Pitanje: Traktor 3

poruka: 11
|
čitano: 4.182
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pitanje: Traktor 3

Da li je ikako moguće natjerati ovaj software da radi sa integriranom 5.1 zvučnom kartom a da ima čist monitoring na slušama i da ide glavna traka na zvučnike...Sa dvojkom nemam problema, vrlo je jednostavno...Sa Traktorom 3 nikako ne ide...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje: Traktor 3

A gdje zapinje?

Imaš drajvere koji dolaze sa pločom (ako je zvuk integriran) imaš neke koje si naknadno skinuo ili imaš onu "asio4all" varijantu drajvera?

 

 

16 godina
offline
Pitanje: Traktor 3

Instalirao sam i asio4all drivere...Prije sam imao samo drivere koji idu uz ploču DS SoundMax Digital Audio...

 

U preferencama, kada raspoređujem kanale, u Traktoru 2 je to bilo jednostavno po kanalima > Monitor > Master = 1 - 2 - 3 - 4....

 

U trojci kada to uradim miješaju mi se zvukovi...Na slušalicama dobijam i glavnu traku i cue, a isto imam i na glavnim zvučnicima...

 

Sa asio4all, dobijam SoundMax Digital audio 5 i 6...Evo čačkam baš...možda i ubodem konačno...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje: Traktor 3
rashomon kaže...

Da li je ikako moguće natjerati ovaj software da radi sa integriranom 5.1 zvučnom kartom a da ima čist monitoring na slušama i da ide glavna traka na zvučnike...Sa dvojkom nemam problema, vrlo je jednostavno.....

 

 

 e a kaj na ovoj imtegriranoj ploći imaš više izlaza kaj možeš spojit posebno slušalice,a posebo zvučnike....ja sam probao s dvojkom,al nikako to nemogu složitit Mršti se
Moj laptop:HP Compaq 6715b, procesor Sempron 3600+(dosta se grije,jel to uobičajno???)
16 godina
offline
RE: Pitanje: Traktor 3

Uh, nadam se da nije kasno...

 

Prebaciš setup integrisane zvučne karte na 5.1

 

U preferences na Traktoru 2...samo kanale treba poredati na 1 - 2 - 3 - 4

srednji izlaz ti je za glavne zvučnike

jedan od ova dva preostala za slušalice/cue

 

Nikada mi nije pravio problem...Samo što traktor 2 ima ružnu kontrolu pitcha...

 

Tricu nisam nikada skužio...Kupio sam dodatnu zvučnu kartu...Probam to si danas srediti...Ako ne traktor, a ono bar Ableton...

16 godina
offline
RE: Pitanje: Traktor 3
rashomon kaže...

Uh, nadam se da nije kasno...

 

Prebaciš setup integrisane zvučne karte na 5.1

 

U preferences na Traktoru 2...samo kanale treba poredati na 1 - 2 - 3 - 4

srednji izlaz ti je za glavne zvučnike

jedan od ova dva preostala za slušalice/cue

 

Nikada mi nije pravio problem...Samo što traktor 2 ima ružnu kontrolu pitcha...

 

Tricu nisam nikada skužio...Kupio sam dodatnu zvučnu kartu...Probam to si danas srediti...Ako ne traktor, a ono bar Ableton...

 ma nije kasno...to sam pitao radi informacije, ako počnem malo više prčkat po traktoru, da znam di mogu nać kvalitetne informacije....

znači zvučna mora biti 5.1 i dali mora imati više od jednog izlaza, da uštekam posebno zvučnike, a posebno slušalice u zvučnu??(sorry nisam skužio taj dio, pa ak bi mogao malo pojasnit)

imam još jedno malo pitanjce....pošto na laptopu ne mogu ugrađivat unutarnju zvučnu, dali postoji neka zvučna koja se spaja preko usb-a na laptop??(ako možda znaš)
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 12:25 (mali.ivica87).
16 godina
offline
Pitanje: Traktor 3

Hmmmm, imam laptop ovdje na poslu, ali nemam Traktor...Ono što sam radio pak sa laptopom išle je preko USB kartica...

Postoji dosta toga na USB, čak i jeftinije verzije ti mogu fino poslužiti...Slutim da bi se neki solidan Audigy na USB mogao naći za 500-600 kuna...za ovu svrhu, naravno...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pitanje: Traktor 3
mali.ivica87 kaže...
 

znači zvučna mora biti 5.1 i dali mora imati više od jednog izlaza, da uštekam posebno zvučnike, a posebno slušalice u zvučnu??(sorry nisam skužio taj dio, pa ak bi mogao malo pojasnit)

 ako bi mi mogao još malo pojasnit ovaj dio, jer ga nisam baš skužio
rashomon kaže...

Hmmmm, imam laptop ovdje na poslu, ali nemam Traktor...Ono što sam radio pak sa laptopom išle je preko USB kartica...

Postoji dosta toga na USB, čak i jeftinije verzije ti mogu fino poslužiti...Slutim da bi se neki solidan Audigy na USB mogao naći za 500-600 kuna...za ovu svrhu, naravno...

 

 

 hvala na ovom odgovoru
....budem još malo potražio po drugim specijaliziranim forumima, da vidim kaj ljudi preporučaju, kad nađem više vremena, jer su mi sad ispitni rokovi....
Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
16 godina
offline
Pitanje: Traktor 3

Pa trebaju ti 2 izlaza, najmanje...

Jedan za zvučnike - drugi za slušalice....To je obavezno...

 

Teoretski bi to sa laptopom trebalo funkcionisati, ali nisam probao na taj način i ne smijem se usuditi ništa reći...Ako neka zna vjerujem da će priletiti...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pitanje: Traktor 3

Nije mi jasno. Tractor je proizvod "Native instrument-a".

Ja nemam Tractor, ali imam PRO-53, B4 i FM7 (synthevi) i svi uredno rade i kroz Direct X i kroz ASIO.

Vjerojatno trebaš uzet malo više vremena i opustit živce pa će proradit :)

 

Pozdrav

16 godina
offline
Pitanje: Traktor 3

QUADROPHONIC j***eni...

 

Sve vrijeme sam se lomio, ubijeđen i uvjeren da je ista stvar kao i u traktoru 2...Znači da zvučnu treba na 5.1...i onda po njoj šibnuti kanale....

 

Ne ide tako...

 

Ide na Quadrophonic i glavne zvučnike treba prebaciti na prvi kanal...

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice