Problem s hibernacijom - uTorrent

poruka: 3
|
čitano: 1.382
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s hibernacijom - uTorrent
pitanje

Problem je sigurno u uTorrentu. To znam jer sam čitao njihove forume, ali oni nisu objesnili kako riješiti problem.

 

Kada je uTorrent aktivan u pozadini i pokrenem hibernate, onda je logično da će se računalo ponovo pokrenuti (nakon ~sekunde hibernacije), ali mi nije jasno zašto kada isključim uTorrent računalo mi se opet uključi nakon nekoliko sekundi hibernacije. Nekoliko mi se puta desilo da je računalo duže vrijeme (~10 minuta) bilo u hibernaciji, ali naposlijetku se opet ponovo pokrene.

 

Samo da se zna opcija 'Prevent standby if there are active torrents' je isključena (unchecked).


DualCore Intel Core 2 Duo E6850 3000 MHz
Intel Dragontail Peak DP35DP Motherboard
2x (A-Data DQVE1A16, DDR2 SDRAM, 1 GB)
NVIDIA GeForce 7950 GT (512 MB)
MS Windows XP SP2
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s hibernacijom - uTorrent
prihvaćeno rješenje

admin. tools>comp. menagment>device menager>network adapters>izaberi kontroler>properties>tab power menagment>isključi opcije koje dozvoljavaju buđenje kompa iz standby-a.

ako ne pomogne na istom mistu samo tab advanced imaš izbor "Wake on magic packet (pattern)..." probaj to isključit. Isto tako neke ploče imaju sličnu opciju u BIOS-u. Ako ne pomogne neman pojma za dalje.

16 godina
neaktivan
offline
Problem s hibernacijom - uTorrent
autorov komentar

Prva opcija je riješila problem. Kako sam imao 4 dana za razmišljanje (prčkanje okolo, naokolo) naposljetku sam pronašao opciju koja sprječava buđenje računala iz hibernacije od strane mrežne kartice.

Ali nije važno jesam li riješio problem sam ili ne, važno je da se netko ipak javio, i zahvaljujem na trudu.Namigiva

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice