VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

poruka: 13
|
čitano: 5.584
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Virus, molim pomoc!

msnmgrs.exe, svchost.exe, rudll.exe, kako rijesiti, molim POMOC

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

Sto kako rijesiti ?!?! I vjerojatno je rundll, a ne rudll...

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 0:47 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

Da, nabrzinu sam napisao, jer nemam bas vremena za tipkanje, cijelo vrijeme mi ledi sliku, rundll je u pitanju, kao i msnmgrs.exe, svchost.exe, i to mi se kontantno pali prilikom pokretanja aplikacija, ne dozvoljava mi pristup security centru, antivirus mi se izbrisao, pa sam ga ponovno install(ali ne mogu pokrenuti scan), driver od zvucne izgleda da sada nemam, msn mi je misaona imenica, to nema sanse da pokrenem, i to je to..

Antimalvarebytes mi je nasao 2 neke situacije, nisam ni gledao sta je, odmah sam izbrisao, ali je sve skoro isto :(.

Nadam se da sam bio barem malo jasan, i unaprijed hvala za trud.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 1:02 (konstruktor).
15 godina
odjavljen
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe
konstruktor kaže...

Da, nabrzinu sam napisao, jer nemam bas vremena za tipkanje, cijelo vrijeme mi ledi sliku, rundll je u pitanju, kao i msnmgrs.exe, svchost.exe, i to mi se kontantno pali prilikom pokretanja aplikacija, ne dozvoljava mi pristup control centru, antivirus mi se izbrisao, pa sam ga ponovno install(ali ne mogu pokrenuti scan), driver od zvucne izgleda da sada nemam, msn mi je misaona imenica, to nema sanse da pokrenem, i to je to..

Antimalvarebytes mi je nasao 2 neke situacije, nisam ni gledao sta je, odmah sam izbrisao, ali je sve skoro isto :(.

Nadam se da sam bio barem malo jasan, i unaprijed hvala za trud.

 

Gle, biti cu drsko iskren... Najbolje za to ti je format particije (ako je isparticionirano) i ponovno instaliranje windowsa.

14 godina
neaktivan
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

Savrseno si me utjesio, hvala ti :(..

U svakom slucaju, sta god da pokusam pokrenuti ne dozvoljava mi, ispisuje RUNDLL..a, je li mi mozes reci sta je uzrok ovome?

Naime, sve mi je bilo ok, dok nisam prikljucio dreambox na router, i umjesto dosadasnjeg "rucnog pokretanja konekcije", sada mi je konekcija stalno u routeru, tako da sam pomislio da bi to mogao biti uzrocnik problema, da li ti mislis isto, i sta uciniti kako se ne bi ponavljalo?Thanks again...

15 godina
odjavljen
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe
konstruktor kaže...

Savrseno si me utjesio, hvala ti :(..

U svakom slucaju, sta god da pokusam pokrenuti ne dozvoljava mi, ispisuje RUNDLL..a, je li mi mozes reci sta je uzrok ovome?

Naime, sve mi je bilo ok, dok nisam prikljucio dreambox na router, i umjesto dosadasnjeg "rucnog pokretanja konekcije", sada mi je konekcija stalno u routeru, tako da sam pomislio da bi to mogao biti uzrocnik problema, da li ti mislis isto, i sta uciniti kako se ne bi ponavljalo?Thanks again...

Pa generalno trebalo bi to pogledati. Poanta je da si ti napisao da je virus u pitanju i opisao sto se dogadja.

Sada je ispalo da si prebacivao iz bridge u router mode. Probaj maknuti dreambox i vratiti nazad u 'rucno pokretanje konekcije' i vidi sto ce biti (mada, teoretski i nema smisla vracati nazad u to 'rucno', ali ajde, kod racunala nekada logika nema puno smisla). BTW. O kojim se windowsima radi ?!? rundll bez 32 mi je neka 'stara' greska, ako se ne varam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 1:21 (Mrgud Veliki).
14 godina
neaktivan
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

Vjerovatno je rundll32 u pitanju, ali prozor koji se pojavljuje je sa velikim "RUNDLL" pa sam na to isao, vjerovatno se podrazumjeva, nisam toliko upucen kao ti.

Sto se tice dreamboxa, iskljucio sam ga, ali ne mislim da cu nesto promjeniti prebacivanjem na "rucno", ali cu probati u svakom slucaju, mada mi je to sada malo teze posto mi ovaj "rundll" ne dopusta da otvaram 90 % stvari.

Nego, da vidim s tobom kako sutra, kada instaliram ponovno WIndows sta da uradim kako se ovo ne bi ponovilo,a vjerovatno sutra kupim neki drugi komp, laptop, i sl..sta da uradim?

15 godina
odjavljen
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe
konstruktor kaže...

Vjerovatno je rundll32 u pitanju, ali prozor koji se pojavljuje je sa velikim "RUNDLL" pa sam na to isao, vjerovatno se podrazumjeva, nisam toliko upucen kao ti.

Sto se tice dreamboxa, iskljucio sam ga, ali ne mislim da cu nesto promjeniti prebacivanjem na "rucno", ali cu probati u svakom slucaju, mada mi je to sada malo teze posto mi ovaj "rundll" ne dopusta da otvaram 90 % stvari.

Nego, da vidim s tobom kako sutra, kada instaliram ponovno WIndows sta da uradim kako se ovo ne bi ponovilo,a vjerovatno sutra kupim neki drugi komp, laptop, i sl..sta da uradim?

Pa vjerojatno neces nista promijeniti time, jer to bas i ne bi trebalo imati veze sa time. No Windowsi kada si utuve da imaju neku gresku mozes nekada samo borbene pjevati...

Gle, tesko je reci sto da napravis da se ne bi ponovilo, jer ne znam sto se dogadja... Moja je pretpostavka da imas neke starije windowse od win XP.

Mozda je najbolje da prije instaliranja windowsa sve to lijepo spojis i upalis, pa ce valjda sami naci sto trebaju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

Puno ti hvala druze, pokusacu nesto napraviti, samo se nadam da mi sutra novi komp nece upasti u isti problem.

Ovo mi se nikad nije desilo, to je nevjerovatno sta komp radi, odjedanput mi citav browser promjeni izgled, boju, i sl..i, ne mogu da vjerujem da ne mogu prici bilo kojoj aplikaciji, sliku obicnu sa kompa otvoriti ne mogu, i na sve to se pojavi famuozni RUNDLL.

 

Da te ne gnjavim vise, jos jednom hvala!

15 godina
odjavljen
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe
konstruktor kaže...

Puno ti hvala druze, pokusacu nesto napraviti, samo se nadam da mi sutra novi komp nece upasti u isti problem.

Ovo mi se nikad nije desilo, to je nevjerovatno sta komp radi, odjedanput mi citav browser promjeni izgled, boju, i sl..i, ne mogu da vjerujem da ne mogu prici bilo kojoj aplikaciji, sliku obicnu sa kompa otvoriti ne mogu, i na sve to se pojavi famuozni RUNDLL.

 

Da te ne gnjavim vise, jos jednom hvala!

Ne znas ti sto se zna dogoditi kada virusi navale... To je tek komedija. Aj, sretno.

16 godina
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe
konstruktor kaže...

Puno ti hvala druze, pokusacu nesto napraviti, samo se nadam da mi sutra novi komp nece upasti u isti problem.

Ovo mi se nikad nije desilo, to je nevjerovatno sta komp radi, odjedanput mi citav browser promjeni izgled, boju, i sl..i, ne mogu da vjerujem da ne mogu prici bilo kojoj aplikaciji, sliku obicnu sa kompa otvoriti ne mogu, i na sve to se pojavi famuozni RUNDLL.

 

Da te ne gnjavim vise, jos jednom hvala!

Probaj napravit Quick Scan s ovim programom dole, ak uspijes ali prvo napravi Update pa onda skeniraj. Ne moras nit instalirat program, samo ga pokreni i odradi to kak vidis na videu dole probaj u Safe Mode With Networking ak nece ovak u normalnim windowsima.Cool

 

http://www.box.net/shared/dhimpj6a9g

 

http://tinypic.com/m/a46dl1/2

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 2:04 (rambox).
14 godina
offline
RE: VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

Također pokušaj sa nekim rescue cd-om

npr.Avirinim.

skini alat navedeni alat,umetni prazan cd i otvori alat,spržit ćeš avirin rescue cd 

Pokreni ga u bootu,tj. ako ti nije podešeno,podesi u biosu da možeš bootat s cd-a.

13 godina
protjeran
offline
VIRUS msnmors.exe, rundll.exe

skini http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html meni je doso virus u svchost.exe i obriso ga je

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice