Hrvatski hosting - mišljenje

poruka: 25
|
čitano: 8.139
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

 

Zanima me što mislite o hrvatskom hostingu jer mislim naručit jedan web hosting, 189kn godišnje, a dobivam sljedeće:

 

1000 MB prostora

15 GB Mjesečni promet

50 Email računa

3 Poddomene

3 MySQL Baze

3 FTP računa

Softaculous, cPanel 11 PRO

 

 

Jeftino je, meni netreba ništa zahtjevnije, pa me zanima ima li tu neka "caka", zasto je tako jeftin a ostali su skuplji... Unaprijed Hvala, ako može da odgovaraju samo oni koji znaju :))

 

 

EDIT: Dobivam čak i besplatnu domenu (.hr se plaća, .com, .net itd. su besplatne! (?))

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 21:51 (geekHR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

narucivao servere od njih, stvarno su jeftini nema laga, sve odlicno bilo tak da imaju moju preporuku

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje

pogledaj tek posebnu ponudu za 299kn

    Neograničeno GB prostora
    Neograničen Bandwidth
    Neograničeno Email računa
    Neograničeno Domena
    Neograničeno MySQL Baza
    Neograničeno FTP računa
    Softaculous, cPanel 11 PRO

http://secure.studio4host.com/user/aff.php?aff=154&language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr&p=http://www.hrvatski-hosting.com

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 22:34 (BlaBlaLaLa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
BlaBlaLaLa kaže...

pogledaj tek posebnu ponudu za 299kn

    Neograničeno GB prostora
    Neograničen Bandwidth
    Neograničeno Email računa
    Neograničeno Domena
    Neograničeno MySQL Baza
    Neograničeno FTP računa
    Softaculous, cPanel 11 PRO

http://secure.studio4host.com/user/aff.php?aff=154&language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr&p=http://www.hrvatski-hosting.com

da... :) al prvo mislim uzet ovo jeftinije, vidit kako ce krenit "biznis" pa bude li dobro islo onda nadogradit... ocito nema puno ljudi na forumu koji su kupovali od hrvatskog hostinga

14 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Ja sam imao Minecraft gameserver i teža katastrofa je, rušio se svakih 5 min, jednom su nam ga deaktivirali zbog njihove greške...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Moja je preporuka plus.hr hosting. Isti paket je kod njih 442 kune ali je zato besprijekoran.

http://key-storm.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Djelim mišljenje power_user-a.

Ništa od njih nemoj uzimat, imaju loše servere užasno, minecraft server se rušio ko budala, jeftini jesu, ali i da su besplatni nisu dobri.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Eh, gaming serveri, al web serveri nisu valjda takvi... btw, imate kakvu drugu preporuku, samo da nije oko 400kn, nesto manje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje

pa lik nece uzeti server za igru nego webhosting^^

12 godina
protjeran
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
proćerani kaže...

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

nemora značit (neobazirući se na taj "primjer")

12 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
geekHR kaže...
proćerani kaže...

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

nemora značit (neobazirući se na taj "primjer")

A uzmi pa se s njima navlači sljedećih mjesec dana, neznam kakva je to firma kojoj treba stranica a štede 50 kn na hostingu.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
proćerani kaže...
geekHR kaže...
proćerani kaže...

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

nemora značit (neobazirući se na taj "primjer")

A uzmi pa se s njima navlači sljedećih mjesec dana, neznam kakva je to firma kojoj treba stranica a štede 50 kn na hostingu.

"biznis" sam rekao samo onako, jer možda i bude jednog dana nešto od toga, al eto kad svi kažu da nevaljaju serveri (gamerski), onda cu razmislit o drugim ponudama...

 

EDIT: a ovo ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2011 0:23 (geekHR).
14 godina
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
BlaBlaLaLa kaže...

pa lik nece uzeti server za igru nego webhosting^^

Pitao je iskustva s HH i ja sam rekao svoja o gameserveru jer drugo nisam uzimao. Ako server nije isti, support je, što je dovoljan razlog protiv.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
13 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
power_user kaže...
BlaBlaLaLa kaže...

pa lik nece uzeti server za igru nego webhosting^^

Pitao je iskustva s HH i ja sam rekao svoja o gameserveru jer drugo nisam uzimao. Ako server nije isti, support je, što je dovoljan razlog protiv.

pa stari svatko bi mogao tako reci,meni je hrhosting bio savrsen dok ivan nije otisao onda je podrska otisla u onu stvar

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje

Ovo sta si ti imo problema sa minecraftom zasigurno ovisi o modu šta ne misliš tako, a da bi minecraft dobro radio ovisi o modu i koliko rama zakupis?

Koliko ja znam oni su najveci game hosting provideri na ovom podrucju što  sigurno nisu radi toga što su loši.

 

Kvaliteta se zasigurno nemoze mjeriti prema jednoj java igri koja je katastrofalno napravljena da guta cpu i memoriju kao luda te u potpunosti ovisi o vlasniku kako uređuje svoju igru i naravno mora se razumjeti u nju kako bi je znao najbolje podesiti.

 

 

14 godina
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
medak kaže...

Ovo sta si ti imo problema sa minecraftom zasigurno ovisi o modu šta ne misliš tako, a da bi minecraft dobro radio ovisi o modu i koliko rama zakupis?

Koliko ja znam oni su najveci game hosting provideri na ovom podrucju što  sigurno nisu radi toga što su loši.

 

Kvaliteta se zasigurno nemoze mjeriti prema jednoj java igri koja je katastrofalno napravljena da guta cpu i memoriju kao luda te u potpunosti ovisi o vlasniku kako uređuje svoju igru i naravno mora se razumjeti u nju kako bi je znao najbolje podesiti.

 

 

Pa napisao sam da se radi o Minecraftu, kao svoje iskustvo s HH. A nisam ni za druge stvari čuo najbolje o njima(CoD4 i web hosting)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
13 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Da dopunim power_usera

 

Ja sam kupio 2 servera, jedan je radio vise manje stalno a drugi 3 dana sveukupno od mjesec dana

 

pricam o cod4

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje

recimo da je minecraft je banana, ali kazes da nisi ni za ostalo cuo najbolje o njima.

Neznam ali prica ne drzi vodu, kako onda imaju najvise korisnika i koji ti onda hosting preporucas koji je najbolji?

13 godina
offline
Re: Hrvatski hosting - mišljenje
medak kaže...

recimo da je minecraft je banana, ali kazes da nisi ni za ostalo cuo najbolje o njima.

Neznam ali prica ne drzi vodu, kako onda imaju najvise korisnika i koji ti onda hosting preporucas koji je najbolji?

plus.hr

 

skuplji jesu, al sve radi perfektno

Onaj ko ne poludi samnom - nije normalan ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
16 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Pogledaj neke s ovog popisa

http://www.Hedonist385.in
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2014 0:25 (Robi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Uzeo kod Hosting024.com, 1gb paket, 160kn + Domena besplatno, Flat promet, Ok su

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Imao sam gameserver Cod4 (jos imam) i TS3 u hrv. hostingu, stvarno je full jeftino a usluga je OK, ima puno boljih al za ovaj novac itekako opravdavaju.

Ofc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Ima li kakvih novih mišljenja o Hrvatskom hostingu?

Lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hrvatski hosting - mišljenje

Imam staro iskustvo, davno sam cca. 2 godine imao kod njih CS server, support je bio odličan, sve su odrađivali po mojim zahtjevima. Jednom sam imao DDOS attack i to su riješili dost brzo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice