Promena Hard Disk sa SSD

poruka: 4
|
čitano: 1.977
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Promena Hard Disk sa SSD

Juce sam promenio hard disk sa Ssd na laptopu. Nisam primetio da imam foldere na display-u. koji su mi bili veoma bitni. Sada kad zelim da ih nadjem na hard disku njih nema.  Hard disk nisam dirao i hteo bi da znam. postoji li nacin da ih vratim ako uopste su na hard disku i kako. Molim za pomoc.

Ratko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Promena Hard Disk sa SSD

Klonirao si HDD na SSD ili si na SSD svježe instalirao Windows-e?

Ako si klonirao moralo bi sve biti isto, kao da nisi ni mijenjao disk.

Ako si na svježe instalirao Windows-e, i HDD ti je sada dodatni disk (služiti će za pohranu podataka i nisi ga formatirao),

onda bi na HDD-u podatke sa radne površine (desktop – pretpostavljam da to smatraš pod „display“) trebao naći C:\Users\korisnicko.ime\Desktop,

gdje C: zamijeniš sa slovnom oznakom koju ti ima dodijeljen HDD i korisnicko.ime zamijeniš sa svojim korisničkim imenom (User)

sa kojim si bio prijavljena na Windows-ima koji ti je bio na HDD-u.

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Promena Hard Disk sa SSD
A prije svega, kvacica na show hidden files, ukolilo stari disk jos ima windowse, ti fajlovi su sakriveni jer defaulta postavka novih windowsa je da ne pokazuje skrivene i sistemske datoteke i direktorije.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Promena Hard Disk sa SSD

Puno ti hvala. Spasio si me grdnih problema i najmenje 3 dana rada, da povratim baze podataka. Pozdrav prijatelju.

Ratko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice