Prince of Persia gaficki problem

poruka: 6
|
čitano: 2.357
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia gaficki problem

Evo ovako instaliram Prince of Persia ovaj novi

I igram ga jedan dan i sutra ocu ponovo no kad mi se igra load-a i kad uđe u igru pojavljuju se horizontalne crte.Tako i u Guitar Hreo-u 3 ali nisu horizontalne crte nego neki graficki errori treptanje slike i tako sl.Nebi me to zabrinjavalo jer imam staru kantu ali mi je prije sve radilo.GTA 4 mi radi bez artifakata ali ipak igra nije igriva zbog slabe konfe.

Evo ako neko zna u cem je problem nak pomogne

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia gaficki problem

Pošto si i sam naveo da imaš slabu konfu sigurno je do grafičke. Smanji detalje, isključi AA i ostale manje potrebne stvari.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia gaficki problem

Kad mi je sve radilo kako treba oko 40fps postavke su bile ove 

rezolucija 1024x768

dedalji na medium

AA mi je bio iskljucen

i sve je radilo

 

sad kad stavim sve na low i rezoluciju na minimum pojavljuju mi se srte

15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia gaficki problem

gledaj moze biti dva problema, ja sam imao nesto slicno prije par godina al onda je prestalo... probaj iskopcati monitor na neko vrijeme dok nekoristis komp i onda ga ukopcaj probaj igrat ako nije to onda ti je do graficke jer mi je cudno sto imas te crte prije bi reko da ti je sjeb... graficka... reci koju konfiguraciju imas nemozes samo reci imam slabu konfiguraciju...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia gaficki problem

Pentium 4 3.0GHz @ 4.0GHz

ATI radeon x1600 pro 512MB DDR2

 

Maticna ASRock 775&65g

1GB ddr ram

Windows xp sp3

 

Ja sam isto misli da je rijec u monitoru ali kad sam ga spojio na telku isti problem

Sad cu ins novi windows pa cu vidjeti

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia gaficki problem

Igra radi nakon sto sam reinstaliro windows

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice