Pomoć forumašima preko Teamviewera izdvojena tema

poruka: 378
|
čitano: 139.150
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Ja isto pomažem,kome treba neka se javi

Strm
Moj PC  
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Ubuduce, ako budu nekome trebali driveri za PC nek se posluzi ovim programom 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pomoć forumašima preko Teamviewera

- Ako netko treba pomoć, bilo kakvu, samo neka se javi na PM.

 

{#}

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Sve cesce pri otvaranju You Tube mi izbaci  'Display driver Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows VIsta(R) stopped responding and has successfully recovered'. Obrisao sam Intel Driver i sad umesto Windows XP (R) stopped... pise Windows Vista (R) stopped... Probao da instaliram za 64 bitni Windows ali onda izbaci gresku   'You cannot meet the minimum requirement to install the software'. Sta da radim ?

 

Operating System Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

 

CPUIntel Celeron T3300 @ 2.00GHz 42 °C
Penryn 45nm Technology

 

RAM 4,00GB Dual-Channel DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)

 

Motherboard ASUSTeK Computer Inc. K50IJ (Socket 478) 49 °C

 

Graphics Generic PnP Monitor (1366x768@60Hz)
Intel Mobile Intel 45 Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)
Intel Mobile Intel 45 Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)

 

Storage 465GB Seagate ST9500325AS (SATA) 29 °C

 

Optical Drives Slimtype DVD A DS8A3S

 

Audio VIA High Definition Audio

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Koju verziju BIOS-a imaš?

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

BIOS

 

Brand American Megatrends Inc.
Version 218
Date 9.4.2010

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

el si skinuo drivere s ASUSove stranice? LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Ne nisam. Izbaci da ima 115 fajlova, sta tacno da skinem ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

pod VGA skini ovo: Version  V8.15.10.2021

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Darijus kaže...

Ne nisam. Izbaci da ima 115 fajlova, sta tacno da skinem ?

- Klikni na onaj "+" tamo gdje piše VGA, skini ovo gdje piše "Intel VGA Driver" klikom na "Global".

- Instaliraj, ako ne znaš sam, instaliraj teamviewer i u privatnoj mi pošalji ID i PASS koji ti pokaže,

  pa ti budem to sredio. :D

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ----------
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 11:33 (Valentin17).
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Skinuo Version V8.15.10.2021

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

i opet po starom, You Tube koci , mrzne slika i zuji...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
Darijus kaže...

i opet po starom, You Tube koci , mrzne slika i zuji...

Iskljući hardwersko ubrzanje na youtube video desni klik i tamo adobe flash player settings pa pogledaj.

"Just A Dream ".
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Inače taj problem sam i ja imao na HP nx6325 sa Windows 7 x64, driveri su u pitanju, čim sam instalirao Windows XP bilo je ok. Jednostavno za Radeon X1150 nije bilo drivera za novije Winse...

Ja bi na tvom mjestu probao ili XP ili 8.1 {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Iskljucio   hardwersko ubrzanje na youtube , pa cemo da vidimo. Gde da nadjem besplatan Win 8.1 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

meni to izgleda kao da se laptop pregrijava, pa zato zamrzne i reloada driver?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

nije vruc, ne mislim da je zbog toga

 

i kad radi 5 min ili 5 dana isto je

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

 

Gde da nadjem Windows 8.1   free  ?

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Instalirao windows 8.1 i sad je sve ok ali sam tom prilikom izgubio neke programe pa moram opet da instaliram i bookmarks Opere . Da li postoji mogucnost da povratim bookmarks ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

 

nasao i bookmark, hvala svima koji su pomogli, radi sve kao podmazano , pozdrav  {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

ja sam uzeo novi komp,i imam temu otvorenu "uzeo saam novi komp,a ima performanse starog"...ali šta se sada dešava je da se komp neče izgasiti kad ja stisnem sleep ili shut down,več se sam odmah upali,nakon što zarže disk unutra??imam original WIN 8.1 i komp je novi,I7 na Z 97 sa 8gb rama,bequiet hladnjakom i xfx 850w,pretpostavljam da je disk LITE IHAS i to...tek sam pronašao ovu temu,pa me zanimalo,jel ima netko da to "virtualno" pregleda nekako možda??jer ja nemam pojma,a pogotovo za te neke stvari...i imao bi neke prijatelje da možda nešto pomognu,ali je sada lito,pa su svi zauzeti,triba neko brinut za turiste ipak :) 

 

i koristim zasada MK 270 logitech combo,pa recimo tipka sleep na njoj,neče da "odradi" svoje,a recimo na starom moj pc je radilo to bez ikakvih problema,slučajno bi stisnio,pa bi komp se uspava..ali na ovom novom nešto neče kako treba,pa ne znan di je problem??a pogotovo kako ga riješiti,jer iskreno i da napišete nekakv redoslijed nekih radnji,ja vjerovatno ne bi uspio to napraviti korektno...recimo kad san skida neke programe za poker,koje imam također legalne verzije,to se razasulo po kompu svuda,eto...

 

jel ima netko da pomogne,provjeri to virtualno nekako,jer vjerujem da imam i mrežnih problema,novi komp neče da napravi hakometar test,kaže da rezultat nije važeći i slično..imam drugih nekih situacija,tako da sve ovo stoji samo,jer nemam trenutno baš previše opcija nekih...ako ima,,da skinen taj TV...ako ne,opet hvala {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera

jučer mi je kolega Valentin17 malo pogledao komp preko TV,pa zasada je sve kako treba,mislim da se gasi normalno i to,a dalje ćemo vidit...pa koristim barem ovdje da se "službeno" zahvalim {#}

 

jer ovako pomoći nekome je super za onoga kome treba pomoć,jer sam ne znan kad bi uspio sve to povezat...ali učim se pomalo i želim se pomaknuti sa ranga neupučeni korisnik,barem do upućenog korisnika,da znan malo više oko svega toga,prije misec dana,nisan zna ni koje su komponente unutra {#}

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

imam problem s otvaranjem live videa na ovoj stranici, pa ako može tko pomoci bio bih vrlo zahvalan.

http://games.crossfit.com/

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

htio bi gledat neki film kod srba,ali mi kaže da moje postavke za sigurnost blokiraju gkplugins ili nešto,a ne znan di da to promijenim da bude ok,.a da ne uprskan štagod usput,jer imam ja smisla za uprskat nešto {#} ,pa ako netko zna i da čak mogu ja sam možda,da me netko uputi kako treba ili svejedno,da nekako pogledam film 12 godina rob,a skinili su ga sa svih drugih stranica osim te...unaprijed hvala {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
johnyaces777 kaže...

htio bi gledat neki film kod srba,ali mi kaže da moje postavke za sigurnost blokiraju gkplugins ili nešto,a ne znan di da to promijenim da bude ok,.a da ne uprskan štagod usput,jer imam ja smisla za uprskat nešto {#} ,pa ako netko zna i da čak mogu ja sam možda,da me netko uputi kako treba ili svejedno,da nekako pogledam film 12 godina rob,a skinili su ga sa svih drugih stranica osim te...unaprijed hvala {#}

Izvoli, http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/tut-kako-odblokirati-java-aplikacije/202642.aspx

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera

hvala ti Marko,ali nažalost je film obrisan ili šta več,jer je kršio autorska prava,šta li,nažalost...nema ga niti na drugim stranicama,pa  ču morati nekako drugačije ga pogledati i to...thanks anyway {#} ,jer je uspjelo,a i sada sam znan kako izgasiti i dozvoliti drugi put ako bude problema...

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Pozz.

Ovako imam jedan problem koji ne znam kako rijesiti... Moj otac igra na FaceBook FarmVille samo to zna igrat xD al pojavio se problem on kad igra kroz nekih 5,10,15min samo zablokira PC nista ne radi ni mis ni tastatura kad ga resetujem sa gumbom na kucistu samo pocrni ekran i nista se ne dogadja... onda moram drzat power gumb da se ugasi pa ga opet upalim... i opet kad krene igrat kroz nekoliko min opet isto... Probo sam sa Browserima desava se na svim i na Mozilli, Chromu i na Operi... mjenjo sam i system isto i na Win7 i na Win8.1 sto se desava... al to se samo dogadja kad on igra FarmVill... ja po cijo dan igram igrica i nista mi se to ne dogadja igram FC4, CS:GO, Minecraft itd... 

Jako mi je to bitno da rijesim ili ce mi otac "razbiti" PC xD

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera
Instaliraj najnoviju javu i najnoviji flash player za pretrazivac preko kojeg igra tu igru.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć forumašima preko Teamviewera
lGRACINA kaže...
Instaliraj najnoviju javu i najnoviji flash player za pretrazivac preko kojeg igra tu igru.

Uradio sam i nista... kad igram i druge igre na facebook samo se cuje 1 beep (od racunara) i zablokira PC... 

13 godina
offline
Pomoć forumašima preko Teamviewera

Počisti sa CCleanerom, probaj u nekom drugom web pregledniku,...

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice