Pomoć sa programima i igricama!

poruka: 7
|
čitano: 2.339
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć sa programima i igricama!

kada budem na internetu ili u igrici npr. 2 sata ili više samo me izbaci iz igre tj. iz programa, i nebude nikakav error niti BSOD ništa. Sve normalno!!!!!

Bendovi: 1. sum 41 2. ACDC 3. sistem of down pjesme: 1. atwa 2. take me down to the paradise city 3. higway to hell
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć sa programima i igricama!

Izbaci te na desktop?

Probaj skenirat komp, sa ccleanerom registry pa vidi da nije neki error

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć sa programima i igricama!

Nije nikakav error. I da izbaci me na radnu površinu.

Bendovi: 1. sum 41 2. ACDC 3. sistem of down pjesme: 1. atwa 2. take me down to the paradise city 3. higway to hell
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć sa programima i igricama!

Novi problem!!!!! Skinuo sam preko steama alien swarm igricu i kad ju pokrenem piše mi ovo: failed to load launcher DLL: (null)

Bendovi: 1. sum 41 2. ACDC 3. sistem of down pjesme: 1. atwa 2. take me down to the paradise city 3. higway to hell
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć sa programima i igricama!
luxxxfromhell kaže...

kada budem na internetu ili u igrici npr. 2 sata ili više samo me izbaci iz igre tj. iz programa, i nebude nikakav error niti BSOD ništa. Sve normalno!!!!!

reinstall windows,virus?

Ako sam ikako pomogao stisni hvala.
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć sa programima i igricama!

bog imam problem sa torentom dakle ja stavim skidati need for speed unurground i dođe mi do 74,9% i stane mi tu i tako stoji pa me zanima sto bi to moglo biti i dali ima koji drugi program za skidanje

Benjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć sa programima i igricama!
Benjo22 kaže...

bog imam problem sa torentom dakle ja stavim skidati need for speed unurground i dođe mi do 74,9% i stane mi tu i tako stoji pa me zanima sto bi to moglo biti i dali ima koji drugi program za skidanje

Ima li seedera? Probaj Updateati tracker, probaj napraviti recheck, probaj promijeniti lokaciju za preuzimanje, ako ne upali skini BitTorrent pa probaj s njim.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice