Izrada forumske skripte

poruka: 6
|
čitano: 1.832
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Izrada forumske skripte

Pozdrav forumasi,

 

evo nakon mnogo vremena i ja se odlucio malo vratiti na bug-ov forum da vidim sto se sve ovdje promijenilo, i koliko mogu vidjeti podforum "Razvoj web-stranica" sada broji mnogo vise ozbiljnih korisnika za koje bi se moglo reci da imaju znanje, bar ako je suditi po stilu pisanja. No dobro, da ne idem u off-topic. Upravo razvijam vlastitu forumsku skriptu i trebao bih nekoliko korisnika koji bi bili u stanju testirati skriptu te blagovremeno ukazati na sve greske i nedostatke kao i predloziti kako unaprijediti navedenu skriptu.

Takodjer bi mogao podijeliti svoj rad sa drugim programerima kako bi im skratio muke prilikom izrade projekata ovoga ili slicnoga tipa jer sav kod je komentiran te vjerujem da biste bili u stanju bez mnogo muke prilagoditi neke dijelove skripte svojim vlastitim potrebama.

Ili ukoliko planirate otvarati forum a ne znate za koju gotovu soluciju da se odlucite mozete pokusati sa ovom skriptom, ne garantiram da ce sve raditi savrseno no osnovne funkcionalnosti ce definitivno biti zadovoljene.

Molim sve zainteresirane da se jave putem privatnih poruka ili direktno u ovu temu.

 

S postovanjem, warezb.

PhpBB dev

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada forumske skripte

Pa daj skriptu, da vidimo.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada forumske skripte

Kao sto sam vec rekao, skripta je trenutno u razvoju sto znaci da jos uvijek nije spremna za prezentaciju. Zato i trazim ljude koji ce biti u stanju testirati skriptu prije nego je okacim za download.

16 godina
neaktivan
offline
Izrada forumske skripte

šta podrazumijevaš pod "skripta"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izrada forumske skripte

Vjerovatno nešto kao forumski CMS, SMF, vBulletin ili slično...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada forumske skripte

Pa koliko znam skripta je vec udomacen pojam i na nasim prostorima, misli se na forumski CMS... eng: (forum script)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2011 18:29 (warezb).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice