Word se zaledio !

poruka: 5
|
čitano: 2.102
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Word se zaledio !

Pozdrav svima.

U neugodnoj sam situaciji, Maturalni moram predati najkasnije prekosutra(utorak), došao sam do pred kraj i nije mi problem završiti. Ali, pojavio se veliki problem. Valjda je istekao probni period za Microsoft Word 07 i svi napisani dokumenti, pa tako i maturalni rad, su zaleđeni. Mogu samo čitati, čak ne mogu ni kopirati, apsolutno ništa.

Kako da se spasim a da ne pišem sve ponovo ??

Hvala.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Word se zaledio !

Znam da ti ovo ne pomaže, ali maturalni rad se ipak treba dovršiti mjesec dana prije roka, baš zbog takvih komplikacija.

 

No, to je sada nebitno. Prvo backupaj dokumente, napravi dva, tri copy-pastea tek toliko za sigurnost. Zatim, ako imaš google account, odi na Google Docs (docs.google.com) i uploadaj. Ako nemaš, napravi. Tamo je sve free i moralo bi ti raditi. Sad, da li ti paše tako pisati, jer je ipak mrvicu drukčije od Worda, ne znam, ali barem možeš kopirati sve to ako bude trebalo, ovako ne možeš ni to.

 

Ako to ne valja, onda probaj LibreOffice, besplatni alat koji nudi isto što i Microsoft. Ne znam kako će ti otvoriti te dokumente, da li će ih automatski formatirati kako jesu ili samo baciti error, ali opcija je. Treći savjet je da skineš Word 2007 sa neke piratske stranice/foruma i aktiviraš, a nakon toga ćeš moći normalno nastaviti sa pisanjem.

 

Sretno.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
10 godina
neaktivan
offline
Word se zaledio !

Znam da bolje završiti mjesec dana ranije :) Meni su ionako ostale finese, ali bez kojih rad ne vrijedi ništa.

najbola mi se čini ta 3. opcija da skinem piratsku verziju, ali koliko znam ovo što imam je već iratska verzija...

Možeš li mi da ti link odakle da skinem...?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Word se zaledio !
Bili Tić kaže...

Znam da bolje završiti mjesec dana ranije :) Meni su ionako ostale finese, ali bez kojih rad ne vrijedi ništa.

najbola mi se čini ta 3. opcija da skinem piratsku verziju, ali koliko znam ovo što imam je već iratska verzija...

Možeš li mi da ti link odakle da skinem...?

Nije dozvoljeno piratsko oglašavanje ili preporuka istog.

Probaj ipak prve dvije opcije.

uBlowMeBro?
13 godina
offline
Re: Word se zaledio !
Registriraj se na skydrive.com i uploadaj datoteku. Kada se uploadala klikni na nju i uredi je u browseru.
My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice