Problem sa "is not a valid Win32 application"

poruka: 14
|
čitano: 5.793
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa "is not a valid Win32 application"
Pozdrav svima!
Imam problem oko racunara, kada udjem u bilo koju aplikaciju ili bilo koji .exe fajl pise "(lokacija njegova) is not valid Win32 app." Pokusavao sam da udjem i u system restore nece, znaci sve sto je sa .exe nista ne radi. Pa ako ima neko neki savet ili resenje?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Jockz02 kaže...
Pozdrav svima!
Imam problem oko racunara, kada udjem u bilo koju aplikaciju ili bilo koji .exe fajl pise "(lokacija njegova) is not valid Win32 app." Pokusavao sam da udjem i u system restore nece, znaci sve sto je sa .exe nista ne radi. Pa ako ima neko neki savet ili resenje?

 Sta si radija na PC-u kada si to primjetia, jer taj problem može uzrokovat više stvari, opiši situaciju pa ćemo ti pomoć

Trust nobody, become the best !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Uso sam u neku cmd fajlu i posle toga mi se to desilo, a to kad sam uso u taj cmd samo se otvorio i zatvorio
6 godina
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Jockz02 kaže...
Uso sam u neku cmd fajlu i posle toga mi se to desilo, a to kad sam uso u taj cmd samo se otvorio i zatvorio

 Poprilično sam siguran da si pokrenuo neki malware i napravio ti je stetu u sistemu ( windows32 datoteka ), sad nisam nikad popravljao štetu od malwarea ( samo sam ih programirao da obrišu zadano ili pošalju enkriptirane podatke na mail ) možda kolege znaju više o tome, koliko su ti bitni podatci na PC-u i koliko ih ima, ako ih nema puno a bitni su ( ili nisu uopće bitni ) po meni je najbolja opcija reinstall windows 

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Problem sa "is not a valid Win32 application"

Skeniraj RKillom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Evo skenirao sam, i u toku skeniranja usao sam u jednu aplikaciju i htelo je ali kasnije opet nece.
pastebin.com/zwiPnR9J
14 godina
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Jockz02 kaže...
Evo skenirao sam, i u toku skeniranja usao sam u jednu aplikaciju i htelo je ali kasnije opet nece.
pastebin.com/zwiPnR9J

Asocijacije za .exe su bile pokvarene. Probaj skenirati MBAM-om u Safe Modeu.

16 godina
moderator
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
softwaremaniac kaže...
Jockz02 kaže...
Evo skenirao sam, i u toku skeniranja usao sam u jednu aplikaciju i htelo je ali kasnije opet nece.
pastebin.com/zwiPnR9J

Asocijacije za .exe su bile pokvarene. Probaj skenirati MBAM-om u Safe Modeu.

A to se praktički nikad ne događa slučajno. Prilično je sigurno da ima neki zloćudni softver koji mu nakon popravljanja vrati stvari na "staro" (gdje se valjda on učitava pokratenjem exe fajlova).

 

Ujedno su mu i Windows Defender i Firewall isključeni, tako da je stvar jasna.

 

Jockz02 - probaj i s nekim antivirusnim programom proći, npr. Kasperskyjevim. Ako nećeš uspjeti riješiti, najbolje bi bilo napraviti svježu instalaciju Windowsa.

14 godina
offline
Problem sa "is not a valid Win32 application"

Ili koristiti specijalizirani softver baš za ovakve slučajeve :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
softwaremaniac kaže...

Ili koristiti specijalizirani softver baš za ovakve slučajeve :)

 Nema tu specijaliziranog softvera, viruj mi, ako je netko sam napisao taj malware onda ga jos duze vremena nista zivo nece ocitat, to je poput zero-day exploita, najbolje reinstalacija windowsa

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Problem sa "is not a valid Win32 application"

Ne bih ja odmah skako pred rudo i predlagao reinstalaciju dok se logovi ne pročešljaju. Jedino ako je čovjeku svejedno i nema mnogo podataka za backupiranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Danas sam ubacio opet sistem ali samo sam formatirao C i opet iati problem
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa "is not a valid Win32 application"

Ubacio sam novi sistem, reseno

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Problem sa "is not a valid Win32 application"
Jockz02 kaže...

Ubacio sam novi sistem, reseno

 Eto, reako sam da je to najbolje rješenje, i ubuduće nemoj otvarat neprovjerene .bat fajlove ili neke .exe koje ti netko pošalje ili koje nađeš na nekim stranicama 

Trust nobody, become the best !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice