NFS HP se pali sam od sebe

poruka: 4
|
čitano: 1.327
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
NFS HP se pali sam od sebe

Neki dan sam napravio Windows Update i nakon toga kad  se dignu winsi upali se launcher.exe od NFS-a HP i pokrene se igra,ko da je u startupu ukljucen. Skenirao sam Malwarebytesom  , Comodo antivirusom  ,CCleanerom  , deinstalirao igru  ,ali i dalje se pali sam od sebe.

E sad dali je to neki virus ili sta ,s kojim programom da jos skeniram ,jer nebi htio radi toga stavljat nove Winse.Hvala unaprijed!

And Justice For All....... Metallica Forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: NFS HP se pali sam od sebe
najvjerojatnije si pokupil nest kak i ja dok sam pokusaval "sloziti" MP od Black opsa i to je negdje hiddano tako da ni winsi ne mogu to vidjet. ako mozes, bootaj linux i preko njega pristupi startup folderu i pogledaj sto je nutra.
Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
15 godina
offline
RE: NFS HP se pali sam od sebe

start - run - "msconfig" - kartica startup - nađi taj launcher i makni kvačicu ispred njega

Atomska bubamara
13 godina
offline
RE: NFS HP se pali sam od sebe
jurluk kaže...

start - run - "msconfig" - kartica startup - nađi taj launcher i makni kvačicu ispred njega

da to sam i napravio ali prilikom sljedeceg podizanja winsa opet ista stvar,ni u windows defenderu nisam mogao izbrisat niti disejblat.Rijesio sam tako da sam u safe modu izbrisao i sad je sve ok.

 

Moze    LOCK!

And Justice For All....... Metallica Forever!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice