Trebam pomoc u izradi web sitea

poruka: 14
|
čitano: 3.844
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

Ljudi molim vas pomozite mi ,zelim napraviti stranicu ali se ne kontam u to,jel ima tko se razumije i moze mi pomoci,platit cu nije problem

Jazavac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

molim vas pomozite

Jazavac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Trebam pomoc u izradi web sitea

web dizajneri samo čekaju tu na forumu ovakve probleme. bez brige, sad će

15 godina
odjavljen
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

Googlaj za tutorial neki...

Pitanje ti je preopcenito.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

Posto je ocito da se ne kuzis u to bilo bi dobro da isprobas sa nekom stranicom koja nudi vec gotove web stranice koje prolagodis sebi.

Probaj vidjeti malo na www.webs.com, http://www.weebly.com/, http://www.own-free-website.com/, http://www.wix.com/, http://www.yola.com/ ili nesto sl. Ovako da ides sam od pocetka raditi bit ce ti jako tesko jer treba dosta stvari znati.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

hvala ali ja bi neki gamerski site napravio,jel znate neki taki link gdje se moze naci?

Jazavac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

Sve ti se svodi na isto, samo ga prilagodavas tome sta ti zelis... Da li zelis pisati samo o igrama, o svom klanu, o svom profilu. Nema nesto posebno... Mozes ti raditi i svoje stranice sa FrontPagom ili sada kako se zove Microsoft Web Expression, sa Dreamweaverom ili nekim slicnim alatom, ali u tom slucaju moras imati prostor na nekom serverom gdje ces postaviti svoju stranicu i morat ces puno vise uciti i citati o tome... Zato sam ti preporucio neke stranice koje na svojim serverima spremaju tvoju stranicu i sa njihovih servera gledas i uredujes svoju stranicu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2010 19:10 (Kezo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam pomoc u izradi web sitea
Bl4ckD3v!L kaže...

Ljudi molim vas pomozite mi ,zelim napraviti stranicu ali se ne kontam u to,jel ima tko se razumije i moze mi pomoci,platit cu nije problem

ako imaš želju i to te bar malo privaci...onda kupi neki knjigu npr. od Luke Abrusa web abeceda koja ce ti sve objasnit...

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

jeli netko zna gdje mogu naći stranicu sa free web hostingom, google mi ne pomaže!!!!

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam pomoc u izradi web sitea
IRebic kaže...

jeli netko zna gdje mogu naći stranicu sa free web hostingom, google mi ne pomaže!!!!

Bravo za Google.

 

Kad bi ti netko i dao link za takvu stranicu, to bi bio link koji bi se ionako prikazao u Googleovim rezultatima kad upišeš "free web hosting". Tako da ne vidim smisao pitanja.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam pomoc u izradi web sitea
andy0101 kaže...
IRebic kaže...

jeli netko zna gdje mogu naći stranicu sa free web hostingom, google mi ne pomaže!!!!

Bravo za Google.

 

Kad bi ti netko i dao link za takvu stranicu, to bi bio link koji bi se ionako prikazao u Googleovim rezultatima kad upišeš "free web hosting". Tako da ne vidim smisao pitanja.

sram te bilo google ...uzmi byethost

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
protjeran
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

ilii freeonlinehosting.net

5Gb prostora

Čovjek pun duha i u potpunoj se samoći izvanredno zabavlja svojim mislima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

Ovakvih tema ima jako puno na forumu. Zašto uvijek za klan, "firmu", obrt, ili nešto treće za izradu stranice angažiraju osobu koja nema pojma ni o H od HTML, a kamoli da dodamo još "x" (xHTML). Kao što su ti već rekli, uzmi neki free templates i samo napraviš nekakve izmjene. Ukoliko ti ni to nije jasno, onda pitaš na forumu tko ti to može pomoći malo izmijeniti template. Što se tiče ovoga da ćeš platiti nekome da ti izradi stranicu za klan od nule (Photoshop, pa kodiranje HTML i CSS i još ako je neki CMS), u to nisam tako siguran, jer kad bi ti dizajneri napisali koliko traže čudio bi se čudima.

 

Što se tiče besplatnih hostinga, kome treba neka proba Sfera Hosting.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 11:56 (Ivan M.).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trebam pomoc u izradi web sitea

Hvala svima osobito Apazaninju kojeg jos cekam na xfireu ^^

Jazavac
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice