TuneUp Utilities 2009

poruka: 10
|
čitano: 5.027
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
TuneUp Utilities 2009

Pozdrav svima,

 

Koristim TuneUp 2009 koji mi je puno pomogao al koristim piratsku verziju. Frend je kupio orginalnu verziju i može se registrirati na 3 računala. Dao mi je password i ja sam htio izbrisati piratsku verziju i ponovno skinuti trial verziju kako bih stavio orginalni ključ al bezuspješno..uvijek se javlja piratska verzija. Malo sam se raspitivao o ovome problemu i neki su mi rekli da bih trebao formatirati disk jel inače neću ništa postići.

 

Molim Vas za vašu cijenjenu pomoć i savjet!

 

Unaprijed se svima zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: TuneUp Utilities 2009

Deinstaliraj TU 2009 tu verziju koju imas, potom odi u program fajlove, nadzi TU u fajlovima i obrisi ga manuelno, potom uzmi neki cistac registrija besplatni, i porcesljaj sistem, potom instaliraj TUne up trial i stavi tu sifru sa orginalne verzije.

http://creazy.listen2myradio.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: TuneUp Utilities 2009

Napravi kako je rekao 311008 i onda ako ti je frend toliko dobar, neka ti posudi i svoj cd-e koji je dobio sa kupnjom orginalne verzije TU Utilities pa instaliraj TU sa tog cd-a pa onda unesi i taj njegov ključ....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
neaktivan
offline
RE: TuneUp Utilities 2009
311008 kaže...

Deinstaliraj TU 2009 tu verziju koju imas, potom odi u program fajlove, nadzi TU u fajlovima i obrisi ga manuelno, potom uzmi neki cistac registrija besplatni, i porcesljaj sistem, potom instaliraj TUne up trial i stavi tu sifru sa orginalne verzije.

za cisccenje registrija uzmi ccleaner koji je po meni dosta dobar

[img]http://www.danasoft.com/sig/229143.jpg[/img]
14 godina
neaktivan
offline
TuneUp Utilities 2009

ništa ti od ovog gore neće pomoći,jedino ti ostaje da iznova instaliraš windowse i instaliraš tune up 2009 sa ORIGINALNIM ključem

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TuneUp Utilities 2009

probaj deinstalirat sa revo uninstallerom. neka očisti sve zaostatke i na disku i u registru

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
14 godina
neaktivan
offline
TuneUp Utilities 2009

Prije svega, htio bih Vam se svima zahvaliti na pomoći i savjetima....Smijeh Puno ste mi pomogli!

 

USPIO SAM!!! Smijeh I to uz pomoć Revo Uninstaller-a. Program je zakon!

 

HVALA VAM!!!

 

 

P.S iskreno, nisam se nadao da ću ovo tako brzo riješiti, a nije mi se svidjela ideja formatiranja jer imam puno ''stvari'', dokumenata itd. na svom kompu, naravno kao i svi drugi!

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: TuneUp Utilities 2009

Uspio sam!!! Smijeh

 

Program je zakon, ugodno me je iznenadio i naravno puno mi pomogao.

 

HVALA OD SRCA!

15 godina
protjeran
offline
RE: TuneUp Utilities 2009

Formatiranje, mislim nikakve logike? Pa koji ce ludzak za svaku sitnicu, vrsiti formatiranje?Mislim, ok formatirati Disk, ukoliko je pretrpan napasnicima kao virusima, crackovima, ili u slucaju gubitka fajlova.Mislim da radi jednog programa ne bi trebalo raditi formatiranje, iskreno i ja sam razmisljao kao vi, ali sam tek kasnije kad me to opeklo mnogih dokumenata, tad sam dosao sebi i uvijek prije formatiranja pokusaj rijesiti problem pa ako nista ne uspije onda format.

http://creazy.listen2myradio.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: TuneUp Utilities 2009
311008 kaže...

Formatiranje, mislim nikakve logike? Pa koji ce ludzak za svaku sitnicu, vrsiti formatiranje?Mislim, ok formatirati Disk, ukoliko je pretrpan napasnicima kao virusima, crackovima, ili u slucaju gubitka fajlova.Mislim da radi jednog programa ne bi trebalo raditi formatiranje, iskreno i ja sam razmisljao kao vi, ali sam tek kasnije kad me to opeklo mnogih dokumenata, tad sam dosao sebi i uvijek prije formatiranja pokusaj rijesiti problem pa ako nista ne uspije onda format.

Apsolutno se slažem sa ovim....Isto sam se našao nekoliko puta u "neobranom grožđu" sa dokumentima i od onda SAMO kada se mora....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2009 20:13 (dr.House2222).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice