Rekodiranje videa

poruka: 5
|
čitano: 2.403
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Rekodiranje videa

U jednom folderu na računalu imam jedan film koji je podijeljen u dvije datoteke:

 

  1. "ime"-Xvid-DS-CD01.avi
  2. "ime"-Xvid-DS-CD02.avi

 

To su valjda datoteke veličine da stane svaka na jedan CD jer film traje više od 3 sata.

 

Za svako datoteku imam i pripadajuću joj datoteku sa ".srt" ekstenzijom, to je mislim titl.

 

Pitanje:

 

  1. mogu li ih spojiti, kako, pa cjeloviti film zapržiti na jedan DVD, kako, ali da imam i titlove?
  2. ako ih ne mogu spojiti kako da svaki ispržim na jedan CD ali da imam i titl?

 

Naravno, želim moći tako obrađen video moći gledati na kućnom DVD playeru, koji može vrtiti divx ali ne znam za xvid!?

 

Imam programe Ulead Video Studio 11 i Nero 8 ako mi je to dosta, ako ne može neka sugestija?

 

Hvala!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rekodiranje videa

Možeš oba staviti na 1 DVD, ubaciti titlove, spržiti na DVD i onda gledati s običnim DVD playerom na TV-u. Ja za sve to koristim ConvertXtoDVD.

Dosta je brz i jednostavan za upotrebu

 

http://www.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/

 

Ulead nisam koristio. U Neru imaš Nero Vision s kojim možeš napraviti DVD, ali s njim nisam uspijevao i titlove ubaciti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 16:51 (klimama).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rekodiranje videa

Hvala lijepo!

 

Uspio sam, s tim programom koji ste preporučili, na žalost dobio sam s njim i nekog trojanera pa mi je XP bio poludio, pa sam ga čistio dva sata ali sam uspio.

 

Hvala još jednom, svaka čast!

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Rekodiranje videa

Trojaner je bio u programu skinutom sa službene stranice ili s nekakvog alternativnog izvora?

16 godina
neaktivan
offline
Rekodiranje videa

Oprosti što kasnim ali s alternativnog izvora naravno.

Pozdrav!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2008 9:30 (8oy5cout).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice