Problem s downloadom bilo gdje

poruka: 13
|
čitano: 8.327
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa downloadom bilo gdje???

Problem je sljedeći..... Bilo koji fail da stavim da se skida sa neta stane između 5-10%....Znači, koristim XP SP3, skidam preko Modzille neće, probam sa IE neće, probam sa GetRightom neće, neće uglavnom nikako. Uvijek mi se dogodi ista stvar...Probao sam pogasiti i Win Firewoll, i anti virus i anti malware, ma ništa se nije promjenilo...

Ljudi u čemu je problem???? Hitno mi je....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa downloadom bilo gdje???

Možda neka gamad  u kompu?Skeniraj sa Avirom,malware-bytesom i super anty spywareom.

Počisti i sa cclenaerom pa probaj onda skidati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 20:43 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa downloadom bilo gdje???

Daj probaj testirati bandwith s ovim.Ništa drugo mi ne pada na pamet trenutno:

 

Carnet test

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa downloadom bilo gdje???
dncrmt kaže...

Daj probaj testirati bandwith s ovim.Ništa drugo mi ne pada na pamet trenutno:

 

Carnet test

Napravio sam test i ispalo mi je 3.5Mb/s....A što se tiče virusa, skeniranje je u tijeku....Ali i ako je virus teško da ću ga se onda tako lako rješiti....Jer koristim brdo zaštite baš zbog takvih gamadi ali eto očito nije pomoglo.....Malwarebytes' Anti-Malware je završio skeniranje i našao je neke 4 zaražene datoteke....I "gle čuda", ostalo je sve po starom....Ja više nisam pametan, probao sam jednostavno sve....Imam još jako malo živaca a kad mi pukne film, novi windowsi i gotovo....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa downloadom bilo gdje???

Eto i to tako izgleda.....Valjda će tako stajati danima..... LUD SAM! LUD!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa downloadom bilo gdje???

Da nije možda problem baš zbog tog brda zaštite pa dolazi do kolizije i nešto se,u manjku boljeg izraza,sje*e.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa downloadom bilo gdje???
dncrmt kaže...

Da nije možda problem baš zbog tog brda zaštite pa dolazi do kolizije i nešto se,u manjku boljeg izraza,sje*e.

Nije zbog toga jer sam probao sve to izbrisati i onda probati napraviti download i opet sve po starom.....NEĆE SKIDAT JEDNOSTAVNO

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa downloadom bilo gdje???

Ova moja priča dobiva dodatan epilog....Jučer sam srušio i stavio nove Windowse i sada mi hoće skidati sa gotovo svih stranica, osim sa www.upload.com i www.rapidshare.com

Sad mi ovdje svarno nešto smrdi, izgleda da nije zbog mojeg kompa nego zbog nečeg drugog....Dali netko zna zašto me sa tih stranica ignoriraju?????

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
10 godina
neaktivan
offline
Problem s downloadom bilo gdje

pozz .. i ja imam slican problem sem sto kod mene nece da skida fail-ove bilo gdje ... niti preko Chrom-a niti Mozille .. Anitvirus je iskljucen .. Skidao sam i sa antivirusom i bez njega, ali u zadnje vrijeme nece nikako. Dodje do 99,9% i nista ... stoji par minut i na kraju " Connection Error" .. Neda nista da skinem .. Koristim XP sp2 .. {#} Ljudi pomozite .. sta da radim ?? :( :S

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s downloadom bilo gdje

Nešto od gamadi je. Skini neki drugi antivirus, skeniraj pa češ vidjeti, i skini si Malwarebytes Anti-Malware i skeniraj sa njim ali izabrei kompletno i dugo skeniranje (ovisi o disku ali traje nekih sat, sat i pol).

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem s downloadom bilo gdje

Poz , imam problem sa downloadom ne mogu nista da skinem sa interneta kada skidam nesto ono skine ali kaze da je antivirusni softver pronasao virus. MOLIM ZA POMOC. HVALA

 

 

 

ovako izgleda ovako izgleda
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem s downloadom bilo gdje
senahid77 kaže...

Poz , imam problem sa downloadom ne mogu nista da skinem sa interneta kada skidam nesto ono skine ali kaze da je antivirusni softver pronasao virus. MOLIM ZA POMOC. HVALA

 

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/problem-preuzimanjem-datoteka/189493.aspx?page=0&jumpto=3761354&sort=asc&view=flat

10 godina
neaktivan
offline
Problem s downloadom bilo gdje

uradio sam kako si rekao ali nista sve ostalo isto imas li kakvu drugu ideju. Hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice