lokaciju... pomoc

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

ni kod mene ne radi sa google maps, ni neznam  ni kako izgleda ikona od gps-a i jel je ima. a to i mi ne smeta.

14 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena
sbcreation kaže...

Mobitel je totalno odvratan.

Kupio sam ga otključanog bez pretplate i iskreno... žao mi je para.

totalno trzavo stvorenje koji je jedino u mogućnosti snimati kako treba.

ukoliko imate preko 200brojeva u   tel. imeniku naviknite se na čekanje od po 20sek da se sve učita.

search u imeniku zaboravite... još trzavije.

to je mobitel samo za gledanje i ništa više.

 

  Nebi se baš složio s tobom. Mob je prilično izdržljiv i brz. Jedino di primjećujem sporost je pri ulasku u media player i to je nekih 5 sekundi otprilike jer imam nekih skoro 7gb glazbe pa mi je to razumljivo. A što se tiče ulaska u imenik, imam preko 250 kontakta i ulazi mi trenutno u njega. Možda je bed u softveru. U servisini meni se ulazi unosom ' 1809#*900# ' ali ak ćeš po nečemu prčkat malo pripazi da si nebi zmrdo neke stvari. U njemu imaš dost postvaki i za GPS. Ovaj link za android ne radi :(

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

kod mene radi link. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena
Gigimon kaže...

kod mene radi link.

  i kod mene je sad proradio. Ali neznam njemački a googleov prevoditelj mi ne pomaže previše. Ugl.kolko sam skužio, nisu još uspjeli prebacit Android na Arenu a da radi ili? Jel ito u Hrvatskoj probao takvo šta?

15 godina
odjavljen
offline
LG KM900 Arena

Pozdrav

Želio bih kupiti Arenu pa bih molio korisnike da odgovore na par pitanja...

1.)Da li postoji software update koji je legalan? (update koji se radi preko npr nekog lg programa ili čega već) te što se dobije upate-om?

2.)Radi li GPS kako treba ( da li je besplatan, znam da nije nešto precizan ali da li je to u granicama normale?)

3.)Znam da nema nešto puno aplikacija za Arenu zbog Jave ali da li se ipak može pronać nešto korisnih programa na netu?

 

Ako sam napisao neke gluposti slobodno me ispravite jer sam sve to pročitao/vidio samo preko neta jer nisam nikad vidio mob uživo

 

4.)Koliko traje baterija?

5.)Da li se kučište i display lako ogrebu i oštete?

6.)Kako se nosi sa brzinom te stabilnošču?

 

Meni je osobno mobitel super i osim toga što nema aplikacija za skinut/instalirat...

Imam još pitanja ali se ne mogu sada svega sjetiti

Hvala na odgovorima

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena
alen-c kaže...
Gigimon kaže...

kod mene radi link.

  i kod mene je sad proradio. Ali neznam njemački a googleov prevoditelj mi ne pomaže previše. Ugl.kolko sam skužio, nisu još uspjeli prebacit Android na Arenu a da radi ili? Jel ito u Hrvatskoj probao takvo šta?

mislim da nije još nitko probao. traže tko zna o programiranju da im pomogne. zeza ih bootloader. ja stavim na engleski

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena
Kordy kaže...

Pozdrav

Želio bih kupiti Arenu pa bih molio korisnike da odgovore na par pitanja...

1.)Da li postoji software update koji je legalan? (update koji se radi preko npr nekog lg programa ili čega već) te što se dobije upate-om?

2.)Radi li GPS kako treba ( da li je besplatan, znam da nije nešto precizan ali da li je to u granicama normale?)

3.)Znam da nema nešto puno aplikacija za Arenu zbog Jave ali da li se ipak može pronać nešto korisnih programa na netu?

 

Ako sam napisao neke gluposti slobodno me ispravite jer sam sve to pročitao/vidio samo preko neta jer nisam nikad vidio mob uživo

 

4.)Koliko traje baterija?

5.)Da li se kučište i display lako ogrebu i oštete?

6.)Kako se nosi sa brzinom te stabilnošču?

 

Meni je osobno mobitel super i osim toga što nema aplikacija za skinut/instalirat...

Imam još pitanja ali se ne mogu sada svega sjetiti

Hvala na odgovorim

 

 

 

1. postoji, spojiš ga na komp i na pc suite i on nađe update ako ga ima. ovi naši ne  valjaju, tele 2 ne radi youtube preko wifija, a za vip radi ali je vodafon, ja si stavim custom firmware i super, promijeni cijeli izgled, ko drugi mob bude.

2.imaš programa kojih skineš i radi bez interneta, karte u mobu budu.

3. 2- 3 dana, brzo se napuni pa i nije to loše.

4. moj nije nimalo izgreban od korištenja, samo od pada,malo sa strane, ništa posebno. 

5. nekad je brz nekad nije, ja  sam zdovoljan s brzinom, meni je ok

 

aplikacija možeš naći a i igra ima s touchom i full screenom. 

 

 

P.S. svoj prodajem pa se javi

15 godina
protjeran
offline
LG KM900 Arena

ljudi mob je smece napunis ga oko 1GB pocne stekat i zamrzavat se,PCsuit ne radi kako treba (AZURIRAN JE),

kada stavite slusalice dodje do nekog kontakta i pocne zvati ljude okolo tako sam ja izgubio para na racunu a da nisam niti znao.

UGL MOB JE KANTA!!!

 

born to be gamer
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena
brhgzugfewu kaže...

ljudi mob je smece napunis ga oko 1GB pocne stekat i zamrzavat se,PCsuit ne radi kako treba (AZURIRAN JE),

kada stavite slusalice dodje do nekog kontakta i pocne zvati ljude okolo tako sam ja izgubio para na racunu a da nisam niti znao.

UGL MOB JE KANTA!!!

 

 Ja imam 7.5gb na njemu (vecina glazbe, 1 divx, i ostalo slike + pokoji dokument) i i ne steka mi nit mi se smrzava.

 Jedino di osjetim neko cekanje je pri ulasku u media player, kojem treba nekih 5sekundi da učita ima li kakve nove glazbe.

Probaj mu promjeniti soft, ne samo aržurirat (npr.neki engleski il njemački, a ne vipov il od tele 2, ostat će ti na hrvatskom jeziku).

 

A ovo za sluške je ista stvar ko kod svakog drugog moba. Imaš tipku za zvanje/javljanje na šlušalicama s mikrofonom i sad naravno ako ostaviš slušalice uključene na mob u džepu i ta tipka se stisne on će zvat. To mi se događalo i na SonyEricssonu, a vjerujem da je i kod drugih tako. {#}

 

Ako je kanta, daj ga meni, nemoraš mi niš dat za odvoz otpada {#}

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
14 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Pošto uzimam iPhone na pretplatu, prodajem LG Arenu pa ako koga zanima, nek se javi! {#}
Mob je pod garancijom do 5.mjeseca..

**** Sretna Nova godina!!!! **** Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG KM900 Arena

Pozdrav!

 

Kolika je cijena lg- a ?

 

{#}

13 godina
neaktivan
offline
LG KM900 Arena

Da li se na ovaj mob moze stavit android???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG KM900 Arena
Unknown_Hacker kaže...

Da li se na ovaj mob moze stavit android???

Mislim da ne.

15 godina
protjeran
offline
LG KM900 Arena

Zelim staviti neki film na njega.Koji format podrzava?

Probao sam MP4 i avi ali nista

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice